Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Как да разбера дали момиче ме харесва??


  • Please log in to reply
16 replies to this topic

#1 RazorC

RazorC

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 3 Мнения:

Posted 26 October 2010 - 05:25 PM

Има едно момиче което много харесвам.Не сам единственият и не сам най-красивият(според някои от неините приятелки).Мислех,че нямам голям шанс, но напоследък тя ми се усмихва около 3/4 от всички пъти когато сам я погледнал.Тя има приятелки, които знаят че я харесвам(ако това помага за отговири).Но само от усмивка мога ли да се надявам на нещо или просто да се откажа?Блъскам со главата с въпроса "Дали ме харесва?" от 2 седмици.Не си отговорих.Не мога да видя знаци...дори не се видаме толкова често.Имаме по 3-4 засечки...и мога да се връщам от Даскало с нея и една неина приятелка.Какво точно да правя?Имам ли шанс?

#2 Suspect

Suspect

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 178 Мнения:

Posted 26 October 2010 - 06:57 PM

Имаш шанс, харесва те, заговори я ( не мисли какво ще кажеш, а просто го направи )
А в края на деня прочети: http://donjuancentre...showtopic=11847

#3 Elite

Elite

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 14 Мнения:

Posted 26 October 2010 - 08:47 PM

Чети всичко от линка, което човека преди мен ти е пратил. Там е истината. Чети и попивай и чак в края питай. Ще откриеш много неща там :)

#4 CASAN0VA

CASAN0VA

    Маниак

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 361 Мнения:

Posted 26 October 2010 - 11:30 PM

дам,дано не си поредния който пуска тема и след това забравя за форума... ЗАЩОТО БАТЕ РАЗБЕРИ,ЧЕ БЕЗ ТАЗИ ИНФОРМАЦИЯ ТУК СИ ЗА НИКЪДЕ-ЩОМ ПИТАШ ДАЛИ ТЕ ХАРЕСВА? Ще те чуем и по напред,в БИБЛИЯТА да ти кажа 70% от всичко е вярно и работещо в днешно време,но останалите 30% са минало! важили са за онова време,ти ще се усетиш,защото изтърканите неща си личат,но вземи я прочети!

ПП:Ако държиш на това момиче и не искаш да оплескаш нещата-СЕ ЗАКЛЮЧИ ВКЪЩИ и докато не разбереш основните неща не прави нищо.Нито едно момиче не се усмихва току-така на който и да било! Не си на конкурс за модели,че да се чудиш по готин ли си или не си,и не се влияй от това какво говорят приятелките й-освен интриги друго не могат да ти вкарат!!!

Edited by CASAN0VA, 26 October 2010 - 11:36 PM.


#5 RazorC

RazorC

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 3 Мнения:

Posted 28 October 2010 - 12:32 PM

Е не стана....отряза ма каза на приятелките си....целият клас ми се подиграва сега :) но не е единствена пак и БИБЛИЯТА ме заинтересува..

#6 Suspect

Suspect

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 178 Мнения:

Posted 28 October 2010 - 05:29 PM

"Падаш, ставаш, изтупваш се и бегом напред."

Друже! ако неуспеха не те изкара извън релси е съпоставка за личностно израстване.

Edited by The Last Emperor, 28 October 2010 - 05:31 PM.


#7 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 28 October 2010 - 10:45 PM

Е не стана....отряза ма каза на приятелките си....целият клас ми се подиграва сега :) но не е единствена пак и БИБЛИЯТА ме заинтересува..


чакай, че не ми стана много ясно... кое точно не е станало?

#8 Bate Sasho

Bate Sasho

    Напреднал

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 29 October 2010 - 07:50 PM

Остави го, сигурно се е захласнал по ХОЛИ БАЙБЪЛ и не може да ни отговори :) :) :). Пич, сериозно иначе я кажи какво е станало, как са те отрязали и най - важното...защо целия клас ти се смее и ако е толкова смешно положението защо не споделиш..

#9 Kura mi Qnko

Kura mi Qnko

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 45 Мнения:

Posted 29 October 2010 - 10:29 PM

Пф, поредният петокласник...
Язък че са ти отговорили хората...
"не съм най-красивият"
Ти по хубост ли мислиш, че ви избират бе...

Edited by Kura mi Qnko, 29 October 2010 - 10:31 PM.


#10 RazorC

RazorC

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 3 Мнения:

Posted 31 October 2010 - 11:15 PM

"Падаш, ставаш, изтупваш се и бегом напред."


Добре казано ;).

Остави го, сигурно се е захласнал по ХОЛИ БАЙБЪЛ и не може да ни отговори :P ;) :D. Пич, сериозно иначе я кажи какво е станало, как са те отрязали и най - важното...защо целия клас ти се смее и ако е толкова смешно положението защо не споделиш..

Да БИБЛИЯ-та ме заинтригува а кое не е станало...Неточно се изразих по скоро ...присмя ми се каза на компанията и ми се подиграваха защото съм й казал.Въпреки че е доста тъпо и че не ми пука какво мислят Те.

Засега правя точно както ме инструктира CASAN0VA :Ако държиш на това момиче и не искаш да оплескаш нещата-СЕ ЗАКЛЮЧИ ВКЪЩИ и докато не разбереш основните неща не прави нищо. Междо другото благодаря за полезните отговори :)

#11 Suspect

Suspect

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 178 Мнения:

Posted 31 October 2010 - 11:33 PM

Да се заключиш у вас и да изчетеш всички материали по темата няма да ти помогне, тъй като това е просто теория, а на хората е необходима практика.
На мнение съм, че това е просто взаимоотношение между мъж и жена, а не ядрена физика. Вярно е че материалите са полезни, в тях ще откриеш решението на проблемите си, но това не е всичко. Тъй че не се затваряй, а отивай да се забавляваш. :)

#12 CASAN0VA

CASAN0VA

    Маниак

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 361 Мнения:

Posted 01 November 2010 - 12:25 AM

Да се заключиш у вас и да изчетеш всички материали по темата няма да ти помогне, тъй като това е просто теория, а на хората е необходима практика.
На мнение съм, че това е просто взаимоотношение между мъж и жена, а не ядрена физика. Вярно е че материалите са полезни, в тях ще откриеш решението на проблемите си, но това не е всичко. Тъй че не се затваряй, а отивай да се забавляваш. :)

Хаха аз имах предвид демек да не действа с мацката докато не разбере основните неща в пик-ъпа,но нека експериментира с други-лошо няма,почваш да четеш по една тема-усвояваш я след това и излизаш да действаш,после друга тема и т.н. Малко по малко ще се тунинговаш :P ;)


ПП:между другото няма нищо лошо да прочете повече-стига да не го забрави докато излезе на улицата! Там е работата,че от много четене забравяш някои неща и като излезеш спичаш...

Edited by CASAN0VA, 01 November 2010 - 12:29 AM.


#13 Suspect

Suspect

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 178 Мнения:

Posted 01 November 2010 - 01:56 AM

Спичаш не защото си чел, много, или не, а за това че се концентрирваш, не върху това че трябва да направиш нещо, а върху това как да го направиш. Перфектната ситуация не съществува, а от друга страна, реалността се променя с всеки изминал миг.

#14 iwanttofuckher

iwanttofuckher

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 136 Мнения:

Posted 04 November 2010 - 08:26 PM

Както и да го въртите, няма как да стане без да сгреши. Не така само с жените, с всичко е. Малцина са гениите като Моцарт, които от първия път започват със симфонии.

#15 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 04 November 2010 - 09:04 PM

Както и да го въртите, няма как да стане без да сгреши. Не така само с жените, с всичко е. Малцина са гениите като Моцарт, които от първия път започват със симфонии.


НЕ Е УСПЯЛ САМО ТОЗИ, КОЙТО СЕ Е ОТКАЗАЛ ИЛИ НЕ Е ЗАПОЧНАЛ!