Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Аз и една мацка


  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1 striking

striking

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 36 Мнения:

Posted 28 October 2010 - 06:16 PM

Историята е малко дълга и ще се опитам да я вмъкна някак. Аз съм студент :). Запознах се с едно момиче по-малко странен начин в чужбина. И излязохме с нейни приятели една вечер да пием по бира... ахо-хихи и решихме като се приберем да излезем пак заедно. Набелязах си я аз още от тогава мацката и държах връзка само с нея. Няколко пъти сме си писали по чатове и след една седмица ги поканих на купон Тя и нейната приятелка и един техен приятел. Веселихме се и после на дискотека заедно, като беше много full и общо взето не съм я свалял, защото ситуацията беше такава, че не можеше да се "работи" добре над това вмомента. Тогава забих едно др. момиче с което историята също е проблемна :) След тази вечер сме, си писали пак по чат малко и така. Само че, вчера тя ме извика на диско и аз в 1.30 решавам, че ще ходя със съквартиранта :) отивам аз намирам я и тя веднага ми се хвърля на врата ( само искам да вметна, че тя е супер готин, емоционално пълен и с 2 думи купонджийски човек ) и аз си реагирах нормално, защото и бях свикнал до някаква степен и нали ОК. Само, че тя постоянно искаше да играем заедно и аз превключих на друга вълна веднага. След известно време танци, 1-2 балади и постоянно заедно и прегръщания, започнах да я цункам тук там да видя как ще реагира. Стоеше с мен все още! След известно време дойде един момент, в който си казах ей сега започвам да я целувам пък каквото стане. И бам, тя беше моя! След което, цяла вечер направо се изядохме цели в буквалния смисъл в дискотеката. Още малко и щяхме да се оправим вътре... разбирате какво имам в предвид. Поканих я няколко пъти в къщи, после минахме на темата "тях", но в крайна сметка не стигнахме до там. На следващият ден и писах sms, за великолепното изкарване и "още нещо" (нищо твърде лично) и тя ми отговори, но със съвсем нормален sms. И сега много ме дерзае, дали само защото беше пияна( но не до толова да не може да върви и т.н. тя принципно си пие...) го направихме това или има нещо др., защото не го показва по никакъв начин ако има др., а аз мога да я поканя да излезем чак след няколко дена :) И днес не съм и писал, за да не изглеждам нахален... ама ми е постоянно в главата и незнам как да постъпя.

Edited by striking, 28 October 2010 - 06:20 PM.


#2 Kura mi Qnko

Kura mi Qnko

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 45 Мнения:

Posted 29 October 2010 - 10:26 PM

СМС-ите не ги харесвам, от личен опит мога да ти кажа, че до нищо добро не водят :)
С какъв смс очакваш да ти отгвори тя? Показал си твърде голям интерес. Трябвало е да изчакаш поне три дни, аз щях да изчакам повече. Но на другия ден да й пратиш смс изглежда нийди.
И не забравяй, че и тя е човек, вероятността да те е възприела само като забавление за вечерта или дискотеката е също толкова голяма, колкото и да те е харесала повече. Едното не изключва другото :) Но докато не излезеш с нея няма да разбереш.
И, човек, не пиши повече смс-и :)

#3 CASAN0VA

CASAN0VA

    Маниак

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 361 Мнения:

Posted 30 October 2010 - 02:51 AM

Спри смс-ите,ще продължа утре,че съм уморен.Имал съм подобен случай-в моя случай беше някакъв шит тест.Засега не прави нищо-има шанс да се издъниш!

#4 striking

striking

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 36 Мнения:

Posted 30 October 2010 - 06:18 PM

Спри смс-ите,ще продължа утре,че съм уморен.Имал съм подобен случай-в моя случай беше някакъв шит тест.Засега не прави нищо-има шанс да се издъниш!


ама човек ние всеки ден си пращаме sms.... като пиша само по 1 за да не съм нахален и тя ми отговаря... а и защо смятате, че sms-сите са толкова зле като вариант... понякога sms-сите са по интригуващи, отколкото да се обадиш и да се чудиш какво да и кажеш :) сега сигурно ще ми кажете, че вече всичко е прецакано и нямам шанс ...

#5 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 30 October 2010 - 07:14 PM

ахахах само по 1 на ден... та да не е нахален :D и до каъде я докара с заинтригуващите смси? като не искаш решение от нас, за кво ни питаш изобщо?? :D

луд е тоя дето си мисли, че с едни и същи действия, ще получи различни резултати ;)

аре пращай си интригуващите смси и кажи като я изч**аш с смси :)

ти знаеш ли кво искаш в крайна сметка??? да си говорите и пращате смси или да излизате, да се забавлявате и като зайчета да... ??? ако е второто спираш с смсите, а я каниш на една яка среща... ей тва е заитригуващо :P не смс или скайп!

като решиш кво искаш, ще знаеш кво да правиш ;)

#6 striking

striking

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 36 Мнения:

Posted 30 October 2010 - 10:03 PM

яко ме нахрани браво ;) ми добре де ще я поканя да излезем естествено само да се прибера... но не исках няколко дена да не се чуваме изобщо :)

#7 Kura mi Qnko

Kura mi Qnko

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 45 Мнения:

Posted 31 October 2010 - 09:54 AM

яко ме нахрани браво :P ми добре де ще я поканя да излезем естествено само да се прибера... но не исках няколко дена да не се чуваме изобщо ;)

никой не те храни, просто се опитваме да те изкараме от заблудата, в която си. Никой не ти мисли злото, просто когато човек греши е по-добре да се осъзнае навреме. 1 смс на ден е страшно много. Тя трябва да си помисли, че постоянно ти се случват такива неща в дискотеките, че имаш много момичета зад се*е си, а не че е едва ли не първата, дето ти обръща внимание. Обидно е за нея самата.
Просто така стоят нещата. Интригуващите смс-и (ако изобщо има такова нещо) могат да съществуват само в малко по-зряла връзка, за разнообразяването й. Но да започнеш връзка благодарение на смс-и е също толкова абсурдно, колкото звучи. Остава и писма да й пращаш... На този етап един телефонен разговор...в който я каниш на среща...ще свърши много повече работа и от всички смс-и на света.
Успех :)

#8 striking

striking

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 36 Мнения:

Posted 31 October 2010 - 02:46 PM

Добре схванах идеята ви... и принципно звъня, ама незнам сега защо започнах с sms-си. Нали не може да съм прецакал нещата с няколко смс-а? Днес и звънях ама тя не вдигна. Ама тя и без това ми отговаря на някои смс-си след няколко часа, сигурно не е можела да разговаря или не го е чула. Ще я поканя да излезем и това е. Само незнам как да се държа, директно я свалям или първо да тръгна все едно сме просто на кафе ... ама тя си знае да не е проста аз в дискотеката щях да я изям цяла...

#9 Kura mi Qnko

Kura mi Qnko

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 45 Мнения:

Posted 31 October 2010 - 03:14 PM

Добре схванах идеята ви... и принципно звъня, ама незнам сега защо започнах с sms-си. Нали не може да съм прецакал нещата с няколко смс-а? Днес и звънях ама тя не вдигна. Ама тя и без това ми отговаря на някои смс-си след няколко часа, сигурно не е можела да разговаря или не го е чула. Ще я поканя да излезем и това е. Само незнам как да се държа, директно я свалям или първо да тръгна все едно сме просто на кафе ... ама тя си знае да не е проста аз в дискотеката щях да я изям цяла...

Дали си прецакал нещо или не с тези смс-и ще се разбере. Не ги мисли просто, не вярвам чак нещо кой знае какво да е станало.
На кафе като отидете гледай да не показваш чак толкова много интерес, но определено ако искаш да я сваляш, я сваляй :) . Не ме карай да ти повтарям което го пише в библията ;) Важният си ти, важното е на теб какво ти се прави,ти как се чувстваш, ти какво искаш.
Така че бъди мъж и действай :P
За втора среща изчакай няколко дена, през които най-добре да не й звъниш ти. За днешното обаждане-ако тя не ти се обади още 1-2 дни звънни пак й директно я покани на среща.
Замисли се на теб дали би ти харесало ако някое момиче показва твърде голям интерес към теб, постоянно ти звъни, смс-и и т.н. Няма ли да ти е неприятна липсата на предизвикателство? И тя се чувства по същия начин.
Прегледай дон жуан библията днеска, в нея има много полезни неща за започване на връзка. Повечето от нещата, които можем да те посъветваме ги има там под една или друга форма ;)
И се надявам да излезе нещо щом момичето ти харесва.

Edited by Kura mi Qnko, 31 October 2010 - 03:16 PM.


#10 striking

striking

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 36 Мнения:

Posted 31 October 2010 - 08:48 PM

обадих и се пак, поговорихме 1-2мин, каза ми че днес релаксилара и я поканих да ходим на диско тази вечер, но тя каза, че се е разбрала с други приятели да ходят на едно друго място и аз ок нали... и и викам, че утре тогава ще се разберем да излезем някъде и тя вика ок ще се чуем... ама защо не ме покани с тях тази вечер... това е друг въпрос, може би иска просто да излезе и да се забавлява а не да се занимава с "мен", под "мен" имам в предвид, че не иска да бъде ангажирана с щуротии....