Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Наранено момиче , която е зарязана от приятеля си .


  • Please log in to reply
16 replies to this topic

#1 Peter valchev

Peter valchev

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 13 Мнения:

Posted 10 July 2008 - 01:01 AM

Мисълта ми е как при такава ситуация , чрез какви подходи и техники ще можеш да влезеш под кожата на момичето . Този въпрос ме мъчи от много отдавна , но още не съм открил универсалния подход :) Кажете вие нещо по въпроса да се обогатя .

#2 eLfisH

eLfisH

    2Pac Shakur

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 265 Мнения:

Posted 11 July 2008 - 09:10 AM

Аз лично в такава ситуация не съм попадал, но мисля че трябва да се подходи както обикновенно :blink: Телефонче ---> Среща ---> Мистерия около теб(тя ще приказва най-вече за бившия си, а ти трябва да я слушаш или да се преструваш) ---> Разбира, че си супер и си по-добър от бившия ---> Вече е твоя :)

Edited by eLfisH, 11 July 2008 - 09:12 AM.


#3 Lexmark

Lexmark

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 61 Мнения:

Posted 11 July 2008 - 10:16 AM

Аз лично в такава ситуация не съм попадал, но мисля че трябва да се подходи както обикновенно :) Телефонче ---> Среща ---> Мистерия около теб(тя ще приказва най-вече за бившия си, а ти трябва да я слушаш или да се преструваш) ---> Разбира, че си супер и си по-добър от бившия ---> Вече е твоя :)


Според мен, това "слушане" за бившия й, има голяма вероятност да те хвърли в зоната на приятелите...според мен , когато тя започне да говори за него(или въобще за бивши гаджета), ти гледай да смениш темата по някакъв начин(дали веднага и рязко или лека-полека-ти си решаваш-въпрос на личен избор)...аз не смятам че най-добрата тема за разговор с момиче(КОЕТО ЗАРИБЯВАШ) трябва да бъде "Предишни връзки" ( или нещо от сорта)-все пак има толкова много други теми на разговор,които са 101% "по-стойностни"
Вярно, че е сложно, но според мен е по-добре да се изчака малко( да й мине), а не да се форсират нещата, защото момичетата, за разлика от нас(поне с впечатленията с които съм останал), не са готови ВЕДНАГА да започнат нова връзка...разбира се ти си я зарибявай, но не бързай :blink: - ако избързаш това може само да ти навреди. Все пак хубавите неща стават бавно.

#4 Гост:_exort_*

Гост:_exort_*
  • Guests

Posted 12 July 2008 - 04:00 PM

Темата за бившвите. Вечната тема - защото винаги има бивши. Освен ако не си пръв сред равни :))))
От това което ми е останало от четенето е че трябва максимално да избягваш тази тема, защото тя най вероятно ще те вкара в зоната "на дружките". Сорри, но приятел ми звучи готино и тази дума трябва да се употребява с повод. Не мисля че всички сме приятели с жените с които искаме да бъдем :blink:
Личното ми мнение съвпада с горното. Като добавка си мисля че МОЖЕ да говорите на тази тема, но това е строго индивидуално от самата ситуация и от подбудите на човека отсреща. Понякога е много трудно да преодолееш човека с който си бил 2-3 години, но вече си взел решение да продължаваш напред и отказваш да се връщаш назад.
Като дръпнеш чертата е по-добре да не знаеш много за да не се притесняваш излишно. В тази игра има място само за двама - ТЯ и ТИ.

Наранено момиче, която е зарязана от приятеля си.- Помни, щастливите връзки се градят от щастливи хора!

#5 Coco Chanel

Coco Chanel

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 91 Мнения:

Posted 12 July 2008 - 05:24 PM

Как ще влезеш под кожата на някой когато вече друг е влязъл? :)

#6 rkb

rkb

    Нов

  • Validation
  • Рипване
  • 4 Мнения:

Posted 13 July 2008 - 09:16 PM

Мисълта ми е как при такава ситуация , чрез какви подходи и техники ще можеш да влезеш под кожата на момичето . Този въпрос ме мъчи от много отдавна , но още не съм открил универсалния подход :) Кажете вие нещо по въпроса да се обогатя .


Има два варианта:
1. Ако една жена на среща започне да говори за други, това е показател че няма достатъчно интерес към теб.
и това не е нейн проблем, няма достатъчно химия. Но това може да е и тест - за това ... психо тераията е скъпа, при
мен , но мисля че може да си позволиш забаленията. /е това е за някоя 10-ка отговор/
2. Всички се опитват да избегнат тази тема - Но ако има достатъчно самоувереност и опит, от това
може да се научи много , там е ключа за палатката как да се влезе под черупката.

Няма универсален подход - гъвкавост!

#7 EXIST

EXIST

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 9 Мнения:

Posted 14 July 2008 - 12:55 PM

Наранено момиче, която е зарязана от приятеля си.- Помни, щастливите връзки се градят от щастливи хора!
[/quote]
Много проницателно браво. задълбочаването в старита връзка само ще затрудни преодоляването и, целта в случая е да се гледа напред.

#8 Coco Chanel

Coco Chanel

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 91 Мнения:

Posted 15 July 2008 - 08:05 PM

Не можеш да влезеш под кожата и докато не забрави другият мъж, изчакай малко да го забрави и превъзмогне. Дай и време, защото в момента едва ли е готова за нова връзка. Просто изчакай, ако толкова я харесваш, но не пришпорвай нещата, защото тя няма да ти отвърне с любов в момента, а ще се превърнеш в кошче за душевни отпадъци и после ще вижда в теб само приятел, а друг ще търси за интимност!

#9 Sektor2006

Sektor2006

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 31 Мнения:

Posted 15 July 2008 - 10:32 PM

Напълно съм съгласен! Много добре казано!

Мисля си обаче и за друг вариант, който обаче е доста тънък...излизайте заедно, забавлявайте се, лекувай я, но внимавай много да не влезеш в списъка на приятелите или да станеш кошче за душевни отпадъци. Границата е тънка в този случай. И когато моментът дойде - действаш.

#10 NRG

NRG

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 496 Мнения:

Posted 15 July 2008 - 11:11 PM

Хвала! От толкова време не бях чел истински Дон Жуан въпрос...
Пешо Вълчев май е заебал темата си или пък чете и се кефи на интелекта ни.
Универсален подход и техники НЯМА. Куца ти въпросното убеждение, а оттам и въпроса ти. По две хапчета опит дневно и ще се научиш. 

Не можеш да влезеш под кожата и докато не забрави другият мъж, изчакай малко да го забрави и превъзмогне. Дай и време, защото в момента едва ли е готова за нова връзка.

Напротив, може. Мисля, че всички около мен - и момичета и момчета - биха предложили същият съвет като цитираният. Да, ама не. Моята реалност ме е научила друго. Взимам 'компетентното' мнението на обществото, тегля му една дълга, обръщам го наопаки и го прилагам. И вече наистина дава резултат... за мен. 
Пешо, не се мятай в депресия, можеш да влезеш под кожата на скоро-скъсала-с-гаджето-си-мацуранка (защо нямаме съкращение за това?!). Има начин. Когато прочетеш статиите в този форум, когато започнеш да МИСЛИШ като Дон Жуан / Мъж / Алфа, тогава, от тази позицията, и двете страни печелят!
Тъй като искаш нещо конкретно, 'земи си:

- още в първите минути на разговора покажи силна индувидуалност
- още в първите минути я РАЗСМЕЙ.
- не й позволявай да говори за бившия й пред теб
- ако я изпуснеш и започне да говори за бившия й... похвали я за потничето, 
   което прави гърдите й да изглеждат...  

#11 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 16 July 2008 - 12:02 AM

Мисълта ми е как можеш да влезеш под кожата на момичето .


докосни сърцето и /това е пътя/

PS: ако имаш сериозни намерения, иначе има и други жени

#12 Coco Chanel

Coco Chanel

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 91 Мнения:

Posted 16 July 2008 - 04:25 PM

Аз пък мисля, че на нея и е нужно време, колкото и да я развеселява за раните е нужно време и никой не може да го измести, прибързаните работи са провал почти винаги. За да го забрави трябва да е много ловък да и го избиеш от главата, да я накараш да мисли за друго и да събудиш интереса и към други теми на разговор...също много важно е чувствата ти да не те провалят :)

#13 EXIST

EXIST

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 9 Мнения:

Posted 16 July 2008 - 08:22 PM

също много важно е чувствата ти да не те провалят :)
[/quote]
това винаги ми е било интересно-дали прибързаното разкриване на чувствата могат да отблъснат някого,или е по добре в началото да поддържаш
дистанцирано положение и дори да не показваш, че много я харесваш. Това малко променя първоначалния сюжет, но смятам,че е добре да се разшири дискусията.

#14 Coco Chanel

Coco Chanel

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 91 Мнения:

Posted 16 July 2008 - 10:50 PM

Да прибързаното разкриване може да отблъсне дори да изплаши отсрещният човек, а пък и се губи интереса бързо, няма нужда от разкриване...нещата се усещат! А за дистанцираното поведение също стига да не иглежда съвсем дистанцирано е най-добрият вариант...тоест от двете неща по малко.
Във всички случай трябва да покажеш на един човек, че го харесваш особено то, ако е жена. Жените имат нужда да са харесвани. В противен случай отсрещната личност ще загуби интерес сигурно, ще се почувства тъпо и унизено и може и да се откаже :)

#15 NRG

NRG

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 496 Мнения:

Posted 16 July 2008 - 11:32 PM

Не разкривайте чувствата си пред момичето, преди ТЯ да разкрие своите пред вас. Дори тогава бъдете умерено резервирани.

Логиката на секса се различава от всяка друга. Тя е интуитивна. Парадоксалните за конвенционалната логика неща работят като мед и масло, когато се приложат в сферата на "свалките", а дори и за дългите връзки.
Мъжете в по-голямата си част сме скарани с интуицията пръчове, затова следваме нашата си (на обществото?) логика. Постоянно ни режат, изоставят, изневеряват, забиват в зоната на приятелството, пренебрегват... постоянно грешим, а никой не се пита "ЗАЩО???" и не слиза по-дълбоко от шибаната повърхност.

Чакаме
мацката да се нареве, да се напие, да й олекне, да затъпи спомена за бившия й, а когато дойде момента (yes!!!) и тя е готова за нас... звъним й на gsm-a, вдига ни и със запъхтян глас едвам ни казва:
"охх, Иванчо, здрааа...ааасти, сега не мога да говоооОООря, звънни ми другата седми... оооо да, точно там, ДААА.... животно!... дааааа (писък)". Без коментар.