Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Къде се вкарах..


  • Please log in to reply
32 replies to this topic

#16 Insensitive

Insensitive

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 123 Мнения:

Posted 13 November 2010 - 04:57 PM

Ясно , мерси много. :ying: Само не разбрах , защо ми приказва за други момчета тая овца , с тоя ходила с онзи , искала с не знам си кой , за какво се държи така , иначе 2 дена спрях да я търся нарочно снощи и звъня да я чуя , затвори ми... Някакви идеи ?? ;@

#17 CASAN0VA

CASAN0VA

    Маниак

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 361 Мнения:

Posted 13 November 2010 - 06:58 PM

Опитва се да те кара да ревнуваш сигурно... А може й вече да си влезнал в приятелската зона-не съм сигурен. Спри да я търсиш изобщо,ако имаш възможност излизай с други момичета-просто така,не е задължително да ги сваляш,просто тя трябва да види,че си пич и,че не е тя единсвената на която се надяваш! Като почне да ревнува ще те потърси,но ти определено трябва да спреш да я търсиш! Братле яд ме хваща на теб,пич си ама тия малките наистина ще ти скапат живота! Спомням си като по малък в гимназията как такива подобни мацки се обитваха да ме разиграват-те не знаят кво искат! Обикновенно си падат по лоши момчета... Предполагам няма да е проблем да излизаш дори й с по големи от теб,не се подценявай в никакъв случай,завързвай лафове и с по големи,флиртувай и т.н. Съвсем нормална игра! Една сериозна мацка ако прецени,че си пич ти остава да не се издъниш,докато една пикла може да те метне още в следващия момент-като се забие с някой друг пред очите ти-такива са смотани и несъзнателни.Ако ще 11-ка да е една пикла тва не дава никакво значение за поведението й. Захвани се с по големи и не гледай да са все десетки-а просто да събираш опит :wub: Тествай върху всякакви мацки разни неща и така. :ying:

#18 Insensitive

Insensitive

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 123 Мнения:

Posted 13 November 2010 - 07:35 PM

Забравих да напиша , това поведение което проявява тя , четох в форума за него още преди време и е точно така както казваш , характерно е за зоната на приятелството , НО никакъв начин да вляза в тази зона , просто говоря и се държа с нея не като с приятелка , в смисъл намеци , докосване (малко ме препотява това ама има напредък :ying: )и така нататък , така , че просто е невъзможно да стана "най-добрата приятелка". И точно това ме обърква , щом не е това , КОЕ Е ?? :X :X

#19 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 13 November 2010 - 08:04 PM

Мартине! я се стегни малко... кви са тея сериали дето пишеш тука... прави си нещатата, анализирай и ако има проблем тогава пиши! що не ни питаш дали може и до тоалетната да ходиш??? кво, ако тя ти звънне и те пита нещо, ще и кажеш "чакай!", за да ни питаш какво да отоговориш ли?? вместо да ни се обясняваш и да разтягаш локуми, експериментирай с нови и нови девойки, и не се въйкай токова от десетка (ама 15 годишна) :wub: на такава един виц сигурно ще и е достатъчен :ying:

#20 Insensitive

Insensitive

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 123 Мнения:

Posted 16 November 2010 - 01:18 PM

Ааа спокойно работите стават много забавни , след малко излизам с нея на кафе и днеска ми изцепи , че ще вземе и някаква нейна приятелка (12ти клас , 9ка) , шок и ужас ви казвам , сам срещу двете съм , какво ще правя не знам , готино а ... :ying:

#21 Insensitive

Insensitive

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 123 Мнения:

Posted 17 November 2010 - 09:01 AM

Просто бруталното ви казвам , КАЗАНОВА беше много прав , доведе нейната приятелка приказват си двете аз едвам успявам да се вмъкна в разговора , защото си приказват някакви техни работи от които понятие си нямам , телефона и не спря да звъни , търсиха я сигурно 20 момчета и на всичките вика "ела да ме видиш деее" , извика някъв при нас , просто след 20-тата минута почнах да си гледам часовника и да си мисля "тая кога си тръгва ве бахти овцата :@". Нямам думи , как не се заби с някой пред мене не знам , простооооо...

#22 ItalianMike

ItalianMike

    It's time to toss the dice

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 17 November 2010 - 10:44 PM

Просто бруталното ви казвам , КАЗАНОВА беше много прав , доведе нейната приятелка приказват си двете аз едвам успявам да се вмъкна в разговора , защото си приказват някакви техни работи от които понятие си нямам , телефона и не спря да звъни , търсиха я сигурно 20 момчета и на всичките вика "ела да ме видиш деее" , извика някъв при нас , просто след 20-тата минута почнах да си гледам часовника и да си мисля "тая кога си тръгва ве бахти овцата :@". Нямам думи , как не се заби с някой пред мене не знам , простооооо...

Приятелче, с риск да бъда груб... но КАКВО ПОДЯВОЛИТЕ СИ, СИ МИСЛИЛ?

Ти я каниш на среща - тя ти води приятелка. Греда първа. Второ - те си лафят, ти се мъчиш да се направиш на готин, като приказваш за техните нещица. Да си чувал за смяна на тема? Май май не си. Греда втора. Трето, търпиш това, че тя кани някви random типове на срещата ви... не стига, че си е домъкнала бодигард, а я оставяш да си домъкне и играчки с нея. Греда трета. Как очакваш да го вземеш тоя мач?

Правилното поведение според мен е било да си тръгнеш още когато са почнали да си водят диалог главно с онази мацка. За какво да си губиш времето да ги слушаш как си говорят за кукли и гримове - ставаш и си тръгваш, за да си правиш кефа другаде. В най-лошият случай е трябвало да станеш и да си тръгнеш когато онзи тип е дошъл. А ти си го чакал да си прави играта с ТВОЯТА мацка. Тъпо, много тъпо. По принцип избягвам да казвал "трябвало е", "би било по-добре", защото всичко е минало - като се обърне колата пътища много. Но се надявам да си вземеш поука от тази ти среща и да знаеш кога да станеш, да си облечеш сакото и да напуснеш залата, защото пиклата от другият край на масата не заслужава да пилееш времето си с нея. Та така... и 15-годишни 10-ки няма, няма и да има. При по-високите номерации в десетобалната скала се гледа и характера на мацката, не само това с колко фон дю тен си е шпакловала лицето :)

#23 CASAN0VA

CASAN0VA

    Маниак

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 361 Мнения:

Posted 18 November 2010 - 02:24 AM

Просто бруталното ви казвам , КАЗАНОВА беше много прав , доведе нейната приятелка приказват си двете аз едвам успявам да се вмъкна в разговора , защото си приказват някакви техни работи от които понятие си нямам , телефона и не спря да звъни , търсиха я сигурно 20 момчета и на всичките вика "ела да ме видиш деее" , извика някъв при нас , просто след 20-тата минута почнах да си гледам часовника и да си мисля "тая кога си тръгва ве бахти овцата :@". Нямам думи , как не се заби с някой пред мене не знам , простооооо...

Споко брат,те-първа навлизаш в нещата :D има толкова много момичета с които можеш да завържеш игра,че няма на къде,те са нявсякъде около теб,ако те кефи играй постоянно! навсякъде и с която поискаш.Така ще спечелиш експириънс,упражнявай разни неща върху мацки които не искаш да имаш нищо с тях,за да си компетентен в случаи с мацки с които искаш да бъдеш!!! На мен са ми го казвали стотици пъти отначало,но най накрая се осъзнах и го приех "Не се занимавай с пикли" само ще съжаляваш.Едно,че не всичко работи на малки момиченца,друго,че са несериозни и могат да ти забият нож в гърба на момента- както в твоя случай! Има доста мацки на по 17/18 години и нагоре с които можеш да играеш нормално,даже и с по големи,но с пикли не се занимавай-всъшност не са никак привлекателни,и след като ги изч**аш ще се чувстваш гадно-щото само за това стават и са пълни олигофренки! Тия мацки лесно се прекарват на някое купонче с малко повече пиене и после ти е в кърпа вързана без никаква игра 1/2 вица са достатъчни! :) Хвани някоя по стабилна мадама и пиши пак да видим ;)

#24 Insensitive

Insensitive

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 123 Мнения:

Posted 18 November 2010 - 11:14 AM

Ами тя като ми каза , че ще води и някаква нейна приятелка ми стана ясно , че работата отива на зле , ама го приех като възможност да натрупам опит... Но се превърна в катастрофа... :)
Аз съм доволен много даже , бях супер спокоен през цялото време , а като помня преди 1-2 месеца като излязох за пръв път с момиче , докато седна вече се бях вдървил , пък с всеки изминал път ми става все по-удобно така , че не загубих нищо освен малко нерви , защото тогава наистина ме ядоса или по скоро , след като си замина ми избиха балансите.

КАЗАНОВА , мисля си , че момичета на мойте години (17-18) няма шанс да ми вържат , пък за по-големи не съм си и помислял. ;)

#25 Petko K

Petko K

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 149 Мнения:

Posted 18 November 2010 - 02:08 PM

С по-малки от теб се занимавай, като станеш на 30 :) Сега търси по-зрели ;) И не се оставяй разни дечурлига да те разиграват.

#26 Insensitive

Insensitive

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 123 Мнения:

Posted 20 November 2010 - 03:23 PM

Малееее не... :) Ходих на диско с едни приятели и бяха вземали и няколко момичета които не познавах , запознахме се , купона супер , танцувам си аз по едно време едно от момичета идва при мене и почваме да си денсим 2мата , свършва песента и отива към групата ни.Идва след малко един от мойте хора и ми вика:
ТОЙ:Знаеш ли ей сега какво ми каза ХХХХХ (момичето) ?
АЗ:Кво ?
ТОЙ:Как можах да отида да танцувам с тоя , АБСОЛЮТНО ДЪРВО Е !!!
При което и на двамата ни стана смешно дори в момента докато пиша се смея , но ми е и малко тъпо , струва ми се като издънка ?! Вие какво мислите по този въпрос ? ;)

Edited by Marto_93, 20 November 2010 - 03:24 PM.


#27 CASAN0VA

CASAN0VA

    Маниак

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 361 Мнения:

Posted 20 November 2010 - 05:03 PM

Малееее не... ;) Ходих на диско с едни приятели и бяха вземали и няколко момичета които не познавах , запознахме се , купона супер , танцувам си аз по едно време едно от момичета идва при мене и почваме да си денсим 2мата , свършва песента и отива към групата ни.Идва след малко един от мойте хора и ми вика:
ТОЙ:Знаеш ли ей сега какво ми каза ХХХХХ (момичето) ?
АЗ:Кво ?
ТОЙ:Как можах да отида да танцувам с тоя , АБСОЛЮТНО ДЪРВО Е !!!
При което и на двамата ни стана смешно дори в момента докато пиша се смея , но ми е и малко тъпо , струва ми се като издънка ?! Вие какво мислите по този въпрос ? :D

:D Момичето едва ли би казало подобно нещо и то на твой приятел!(а той толкова и ти е бил приятел) - Той си го е измислил,защото ти е завидял докато си танцувал с нея... По скоро ако имаше нещо подобно момичето щеше да го каже на друго момиче(нейна приятелка) сеш ли се ? Пича ти е прецакал работата! Ти си си денсил-момичето е видяло как денсиш и щом е дошло при теб явно си й харесал :) иначе нямаше да дойде.

Edited by CASAN0VA, 20 November 2010 - 05:15 PM.


#28 Insensitive

Insensitive

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 123 Мнения:

Posted 20 November 2010 - 05:31 PM

А бе аз попринцип не мога , в смисъл танцувам си и не ми пука , защото отивам да си направя купона и така и става на мене си ми е супер , но факт е , че си нямам понятие какво правя , просто извършвам някакви движения тъй , че... :)

#29 CASAN0VA

CASAN0VA

    Маниак

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 361 Мнения:

Posted 20 November 2010 - 06:11 PM

А бе аз попринцип не мога , в смисъл танцувам си и не ми пука , защото отивам да си направя купона и така и става на мене си ми е супер , но факт е , че си нямам понятие какво правя , просто извършвам някакви движения тъй , че... ;)

Бате важното е да спазваш ритъма на песента,да се движиш по него,не как танцуваш,тва не е конкурс,а щом не ти пука значе ти е гот :)

#30 wrry

wrry

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 6 Мнения:

Posted 08 May 2013 - 09:54 PM

Трябва ти високо самочуствие ама не това натрапчивото а по игриво