Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Как да продължа?


  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 terziev

terziev

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 2 Мнения:

Posted 08 November 2010 - 01:01 AM

Здравейте, доста нов съм във форума. Търся съвет от вас, понеже харесах 1 момиче и много искам нещата между нас да се получат, познаваме се от седмица, за сега целувки закачки, ходя и на гости ( един приятел ни запозна) ходим заедно. той се занимава с приятелката и. Проблема ми е че нямаме много общи точки, немога да избегна тъпото мълчание понякога, немога да започна смислен и дълъг разговор с нея и се чувствам адски тъпо. Днес даже беше в кофти настроение и неискаше дори да отвърне на целувките ми

#2 Bate Sasho

Bate Sasho

    Напреднал

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 08 November 2010 - 07:34 PM

Първо, добре дошъл във форума. Като за начало няма да е лошо да ни изложиш някои подробности, като например: кой от двама ви е по - мълчаливия ;); по принцип мълчалив ли си; как са вървели разговорите ти с други момичета до сега и т н... Като цяло не бива да се шашкаш от това, че няма какво да си кажете. Имал съм няколко приятелки "мим-ове" ;) . Решението е повечеко екшън, дискотеки, билярд, купони, боулинг и разбира се С*КС. Някои, разбира се, искат да им "вадиш душата с памук". Трудно се отпускат, по - затворени са и т н...За тях се иска повечеко време и внимание :(. Не ми харесва, обаче това: "Днес даже беше в кофти настроение и не искаше дори да отвърне на целувките ми", а също така и, че се съобразяваш с нейното настроение. Да не се окаже накрая, че причината за мълчанието е ниския й интерес към теб??

#3 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 08 November 2010 - 08:07 PM

като настъпи такъв момент започваш да обсъждаш нещо пред очите ви... сервитьорката, или дебелия чичка, или... може някаква игра... има десетки, които ще се ти в помощ, защото я довеждат до правилното емоционално състояние :(

#4 Xtigyro

Xtigyro

    my world is my pride.

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 404 Мнения:

Posted 08 November 2010 - 09:26 PM

Днес даже беше в кофти настроение и неискаше дори да отвърне на целувките ми


... всичко, което си описал не е чат-зарибявка, right?

#5 terziev

terziev

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 2 Мнения:

Posted 09 November 2010 - 05:28 PM

... всичко, което си описал не е чат-зарибявка, right?


човек, ти ме разби, естествено че не е. Просто мацката е доста особена. тип страдала съм много и сега ме е страх, не бързай, не мога да го забравя, ще го помня вечно се такива. Винаги е мълчалива, според вас има ли смисъла да се мъча да я утешавам, страх ме е защото незнам кой знае колко за жените, лесно ще стана кошче за душевни отпадъци.

#6 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 09 November 2010 - 08:57 PM

бла бла бла бла... тия да ги разправя на баба си! хващаш я за ръката, отвеждаш я на луната, там си изкравате най-яката среща, която и се е случвала и я изяждаш след това :ying: и макс на следващата среща (след най-яката) секс. иначе влизаш в готин си, ама има по-готини :wub: