Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Съвет относно срещи


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 Johny_Walker

Johny_Walker

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 8 Мнения:

Posted 01 December 2010 - 02:45 AM

Здравейте на всички!
Интересува ме следното: Ако се случи някое момиче да не се появи на среща, после по какъв начин да и покажеж първо, че не си засегнат от невъзпитаното и поведение, и че си е нейн проблема, че се е лишила от компанията ти, и второ, че имаш low threshhold for bullshit, така да се изразя, без да се обясняваш много много.

Чакам коментари с нетърпение :)

#2 shopskasalata

shopskasalata

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 74 Мнения:

Posted 01 December 2010 - 09:38 AM

Ако някое момиче не се появи среща и не те предупреди, не се обади да се извини с ИЗВИНИТЕЛНА причина, значи просто е тъпа и невъзпитана и въобще не си заслужава да се занимаваш с нея. Не виждам смисъл да и показваш каквото и да е. Просто не се занимавай с такива хора. Като не е искала да идва, да не е казвала, че ще идва. (виж, ако ти си я поканил направо и не си изчакал да чуеш нейния отговор, а просто си си наложил мнението, и аз да съм, и аз няма да отида). Един истински мъж не си губи времето с жени, които разиграват хората.
Е, сега ако примерно е получила бъбречна криза и е трябвало да влезе в болница, нещата стоят по доста по-различен начин.

#3 Johny_Walker

Johny_Walker

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 8 Мнения:

Posted 01 December 2010 - 02:14 PM

Тва ясно ама в случая е по-особен щото се движим почти в един кръг и няма начин да не се засичаме, а трябва да се държа на ниво, нали така.

#4 shopskasalata

shopskasalata

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 74 Мнения:

Posted 01 December 2010 - 07:26 PM

Ми в такъв случай общувай с нея само ако е наложително. Ако се засечете, усмихни и се, поздрави я и продължи нататък. Не се дръж като обидена кифла, не прави тъпи фасони, не се прави, че не я познаваш. Бъди любезен, но студен. Според мен това държание е приложимо не само с жените, а и с всички, които се държат неуважително с теб.

#5 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 01 December 2010 - 07:34 PM

Ми в такъв случай общувай с нея само ако е наложително. Ако се засечете, усмихни и се, поздрави я и продължи нататък. Не се дръж като обидена кифла, не прави тъпи фасони, не се прави, че не я познаваш. Бъди любезен, но студен. Според мен това държание е приложимо не само с жените, а и с всички, които се държат неуважително с теб.


обратното... бъди лицемерен... кажи и с широка усмивка - здрасти, как си... не показвай, че имаш проблем и не отваряй темата! 100% ще и стане гузно и тя сама ще започне да ти се извинява... постигал съм чудеса така :) но не започвай да я офертираш пак... ако тя сама реши, че иска да се реваншира... ама много, тогава и дай възможност :)