Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

какво да правя


  • Please log in to reply
26 replies to this topic

#1 begetz

begetz

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 17 Мнения:

Posted 20 November 2010 - 11:01 AM

здравейте значи моята ситуация е такава.. с една мацка излизаме от дълго време.. но сме се разбрали (тя така искаше) всеки да е свободен и да не си държим сметки... тя от друга страна преди 2 месеца някъде се раздели с бившия си по общо съгласие понеже тчхното можело да продължи вечно и т.н. .. та последно време гледам ,че излиза с него когато той може, а на мен може ми откаже... въпреки че изкарва нещата че не съм 2ра цигулка.. та и се размънках за това..
Тя се разсърди и си тръгна като изкара нещата от сорта на ''нали каза че няма да мрънкаш, не мога ли да излизам с приятели.. и т.н.'' но вечерта като се чухме ми каза,че щяла да ходи на другич ден на заслон пак с тоя бившия и аз и казах ''Приятно излзиане всеки ден с него'' и и затворих.. звъня ми няколко пъти снощи.. и веднъж неска - не вдигнах.. та въпроса ми е какво да направя.. не искам да се разделям с нея.. но искам да е на моята.. и като излиза с тоя дето и е минал живота 4-5 години.. да е за по 1 час на кафе за 3 дена.. а не така колкото с мен..
да продължавам да не и вдигам?? според мен 1-2 дена.. ама да продължа повече ?? или да я наредя.. но пак ще е 1 вид мрънкане и нз какви да са точните думи.. уж ми казва,4е ме обича но не може така да се държи.. да предпочита с него.. ???
мерси предварително

#2 iwanttofuckher

iwanttofuckher

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 136 Мнения:

Posted 20 November 2010 - 02:20 PM

Изглежда тръпката към бившия е по-силна, може би отчасти заради "нелегалния" и статус. Според мен вашата уговорка някак си изключва твоето желание за моногамия. Ще ти препоръчам това, което най-често се дава като решение - преориентирай се към някоя друга мадама.

#3 begetz

begetz

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 17 Мнения:

Posted 20 November 2010 - 02:25 PM

и сега се обади ,и ме изкара виновен че изобщо нямало да излиза с него.. (което може и да е вярно),че аз не съм искал да излизаме съм се правил на луд .. а аз не исках веднъж щото ми се държи така и казах че ше ходя на др място... и общо взето че иска да приклйчваме сякви отношения щото съм бил момченце и не съм и вдигал , държал съм се детски по тоя начин и съм се правил на луд.. а и казах ,че мн добре знае що го правя.. :) кво правим ? и ако има шанс да се оправят нещата ама без да ми е на главата какво да направя

#4 iwanttofuckher

iwanttofuckher

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 136 Мнения:

Posted 20 November 2010 - 02:30 PM

и сега се обади ,и ме изкара виновен ...


Мисля, че това потвърждава първото ми мнение. Според мен добре е да се съгласиш с нея фиктивно и да си намериш друго момиче, но така, че тя да разбере. Направи така, че тя да разбира за новото момиче. Може впоследствие да се променят нещата, а може и новото маце да ти хареса също, защо не?

#5 begetz

begetz

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 17 Мнения:

Posted 21 November 2010 - 01:58 AM

тая изобщо не знае кво иска.. обади се после вика.. аз все пак съм в нас ако искаш да се видим.. като и се обадих с намерението ако нещо се обяснява.. да и затворя.. изофка ама се сългаси.. 2 часа лаф бяха нужни и нито съм мрънкал , все едно нищо не се е случило.. нито съм и се натискал.. и чак тогава ми се гушна.. и дори не знам дали си е взела неква поука за кво не съм и вдигал на първо място...... как да се оправям с такова момиче

Edited by begetz, 21 November 2010 - 02:00 AM.


#6 petur

petur

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 365 Мнения:

Posted 22 November 2010 - 06:04 PM

Проблема ти е следния : НЕ ЧЕТЕШ КАКВО ТИ ПИШАТ ХОРАТА !!!

iwanttofuckher ти го е написал достатъчно ясно !! прочети го ... И го приеми !

Вместо по цял ден да мислиш какво прави тя и къде е и с кой е .. Вземи и спри да се въртиш около нея излизай , забавлявай се , тренирай .. прави неща които ти харесват и най - важното нови социални контакти много време стана се тормозиш с това :)

На мястото на което се намираш сигурно по 2 на ден можеш да намираш :D

Чети написаното и стига писа едно и също ;) много мислиш ...

Съди за хората по действията не по думите им !!!

Edited by Gladiator6, 22 November 2010 - 06:05 PM.


#7 Elite

Elite

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 14 Мнения:

Posted 22 November 2010 - 11:55 PM

MDJ чудесно го е формулирал този проблем - нарича се нисък интерес. Прочети МАШИНАТА, там е засегната тази тема, някъде в началото беше.

#8 Bate Sasho

Bate Sasho

    Напреднал

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 24 November 2010 - 02:50 PM

Ето как стоят нещата:
Даам, тя има слаб интерес към теб, а ти приятелю си се вкарал в матрицата :D. Мадамата правилно ти е казала - ДЪРЖИШ СЕ КАТО ДЕТЕ, а колегите са ти дали правилното решение на проблема - НАМЕРИ СИ ДРУГА МАЦКА. 99% сигурен съм, че ти едва ли ще ни послушаш и след мен ще се напишат още 3-4-5 коментара, и колкото и да се оплакваш ти най - вероятно ще продължаваш да си вреш носа при тази мадама. Затова съвета ми е поне, ако си решил да се париш да спазваш следните неща:
1. Дръж се мъжки - това, с кого излиза тя, къде излиза, кога и за какво....НЕ ТЕ ИНТЕРЕСУВА, още по - малко пък ЗАСЯГА.
2. ''Приятно излзиане всеки ден с него'' и и затворих <<------------ без повече такива сценки, че като си представя картинката и ... :D :D :D..както и да е.
3. въпреки че изкарва нещата че не съм 2ра цигулка.. та и се размънках за това.. <<-------- мъжете не мрънкат...особено, когато нямат дори връзка с момичето.
4. уж ми казва,4е ме обича но не може така да се държи.. да предпочита с него.. ??? <<------------ за съжаление в днешно време съм забелязал, че израза ОБИЧАМ ТЕ се използва толкова често, колкото и ЗДРАВЕЙ, а още по - лошото е, че в повечето случай няма и капка истина в него, просто се е обезценил, така да се каже. Пък и не забравяй, че ЖЕНИТЕ МИСЛЯТ (което малко не се връзва: D), ИСКАТ, КАЗВАТ и ПРАВЯТ четири различни неща :).
Общо взето извода, който ще направя е, че с мацката вървиш към нулата, а относно теб самия - имаш МНООГО да работиш по се*е си. Отново се повтарям, че е най - добре да послушаш мненията "СЛЕДВАЩАТА"..., ако ли не ..поне спазвай горните, които съм ти написал. Айде за сега ;)

#9 begetz

begetz

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 17 Мнения:

Posted 24 November 2010 - 05:42 PM

мисля още да си го вра , няма да крия.. има малка промяна за това ще я напиша и ще чакам да коментираш бате сашо
вчера отидох и и казах , че няма повече така да продължи в средно положение.. или е с мен или не е .. а ако е с мен да не излиза с други момчета, да мога да я питам без да получавам отговор "моя си работа",да имаме връзка... и се съгласи само условието да можела да излиза с тоя с дългогодияшната връзка.. и уж се разбрахме..
днеска ми обаче ми мрънка , прави ми се на важна.. мразела постоянно да я разпитват.. мрънкал съм.. супер било,че не можела да си излезе с момчета, с които и е приятно.. искала да бъде свободна.. аз съм и бил като майка сега... при което и отговарям ,че сме се разбрали.. и пак ми излиза с изречения "само мрънкаш,знаеш си твоята песен."

принципно съм на мнение,че трябва да има свобода.. ама като съм сигурен в нея.. а не сега когато ми се прави на важна.. и ходи на некъде с други момчета.. 1 активен да има и може да ме отреже точно в тоя период

за това се почувствах виновен от това,че не и давам разни неща и ви пиша за съвет и дали е правилно.. макар че не смятам да омеквам квото и да стане

Edited by begetz, 24 November 2010 - 06:00 PM.


#10 begetz

begetz

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 17 Мнения:

Posted 24 November 2010 - 06:51 PM

всъщност не казах "ако си с мен няма да излизаш с др момчета" , ами "ако предпочиташ него , ходи при него ок.. но ако си с мен.. си с мен" като тя ми каза "това си е забрана" и аз забивам..

Edited by begetz, 24 November 2010 - 07:11 PM.


#11 Suspect

Suspect

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 178 Мнения:

Posted 25 November 2010 - 04:14 AM

Здравей. Не ти, а тя трябва да пожелае от теб да спреш да се виждаш с други. Обратното на това, което си направил. Тогава тя ще постави началото на интимните отношения между вас, двамата. Свободата е хубаво нещо, излизай и с други! В момента си в този капан, тъй като излизаш само с нея, а това е следствие на това че ти нямаш избор, а трябва да имаш!

Edited by The Last Emperor, 25 November 2010 - 04:15 AM.


#12 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 25 November 2010 - 10:31 AM

никога не забранявай... особено вербално :) защото сега само това и е в галвата и нищо чудно и в момента да ти изневерява :D със забрана и физическа сила няма да я имаш ;) ако тя сама осъзнае, че така те наранява, може и да се промени нещо. в противен случай всичко е изгубена кауза. колегите ти казаха - тя първа трябва да поиска да спрете да излизате с други... това е карчката към по-сериозни взаимоотношения. иначе ти си мисли, че имаш сериозна връзка с нея, а тя ще си мисли с кой ли да излезе :D

ако бях на твое място, щях да и дам цялата свобода... че и повече, но щях да покажа по някакъв начин, че не съм ОК. С други думи размени ролите :D

#13 begetz

begetz

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 17 Мнения:

Posted 26 November 2010 - 01:11 AM

как да я накарам да го проумее,че ме наранява..аз се сещам само за 1 детско с показване.. - да не и вдигам телефона.. и после да и кажа,че ми е било гадно и съм бил наранен.. което не излиза мн мъжко.. иначе направо мога да и кажа само че ми е крайно неприятно и,че ме наранява по тоя начин.. - най-много да ми се присмее с думите ''горкото момченце'' и да продължи си излиза..

иначе ми каза,че това което научила от връзката си 4-5 год.. е че човек ако иска нещо винаги може да го направи като излъже.. и че ревността само проваляла връзката..

казва ми,че мога да излзиам с когото поискам.. почти не ме пита с кого ,какво правя... и т.н. - няма светлина в тунела скоро да го поиска тя първа да не се виждаме с други

а аз си мисля,че каквото и да ми казва (че щом съм си решил да си излзиам с други.. че и да не излзиам винаги мога да направя нещо зад гърба) .. ако беше ПО-ВЛЮБЕНА щеше да пита и да ревнува както и все пак да иска да спрем да се виждаме..

мога и да се пробвам нарочно да излизам с други и да и казвам.. (макар че аз искам само с нея).. ама честно казано ме е малко страх.. и тя да почне и да се направи нещо на важна или да реши,че се зарибявам с др и да продухаме цялата работа

Edited by begetz, 26 November 2010 - 01:39 AM.


#14 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 26 November 2010 - 11:11 AM

и кво правим? ако не рискуваш ще се промени ли нещо?? да, със сигурност ще се разделите рано или късно :) по-добре играй като нея, ама по-хитро. не и казвай нищо! и не я питай нищо! когато тя ти каже хайде да излезем и кажи, вече имам други планове... с усмивка без да задълбаваш. офертираш я нещо, а тя почва да се прави... "чакай, че има полиция, след малко ще ти звънна" и не се обаждаш, като/ако се раззвъни не вдигаш от начало, а после ами ти нали каза, че не ти се излиза...

не казвам, че ще го направиш както трябва, или пък, че със сигурност така ще я спечелиш, но поне ще опиташ :) а ако не опиташ - губиш!

#15 begetz

begetz

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 17 Мнения:

Posted 26 November 2010 - 11:16 AM

мерси батка , ще пробвам.. ако се сетиш още нещо драскай.. че наистина е изгубила интереса си

а за тва със забраната? мисля да и кажа нещо от сорта на
''нека да се уточним.. не ти забранявам да се виждаш с други и ако се видиш това не значи,че повече няма да сме заедно.. просто ми е гадно и това ме наранява.. като си с мен не бива така да правиш..''

ПП. ебаси колко тъпо звучи :Д

Edited by begetz, 26 November 2010 - 11:20 AM.