Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Как да постъпя ?


  • Please log in to reply
17 replies to this topic

#1 Insensitive

Insensitive

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 123 Мнения:

Posted 18 December 2010 - 11:10 AM

Ще се постарая да бъда кратък , вече съм доста по-добре с момичетата , в смисъл имам очевиден прогрес , но сега проблема ми е друг , от където и да го гледам , най-много ми харесват 9-ки и 10-ки (говоря чисто физически , ако трябва и характера да им оценявам и 5-ца им е много :) ) , но нямам още достатъчно опит и за момента с 9ки и 10ки правя само приятелства нищо повече.Не ме разбирайте погрешно не съм им "най-добрата приятелка" , просто не мога да тръгна с 9ки или 10ка нещо не се получава , а най-забавното е , че ОЩЕ ПРИ ЗАПОЗНАНСТВОТО МИ С ТАКОВА МОМИЧЕ БУКВАЛНО ЛЕТЯТ ИОИ-ТА , което на моменти чак ме смущава :D , но това е нищо повече.Не знам , защо се получава така , но по-лошото е , че 6-ци 7-ци са ми супер лесни , в смисъл както ви казах още съм съвсем в началото на всички тези работи и до сега съм нямал приятелка , ноо 6-ци и 7-ци не представляват никакъв проблем , но пък те не ме кефят и просто не знам какво да правя , искам момиче , ама пък да не е просто момиче , обаче тия дето ги искам аз , нещо немогат да ми вържат и не знам какво да правя...Мисълта ми е да се задоволя с някоя 7-ца (да поясня 7-ца имам предвид хубаво тяло , в лице не особено..) или да продължавам да съм на сухо докато не успея с някоя 9 ,10... ;?

#2 azaz

azaz

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 28 Мнения:

Posted 18 December 2010 - 01:34 PM

Щом показвам интерес, какъв ти е проблема да и предложиш излизане? От там ще си проличи дали наистина е имало въобще някакви ИОИ-та или просто си въобразяваш. А и недей да се лакомиш, има време и за 9-ки, 10-ки и 11-ки, спокойно.

#3 Insensitive

Insensitive

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 123 Мнения:

Posted 18 December 2010 - 04:15 PM

Правя им Number close за точно 5 мин.Звъня излизаме , но се държат дръпнато , повярвай ми ИОИ-тата си ги има не си ги измислям , просто са дръпнати , не знам защо така , а иначе не се лакомя , просто само те ми харесват... :) :D

#4 Suspect

Suspect

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 178 Мнения:

Posted 19 December 2010 - 05:23 PM

Не се задоволявай с нищо по-малко от това, което знаеш, че заслужаваш! Държат се дръпнато=резервирано по мое му, защото трябва да разчупиш леда, което ще рече да направиш физически контакт с нея, че да свикне с теб. Например: Всеки път, когато се срещам, с някоя девойка, в последните няколко метра преди да дойде до мен или аз да стигна до нея, си вдигам ръцете като че ли ще я прегърна, ( предполагам си гледал филми за хора, които бягат един срещу друг с вдигнати ръце, когато не са се виждали от много време и се прегръщат ) стигаме един до друг и се прегръщаме, а после или я хващам за ръка или ханша.
Специално за прегръдката е много топло посрещане, така че ти гарантирам, че ще разчупи резервираното им държание към теб.

#5 Insensitive

Insensitive

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 123 Мнения:

Posted 20 December 2010 - 12:17 PM

Ахх ********* :@ Точно така , сега се сетих , че не правя кино с 9ка и 10ка , с тях ми е малко тегаво , защото се пак са висок ранг и нещо ми е неудобно , докато с другите , правя нещата за които говориш прегръдки през ханша и разни такива каквито се сетя , в смисъл винаги почвам с някакво кино и като видя , че всичко се приема положително , ескалирам разбира се... :D Ок , ще пробвам да видя какво ще се получи , по-точно тези които познавам ей така като се видим в коридорите ще правя по нещо за да се отпусна и да свикна... :)

#6 Suspect

Suspect

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 178 Мнения:

Posted 20 December 2010 - 08:54 PM

Когато разговаряш с жени си поставяй ръката в средата на техния гръб, в началото и аз като теб ме беше страх да ги докосвам, но това ми помогна да преодолея всички мисли в главата си, а иначе, дори и така наречените деветки, десетки са просто средностатистически жени, така че не си ги слагай много на сърце и ще ти е мирна главицата. Желая ти успех друже!

#7 Bate Sasho

Bate Sasho

    Напреднал

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 20 December 2010 - 11:11 PM

Сега, дай да свалим картите и да си говорим истината, защото имам чувството, че се заблуждаваме. Казваш, че не си имал приятелка, но пък 7-ца не те задоволявала (мама му, в доста случаи аз самия се задоволявам със 7-ца :D). Мой човек, не може първата кола, която си купиш да бъде АУДИ Р8 или ФЕРАРИ ЕНЗО (или почти невъзможно). Първо трябва да се ошлайфаш, да се научиш да караш опел, форд и т н... Надявам се разбираш накъде бия. Опитвам се да ти кажа, че още нямаш необходимия опит за 9-ките и 10-ките. Съмнявам се дори великите гурута, както повечето ги наричат, да са започнали с 10-ки. Ето защо не можеш да ги свалиш, ето защо и ти се струва странно, това че имат висок интерес, но после "се държат дръпнато". Повярвай ми, дори и да си хванеш 10-ка (след месеци на сухо), ще има достичка да си ч***ш главата, защото...еми "тежка е царската корона" :). И така, набери малко скорост, натрупай малко опит, отбележи няколко точки и тогава се върни отново на 10-ките. Това е, което имам да ти кажа. Помисли върху написаното от мен и успех :)

#8 CASAN0VA

CASAN0VA

    Маниак

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 361 Мнения:

Posted 20 December 2010 - 11:44 PM

Братле мисля,че не си наясно с системата за оценяване на жени! 9-ки 10-ки приказваш? знаеш ли коя е 10-ка? Ще ти дам жокер,кво ще кажеш за Анджелина Джоли,или Джесика Алба? С такива ли излизаш ? Хмм интересно. А сега и малко да те ориентирам за да изразяваш от сега нататък точната си оценка относно момичето с което се занимаваш :)


Темата е копирана,не помня от къде съм я копирал и кой е автора,за това се извинявам предварително-ако има проблем!


0 – недостижим максимум на отвратителни външни данни
1 – отвратителна
2 – уродлива
3 – страшничка
4 – некрасива
5 – неутрал, нулево впечатление
6 – симпатична
7 – много симпатична
8 – красива
9 – много красива
10 – недостижим максимум на привлекателни външни данни

Сега по-подробно описание.

0 – Тук всичко е ясно, в природата, за щастие не се среща.

1 – Ами много уродлива. Като например най-страшната и мръсна просякиня на Централна гара. На когото наистина му е интересно може да отиде и да се убеди. Накратко “чудовищно подобна мутантка”.

2 – Уродлива значи уродлива. Пфу. Има се предвид, че спокойно не можеш да я гледаш. Ще ти се или да се обърнеш или да псуваш. Накратко, най-гадното нещо, което може да ти се яви на жизнения път. Не дай боже такива колеги и партньори по бизнес. Ще се наложи да общуваш.

3 – Това вече е по-добре. Най-страшната жена, която засега все още не предизвиква отвращение. Т.е. може да се общува без проблем. Тя не естрашна, а именно страшничка. Между другото – обикновено са много добри по характер момичета (ако разбира се не са се озлобили срещу тежката си съдба).

4 – Просто некрасиво момиче. Може да се каже глуповатичка. Ами не й е дал господ външни параметри, случва се. Между другото, както практиката показва, започвайки от четворките влизат в действие личните качества на ... Т.е. четворката на единият... може да се окаже шестица в картата на друг. Въобще, като че ли картите дават разсейка плюс-минус 2 бала. Ако ти си изкопал шестица, то не се съмнявай, че някой ще я вземе за четворка, а някой за осмица. Но виж, тройка или девятка тя почти сигурно няма да бъде при никого.

5 – Най-разпространената категория. Обръщам внимание, че нулево или неутрално впечатление се създава не само ако жената има изтъркана външност “ни риба, ни рак”, но и по съвкупност на параметрите. Например: красиво лице и келява фигура. Или още нещо. ПРосто, оцемявайки я в цялост, разбираш, че не прави никакво впечатление. Еми петица и петица. Какво още може да се каже.

Петица с потенциал. Това вече е неофициална градация, използвана от неголямата група на ДЧ. Просто от неутралните се изисква по някакъв начин да се отделят момичетата, които не са нищо особено, но все пак има нещо привлекателно в тях. Случва се, гледаш момичето и да я наречеш симпатична някак езикът не ти се помръдва, ами несимпатична е тя, макар че какво да правиш и петица с мъка я определяш, момиче та момиче, слава богу, ако не е четворка, а те привлича, разбираш, че е некрасива (себе си не можеш излъга), но някаква зацепка в нея има. От операта “с малко биричка ще стане”. Но това си е такава градация – за любители.

Следва чист позитив.

6 – Най-важното е да разбереш и запомниш: шестица – това е добре. Това е реално мило и симпатично момиче, с което ти се иска да излизаш, така да се каже, да общуваш във всички (или в някои) плоскости. Ако по повод на тройките, четворките, петиците всеки си решава сам, индивидуално, то шестиците ние ч**аме с удоволствие, задължително :-). Между другото това е такова, поддържащо убеждение, по принцип може и да не ги ч**аме. Огромното болшинство .... започват да ч**ат от 4-ки или от 5-ци, особено придирчивите - от 6. Тези, които ч**ат “не по-ниско от 8”, просто неправилно калибрират.

Момчета “много симпатична” – 7. Тук всичко е ясно – момичетата стават все по-добри и по-добри – това е реалният максимум, който се среща в ежедневието. Красиви единици са и се натъкваш на тях рядко. При мен ,в сградата работят хиляда души или малко повече от хиляда. Столовата е обща. За няколко месеца видях практически всички. Та така – има две-три седмици. Това е най-доброто, което има.

Спомената в предисловието седмица с фигура осем (както и със седма) – това е класно момиче, която може да се постави в МЛТР, без да се замисляш. С нея можеш да се гордееш, нея можеш да вземеш за реално вдигане на имиджа при каквито и да е събирания. 6 и 7 – това е максимумът на това, което можем да срещнем в местата за обществени разходки, от типа на Централните площадзи и улици. Блошинството напредал народ общува именно с тези нива (6 и 7), т.е., със симпатични и много симпатични от тяхна гледна точка момичета и това е прекрасно : -)

8 – А ето, че тук вече, момичето е реално красиво. Една-две на хиляда. Фразата “някакви изтъркани жени, само осмици ми попадат” няма никакъв смисъл. Хора, “красотата” – това е рядко качество, такова звание го заслужават единици. Красотата – това е когато ти я гледаш и не ти се иска да си отместиш погледа, когато ти се иска да гледаш и да гледаш. Разбира се, критериите при всички са различни, но под думата “красива” в класическият смисъл се подразбира известна уникалност, отделяща момичето от тълпата подобни й. При определянето на баловете съветвам да се изхожда от следната естествена пропорция:


на една 7/10 се падат десетина 6/10,
на една 8/10 се падат пет 7/10,
на една 9/10 се падат двадесет до четиридесет 8/10


Съответно, на една 9/10 се падат няколко хиляди 6/10, което не е чак толкова много. Изводи си правете сами. И личната карта при това не играе, вкусовете са различни, но понятията и термините са общи. Лично аз познавам много авери и единици от тях могат успешно да се запознаят с осмица. Всички тези вопли във филдовете “Тя беше 8.5, а в леглото заслужи останалите 1.5” – са евтинии. Нито умението да бродираш, нито това как правиш минет не добавят балове. Ако си е да речем шестица, шестица ще си и остане. Често осмица става седмицата, към която изпитваш чувства, доколкото тя твърде много ти е допаднала на картата. Тогава за теб тя е красива. Да, тогава тя е осмица. Ти я отделяш от останалата маса подобни на нея. Това е правилно. А заявления от типа на “имах три седмици и пет осмици и дванадесет деветки за последната половин година” – са свидни опити, фукня, напразни опити да се окажеш по-готин, отколкото си, предизвикани от неувереност в себе си, недостиг на глюкоза в организма или опити да следваш някакъв график за деня, който превишава емоционалните, умствените и физическите ти възможности.

9. – По отношение на броя на Деветките беше казано по-горе, но ще повторя. Деветката е една на десет-двадесет хиляди!!! Разбира се, че може да обявяваш всяко момиче за деветка, гот е, но ако в картата на други авери тя се окаже 3/10, то тук няма какво да правите. Повтарям, работата тук не е във вкуса и в картата, работата е в термините: можеш да назовеш джип малък мотоциклет, но той от това по-голям няма да стане. За да се калибрира по-лесно има едно простичко правило. Деветка е тази, която на пръв поглед ти се е сторила непостижим идеал. Момичето си е просто супер. Максимумът достижим на тази планета. Момчета, аз съм виждал за 2003 година живи около пет (не петдесет, а пет!) деветки. Това бяха реални красавици. Не наричайте деветка който ви падне. Ако момичето е красиво, то това е осмица. Деветката е безпределно красива. Икономисвайте тази оценка като оценявате момичетата. Думата “Деветка” заменя ентусиазирана псувня от тридесет-четиридесет думи. Деветката е максимума. Това означава, че по-красиви момичета на тази Земя просто няма. Има още нещо за това ниво. Като в спорта – в един вид могат да бъдат 3-5 върхови спортсмени и световни шампиони по различни критерии. Ето това са и аналозите на деветките. Деветката е просто “The best”. По-добро няма.

10. – За да подчертая нереалността ще я опиша така: Десятката е праймер на митичното сферично гуру във вакуум. : )



И накрая малко условна статистика:

В Москва има, примерно 5.000.000 жени, от тях във възрастовата граница от 15 до 30 години са 2.000.000 Разпределението по балове изглежда по следния начин


Бал

Фактическа численост
% 1 от
9
100

По-малко от 5 %от общия брой

8 от 20 хил.
8
4 000
20% 7 от 500
7 20 000 10% 6 от 100
6 200 000 40% 5 от 10
5 500 000 25% 4
4 850 000 40% 2
3 400 000 20% 5
2 20 000 1% 100
1 2 000 0.1% 1000

Таблицата най-вероятно отразява почти достоверно ситуацията - с 4-ки и 5-ци е пълно, 6-те и 3-ки стигат. Седмици ако потърсиш, също е напълно реално да намериш. Крайностите 1,2,8,9 – се срещат рядко. При което 1-ци и 2-ки пет пъти повече от 8 и 9. да, животът си е помия, остава винаги повече отколкото от нещо що-годе прилично.

РАВНОСМЕТКАТА: Всяко десето момиче има бал 6 и нагоре. Наистина има и още една новина – еднозначно скапана (1-3 ) се оказва едва всяка пета. Така че, я си помислете, видели ли сте днес пет-шест десятки и цял вагон с осмици или това най-вероятно са били все пак шестици с четворки.

Още няколко думи по отношение на практическото използване. Цялата тази десето бална система върши много добра работа за последващата обратна връзка. След полева работа, при случайни запознанства и др. Не възниква необходимост да се правят нюанси. Достатъчно е само да определиш готов ли си да ч**аш това момиче. Ако си готов – върви се запознавай. Останалото после. Болшинството авери поставят филтъра си на 5. То ест, 5 и повече е ДА (запознаваме се, общуваме, ч**аме). Което е по-ниско – НЕ, използва се само за РА (развлечение на аверите). Особено придирчивите пери като че ли работят от 6, но това не е съвсем така. Реално те работят с петици с потенциал. За това и собствено се въведе дадената спомагателна градация. Тя дели момичетата на ДА/НЕ. Така да се каже – дву-бална система, където границата минава по петицата.

Още веднъж повтарям. Оценявайте момичетата реално, по външни данни/външно впечатление/външен вид. Нейният вътрешен свят може да се опише отделно. Когато гледаш момичето душата, все едно не я виждаш. Защо ти е да я отчиташ. Вътрешният свят няма никакво отношение към дадената скала. Не си струва да завишаваш оценката – от това по-готино на никого няма да стане, а пък за сметка на това в очите на останалите приятели можеш да се окажеш евтино парче или просто глупак, за по просто. Трябва ли ти?

Edited by CASAN0VA, 20 December 2010 - 11:48 PM.


#9 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 21 December 2010 - 11:45 AM

браво на колегата... но има и още нещо :) ако задълбаем още малко има много момичета 5+ и 6, които с грим и стилни дрешки се доближават до седмици, но на сутринта си остава 5+ :D това трудно се отчита, но все пак е факт. това което се отбеляза за Джесика Алба и Андежелина Джоли... за мен са си чисти 8мици, но имиджът им ги прави, по-големи :) хора, деветки не се срещат... а десятката е божество :)

#10 Petko K

Petko K

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 149 Мнения:

Posted 21 December 2010 - 11:58 AM

това което се отбеляза за Джесика Алба и Андежелина Джоли... за мен са си чисти 8мици, но имиджът им ги прави, по-големи :)

Имидж, грим, фотошоп, специални ефекти :D

#11 CASAN0VA

CASAN0VA

    Маниак

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 361 Мнения:

Posted 21 December 2010 - 12:44 PM

Ами да ставаше дума за как изглеждат наконтени и напудрени,иначе е ясно,че без грим падат 2 точки,но пича все пак да си има на представа с кви мацки е излизал,щом казва,че са 9-ки,10ки и не го задоволявали,според мен неговата десетка не е била повече от 6/6+ наай много :)


ПП: И Марто,както каза бате сашо,недей да скачаш веднага на луксозна кола-след като не си карал и ЛАДА така де. Защото после ще си биеш главата,от личен опит ти го казвам.Първата седмица която ударих-не беше много трудно,но беше отдавна когато не бях особено наясно с някои неща и тръгнах с нея,но ревността ми съсипа всичко,чести обаждания и т.н. Разби ми сърцето тази сееекси готина кучка :) не бе,беше свясно момиче,но й ти да ти,при такова поведение си аут! Затва ако не си готов за супер мацка,недей се захваща,щото дори и да тръгнете,няма да изкарате повече от ден/два и после ще ти бъде супер гадно-защото ще знаеш,че си бил с такава яка мацка.... Аз лично се разкайвах 1 месец :) Но все пак ми беше първата от стабилните мацки с които съм излизал и умирах от яд,че съм я изпуснал.Така,че натрупай повече опит и тогава пробвай,но ако пък мислиш,че можеш да устоиш и да забравиш за 1 ден една(секси,чаровна,готина) мадама бий си главата! :) И последно да допълня.Трудно ще срещнеш 7-ца на твоите години,дори и с 2 години по голяма,айде от 19г нагоре можеби :D А не симпатичните момиченца на по 16 годинки,вярно,че са сладки,но имат детско излъчване и детски лица още. Тази за която говорих беше на 21,имаше страхотен чар,неустоим глас и перфектно тяло и много добра като характер,но си бях добър единствено в свалките-защото само от това се интересувах и хоп,когато дойде момента и аз реших да остана с това момиче,се оказа,че аз си нямам й на представа как да се държа в една връзка-че трябва да съм търпелив,че трябва да ограничавам обажданията и т.н. :) УСПЕХ за напред! :)

Edited by CASAN0VA, 21 December 2010 - 12:59 PM.


#12 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 21 December 2010 - 02:19 PM

яд не яд... карай напред... опит се трупа с действия, а не с мислене... и като искаш готини мацки, трябва да си на ниво съответно или по-високо от тяхното

#13 Suspect

Suspect

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 178 Мнения:

Posted 21 December 2010 - 03:49 PM

Мартине ако знаеш какво точно заслужаваш в живота, кой има правото да ти каже не? Кой има правото да ти каже да не се бориш за това, което знаеш, че заслужаваш? Кажи ми кой?
Постоянно ще се намират хора, като Казанова и Бате Сашо, които ще ти казват да се откажеш, защото не си достатъчно опитен, не си достатъчно добър, не си достатъчно умен и прочие. Питам те: те или ти знаеш кое е най-добро за теб, а? Ако знаеш какво заслужаваш в живота, отиди и го вземи, но знай, че после ще си платиш цената. И ако цената в случая е да те отрежат няколко пъти, то здраве да е, платил си цената, но ще си удовлетворен от се*е си, защото си продължил да вървиш напред, въпреки че с всяка крачка, ще се намери, някой, който ще желае да те види да правиш две назад.

#14 CASAN0VA

CASAN0VA

    Маниак

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 361 Мнения:

Posted 22 December 2010 - 01:21 AM

Мартине ако знаеш какво точно заслужаваш в живота, кой има правото да ти каже не? Кой има правото да ти каже да не се бориш за това, което знаеш, че заслужаваш? Кажи ми кой?
Постоянно ще се намират хора, като Казанова и Бате Сашо, които ще ти казват да се откажеш, защото не си достатъчно опитен, не си достатъчно добър, не си достатъчно умен и прочие. Питам те: те или ти знаеш кое е най-добро за теб, а? Ако знаеш какво заслужаваш в живота, отиди и го вземи, но знай, че после ще си платиш цената. И ако цената в случая е да те отрежат няколко пъти, то здраве да е, платил си цената, но ще си удовлетворен от себе си, защото си продължил да вървиш напред, въпреки че с всяка крачка, ще се намери, някой, който ще желае да те види да правиш две назад.

Ти пък хубав пример му даваш! Защо да си бие главата ? По твойта логика е се едно да тежиш 50 кила и да отидеш в фитнес център и да се опиташ да дигнеш 100 от лежанка при условие,че не си тренирал никога ? Това ли искаш,да се осакатиш ? Пробвал ли си всичко което съветваш и бил ли си в ситуаций като неговите,че да знаеш дали е по добре така или е по добре онака ? Напълно съм сигурен,че няма да ти е приятно да си на негово място и някой само да те ръчка и да повтаря: давай давай,можеш го,вземи си го! - след като не го можеш наистина,какво се получава ? Лесно е да кажеш: Ти си мъж,давай направи го,ще успееш! От къде си сигурен какво може и на какво е способен човека,че го караш да си разбива сърцето.Едно е по филмите,друго е на живо. Само с кураж не става.Знаем,че на един Алфа никой не може да му нарежда какво да прави и,че сам трябва да решава и взима каквото иска,но той стана ли Алфа вече? Докато не станеш добър ще слушаш старите,после прави каквото сметнеш за добре,ако винаги действаш на своя глава без да си сигурен дали си прав ще се проваляш многократно. Винаги ли си знаел какво искаш? Винаги ли си знаел кое е най добре за теб? Нима ще ми кажеш,че си се родил научен и,че поне 10 пъти не си питал Мама и Татко кое е правилно ? Защо мислиш,че той трябва да знае кое е най добре за него ? Когато се проваляш-определено не знаеш какво правиш и кое е добре и кое не е! Той можеби е красив за 10 момчета,но красавицата няма да тръгне сама с него,само защото той е красив,за да я заслужиш трябва да си добър! Не може току така да я гепнеш и да е твоя. Ако мислиш,че грешката не е в него,иди разправяй на жените,че са сгрешили като не са го възприели сексуално, а само приятелски.

Edited by CASAN0VA, 22 December 2010 - 01:45 AM.


#15 Suspect

Suspect

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 178 Мнения:

Posted 22 December 2010 - 06:35 AM

Ти пък хубав пример му даваш! Защо да си бие главата ? По твойта логика е се едно да тежиш 50 кила и да отидеш в фитнес център и да се опиташ да дигнеш 100 от лежанка при условие,че не си тренирал никога ? Това ли искаш,да се осакатиш ?

Имаш моите адмирации, защото и твоя пример си го бива. Използвай заимствени примери от ситуацията - то не беше фитнес, то не бяха коли, то не бяха, дрън, дрън..

Пробвал ли си всичко което съветваш

О, не просто прочетох няколко пъти библията и там разни други книжчици плюс няколко филмченца с участието на Джейсън Статхъм от които заимствах държанието му и от там ми дойде самочувствието на "Казанова" - ха, ха!

бил ли си в ситуаций като неговите,че да знаеш дали е по добре така или е по добре онака ?

Ако прочетеш внимателно предишният ми пост, първосигнални ми другарю, ще видиш, че аз не казвам какво е най-добре, а казвам, че той сам за себе си знае, докато Вие първосигнални ми другарю се оказахте, "герой на нашето време" които ще дойде и ще ни реши проблемите, защото знае точно от какво се нуждаем, нима питам аз?

Лесно е да кажеш: Ти си мъж,давай направи го,ще успееш! От къде си сигурен какво може и на какво е способен човека,че го караш да си разбива сърцето.

А какво да му кажа: Недей да го правиш, не е за теб, не си достатъчно подготвен? А иначе мотива за разбитото сърце ми харесва, колко драматично, дай ми пуканките и да пускаме Ромео и Жулиета.

Само с кураж не става.Знаем,че на един Алфа никой не може да му нарежда какво да прави и,че сам трябва да решава и взима каквото иска,но той стана ли Алфа вече?

Така е трябва и ядене - ха, ха! А ти ли си човекът, които ще каже кога ще стане?

Винаги ли си знаел какво искаш? Винаги ли си знаел кое е най добре за теб? Нима ще ми кажеш,че си се родил научен и,че поне 10 пъти не си питал Мама и Татко кое е правилно ?

Не съм, че то това въпрос ли беше? - Необходимо е да израстнеш като човек, като личност, за да разбереш какво заслужаваш, разбира се, че и аз не съм знаел, но аз точно към това го подтиквам, да израстне като личност, а не просто като: "мъжът по които си падат всички жени"

Когато се проваляш-определено не знаеш какво правиш и кое е добре и кое не е!

Пич, пич, пич. Ако неуспехът не те изкара извън релси, то той е предпоставка за личностно израстване, доколкото успехът е предпоставка за абсолютно нищо, т.е. за нещо, което е завършено.
Ти приемаш неуспехът като нещо лошо, нещо фатално, нещо, което не трябва да се случва, но то е напълно нормално, хората преживяват възходи и падения, не можеш да бъдеш само във възход и това трябва да го знаеш, много добре.

Той можеби е красив за 10 момчета,но красавицата няма да тръгне сама с него,само защото той е красив,за да я заслужиш трябва да си добър! Ако мислиш,че грешката не е в него,иди разправяй на жените,че са сгрешили като не са го възприели сексуално, а само приятелски.

Браво! За поне едно нещо в коментара съм съгласен,евала, ползотворен беше!

Прощавай, че в първия коментар засегнах мъжкото ти его, не си бях дал равносметка колко е ранимо мъжкото его, но за сметка на това във втория ти коментар те съжалявам, за това, че реагираш по толкова първосигнален начин. А сега е време да Ви пожелая успешен ден.

Edited by Suspect, 22 December 2010 - 06:38 AM.