Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Какво правите когато ви вържат тенекия ?


  • Please log in to reply
22 replies to this topic

#1 petur

petur

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 365 Мнения:

Posted 23 October 2010 - 12:23 AM

Преди 2 седмици вземам номера на едно момиче ... обаждам се след няколко дни разбираме се за петък : отивам точно в 20ч .. но в 20:05ч. я няма и съответно вместо да си тръгна правя грешката да се обадя и чувам :"Ти не ми ли получи смс-а , че няма да мога да дойда?" съответно затварям....

В събота излизаме пак на същото място ... тя там ... среща ме до тоалетните "извинявай ще се реванширам блябля... " ок обади се ще видим...
Вторника се чуваме "петък на същото място по същото време" казвам ... Идва петък отивам и познайте какво - отново тенекия ... В 20:05ч когато отидох я нямаше и направо минах с колата и заминах ... Звъня но този път никой не вдига ...

Само ми кажете как може тя да се извини , да се обади , да ме покани , да ми каже , че наистина иска да се видим .. СЛед което да не дойде , да не вдига ? ? ?

#2 ItalianMike

ItalianMike

    It's time to toss the dice

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 23 October 2010 - 09:17 AM

Това е част от играта. Повярвай ми, на всеки се е случвало, макар твоето да си е малко по-брутално от обичайното.

А защо става така? Защото жените действат въз основа на чувствата си, не толкова въз основа на логиката. Те са устроени така, че първо действат, после се опитват да намерят причини за действията си, за да им е чиста съвестта. Това си има и добра и лоша страна, в твоят случай май си наясно коя от двете се е проявила. Как се е развило всичко в ситуацията ти...

Срещате се... лаф, мохабет... ти й искаш номера, тя си казва "Този е готин" и ти дава номера си. На деня след срещата й се е кефила, когато си е спомняла за това как си й взел номера. На вторият ден след срещата й вече се е кефела по-малко. И т.н. със всеки изминал ден, преди да й се обадиш. Това е лошата страна на трика с презвъняването след няколко дни - емоциите от запознанството ви лепа полека започват да отшумяват, и понякога толкова отшумяват, че ако звъннеш след 3-4 дни мацката не идва на срещата, а би дошла на среща ако си бил звъннал първият или вторият ден да речем.

Та идва твоето обаждане, тя приема поканата... затваряте телефона, но тъй като емоциите от запознанството ви са отшумяли доста, започва да се чуди "Аз наистина ли искам да отида". Идва времето за срещата и тя започва да си мисли за запознанството ви. Подсъзнателно решава, че няма да дойде, и започва да търси причини, за да не дойде. Например "Той имаше сини очи, аз обичам мъже с черни очи". Сега вече е послушала сърцето си, при това е подкрепила решението си и на съзнателно ниво. И не идва.

В един момент обаче се чувства виновна, че само заради очите ти не е дошла на срещата и ти се обажда, за да се извини. Решава, че все пак запознанството ви е било достатъчно интересно, за да се види все пак с теб. А и така няма да се чувства виновна - с един куршум, два заека. Пак идва момента преди срещата ви, тя не чувства, че наистина иска да се срещне с теб и подсъзнателно решава да не дойде. След това пак си измисля негативн страни на това да дойда, измисля си негативн за теб и в крайна сметка вече има достатъчно причини да не дойде, за да може да направи решението си и на съзнателно ниво. И бам... пак ти връзва тенекия. Само че този път срамът и нежеланието да общува с теб са по-големи от вината, че ти е вързала тенекия и решава да избегне негативните емоции на това да се чуе отново с теб.

Така мислят жените. По-точно така чувстват жените. Това е част от играта. За това когато се запознаеш с някоя мацка е по-добре да изградиш по-силна връзка помежду ви, преди да се разделите или най-добре да отидете да изпиете по едно кафе набързо. Така тя ще чувства, че иска пак да излезе с теб, независимо дали ще се обадиш след два или пет дни. :D

#3 Xtigyro

Xtigyro

    my world is my pride.

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 404 Мнения:

Posted 23 October 2010 - 09:23 AM

разясняване защо е направила тази глупост............. мацката заслужава една хубава и щедра "майна", а не лекция на тема:
"какво мисли/не може да мисли/чувства/колко празна може да бъде главата й".

Стегнете се.

#4 petur

petur

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 365 Мнения:

Posted 23 October 2010 - 11:02 AM

ItalianMike - Прав си .. аз затова не вземам никога правилата от рода на : 3 дни след като и вземеш номера (присърце) обаждам се когато имам възможност ... дали на следващия ден или след 3 ако си изиграеш картите правилно нещата са ок без значение колко време е минало :D дори като вземам номер ако е петък казвам ще ти се обадя неделя :) ако искам да го изтегля насам във времето....

Miro Hadzhiev - ако и днес е на мястото където се запозанхме и после вседмица по късно отново беше там... ;) ще си получи конското :) ... За да го получи все пак трябва да се чуем ... пък ние не сме щото не вдигна... Пък и аз съм малко "Идиот и им го връщам тъпкано" около 01 ч и пратих смс "Ako sum na tvoe mqsto nqma da moga da zaspq :P" а в 5:30 сутринта и звънах докато ми откаже (аз си бачкам и така периодично я будя нека се вземе за пичка ... но и да бъде събудена следващия път да не се прави на интересна и да казва да / не а не да разхожда хората в студа) да речем на мен не ми пречи аз минах с колата в 20:03 минутки видях , че я няма набрах я и се чупих ... не съм я чакал на студа не съм вървял дори не съм слизал от колата но тя е на 17 - 18 години утре ще забърше някой връсник който ще върви 10 км в едната посока за да се види с нея е не е етично :D днес ако я видя ще седна с питието на нейната маса и ще почна да си флиртувам с приятелките и :D и ей тъй някоя ако върже ще излизам с нея :) щото не може да ме прави на идиот...

Edited by Gladiator6, 23 October 2010 - 11:03 AM.


#5 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 23 October 2010 - 05:11 PM

Miro Hadzhiev - ако и днес е на мястото където се запозанхме и после вседмица по късно отново беше там... :) ще си получи конското :) ... За да го получи все пак трябва да се чуем ... пък ние не сме щото не вдигна... Пък и аз съм малко "Идиот и им го връщам тъпкано" около 01 ч и пратих смс "Ako sum na tvoe mqsto nqma da moga da zaspq :P" а в 5:30 сутринта и звънах докато ми откаже (аз си бачкам и така периодично я будя нека се вземе за пичка ... но и да бъде събудена следващия път да не се прави на интересна и да казва да / не а не да разхожда хората в студа)


пълна простотия :D е за кво точно си и пратил смс и си и звънял??? та да си каже... "оф тоя се е напил са, щото го вързах и ме тормози вече... олеее добре че не отидох". тя със сигурност си е намерила друо занимание и не спи ;) номера ти беше да се правиш, че нищо не се е случило :) дая погледнеш супер лицемерно в очите и да и кажеш "здравей миске... как си"... а тя да се изпоти 3 пъти и да почне да се извинява като... и аз да не казвам кво :)

#6 petur

petur

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 365 Мнения:

Posted 23 October 2010 - 06:35 PM

Въпроса е смяташ ли , че ще започне да се извинява ? отново ? и какво ако започне шанса да изляза с нея е 0% от моя страна :)
Днес ще е шоу сега се сливам и знам , че ще е там ако не сваля приятелката и ей ма на ...

Неможе няква надрискана пикла да си мисли , че е мис свят 100% е спяла в 6 без нещо сутринта и не ме е*е , че съм я събудил :) квото иска това да си казва една тенекия съм простил втора ако ще да се влачи по пода няма да простя... б/х ги в куфарите смотани.

Дано да дойдат всички момичета , които сме поканили да стане шоу и да гледа от тяхната маса къде е купона :)

Edited by Gladiator6, 23 October 2010 - 06:38 PM.


#7 Bate Sasho

Bate Sasho

    Напреднал

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 23 October 2010 - 07:12 PM

Какво правя като ми вържат тенекия...ммм да видим...изобщо не се занимавам повече. Трия всякакви контакти и дотам. Като се видим по улиците все едно нищо не е станало "здравей, как си и бай". Защо процедирам така? Ами защото, когато видиш момиче с такъв характер (или "ОГРОООООООООМЕН" интерес)си правиш сметката за близкото бъдеще с нея...а за далечното ... Наскоро бях взел телефона на едно момиче, след което й се обадих. Подобно на твоя случай имаше 1000 извинения, че не може да дойде. Реших след няколко дни да я пробвам отново. И отново така. Оттам край. Мина се не мина известно време и я засякох по университета. Поздравих я с усмивка и отминах. Тя ме спря и започна да ме заговаря, оттам вече покани за кафе и дрън, дрън... И така вече 2-ри 3-и път ми пробутва какви ли не намеци, нооо просто не си струва главоблъсканицата, колкото и да е жестока мадамата (поне аз мисля така). Може действията ми да ти се сторят малко прекалени, но честно да ти кажа не ми остава много време, още повече пък за такива глупости и игрички. Бих те посъветвал и ти да постъпиш така. Колкото за твоята случка..това е направо АПСУРДНО, да не кажа ЪПУРДНО. Както е писал Ръсел Кроу...и да се влачи на пода, хич да не те е_e.

#8 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 23 October 2010 - 08:54 PM

никога не руши мостове... светът е малък :) ставт чудеса... туко виш се засечете случайно на някое парти и случайно тя иска да се реваншира... и случайно се напивате заедно и си тръгвате после... :) случвало ми се е... случайно :) иначе трябва да си луд, за да се разбираш каквото и да е с нея, но в крайна сметка ти си знаеш! ще кажеш какво е станало

#9 petur

petur

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 365 Мнения:

Posted 24 October 2010 - 12:21 AM

Пак беше там :) минах покрай нея с думите "ООО мис свят" и се започна едно "извинявай забравих блябля.. покани ме да пием по една бита и с приятелката си ме убеждаваха цяла вечер как е забравила и не е знаела какво да ми каже и блябля.. каза , че ще се обади следобяд като се наспи... :)

#10 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 24 October 2010 - 11:44 AM

"това, че закъсняваш за срещи ми казва 2 неща - 1. на теб неможе да се разчита и 2. ти не ме уважаваш"... какво говори 2 тенекии?

#11 Xtigyro

Xtigyro

    my world is my pride.

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 404 Мнения:

Posted 24 October 2010 - 03:01 PM

1. на теб неможе да се разчита и 2. ти не ме уважаваш...


.. и 3. ще платиш сметката.

#12 CASAN0VA

CASAN0VA

    Маниак

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 361 Мнения:

Posted 24 October 2010 - 04:02 PM

.. и 3. ще платиш сметката.

Миро дано не се налага,че ако аз съм на негово място ще поръчам бутилка Дъмпъл и ще ги чуе цял свят :)

Gladiator6-Бате те тва не ми се е случвало,но съм си го мислил-преди 4 години когато се хванах с една на първата среща съм я чалкал 30 минути на центъра на града в най тежката зима която помня-сняг до колене и нечовежки температури,естествено ако бях повече мъж тогава нямаше да чакам повече от 2 минути защото отидох на време все пак,другото лошо беше,че пък си бях изхарчил последните пари в телефона за уговорката за срещата хахахах,всеки момент се чудех-да си тръгна ли,хайде да почакам още малко,взе,че дойде... Мразя такъв тип момичета,сигурно и теб те е хванало яд,но не трябваше да й звъниш-видиш ли,че не е на срещата направо се прибираш й не я търсиш,тя ще бъде изненадана,че не си я потърсил да я питаш защо не е дошла и ще си мисли,че й ти си се опитал да й вържеш тенекия :) -така няма да е сигурна,че си се прецакал да отидеш. Ами ако ти звънне и пита й казваш: Еми аз отидох с колата на срещата,но пък не те видях никъде,а в същия момент минаха някакви момичета,запознахме се и се забавлявахме цяля вечер,много яко беше...Или пък: Мий забелязах,че те няма и се сетих,че бях се разбрал й с комшийката да й звънна тая вечер,че ме беше поканила у тях... :) Ня твое място не бих я потърсил отново-тя наистина няма никакво уважение-мразя такива жени. И-да винаги се обаждяй когато ти е удобно-не след 2/3/4/5 дена това е стара история! И другия път (както каза ItalianMike)старай се да й оставяш по голям филм в главата-за да не изчезне емоцията от срещата ви бързо,наистна можеш да я хванеш за ръката още в първия момент и да й кажеш:хайде ще седнем тук на близо да пийнем на бързо по едно кафенце и да си побъбрим,накрая зимаш номера и филма е записан успешно,за следващия път-тя вече ще знае,че е била с теб на кафе и що пък да не излезе отново :)

Edited by ThunderKICK, 24 October 2010 - 04:32 PM.


#13 petur

petur

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 365 Мнения:

Posted 24 October 2010 - 09:49 PM

Щото е проста :) що ... щото вчера вика утре ще ти се обадя... Днес пусна сигнал ... след половин час звъня и ми отказва разговора :) ...

Сега заслужава утре като стана в 6 сутринта да я набера докато не я събудя :) ей тъй щото е готина и проста едновременно :)

#14 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 24 October 2010 - 10:50 PM

Щото е проста :) що ... щото вчера вика утре ще ти се обадя... Днес пусна сигнал ... след половин час звъня и ми отказва разговора :) ...

Сега заслужава утре като стана в 6 сутринта да я набера докато не я събудя :) ей тъй щото е готина и проста едновременно :P


хахаха... честно ли и звънна... пак??? :) магаре такова... троши си главата тогава!

#15 Xtigyro

Xtigyro

    my world is my pride.

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 404 Мнения:

Posted 24 October 2010 - 11:02 PM

Щото е проста :) що ... щото вчера вика утре ще ти се обадя... Днес пусна сигнал ... след половин час звъня и ми отказва разговора :) ...

Сега заслужава утре като стана в 6 сутринта да я набера докато не я събудя :) ей тъй щото е готина и проста едновременно :)


Гладиаторе, стига. стоп. дърпай ръчната и обръщай надругаде.
правейки тези глупости няма да изглеждаш и най-важното бъдеш по-"голям" мъж.