Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Как протича един първи разговор при вас (по мобилния) ?


  • Please log in to reply
27 replies to this topic

#1 petur

petur

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 365 Мнения:

Posted 28 October 2010 - 05:31 PM

Скоро четох някъде из форума една тема в която се говореше , че ако вземеш 500 номера ще излязат с теб не повече от 10 - 20 от момичетата... Това си е вярно но вчера например реших да се обаждам на момичетата на които съм взел номерата последните 20 дни .. На някой от тях вече бях звънял на други съм им вземал номера предната събота / неделя :) та вдигнах телефона и реших да оговоря един купон за вчера вечерта ...

Установих , че всичките ми отказаха и се замислих дали проблема не е в начина по който ги каня , времето по което се обаждам знам ли :) вие ми кажете ...

Сега ги броя 13 момичета и нито едно не се нави ...
Едната беше извън града , другата имаше да ходи на рд, двете бяха болни да речем остават 9 от които 2 не вдигнаха другите 7 нямаха ясна причина поради която да не дойдат ... "О днес е сряда ще излизам в петък " студено е и не ми се пие бяха сред отгворите.. знам ли :) вие кажете как би протекъл един разговор с момиче което сте чували един , два пъти или въобще не сте чували за покана на домашно парти + диско след партито :) ?

Благодаря :D

#2 Bate Sasho

Bate Sasho

    Напреднал

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 29 October 2010 - 07:25 PM

Ами аз нямам шаблони относно разговорите/кафетата/обажданията. Гледам да съм по К&Ф, защото наистина съм си такъв :). По - скоро се замисли върху начина, по който каниш ХБ. Има и друго..така, както го разбрах аз, ти се обаждаш на момичето и направо едва ли не я караш да излезете веднага (един вид ае, че днес съм закъсал яку). Може би не съм прав, но според мен по - добрия вариант е да я поканиш от днес за утре, понеже почти всеки човек си прави някаква РАЗПЕЧАТКА на целия ден. Поканата трябва да е уверена (да не изглеждаш нийди) и нали знаеш "Хайде да излезем в ...", а не "искаш ли да излезем/какво ще кажеш да се видим"...без увъртане, без "ъъъъ...аааа"...А бе знаеш ли какво..по - лесния вариант е ти да напишеш какви точно вълшебни думички им шушукаш по гсм-а, че от 20-20 да не излязат. Разхлабил си се напоследък като гледам темите ти...Влизай в релси ей !!! :)

#3 petur

petur

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 365 Мнения:

Posted 30 October 2010 - 02:38 AM

Когато кажат не разговора придобива следния характер:
"Ти все пак искаш ли да се видим някой път ?"

Тя "амии да или там квото отговори"

Аз"ок обади ми се когато си свободна" затварям , трия номера и тва е ;) писнало ми е от разни пикли които си дават номера за да им звънят (АФЦ-тата ) и да им вдигат самочуствието .....


А относно обажданията просто него ден така се получи иначе винаги се разбирам най - малко ден по рано :)

Edited by Gladiator6, 30 October 2010 - 02:38 AM.


#4 CASAN0VA

CASAN0VA

    Маниак

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 361 Мнения:

Posted 30 October 2010 - 02:41 AM

Здравей пич! Ми по скоро прибързваш с поканата или начина по който говориш е грешен. Аз лично като звънна на някоя мацка било то за кафе/купон и т.н. Звъня й-все едно искам да си поприказваме,почваме да си лафим-бъзикаме се ала бала-изобщо гледам да съм супер готин по телефона и забавен-след 10-15 минути разговор мога да вметна примерно като за твоя случай:Трябва да затварям,аа по между другото довечера организирам яко парти в нас с всички екстри-ще бъде забавно-поканил съм все готини хора,ще пийнем,ще се позабавляваме и по някое време можем да скочим и до някоя дискотечка ;) ще се радвам и ти да дойдеш! 22:30 на (еди кой си адрес) ще те чакам! - Чао чао :P Аз си го казвам по моя начин,за жалост не мога да опиша начина по който говоря с момиче,но те се кефят! Може да използваш моя пример като шаблон,но преди това трябва да си добър в разговорите и да знаеш как да говориш с момичето по телефона през тези 10-15 минути и да бъдеш готин и да я бъзикаш. :) Работата е там,че ако искаш да викнеш доста мацки-ще се набуташ с яко телефон,защото не става просто:хей аз съм Х довечера правя купон,хайде ела! - Нито те знае дали не си някой психар-който ще я изнасили,нито знае какъв си по характер и т.н. Докато за 10-15 мин разговор може да разбере много за теб! Бъди интелигентен!

#5 ItalianMike

ItalianMike

    It's time to toss the dice

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 30 October 2010 - 09:49 AM

При мен нещата стоят по малко по следният начин...

Взимам телефона( ако не успея да я прикоткам за instant date), след което чакам, докато преценя, че е разумно. След колко време ще й звънна зависи от това как е протекъл последният ни разговор - правиш си сметка колко време горе-долу ще е луднала по теб и звъниш към края на това време. :)

Разговора започвам с "Здравей, аз съм еди-кой си, запознахме се еди-къде си и правихме еди-какво си" Забавляваш се докато говорите по телефона, бъзикаш я, дразниш я, припомняш й интересни моменти от вашето запознанство( така е по-вероятно да дойде на срещата). След което идва най-лесното... "Утре отивам еди-къде си ела с мен" или "Утре ще правя еди-какво си ела с мен". Или пък ползвам "можеш да дойдеш с мен", "можеш да ме придружиш". Толкова. Без "моля", "хайде", "ако искаш", "ако може". Тя ако иска да дойде на срещата ще дойде, няма за какво да й се молиш и да се правиш за възпитан. ;)

Целият телефонен разговор при мен рядко надхвърля 5 минути( 1: скъпо е! и 2: по-добре да не си изстрелваш всички патрони по телефона, имам предвид темите за разговор and so on...).

Та така... не говорим за ядрена физика, все още. :P

Edited by ItalianMike, 30 October 2010 - 09:52 AM.


#6 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 30 October 2010 - 06:12 PM

абе кви 5-10-15 мин... вие луди ли сте ;) разговора е до 3 мин макс

казвам кой съм ама с 2 думи, щото винаги я набирам като взимам тела. вкарвам някаква ебавка за нея. после ко правиш как си, та да не е от вратата за краката и още ебавки, ама макс 1-2 мин. после офертата, която ми започва или с хайде да еди си кво или утре ще ходя еди си къде, ще се радвам ако дойдеш или хайде с мен

хайде е коренно различно от моля ти се. жените обичат да ги юркат! и при мен казвайки "ще се радвам ако дойдеш" е по малко ефективно, отколкото хайде с мен.

ще дам пример... запознах се с една мн яка боксиорка. звъня и като вдигне "търся еди си коя... дали е там?", тя:"хихихи, ами май е тук, сега ще пгледна", аз: "ама чакай... аз търся милата и лъчезарна еди си коя... да не ми дадеш боксиорката еди си коя... не ми трябват боксиорки"

има и по-вървежни номера, ама немога да ви открехвам на всичко... а и всеки си намира индивидуалния начин както каза Казанова :)

#7 petur

petur

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 365 Мнения:

Posted 03 November 2010 - 04:22 PM

Дам и аз приличам на Don Kiko.

Само , че при мен цената не е определяща аз на мтел и вива имам неограничени минути а глобулките си имам отделен телефон дето ги слагам в една група и говоря на 1 стотинка... имам в предвид , че изобщо не ми пука колко от неограничените ми безплатни минути ще изхабя но в същото време се обаждам с конкретна цел :
как си ? ако не ме познае казвам объркал съм номера и затварям защото мисля ,че момиче което не си е направило труда да ми запише номера няма никакъв интерес и си губя времето (случвало се е да се обадят после и да има извинявай , че не се сетих просто блаблаааа...) както и да е

Смятам , че открих за се*е си проблема с отказа и той е следния: Машинизирал съм се... Тоест отивам и без да има никаква история без да познавам момичето просто казвам здравей хайде на диско тя казва няма да ходя тази вечер утре ще ставам рано след което аз хвърлям няколко забавни лафа тя почва да се смее и след 3 мин си тръгвам с телефона и (това в общи линии ми се случва последните 100-тина пъти но вчера един приятел ми го разказа как изглежда отстрани да не говорим , че живея в малък град и ме познават голяма част от момичетата и някои са чували част от моите яки истории от пряителките си и директно съм игнор...) та...

Грешката ми е , че я няма тази история заедно преди телефония номер аз прескачам частта с разговора или по скоро я скъсявам точно колкото да докопам номера... КОето от своя страна има следния резултат : Обаждам се и тя започва да се чуди какво подяволите е станало , че си е дала номера на мен след като не сме си говорили почти нищо и смътно си спомня оня момент в който отивам на масата с усмивка казвам 3 изречения тя го дава казвам ще се чуем и си тръгвам > няма история за да има за какво да ме види :( .. това е проблема

#8 CASAN0VA

CASAN0VA

    Маниак

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 361 Мнения:

Posted 03 November 2010 - 05:01 PM

Братле бях писал за това,но не помня в коя тема! Начи най важно е КИНОТО! - Това което остава в главата й след като й вземеш номера! Не е кой знае колко трудно да вземеш номер ако си симпатяга примерно,за да й вземеш номера е достатъчен куража да отидеш при нея да й кажеш две думи и тя го дава! Но за да излезеш с нея-това не е достатъчно! Повече кино! Което означава да дя вкараш в филма,лафите си ала бала,закачки,някоя историйка,трябва да покажеш част от съшността си още когато взимаш телефона! И като й звъннеш да се сети тя: Ааа спомних си,ти си онзи готиния пич който ми взе телефона там... и т.н. Сещаш се нали? :( Успех следващия път!


ПП:Понякога ми се е случвало да ми взимат телефона!!! - И аз го давам-щом мацката е готина... След тва са ми звъняли й ми викат хей кво прайш блаа-женски лиготий и аре на кафе!? Аз разбирасе имам време да изляза с тях,но като се замисля,абе тая е оная от тогава дето и дадох номера,но ддз не знам почти нищо за нея,да не земе да се окаже някоя тъпа лигла и да се излагам.... Що па да не изляза с моя приятел да ударим по БИРА! <-- Това си го казват всички мацки които не знаят нищо за теб и предпочитат да излязат с приятелки вместо теб,не,че нямат време!(иначе на драго сърце биха излезнали с някой готин пич който се е справил добре като й е взимал номера,вместо с приятелки..) И така-същата ситуация е й с жените! Какъв си ти,че да излиза тя с теб? Затва другия път трябва да покажеш малко интлигентност,че си готин тип-можеш да се бъзикаш,имаш чувство за хумор и т.н. ;) Тва е филма! - Когато си наистна готин и влезеш в акъла на момичето-ТЯ 100% ще запомни името ти! И когато звъниш ще бъде достатъчно да кажеш само:Здреавей аз съм Х, И тя:Оооу това е тоййй-момчето от бара... После продължаваш напред ;),

Edited by CASAN0VA, 03 November 2010 - 05:17 PM.


#9 petur

petur

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 365 Мнения:

Posted 04 November 2010 - 02:53 AM

OFFTOPIC!

Edited by Don Kiko, 04 November 2010 - 09:32 PM.


#10 CASAN0VA

CASAN0VA

    Маниак

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 361 Мнения:

Posted 04 November 2010 - 07:33 PM

OFFTOPIC!

Edited by Don Kiko, 04 November 2010 - 09:32 PM.


#11 petur

petur

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 365 Мнения:

Posted 05 November 2010 - 06:57 PM

Как протича един първи разговор при вас (по мобилния) ? - това е темата :( просто пиши по нея ;) не влизам във форума за да се заяждам... Просто темата е една ти си разказваш разни работи в 90% от написаното които нямат нищо общо...

Щом администратора е почнал да трие постовете ни значи не е прилично при все , че ми се случва за втори път да ми трият поста се спирам ;)

Ако някой има да добави нещо нека го стори ако иска да разкаже нещо , което не е по темата моля да е в друга такава B)

#12 CASAN0VA

CASAN0VA

    Маниак

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 361 Мнения:

Posted 05 November 2010 - 08:12 PM

Слушай приятел! :( идеята ми беше такава,че няма да има голямо значение първия разговор-ако и направиш хубаво кино като си й взимал номера. Всеки път измислям всичко на момента като звъня-отначало работех с някакви шаблони-опънър по телефона за да не е просто ЗДРАВЕЙ,но сега си импровизирам всеки път ;)

В момента не си спомням баш цял разговор за да мога да го изрецитирам,но ако се сетя ще допълня ;)

#13 petur

petur

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 365 Мнения:

Posted 06 November 2010 - 12:56 AM

Да може това да е проблема... а може би просто има прекалено много афц-та които ги скъсват от звънене и накрая им писва и решават , че ще се правят на интересни .... знам ли .. може и града да е беден средната заплата е 300 лв и хората нямат пари да излязат оттам са подтиснати и оттам ти и се обаждаш в настроение а тя е в една депресия и предпочита да си гледа сериала не знам но нещо им става напоследък ....

#14 petur

petur

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 365 Мнения:

Posted 06 November 2010 - 06:56 PM

Вече не знам за кой път ми вдига приятеля на някоя :( с думите " кого търсите " ;) аз ест си казвам след което разговора прочита докато не ми каже това ли е всичко ;) Днес се гаврих с един пак викам вие ли сте секретарката на младата дама и т.н. B)
Вие как реагирате :)

#15 Bate Sasho

Bate Sasho

    Напреднал

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 07 November 2010 - 10:26 PM

Причината да вдигне някой друг може да са:1. Досаждаш и не иска да говори с теб. 2; Натъкнал си се на приятеля й. 3; Просто не е била до телефона си в този ключов момент ;) . По това дали ще ти звънне после ще разбереш коя точно е причината, какъв е интереса и изобщо...ДАЛИ СИ СТРУВА УСИЛИЯТА. А иначе в такава ситуация се държа абсолютно шаблонно, без да се заяждам или "гавря"...не е много голяма "гъзария" да си мерите.... по телефона и да се заяждате. Нещо от рода на: "Ало. Търся ... Би/бихте ли й предали да ми позвъни (или би ли й предал, че .... я е търсил. Нека се обади като се върне). Край". А това:
"Вече не знам за кой път ми вдига приятеля на някоя :( с думите " кого търсите " не е е много добре, нали знаеш? До колкото си спомням наскоро имаше подобна тема с проблем в телефонните разговори. Замисли се над подхода си и направи някоя друга корекция ;)