Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Съвет ??? Надявам се и жените да пишат


  • Please log in to reply
19 replies to this topic

#1 tonif

tonif

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 8 Мнения:

Posted 21 October 2010 - 08:45 PM

Здравейте, нов съм във форум, открих го съвсем случайно, но определено ме заинтресесова със статиите си и всички тези полезни съвети които дават което си е едно адско спестяване на време. Това което искам да поговорим и да получа адекватен съвет е следното:
Бях с едно моомиче, в началото беше поредното, но в последствие нещата станаха по- сериозни, заживяхме заедно и всики екстри които могат да вървят със тази ситуация. Всичко беше наред, но в един момент адски много започнахме да се караме и ревнуваме за глупости(като казвам глупости наистина за адски малки неща които дори ме е срам да изреча). Никога не е имало изневяра или опит за изневяра от която и да е страна. И дойде един момент в които се разделихме без кавги без нищо просто седнахме поговорихме като големи хора и се разделихме, тя каза че просто не вижда бъдеще с мен и това беше. Това беше преди 1 месец и нещо. В това време се чувахме няколко пъти и си писахме, но нищо конкретно или дори да е имало нещо конкретно то се е размивало с това, че всичко е приключило и т.н. Преди време се чухме пак и говорихме по дълго по- телефона и ми содели, че и е станало приатно еи така да си поговорим без да се караме или нещо като в началото и се разбрахме да се видим на по кафе и да поговорим пак така. Вчера се чухме пак и тя ми каза хаиде да излезем на кафе да поговорим надълго и нашироко от кога те карам и аз може да се каже с всичката си глупост и споделх, че ще се видим но бих искал да направя така, че да се съберем отново и това виждане ще го приема като някаква начална стъпка. При което тя каза, че няма щанс да стане заради всичко което е ставало преди това и малко разговора се изнерви... Но по-късно ми звънна и ми каза искаш ли да остане оговорката както беше преди. Аз и казах, че ще остане и ще се видим следващите дни, но ако я впечатля няма да е последния път в които се виждаме и може да се оправят нещата. Тя каза може да ме впечатлиш, а може и не. Но ако го направиш да става.
И сега се чудя как точно да постъпя и какво да направя от тук нататъка...наистима имаше много напрежение като бяхме заедно, но имаше и доста любов харесва ми като мислене, държание в обществото и въобще всичко и искам да си я върна колкото и всички мнения да са на обратната посока.
Моля за съвет и тои да е конструктивен...всички които пишат недеи прави нищо, или нямаш шанс по- добре да не пишат, защото така или иначе аз съм решил. Затова търся предложения и коментари за рационални действия:D Благодаря предварително

#2 CASAN0VA

CASAN0VA

    Маниак

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 361 Мнения:

Posted 21 October 2010 - 10:54 PM

Едно да знаеш-ВИНАГИ МОЖЕШ ДА СЕ ВЪРНЕШ В ИГРАТА,в смисъл,че може да си я върнеш,но това не означава,че ще бъде лесно,може да отнеме много време и енергия за да си я върнеш.Знам как се чувстваш тази пролет аз също бях попаднал на такова момиче,че ми мина през акъла глупавата идея да и предложа брак-само така си помислих де,нямаше да го кажа никога.Но както и да е,не съм много компетентен в тази област,защото наистна е много по лесно да започнеш на чисто с някоя нова.Надявам се някой от колегите да те насочи как да постъпиш.Единственото на което се спрях е,че когато тя е искала да излезете на кафе-ти си й казал какво искаш-не е трябвало да й казваш,че искаш да се съберете.Трябваше на самата среща да го обсъдите,не по телефона,защото в повечето случаи такъв разговор по телефона за миналото съсипва настроението и на двамата за срещата,и пак почват караниците по телефона. УСПЕХ :D

Edited by ThunderKICK, 21 October 2010 - 10:58 PM.


#3 tonif

tonif

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 8 Мнения:

Posted 21 October 2010 - 11:04 PM

Абсолютно прав си затова и аз написал, че е било глупава грешка. Благодаря ти за споделеното и за куража които ми даваш. Никога не съм казал, че ще бъде лесно никога и не съм се надявал да бъде. Аз не се плаша да ми е трудно, плус това в бонус получавам, че когато ти е трудно ти е и интересно:) Дано да стане. Чакам нови отзиви и коментари и препоръки какво да направя:D Благодаря

#4 shopskasalata

shopskasalata

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 74 Мнения:

Posted 21 October 2010 - 11:25 PM

Ами аз като цяло също смятам, че няма смисъл, но все пак нека да ти кажа какво мисля, че ще помогне. Спомни си какъв си бил в началото, когато те е харесала, какво си правил, за да си падне по теб. Не говори за минали неща, не изяснявай взаимоотношения. Просто си представи, че е ново момиче, което тепърва ще спечелваш и се дръж така. Недей да и ревеш, да хленчиш, да се молиш и т.н. Бъди мъж. Не се обяснявай. Просто ако тя почувства отново тази тръпка, която е имала в началото, ще и е трудно да не се върне при теб. Където е текло, пак ще тече.
Вече друг е въпросът дали резултатът си струва, но това ти си го знаеш.

#5 CASAN0VA

CASAN0VA

    Маниак

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 361 Мнения:

Posted 21 October 2010 - 11:30 PM

Ами аз като цяло също смятам, че няма смисъл, но все пак нека да ти кажа какво мисля, че ще помогне. Спомни си какъв си бил в началото, когато те е харесала, какво си правил, за да си падне по теб. Не говори за минали неща, не изяснявай взаимоотношения. Просто си представи, че е ново момиче, което тепърва ще спечелваш и се дръж така. Недей да и ревеш, да хленчиш, да се молиш и т.н. Бъди мъж. Не се обяснявай. Просто ако тя почувства отново тази тръпка, която е имала в началото, ще и е трудно да не се върне при теб. Където е текло, пак ще тече.
Вече друг е въпросът дали резултатът си струва, но това ти си го знаеш.

Напълно съм съгласен! Ако можеш това мисля,че ще изпита привличане отново към теб.Просто бъди МЪЖ-не трябва да иглеждаш-НУЖДАЕЩ СЕ! Като се чуете с нея за среща говори така,се едно я каниш за първи път на среща :D Не говори за нищо от миналото дори и на срещата,трябва да покажеш,че си осъзнал грешките си и няма да ги повтаряш и,че вече си нов човек който няма да ги допусне! Говори с нея така се едно нищо не е станало между вас преди,закачай я,бъзикай я,направи срещата забавна!!! И тя ще бъде отново привлечена :)

#6 tonif

tonif

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 8 Мнения:

Posted 22 October 2010 - 12:16 AM

Благодаря за съветите. В интерес на истината точно това смятах да направя и се надявам да постигна нещо. Защото както казвате ако започнем да се обесняваме и т.н. ще стане още по- зле и ще е трагично. Радвам се, че мислим еднакво и че си сверих часовника все пак защото и това си е важно:D :) ако някои друг има какво да допълни ще се радвам да чуя и друг мнение. За това което казвате знаете, че има моменти когато каквото и да е човек винаги смята, че си заслужава. Когато си вътрешно убеден и го чувстваш, че трябва да се бориш тогава не трябва да спираш, а вече наистина времето ще покаже ;)
Благодаря пак и ако има още нещо или се сещате още нещо пишете някакви съвети каквито и да са:)

#7 shopskasalata

shopskasalata

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 74 Мнения:

Posted 22 October 2010 - 12:18 AM

Аз само да кажа, че е напълно възможно това, което ви е събрало преди, да ви събере пак, но пък вероятността това, което да ви е разделило, да ви раздели пак, също не е никак малка. Имай го предвид!
Успех :D

#8 tonif

tonif

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 8 Мнения:

Posted 22 October 2010 - 12:21 AM

Благодаря за доуточнението:D :) това е наистина важно и е свързано с това дали и тя и аз сме осъзнали грешките които сме направили и дали сме си взели поука от тях. За се*е си знам ще видим за отсрещната страна. Но първо нека се концентрираме върху първата стъпка. Така смятам аз.;) ОТ там нататъка времето само ще покаже. Търпение, Търпение и постоянство по мъжки :) Мерси пак

#9 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 23 October 2010 - 06:23 PM

не вербализирай! каквото и да мислиш, не го казвай, а го покажи! защо? защото жените действат на емоционална основа, а не на логическа... като говорите на дълго и на широко я караш да мисли... а не да чувства и от там да иска :) та това е една от най-големите грешки, които за съжаление правим толкова често :)

отиди на кафе с нея. не се фокосирай върху събирането ви, а върху веселото изкарване! бъди мъжът с голямо М... играй си играта, а не говори за минало, за грешки, за кой крив и кой прав... това 100% ще ти прецака системата :)

на кратко - не говори, а действай! не очаквай голямата печалба, а се забавлявай!

#10 shopskasalata

shopskasalata

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 74 Мнения:

Posted 25 October 2010 - 08:46 PM

Кажи сега какво стана, не ни дръж в напрежение :)

#11 CASAN0VA

CASAN0VA

    Маниак

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 361 Мнения:

Posted 27 October 2010 - 12:33 AM

момчето вече е забравило форума,ти чакаш да пише :) кофти е така,да се регистрират хора за по 1 пост...

#12 tonif

tonif

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 8 Мнения:

Posted 27 October 2010 - 04:43 PM

Не съм забравил нищо аз недейте така, просто нямаш възможност да пиша. Ми какво стана в общи линии нищо. Видяхме се приказвахме различни неща и то беше ясно, че рано или късно ще зачекнем пак тия теми и поприказвахме смея да твърдя като големи хора..., но в общи линии ми каза, че ме обича и държи много на мен, но иска време малко да се осъзнае и малко да спре да мисли за нещата които са ставали което...вече не знам как да го тълкувам. Разбрахме се да се видим пак...но... ще видим. Та това е общо взето. Което мога да споделя:) Сигурен съм че всички ще кажат давай напред и т.н. може би така и трябва, но си трябва и време в което да го осъзная защото още нямам желание да давам напред и въпреки, че тези оклончиви отговори от нейна страна не значат нищо винаги надеждата умира последна. Всеки си избира сам... явно аз съм избрал да бъда мазохист :) :)

#13 shopskasalata

shopskasalata

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 74 Мнения:

Posted 27 October 2010 - 06:36 PM

Ей, затова хората искат съвети, за да не ги слушат после :)
Не че нещо, ама ако наистина искаш да сте пак заедно, сам знаеш, че не е това начинът. Не че е невъзможно. Познавам една двойка, бяха заедно 2 години, на нея той и беше омръзнал отвсякъде, караха се и те за глупости, та тя му каза, че се разделят. Той обаче не я остави на мира, непрестанно търсеше контакт с нея, излизаше с приятелките и дори, идваше до дома и да проверява дали е там... Абе луда работа. Тя не можеше да го понася. Бях сигурна, че никога няма да се съберат. Обаче той се оказа упорит и те след няколко месеца пак бяха заедно. Обаче има но. Тя е супер мацка, привлекателна е, но води по-скоро скучен начин на живот и няма много нови контакти. Та събра се с него просто защото нямаше друга алтернатива - той просто и беше най-удобен, беше свикнала с него, беше и дал телевизора си, караше я с колата си до нейния град... Това, което ги събра и държи, е навикът. И пак се карат, и пак не са кой знае колко щастлива двойка. Но са заедно. Ами не че нещо, ама надявам се ти не искаш такъв развой на събитията.

Просто забрави да се обясняваш, да си изяснявате чувства и т.н. Едва ли има нещо нова, което да си кажете по темата, най-вероятно дъвчете все едно и също, демек преливате от пусто в празно. Зарежи ги тия разговори, много жени обичат драмите, ама това не вярвам ти да си им такъв фен.

Как да го тълкуваш... Ами явно и тя се колебае, ама колебанието и по-скоро клони към варианта да не сте заедно. А може и наистина да има много силни чувства към теб. А може и деликатно да ти казва, че късате окончателно. Жените не винаги можем да сме твърди, все гледаме да смекчим нещата уж за да не нараним другия и често сърце не ни дава да му кажем направо, че не го харесваме. Но това, че често жените правят това, не значи, че и тя прави така. Тъй че не си губи времето да разбереш какво има предвид, най-вероятно няма да успееш. Най-добре и дай малко време наистина, не и досаждай и стига се обяснява!
Аз лично не те съветвам да хукнеш да излизаш с други, както ще ти кажат голяма част от съфорумниците, това е безсмислено по мое мнение. Щом толкова я искаш, пробвай да я спечелиш отново дори да е с цената на това да се провалиш. Ама стига сте си изяснявали чувствата и връзката, за кой ли път ще кажа.
Според мен най-добре е за теб сега да останеш сам със се*е си, да излизаш с приятели, да си намериш хоби, да учиш, да се концентрираш върху работата си. Изкарай известно време без нея и се опитай да погледнеш трезво на ситуацията. И не си изяснявайте взаимоотношенията, ако пак се видите, просто се забавлявайте следващия път.

#14 CASAN0VA

CASAN0VA

    Маниак

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 361 Мнения:

Posted 28 October 2010 - 03:42 AM

Радвам се,че се завърна брат! :) Ще ти дам пример от личния ми живот: средата на лятото,хванах се с едно сладкишче,направо супер сладка мацка,излизахме един път,й си викам няма да й звъня повече ако ме е харесала ще ме потърси,бяхме си говорили по телефона 2 часа след срещата просто така обикновен разговор и тя ми каза-ще ти звънна утре след даскало, й на другия ден хоп и ми звъни,сладураната ме търсеше всеки ден да си говорим,виждахме се някъде пред 2/3 дена най много,а понякога и през седмица.Та изкарах с нея 2 месеца.За 2 месеца да сме се виждали кам 20 пъти най много.По едно време се усетих,че наща връзка няма развитие й я викнах в нас :) натискахме се,тва онова,намокрих й всички видове гащички,но не стана работата много беше сдухана й каза,че е девствена и няма да е сега...След няколко срещи пак я карам в нас,пак се натискаме,пак я намокрих и тя пак:офф не съм готова още,хайде следващия път обещавам наистина!! Вярвах й понеже беше луда по мен,но бях толкова ядосан понеже не стана този път и й викам:бей няма да има втори път,обличай се,ТЯ:нее ще има,защо говориш така,АЗ:нее няма да има,с много гаден тон го казах,милата и потекоха сълзи,стана и си тръгна от нас без дори да я изпртя до вратата,после ми стана много жал,но тва беше последната ни среща.




След това:Опитах един път да се здобрим,писах й,че съжалявам за преди й,че искам да се съберем.Тя каза,че това е непростимо и,че съм най големия боклук-как съм можел да й говоря така? Блокира ме навсякъде,никакъв контакт нищо.После една вечер получавам пропуснато повикване-бях й изтрил номера,но помнех последните цифри и я набрах да я чуя,каза ми,че ме набрала без да иска??? хахах да бе! Полафихме си близо половин час и тва беше.После ме отблокира пак и пак почнахме да си пишем пак почнах да й говоря,че много съжалявам и,че искам да се съберем-Отново и е минала лентата с записа от последната среща и пак я ядосах,следваха обиди и т.н. Следователно пак ме блокира! - И аз вече се отказах тотално.-Ще кажете защо по скайп,че нали твърдя да се избягва интернета-ДА,но ние се разбирахме перфектно и в скайп докато бяхме заедно.




2 месеца по късно(СЕГА) Добавям я в скайп отново,просто се сетих за нея и си помислих,че поне може да си контактуваме само като приятели,добави ме тя,очевидно ме е била отблокирала от-давна питаме:Кво искаш,не й отговорих и почнахме да си говорим,кво прайш,как си,кво става с теб,това-онова,няколко дена си говорим много дълго-като все едно не сме се познавали досега-без никакви историй от миналото и нищо.И така от няколко дена като си пишем вечерта й като ми казва лека нощ и ми праща разни целувки и прегръдки-даже и флиртува с мен понякога,оня ден й викам,че влизам в банята да си направя една вана й тя:хеей аз съм ти сърдитаа,защо не ме викаш? - Ми хайде идвай :) и т.н. Общо взето в момента шансовете са ми 100% да оправя нещата,но в момента съм извън България и няма как да стане :D Много се увлякох в писане,извинете ме,но просто исках да добиете представа за случката :) Ако не бъркаш в старите рани-ще зарастнат напълно и ще можеш да започнеш на чисто СИГУРЕН СЪМ,щом има чувства към теб-ТИ СИ!!! Коригирай си поведението и просто бъди пич! :) УСПЕХ

#15 tonif

tonif

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 8 Мнения:

Posted 28 October 2010 - 02:04 PM

Благодаря за качествените отговори и най-вече мотивиращи, следващия път ще се постарая да не засягам никакви такива теми и само да се забавляваме. Наистина имам шансове защото ми го казват и странични хора които са нейни приатели и които са били до нея през това време:) Благодаря ви пак и се надявам скоро време да се чуем и да се видим и да ви споделя после резултата. Това което ме интересува само е, че се разбрахме тя да ми звънне, че имала нужда от малко време да осмислела нещата...та да чакам ли тя да ми звънне или да изчакам аз малко и да я потърся? как мислите и колко е разумния срок да я оставя да осмисли нещата? Благодаря предварително