Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Какво правите когато ви вържат тенекия ?


  • Please log in to reply
22 replies to this topic

#16 petur

petur

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 365 Мнения:

Posted 24 October 2010 - 11:30 PM

Бе кеф ми е спецялно с тази :) Ся ще се обадя сутринта в 6:30ч :) решил съм ... тя ще ми откаже ама ще я събудя :) ... :)

#17 CASAN0VA

CASAN0VA

    Маниак

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 361 Мнения:

Posted 25 October 2010 - 12:18 AM

Ти решаваш,но определено по този начин си изграждаш мнооого лоша репутация на "пълен досадник" - с извинение! Повярвай ми -ще разкаже и на приятелките си за теб и от дума на дума от кучка на кучка-недей моля те! Заеби тази кранта и продължавай с други мацки които поне ще те респектират!!! :)

#18 petur

petur

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 365 Мнения:

Posted 25 October 2010 - 09:08 AM

Ок събудих я и толкова :) Тази събота пак ще съм на същото място ... както винаги но този път не я познавам :) ... никога не ми е пукало какво мислят още 5 момичета или 10 за мен :)

И какво ще разкаже "о оставете на тоя му вързах тенекия и после ми се обади сутринта и ме събуди" ? невероятна история за разказване :)

#19 CASAN0VA

CASAN0VA

    Маниак

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 361 Мнения:

Posted 25 October 2010 - 03:31 PM

Ок събудих я и толкова :) Тази събота пак ще съм на същото място ... както винаги но този път не я познавам :) ... никога не ми е пукало какво мислят още 5 момичета или 10 за мен :)

И какво ще разкаже "о оставете на тоя му вързах тенекия и после ми се обади сутринта и ме събуди" ? невероятна история за разказване :)

Братле жените мислят по различен начин-особено ако е красива!!! Ще си каже,глей на тоя му вързах тенекия и сега не може без мен,постоянно ме сънува и още сутринта като се събуди и иска да ме чуе... Повярвай ми това си го е мислила,но щом не ти пука тва е хубаво нещо,но не прекалявай повече :P

#20 Elite

Elite

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 14 Мнения:

Posted 25 October 2010 - 08:08 PM

Заебавай я. Мене ми се случи наскоро нещо такова и повече не съм я търсил изобщо. Какъв е смисъла, да съм като някой мухльо и тя да реши колко много точа лиги по нея и как съм и в краката. Никога. Като го е направила си е за нея. Хич, ама изобщо не я мисли.

#21 Bate Sasho

Bate Sasho

    Напреднал

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 29 October 2010 - 07:36 PM

Гладиаторе, нищо лично колега, но мисленето ти не направо детско(в случая само де ). Хвани темата отначало и я прочети, "барабар" с коментарите и съветите. Кратък анализ и анотация:
1. Връзва тенекия.
2. Извинява се.
3. Връзва тенекия.
4. Извинява се/обещава да се обади.
5. Пуска стрела
6. Не вдига гсм-а т.е. (връзва тенекия :) вече 5-и път).
7. Дон Жуан й се обажда в 6:00 сутринта, за да я СЪБУДЕЛ.
8. Като я види по улиците няма да я поздравява даже.
Това не само е БЕЗ КОМЕНТАР, но то изобщо не трябва да подлежи на обсъждане. Какво ти става бе човек, шибни си 2-3 шамара/че*ии, ако трябва....даже 5...оправи се малко, влез в релси. Какво щяла да разправя на приятелките си...пич.., ако бях на нейно място, щях да те раздуя до предаването МОРЕ ОТ ЛЮБОВ...вади ножицата и режи, докато не си станал сред ТРОФЕИТЕ на мацката.

#22 iwanttofuckher

iwanttofuckher

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 136 Мнения:

Posted 04 November 2010 - 08:38 PM

Подкрепям колегите. Трябва да запазиш някакво ниво на достойнство. Нищо, че е жена, красива или не, нека си имаме градски обноски.

#23 Devillman

Devillman

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 1 Мнения:

Posted 05 November 2010 - 05:09 PM

Здравейте пичове. Попаднах на тази тема та реших и аз да споделя едно "връзване на тенекия".
Да ви кажа само и аз не знам защо го написах като разказ ама стана много забавно :(.

Денят е понеделник, датата е 1 ноември. След дългото чакане на спирката на Дъбово най сетне се качихме на влака пътуващ от София за Бургас. тя беше сама със братчето си, аз реших да и помогна с багажа(нали трябва да сме кавалери).Помгнах и с багажа всичко точно даже седнахме в едно и също купе.Интересното беше, че тя ни заприказва(бях с един приятел). И аз реших да поразтегна малко локуми. Приказвахме си за спорт, за каква музика обича да слуша, къде и какво учи и т.н обичайните неща. По едно време излизаме между вагоните за да могат тя и моя човек да пушат по един фас(аз не пуша).Тя се обръща към мен и ме пита за скайпа ми еми хубаву дадох и го всичко точно, по-късно я попитах иска ли да излезем на кафе някой път или да поиграем баскетбол някой ден. Тя се съгласи моментално(като, че ли само това чакаше), аз разбира се си мисля на ум "аха ще става работата" малко след това пристигнахме.Слязохме от влака чао от мен чао от нея и след няма 30 минути скайпа писка(познайте кой? Тя).Пита ме какво правя сега и аз и отговарям, че си ям кютета и си пия червено винце. Тя каза, че нямало да ми е вкусно без нея и аз и предложих да заповяда, ако иска ще и оставим вино(на бъзик разбира се). И тя почна да обеснява, че била на училище и т.н. И как да е початихме си още малко и тя каза, че щяла да ходи да се къпе и по късно можело да влзе пак(е да ама не влезе пък и аз легнах, че беше 3 часа сутринта а аз бях на лекции).Но преди да отиде да се къпе не пропусна да ми прати (kiss)(hug) мутричките в скайп, еми и аз реших да се прая на интересен и аз и дадох по един виртуален kiss и hug. Ето ни на следващия ден аз таман си гладя ризката и скайпа писка пак(Да тя беше). и почва да пита пак какво съм правел аз и на кого е тази целувка(понеже скайп настроението ми беше следното: Червено вино снощи пих и капка не остана по устните ми щом гори целувката на...?). И аз пак почвам се прая на интересн и и викам твоята ;). Тя се смее.Как да рзбираме се вечерта за 20:00 часа да се чакаме пред Альошата(така му викат на паметника намиращ се на пл. Тройката в Бургас и аз нз. защо не съм от там но там уча).Всичко точно уж. Аз цял ден не слушам, какво ми разправят на лекции, мислех си само кога ще стане 20:00 ч. Тръгвам аз в 19:30ч от квартирата и някъде 19:45ч. бях пред паметника даже и с роза в ръка(за к'во ли я и купих ся ме е яд за тия 4 лв).Става 20:00ч. Нея я няма, става 20:05ч.(и нали знаете правилото: момиче се чака 5 минути по задължение, 10 минути от уважение и 30 мин. ако си луд. Е аз явно луд излязох тоя път)вадя телефона и звъня и к'во да чуя телфона на абоната е изкл. е хубаво викам отиде работата си викам на акъла ама казват надеждата умирала последна рекох да изчакам още малко, може батерията и да е паднала или нещо такова(Май само залъгвах се*е си). Стана и 15 и 20 докато не удари 20 часа и 30 минути и не реших, че му е време да тегля една ма*на на цялата работа и айде в един колега по 2 бири и работата опраена ;). И така до днес 5-ти ноември ни помен ни гък тогава усъзнах беше ми "вързана тенекия".