Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Дайте малко критика и мнения , че ще се побъркам


  • Please log in to reply
38 replies to this topic

#1 petur

petur

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 365 Мнения:

Posted 30 December 2010 - 01:19 PM

Здравейте имам ваз 2102 :) много як комби 84-та година мисля.... (колата на татко) той много си я обича и понеже не я кара по 3 - 4 месеца излизам няколко пъти в годината слагам и добавка и правя по едно кръгче на града :D ... както и да е (последните си 5 приятелки винаги ги срещам с въпросния стар автомобил (жигули) ... но това го останових в петък когато за първи път от както нямам приятелка излизам с него да бръмча из града.

Обажда се един мой приятел по моя молба (разбрали сме се ако види едно определено момиче на едно определено барче , което видях там няколко пъти а ми е стара тръпка да се обади) Звъни той и се оказва , че познава приятелката и и са седнали да играят белот на кварталното барче отивам аз в супер настроение точно след тренировка.

Влизам с гръм и трясък навън -7 градуса аз по къс ръкав (горещо ми е жигулата има страшно парно) спирам на входа влизам и почват да ме бъзикат таз морга работи ли още блабла... От шега на шега моя приятел и другото момче с което играеха белот( и то ми е приятел) се разбрахме да ги метна до тях и така и така ще карам безцелно да я разтъпча защо не. И веднага обърнах разговора към момичетата : Ами вие ? едната била наблизо и бързала но по ирония на съдбата тази която аз харесвам каза , че е съгласна оправихме се изръсих мойте приятели и тръгнах с нея към тях ... вали снях направихме няколко обиколки разговора прочете повече от добре:
Малка част от него оказа се приказлива и не ми се пишат фермани а после на кой му се четат:
Тя: Колко си голям ?
Аз: Дърт съм вече на 23 г.
Тя: Как ще си дърт най - хубавата възраст си ...блабнла
Тя: Какво работиш ... Какво учиш ... Каква е другата ти кола... блабла... 100000 въпроса
Стигнахме до тях естествено взех и само номера (под предтекст , че скоро ще излеем да се пързаляме защото и хареса като съм с летните гуми по леда)

Онзи ден случайно минавам през барчето тя там взех я сдругата кола бях пак напред назад пак по същия начин ... Искаш ли да те закарам и днес ще ходя до един магазин за части (а той е точно на 100 метра от тях) и така ... Този път се качи сама без да го мисли много доволна говорим си и всичко е ок.
Говорим си разни неща показва голям интерес (огромна тръпка ми е такова нещо досега не ми се е случвало)...

Аз съм много спонтанен и се бъзикам но и правя глупости редовно и и казвам:
За четвъртък си приготви банския.
Тя: Защо ?
Аз: Ще те водя на едно място ти просто го приготви.
Тя: Къде ?
Аз: Изненада.
Почна се с въпросите досега никоя не е реагирала толкова остро ... Направо ми каза щом не ми казваш къде няма да дойда.. Замислих се казах и на басеин. (мислех да я заведа на един открит минерален басеин)... Тя изключено срам ме е бо бански. тя е на 18 години аз не очаквах да говори такива глупости но да речем , че е така или просто и се иска.

Не сме се чували вчера и понеже утре е 31-ви а няма да ме има до 2-ри ... реших днес да и се обадя просто така за едното здрасти и да и пожелая приятно посрещане.

Звъня никой не вдига. След 10 мин получавам сигнал. Изчаках един час и се обаждам пак.

Говорихме около 5 минути докато говорим за шоколади и кафета явно влезе баща и или поне така каза. Чух само едно : Баща ми влезе трябва да затварям и затвори.

Странно е ? Изглежда навита но в следващия момент се дръпва. Аз я бъзикнах докато говорим (беше споменала ,че днес е свободна аз затова я поканих на басеин като огказа се разбрахме ,че може да се видим).. Но днес каза , че е заета и не може после затвори от нищото и почнах да си мисля разни работи та реших да се обадя да чуя малко критика :)

От вашата гледна точка как изглеждат нещата. Да не говорим , че и казах , че знам , че тренира волейбол и тя ме пита дали не съм разпитвал.. пфф тва си е няква издънка а аз знам защото ми се наби на очи още преди няколко години когато я видях на тренировки..

Оставям на вас коментара :)

#2 SickBrain

SickBrain

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 1 Мнения:

Posted 30 December 2010 - 10:37 PM

Ей не се обади като я връткаш тая жигула ей. Tака и не си ме возил в нея, а искам да я видя в снега дали е като другия танкер ^^
п.п. сори за спама :)

#3 petur

petur

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 365 Мнения:

Posted 31 December 2010 - 03:39 AM

Ти кой си ? :)

#4 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 31 December 2010 - 02:04 PM

ей, до кога ще изграждаш цялата свалка на база колата... от колко години си го говорим това вече??? това е първата грешка! второ, това с прибирането е греда... натегачество :D ако е някоя дива гражданка ок, в противен случай не се натягай :) а и самата идея... "да се повозим" е супер тъпа. вече не си на 18 :) трето - това с волейбола си го знаеш. четвърто - защо на живо си уреждаш срещите?!?! естествено, че ще те разстреля с въпроси и няма да дойде. друго е по телефона да я избазикаш и заинтригуваш :)

#5 petur

petur

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 365 Мнения:

Posted 02 January 2011 - 06:48 PM

За колата се шегувам. За закарването просто бяха тя и двама приятели в кафето те се разбраха с мен да ги закарам и реших да поканя и нея защото тя изгледа едно такова (не мога да уточна разбираш какво имам в предвид) и реших , че не ми пречи. Затова реших да я прибера но си прав грешка ;)

Гражданка е и е ужасно приятеснителна. - идеята да се повозим е все едно да пием кафе но да не ходим на барче защото има ли нужда да споменавам как се чуства един човек стоял 10 часа в едно барче когато му кажеш айде да пием кафе ? А когато е вечер тя казва ,че ще се прибира след половин час може би да направим едно кръгче да науча нещо ново за нея е по удачно от това да я закарам и пожелая лека вечер. Сервитиорка на кафе не се кани ! А и тя е на 18 и на нея и е забавна идеята с возенето това че аз не съм няма значение.

Никога не ми е било проблем да си уредя срещата наживо но ето на днес пак греда :) .. уф .. повече няма да го правя.

Вчера се чухме беше нещо ядосана и каза , че е на работа и се прибира и да не минавам (без да я питам). Днес ме видя и каза извинявай за вчера бях нервна блабла... Пих едно кафе с приятелите си и на излизане най демонстративно всички си набутаха парите в ръцете ми казаха айде бегай да платиш и излязаха и докато плащам я бъзикнах :
Какво ще правиш довечера ?
Тя : Ще се прибера към 19ч и после ще си лягам.
Аз я поканих да излезем и тя каза някой друг път.

Това не го разбирам . Първо се извинява без причина за вчера. После ми отказва ... много се издразних и реших да направя нещо спонтанно. Обадих и се 5 часа по късно с думите : Какво правиш ако си някъде и е удобно да мина искам да да мина за 1 минутка ... Това съм го правил десетки пъти и върши чудесна работа но явно тя е друг тип момиче. На въпроса ми беше отговорено така : С един приятел съм. Ти луд ли си ? Аз и пожелах приятен ден и затворих.

Коментирай това ? Плана беше просто да мина с едно цвете някакво невзрачно малко цвете и да почакам да видим дали ще се сети да се обади като спра да се показвам там където работи и спра да се обаждам .. (нещото което направих 3 пъти за 8 дни) май беше много често а ?

Edited by Gladiator6, 02 January 2011 - 06:50 PM.


#6 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 02 January 2011 - 08:08 PM

:D крайно време е да се погледнеш отстрани... всички бъркаме, включително и аз, ама с теб си говорим едно и също вече... :)

идеята на анализа е да не повтаряш грешките си... за колата вече обсъдихме, а кафето вече е банално повече от дай си телефона ;)

та обадил си и се и тя те е отрязала преди още да я офертираш... за това на другия ден си отишъл при нея... тя се е извинила от очтивост и вместо да я мотивираш и да прехвърлиш топката в нейни ръце ти пак си я офертирал... и ти пак си я офертирал... тя естествено те отрязва отново и ти какво правиш??? обаждаш и се пак искайки да я видиш... с иедята да и подариш цвете???

"ти луд ли си?" са много правилни думи :)

сори!

решението на твоя проблем е само и единствено 1. излизай с жени успоредно, за да неможеш да влагаш цялата си енергия върху една.

#7 petur

petur

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 365 Мнения:

Posted 03 January 2011 - 02:28 AM

Може би прекалих с почивката :) Добре , че от днес почвам да работя ...

Прав си и следващото което мисля колкото и абсурдно да звучи е ако тя не се оабди до петък , събота ... (естествено няма да ходя при приятелите си в барчето .. аз и без това го мразя) е просто да се вясна ей така набързо точно с едно цветенце (малко невзрачно) да го подам и да кажа:

Съжалявам последното което съм искал е да изглеждам натрапник или луд... И да изляза от заведението без нищо повече. Пък квото стане.

Какво мислите по въпроса с тази ми идея ;) давам 5 - 6 дни да реши дали пък не е сбъркала. В случай , че не се обади ще е почти ясно , че работата съм я осрал достаъчно за да ме приеме за пълен кретен... и ще тествам това . Най - вероятно няма да сработи но знам ли ... различни хора различно държание.

А ти donkiko кажи ми какво би направил ... щом отпада това с кафето и не приемаш това с кръгчето с колата ? ? ? много ми е интересно. Имай в предвид , че в нашия град няма боулинг , билярд и каквото и да е екшън в момента а имаш 40 минути не повече.. да речем ?

#8 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 03 January 2011 - 10:38 AM

за мен звучи не само абсурдно, а и обсебващо... защото малко... си изпуснал питомното и сега ще гониш дивото... и пак се връщам на предния ми пост с обсебването :) но пробвай... кой знае? просто промени нещата отначало ;)

а иначе :D ако имаш 40 минути... по добре откажи срещата ;) това е абсолютно несериозно! а аз не обичам да ме възприемат несериозно. иначе разчупи нещата... стига с тия боулинг и билярд... пробвай театър, кънки :) дори и да е кафе, но да е запомнящо се :D

#9 petur

petur

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 365 Мнения:

Posted 03 January 2011 - 11:43 AM

Не аз имах 40 минути :) а на нея и се обадиха (а беше в колата ми и ...)...

Ще гледам да не е обсебващо все пак мисля да е слд 5 - 6 дни ако тя не се обади.

По въпроса с кафето ... бях я взел от кафе и впрочем мислех да я заведа в една вила на един приятел но не и казах и затова останахме само с едно кръгче (просто колата му не беше отпред.... и аз подминах).

Има различни типове хора. Тази не е от най - отворените ... Не излза много и явно не обича спонтанни неща ... Може би щеше да ми провърви ако бях някакъв посредствен тип и не я бях отвлякъл към гората и да я бъзикам , че сега ще дойде хеликоптера да я прибере. Или пък да и предложа открит басеин в края на Декември ;)... най - вероятно щеше да свърши работа просто едно айде да пием кафе но предварително не можеш да знаеш.

Edited by Gladiator6, 03 January 2011 - 11:45 AM.


#10 Suspect

Suspect

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 178 Мнения:

Posted 04 January 2011 - 04:01 AM

Не е необходимо да и се извиняваш за своите сексуални желания. Единственото добрите мъже го правят в желанието си да не загубят нещо, което не притежават. Важно е да правиш това, което искаш да правиш, но това с цветето, така както го описваш: "малко и незрящо" имам чувството, че описваш как ти изглеждаш в нейните очи. Вдигни главата!

#11 NooB

NooB

    Никъв Опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 180 Мнения:

Posted 04 January 2011 - 04:48 AM

Хеи, Галдиаторе, честно да ти кажа аз те мислех за по голям съблазнител. Според мен си много евтин в нейните очи ¿а какво ще кажеш?

#12 petur

petur

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 365 Мнения:

Posted 04 January 2011 - 11:31 AM

Suspect - чакай малко :) да видим дали съм разбрал. Ако без да изкаш по някакъв начин обидиш момиче с което излизаш да речем няма да се извиниш защото само добрите момчета го правят ?

Явно те е домързяло да прочетеш (дългата скучна тема която съм написал) . Не става въпрос за сексуално желание в случая.


NooB - Дефинирай евтин. Знаеш ли не си прав. Аз ще отида при най - големия букет и ще извадя най - малкото симпатично цветенце (от декорацията) ще отида само с него. Не защото нямам 10 лв нито защото се смятам за евтин а защото смятам , че е важен жеста. Аз не искам да бъда разбран грешно и затова няма да закупя огромен букет защото пред момиче което познавам от седмица ще изглеждам все едно си копувам и прося да бъда извинен което не е така.

За да разбереш колко са големи хората понякога е важно да им дадеш нещо малко и да видиш дали има резултати. А за това със съблазняването ще коментирам само , че е най - лесно да съблазниш човек за когото не ти пука. Проблема е , че аз имам чуството , че я познавам от 5 години да речем а тя ме познава от 10 дни и оттам моето държание срутва всичко. Досега не ми се беше случвало ;)

Edited by Gladiator6, 04 January 2011 - 11:32 AM.


#13 petur

petur

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 365 Мнения:

Posted 04 January 2011 - 12:05 PM

Да речем , че вече съм прецакал нещата. От вашата гледна точка какво е най - доброто което може да се направи ?

Преди малко я срещнах до пощата. Беше с някаква нейна приятелка. Казах здравей може ли за момент и отстрани тя ми каза "много съм ти обидена".
Нямах по какъв друг начин да отреагирам освен да се извиня и да кажа , че последното което съм искал е да досаждам или да я обиждам пожелах и приятен ден в 2 изречения и изчезнах по най - бързия начин с уснивка.

Edited by Gladiator6, 04 January 2011 - 12:23 PM.


#14 Suspect

Suspect

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 178 Мнения:

Posted 04 January 2011 - 12:38 PM

Абсолютно прав си за това че най-лесно се съблазняват жени, за които не ти пука. След като разкри и как я чувстваш, в този момент от живота ми аз също съм в подобна ситуация, най-желателно е да се държиш с нея така както се държиш с всяка друга. Води се от своите принципи, ако принципите ти са такива, че ако някоя средностатистическа жена ти откаже два пъти да и теглиш чертата. Направи го без значение как я чувстваш, защото нарушавайки своите принципи като човек, ти губиш себе си и накрая ще се окаже, че ще платиш огромна цена от своята енергия, нерви и пр. за човек, които всъщност бегло познаваш.
Както ти казах в момента съм в абсолютно същата ситуация и ако ти имаш за какво да се извиниш то аз трябва да и се извиня и да желая от нея да пренапиша цялата история ама нали знаеш, че не става по този начин.


Думи като благодаря и извинявай, не се произнасят просто ей така, защото трябва, защото ако го правиш по първия начин няма да въздействаш върху хората, на които говориш, тъй като е просто едно благодаря и едно извинявай, защото просто така е необходимо, но е съвсем различно, когато го направиш уверено, увереността ще смекчи твоето дело и ще предаде пвоече истинност на думата извинявай, ще донесе по-голям ефект у човека, които искаш.

П.С. Необходимо е да бъдеш уверен в себе си, уверен в това че правиш нещата правилно, въпреки че в момента не получаваш резултата, които желаеш. Загубвайки увереността си в себе си, целия свят ще се обърне срещу теб и аз съм абсолютно сигурен, че това вече си го изпитал на собствения си гръб, така че си вдигни главата!

Edited by Suspect, 04 January 2011 - 12:56 PM.


#15 petur

petur

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 365 Мнения:

Posted 04 January 2011 - 01:00 PM

Благодаря ти. :) Suspect ... Аз направиш необходимото вече и си олесних живота десетократно.

Обадих и се :
Аз : Здравей. Какво правиш ?
Тя : В нас съм. (с един тон който ме накара много да се зачудя как да продължа разговора защото бях ужасно нежелан).
Аз : не помня какво точно казах тук но ...
Тя : Трябва да затварям (това го прави всеки път когато е в тях).
Аз : Казах чао и затворих.

Изпратих и един смс в който пише : "Щях да те поканя да излезем но не ми остана време да го сторя. Ако решиш , че искаш да ми дадеш шанс да се реванширам знаеш ми номера."

Изпратих го и изтрих номера и като за целта запомних само , че е на глобул и последните 2 цифри ;) за да не мога да се свържа с нея повече. Сега всичко зависи от това какъв темперамент притежава. Ако ме е харесала досататъчно ще постои сърдита 2 - 3 дни ще си даде сметка , че впрочем просто съм се обадил и съм искал да мина да и дам нещо (голяма работа )... Ако не го стори не си заслужава нервите , вниманието и така нататъка които може би ще счупя :) Олях се занм го... Сега сигурно ще има критика от сорта на : "Бе ти луд ли си да и пишеш и смс" блабла - така го чуствам така правя. Нямах време да се изкажа и беше по удачно просто да и напиша какво мисля и да и делна номера.

Ще пиша за развръзката то ще се разбере до карая на седмицата няма ли обаждане значи всичко е прецакано. Идеята с цветето отпада след като я засякох инцидентно и и казах извинявай наживо за какво и е цвете вече ? Просто няма да ходя на барчето в което работи тази седмица.

Edited by Gladiator6, 04 January 2011 - 01:00 PM.