Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Съвет ??? Надявам се и жените да пишат


  • Please log in to reply
19 replies to this topic

#16 shopskasalata

shopskasalata

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 74 Мнения:

Posted 28 October 2010 - 09:50 PM

Е, колко, сега това си зависи от теб. Ти я познаваш, знаеш дали е от хората, на които бързо им минава или дълго ги държи. Мен ако питаш остави я поне една седмица, ама пък в крайна сметка смятам, че е най-добре да и се обадиш, когато го почувстваш, не да се водиш по графици. Може да възникне някаква неочаквана ситуация, в която да е добре да и звъннеш веднага, знае ли човек. Само не бъди припрян, това е.

#17 tonif

tonif

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 8 Мнения:

Posted 29 October 2010 - 12:21 AM

Ясно, значи по- добре дори 2 седмици да я оставя защото е от хората които и минава доста трудно:) :) то смисал няма какво да и минава защото ние нито сме се карали нито нищо дори не сме обсъждали чак толкова мн миналото само зачекнахме леко темата и за нас и т.н. и тя каза, че и трябва време малко за нея си, че не излиза с никого или нещо такова, че да ме върти просто иска малко да си прочисти главата и да помисли трезво. Но на тръгване каза, че щом е имало нещо което да ни е задържало толкова време заедно и след това и чувствата ни и от двете страни толко силни значи има защо и, че просто иска отново да почувства нещата към мен и да бъда човека които съм бил в началото и че щяла да ми звънне да се видим пак, но не давала срокове. Това отговаря на мн въпроси и т.н., но идеята сега е да я притеснявам ли примерно след 1 седмица или 10 дни пак или да я оставя тя да ми звънне...Иначе за срещата вече ми стана ясно, че няма да зачекваме нищо от миналото и нас и т.н. ми само ще се забавляваме.

#18 shopskasalata

shopskasalata

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 74 Мнения:

Posted 29 October 2010 - 07:47 AM

Според мен прекаляваш с мисленето :) Не може да планираш всеки детайл, не е и нужно. Прави това, което ти идва отвътре.

#19 tonif

tonif

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 8 Мнения:

Posted 29 October 2010 - 11:09 PM

Така е, но аз съм от хората които са по планирането за добро или за лошо:) :)хах Но това нещо с врмето винаги ми се е струвало страно и неразбираемо:) :) затова задавам тия въпроси...то е мн относително наистина и си зависи, но все пак някои всеобхватни съвети:D Това което ме интересува е аз ли да я търся, твърде нахално ли ще е ако аз я потърся след като ми е казала, че иска време и тя ще ме потърси и въобще. И най- големия въпрос е, че вчера ми предложиха 2 билета за Ричард Маркс във вторник и веднага се сетих, че мога да я заведа, но се притеснявам да не стане обратен ефекта ако и звънна и и преложа и т.н. Дайте съвет

#20 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 30 October 2010 - 06:14 PM

не и звъни... звънни и ако не ти се обади до 10-14 дни. ама не по-рано. не е нахално... все пак ти си мъж и неможе да я чакаш вечно. досадно ще е ако тя ти казва искам време, а ти и пускаш оферти още на другия ден! 10 дни минимум :)