Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Моля за съвет


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 angel1995

angel1995

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 1 Мнения:

Posted 02 January 2011 - 08:48 AM

Наистина се нуждая от сериозен съвет но първо да се уточня че не съм момче аз съм момиче надявам се това да не пречи да ми отговорите иш да ми дадете обективни отговри.В ужасно гадна ситуазия съм още имам чувства към бившия си приятел и страшно много държа на него.ПРеди просто бях като призрак буквално но в последния месец взех и се стегнох но още се чувствам празна отвътпе и като се сетя за него се разплачвам ужасно много ми липства и не знам дали трябва да правя някакви опити за контакти с него въобще.ПРеди да скъсаме всякакви контакти той ми споделяше абсолютно всичко включително и с момичетат тоест бяхме неща като приятели което според мен беше пребълзано поне на този етап от нещата прекалено скоро беше и разбираемо че аз се държах доста неуестнои го ревнувах и в послествие сблагодарение на някой мои постъпки той стана напълно безчуствен на мен въобще не държи на мен нито му пука и кза последно той каза че въобще в бъдеще не иска никакви контакти с мен и въобще да не се надявам за нищо.Това о разбрах а и не искам да ставам обсебената бивша та въпросът ми за в бъдеще след 3 години примерно когато нещата са се поуспокоили и сме порастнали един вид имам ви някакъш шанш с него поне като просто обикновен приятел или не.

#2 Ge0rgi

Ge0rgi

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 93 Мнения:

Posted 02 January 2011 - 12:20 PM

Радвам се, че и момичета се присъединяват към форума.Ами честно казано 95 та, значи си на 15.Не след 3 години, ми след 3 месеца няма и да има помен от него.Забрави го.Няма шанс.Намери си друг :)

#3 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 02 January 2011 - 01:38 PM

сори, ама защо си мислиш, че трябва да ти четем шлъокавицата??? какъв отговор очакваш на така зададен въпрос... сериозен ;) постарай малко се и ще получиш истински отговори :)

#4 petur

petur

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 365 Мнения:

Posted 03 January 2011 - 08:44 PM

И после искат ваканция :) ...

Ще ти мине след няколко месеца 100%. Ако до март не ти е писал дай един reply в темата.

#5 Bate Sasho

Bate Sasho

    Напреднал

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 05 January 2011 - 03:11 PM

след 3 години примерно когато нещата са се поуспокоили и сме порастнали един вид имам ви някакъш шанш с него поне като просто обикновен приятел или не. ------------> прочутото женско мислене за неясното бъдеще :) . Виж сега, angel-че, може би ще прозвуча малко грубо, но...ние какво, да не сме от онези гадатели по Нова Телевизия. Откъде може изобщо някой да знае нещо, което може да се случи или не трябва да се случва след такъв период от време??? Иначе по темата. Ами спокс, така да се каже...както ти драснаха по - горе, на тази възраст бурни емоции, големи изживявания(вживявания) ще го забравиш много скоро (ако не си го забравила вече :)). Вдигай главата и смело напред. И вдигни малко тези твои искания като цяло "ще може ли след 3 години да го имам поне като приятел"....звучи адски скромно, чак дразнещо. ИСКАЙ ВСИЧКО, за да получиш НЕЩО. Айде за сега;). И с нетърпение очакваме REPLY през март.