Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Как да постъпя???


  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 Alkatras

Alkatras

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 2 Мнения:

Posted 05 January 2011 - 05:31 PM

Здравейте! Моля ви за съвет, относно една случка, която за първи път ми се случва и бих желал да попитам вас как да постъпя. Запознах се с едно момиче, всичко беше добре - проведохме разговор, оказа се че имаме много общи теми за общуване, интереси и т.н, смятам че има някакво привличане между нас. Без никакъв проблем и взех телефона и така дойде денят, в който логично трябаше да й звънна се видим. Изчаках както пишете поне 2-3дни и на третия ден й звъннах. Да ама тъкмо започна да звъни и да чакам тя да вдигне и хоп тя затвори(досега не ми се беше случвало в такава ситуация момичето да ми затвори) Та въпроса ми е сега как за постъпя, от една страна може да не иска нищо общо с мен, но от друга може просто да не е бил удобен моментът, за да вдигне. А и едно уточнение, след една седмица се налага да пътувам, а от разговора, който проведохме с нея, като се запознахме, разбрах че по същото време и със същия превоз и тя ще пътува, така че тогава ще се засечем с нея така или иначе.Как да постъпя???

#2 Suspect

Suspect

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 178 Мнения:

Posted 05 January 2011 - 06:39 PM

Обади се отново.

#3 Alkatras

Alkatras

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 2 Мнения:

Posted 05 January 2011 - 07:35 PM

Въпросът е кога да звънна отново? Кога? Защото мога още на другия ден да й звънна обаче не ставам ли прекалено настоятелен и не показвам ли прекалено силен интерес към нея? Та кога да звънна?

#4 ItalianMike

ItalianMike

    It's time to toss the dice

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 05 January 2011 - 10:23 PM

Звъниш още веднъж, независимо кога. Или ще си уговорите среща или няма, и да го мислиш толкова старателно няма да увеличиш шанса нито за успех, нито за провал. :)

#5 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 05 January 2011 - 10:58 PM

а от друга страна, ако не звънеш пак има да го мислиш... и да го мислиш... но само да го мислиш и нищо повече. аз ако съм ще звънна след няколко часа, защото ако момичето не иска да говори с теб няма да си даде тела, или ще те отреже... да ти затворят означава, че в момента не е удобно :)

#6 iskraivanova84

iskraivanova84

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 6 Мнения:

Posted 19 January 2011 - 06:30 PM

Когато и да се обадиш е ок, жените обичаме да ни търсят, така че това ти е най-малкият проблем.
Ако не те харесва ще те отреже бързо.