Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Лигавене


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 Suspect

Suspect

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 178 Мнения:

Posted 08 November 2010 - 09:28 PM

Причислявате лигавенето към знаците за интерес от страна на жената към вас?

Проучванието ми е въз основа на това че с една девойка се лигавим - по вербален начин показва интерес, като например: Копира стойката ми; придърпва горнището ми към ръба на масата, което служи за невербална стена между нас двамата.; нарича ме с прякор. Но по невербален начин показва интерес само като си примята косата.

А сега отново прочетете първото изречение и отговорете на въпроса.

#2 petur

petur

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 365 Мнения:

Posted 09 November 2010 - 01:13 AM

Зависи от това дали ги прави с всички или само и деинствено с мен ... Погледни как се държи с останалите момчета ако пак е така работата е ясна :ying: ако не може да се смята според мен , че има интерес и просто го показва по този нчаин случвало ми се е.

#3 Booster

Booster

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 9 Мнения:

Posted 09 November 2010 - 06:18 PM

А вербално не означава ли чрез думи? В смисъл копирането на стойка и придърпване на дрехата пак е нещо невербално според мен. Е след като седите двамата, все пак си говорите за нещо, като говори усещаш ли нещо в думите и? Как те гледа? Докосва ли те? Има си доста неща, които могат да ти помогнат :ying:

#4 Suspect

Suspect

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 178 Мнения:

Posted 09 November 2010 - 09:13 PM

А сега отново прочетете първото изречение и отговорете на въпроса.

Това не е случайно написано. Да вербално означава с думи, а невербално чрез действия, но аз говоря за индикатори за интерес, а не за подход към момиче. Показва интерес с действия, в които има умисъл, а не доколкото в това да си примята косата от страна на страна, това е несъзнателно.

Неразбирането идва от това, че използвам термини (вербално, невербално) не на място, а идеята е че показва интерес с умисъл, а не чрез несъзнателни неща, които върши (като примятането на косата и пр.)

Ситуацията не е за да ме съветвате по нея, просто е ситуацията, която ме накара да се замисля и да направя това проучване, но въпреки това няма да оставя въпросите Ви без отговор.

Като цяло решихте, че сме от една компания и се лигавим, но действието се развива по време на курсове за подготовка, за кандидат-студентски изпит( Мда...А ходя, за да уча )

Думите и нямат значение, а тона на гласа и, а той пък от своя страна се нагажда по мой вкус, тъй като ми говори тихо, а аз не я чувам. За всеки случай не ме гледа като куче, което гледа вечерята си. Докосване от нейна страна няма. В групата има само още едно момче, а с него се държи нормално.

А сега да се върнем отново към първия пост и първото изречение в него. :ying:

Edited by The Last Emperor, 09 November 2010 - 09:15 PM.