Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Как да постъпя ?


  • Please log in to reply
17 replies to this topic

#16 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 22 December 2010 - 10:29 AM

безсмислено е да продължавате :)

а по темата, ако нямаш цел в живота... за къде си тръгнал и за какво се бориш. когато знаеш какво искаш, ще се намери начина да го постигнеш :D казано с други думи - и най-простото действие днес е стотици пъти по-добро от най гениалния план утре... защото утре може никога да не дойде!

#17 Insensitive

Insensitive

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 123 Мнения:

Posted 24 December 2010 - 07:46 PM

Така първо стига сте се карали за глупости , няма смисъл тука сме за да си помагаме... :)

1.По темата , виждам , че се притеснявате за сърцето ми , спокойни бъдете , няма никаква опасност то да пострада и ще ви кажа защо...Значи аз не харесвам момичетата , хмм тука се замислям как да ви го обясня...Харесвам тяхната вънщност , тя може да е уникално просто парче така да се изразя , но ако е красива , аз ще направя всичко което мога за да я имам.
За какво мислете , че искам да имам приятелка...За да си приказваме по цял ден ? Или да гледаме филми заедно ?? Или да си обсъждаме проблемите ?**? Не ми се приказва , не ми се гледа филм , не ме интересуват проблемите и !!!! Трябва ми едно единствено скапано нещо , което е крайно време да направя - СЕКС !!! Така , че моето сърце неможе да бъде разбито или нещо такова , вече направих мнооого контакти с момичета , изпробвах много неща , получавах това , за което бях тръгнал в дадена ситуация не веднъж , но и много пъти бивах отрязан , къде деликатно , къде директно , не знам как да ви го обясня но съм притръпнал по някакъв начин , няма грам чуство в мене.

2."Ако тръгнеш с момиче от такъв висок ранк като 9ка , няма да се задържиш много с нея и ще си биеш главата..."
Океййй няма проблеми , съгласен съм , стига през това кратко време да я мина няколко пъти , а бе да ти кажа и на 1 път съм съгласен ! :D Иии не няма да си бия главата , не ме интересува какво прави как го прави и така нататък , ако ще да ходи с още 5 момчета докато е с мене изключително слабо ме интересува тая работа , важното отново е да има гуш , муш и чуш... :)

3."Не можеш да си 50 килограма и да легнеш на лежанката с 100 килограма , без да си тренирал никога..."
Абсолютно вярно , създадох тази тема , точно защото си мислех това , в смисъл все си повтарям "оффф трябва да тръгна поне с няколко момичета макар и по нисък ранк за да придобия опит , който ми липсва и без , който най-вероятно няма да се справя , но немога ве първо мене не ме кефи тая особено (демек хубаво тяло , в лице не става...) , второ ще ме ебава половината даскало , че съм тръгнал с тая....Оооо не не да се върнем към така наречените 8мици 9ки или нека просто ги наречем красиви момичета."

Ето тая скапана мисъл ми е в главата всеки път като трябва да избера между момиче което не ми харесва особено но мога да имам и момиче което немога да имам , но пък е толкова красиво мамка му...и не , защото нямам физическите качества , "а просто не знам как да я превъртя тази игра като до сега не съм я играл"... :@:@ Не ме изкарват от релси неуспехите ,напротив , карат ме да продължавам напред , но ми е тъжно , че виждам как ме гледат красиви момичета , които мога да имам ако знаех как да се държа , как да направя всичко както трябва , но не знам , защото в живота ми е нямало нито едно момиче , а съм поставил летвата високо там където повечето се премиряват и решават , че не могат , там където момчетата си мислят "тази е супер готина , но никога няма да ми вържи.." , ето това е моята цел приятели и е напълно постижима имам това което няма как да научиш това , което ти е дадено от господ , за мое щастие нямам това , което мога да науча , така , че Keep walking...

P.S А бе изумен съм как всички тези 9ки 10ки или 20ки както искате ги наречете разбирате ме за какво говоря , които искам , ходят с някви дето са егати прошляците , пълни миндили разбирате ли , почвам да си мисля , че май въобще не гледат колко си красив или не си , ами как се държиш... Какво мислете по този въпрос ;?

#18 Suspect

Suspect

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 178 Мнения:

Posted 25 December 2010 - 01:50 AM

Не си единствения на когото му идва да вие за всички красиви девойки, които е изпуснал, не, не си единствения и всичко с времето си ще си дойде на мястото. Винаги съм го казвал и ще продължавам да го казвам, че те не гледат как изглеждаш, но това да изглеждаш добре е плюс, бонус, както искаш го наречи, но то е просто допъление, тъй като те гледат твоя характер, чертите, които притежаваш. Ще разберат дали си решителен по това дали ще предприемеш нещо, най-вече кога, за да я заговориш, за да и вземеш телефона, за да излезете на среща, за да бъде твоя ако искаш. Ще разбере дали си самоуверен по начина по който реагираш на околния свят, начина по който говориш на нея и на останалите, дали се чувстваш комфортно в тялото си или не, докато говориш.

Необходимо е да откриеш хармонията, баланса вътре в теб, за да ти върви и това не е само за жените, а за абсолютно всички сфери на живота. Преди много време ми казваха, че трябва да бъда груб с жените, лошо момче, докато по филмите, момичетата, дори и моята сестра ми казваха, че трябва да бъда добър с тях, добро момче, но днес съм на мнение, че и двете крайности са вредни сами по се*е си, да вероятно те ще ти донесат това, което искаш след определено време, но няма да е за дълго и няма да усетиш пълното удовлетворение, което те могат да ти предложат, освен ако не си емоционален инвалид какъвто се изкара ти, но и това е нормално, тъй като е до време, та необходим е баланса между двете крайности и то не само с жените, но и с абсолютно всичко.

Не се притеснявай ако лакътушиш от време на време и аз го правя, така както всички останали. Животът не е само възход, той е и падение или с други думи един непрекъснато въртящ се кръговрат.

И не на последно място, прочетох, че ти пука как ще реагират хората от твоето училище, но извинявай, на теб пука ли ти? - Добре де, знам, това не беше уместен въпрос имайки предвит, че си една година по-малък и знам как стоят нещата с училище,репутацията и т.н., но да ти кажа, че на никого не му пука и най-вече няма и да му пука след като излезеш от училище, така както няма да им пука на хората, какъв си бил в училище, така че не си слагай присърце взаимоотношенията,репутацията и тем подобни глупости, които само могат да те накарат да се чувстваш кофти в определени ситуации.