Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

взе да ми се качва на главата..


  • Please log in to reply
27 replies to this topic

#1 PasstheDutch

PasstheDutch

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 14 Мнения:

Posted 19 October 2010 - 06:12 PM

забелязал съм,че когато се държиш с момичето мило ти се качва на главата и губиш респект.. отдръпнеш ли се ти се обиждат..
такава е и моята ситуация.. но и постоянно ми повтаря че е свикнала да се държат с нея като с принцеса.. не съм се държал мило,че не съм заслужавал разни работи, .. които преди правеше за мен (когато не и бях показал толкова чувства) ..
отделно познавам бившия и е твърд характер.. държи се добре 4ак след като тя му тръгне по свирката един вид и се отблагодарява 4ак в последствие
според мен,ми се държи така гадно.., защото е загубила интерес към мен ..вие ще кажете..

та към въпроса
последно време започна много да ми се прави на важна и да ми се качва на главата.. говори ми на въпреки.. кисела е с мен,постояно се обижда и се караме..гадно се държи с мен(ако я питам за кво става по-лошо).. ето поредния пример снощи
пита ме - кво ще правим довечера
аз: - ще те водя на вечеря на Хепи
тя: аа мен не ми се ходи на Хепи.. разкарва ми се някъде , да седнем на някоя пейка..
как мога да я накарам да се съгласява.. как точно да и покажа,4е няма да е на нейната.. че аз ще водя..

ПП. беше ми казала че е лесна за командване.. и досега всички са намирали начина.. ама трябвало сам до открия.. (мисля,4е има впредвид да съм мил.. но не виждам как като се правя на путио ще помогне..)

Edited by PasstheDutch, 19 October 2010 - 06:15 PM.


#2 petur

petur

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 365 Мнения:

Posted 19 October 2010 - 07:08 PM

Каква е причината да не иска да излиза по заведения с теб ? Някой бивш .. приятелите и ? някаква компания .. все има нещо притеснява се от теб ?

#3 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 19 October 2010 - 07:46 PM

пич, на колко години сте и от колко време сте заедно? заедно ли живеете? у вас или заедно се преместихте? питам, защото на твое място просто бих сложил чертата :D

мислиш ли, че тя е жената на живота ти, и виждаш ли я като майка на децата ти? с този характер и с тази нужда все тя да е отгоре?

#4 Kura mi Qnko

Kura mi Qnko

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 45 Мнения:

Posted 19 October 2010 - 10:10 PM

некст, ако е почнала да се държи така просто я изрязваш. Животът е твърде кратък за да търпиш комплексите на някоя патка.

#5 Xtigyro

Xtigyro

    my world is my pride.

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 404 Мнения:

Posted 23 October 2010 - 09:37 AM

тя: аа мен не ми се ходи на Хепи.. разкарва ми се някъде , да седнем на някоя пейка..

Моментален отговор: "супер. утре мисля точно това да правим. времето ще е още по-готино и подходящо.... а сега съм гладен, хайде да тръгваме".
Нещо от този род бих изтърсил аз.

Ако наистина не вървят нещата, намали контактите с нея, дори не я търси няколко дни. Нека тя те повика да излезете/видите.

#6 PasstheDutch

PasstheDutch

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 14 Мнения:

Posted 23 October 2010 - 11:37 AM

с нея живея от месец някъде , още седмица някъде , докато си намери жилище.. и не ми е точно приятелка.. то не е проблема,че не ме вика.. вика ме въпроса е,че тя иска да казва къде.. а на мен все нещо ми отказва..
сега последно бившия и се обажда сутринта, тя се наглася за 30 мин и излиза..
аз днес и звъня казвам и да излезем след час и 30 мин..
тя: не знам дали ще успея да се оправя..
аз: има 4ас и 30..
тя: ще ти се обадя..
аз: аз после не мога.. ще излизам
тя: не можеш ли да излезеш сега..
аз: не, уговорил съм се..
тя: ще ти се обадя
аз: разбираме се нещо или не
тя: ок..
нито подскача от кеф като и звъня..не знаела дали ще се оправи.. да съм излизал по-рано с други.. или пък че щяла да ми се обади да ми каже.. ебати отношението не знам защо точно ми се държи така.. донякъде може и аз да съм го позволил .. но го свързвам с това че си е загубила интереса към мен или са и намалели чувствата

#7 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 23 October 2010 - 01:15 PM

нито подскача от кеф като и звъня..не знаела дали ще се оправи.. да съм излизал по-рано с други.. или пък че щяла да ми се обади да ми каже.. ебати отношението не знам защо точно ми се държи така.. донякъде може и аз да съм го позволил .. но го свързвам с това че си е загубила интереса към мен или са и намалели чувствата


ти сам знаеш отговорите... прави го, защото е изгубила интерес и ако си намери нещо по-интересно за правене, ще ти откаже... под някакъв предтекст... само погледни от страни... тя не е сигурна дали ще излезе с теб, ама ти по рано да си свършиш работата, щото може и да не си намери какво да прави... човече и ти живееш с нея :) всеки луд с номера си

още един въпрос - като излизате кой плаща?

като тегля чертата... само от двата ти поста директно казвам некст :D тя не заслужава да се бориш за нея!

#8 PasstheDutch

PasstheDutch

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 14 Мнения:

Posted 23 October 2010 - 04:55 PM

хлътнъл съм и това ми е много краен вариант.. иначе да осъзнавам ги тези неща и за това като излезем мълча или ми е тъпо .. но то нормално като не съм удовлетворен от това което виждам.. дайте съвет :\
"Знам какво искаш , да се държа супер мило с теб , да виждаш,че ми е готино с теб и да се чувстваш специална , да те глезя.... но си го заслужи.. а не да ми казваш всичко на въпреки и да показваш нулев интерес" едва ли ще помогне.. а точно това ми е в главата
общо взето да и покажа,че има причина , а не че ми е тъпо с нея и ми е все тая.. но ако го направя решава че само съм мрънкал или съм се сърдил и измисля причина защо е направила нещо си

Edited by PasstheDutch, 23 October 2010 - 05:00 PM.


#9 Xtigyro

Xtigyro

    my world is my pride.

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 404 Мнения:

Posted 23 October 2010 - 07:22 PM

"Знам какво искаш , да се държа супер мило с теб , да виждаш,че ми е готино с теб и да се чувстваш специална , да те глезя.... но си го заслужи.. а не да ми казваш всичко на въпреки и да показваш нулев интерес" едва ли ще помогне..

няма да помогне.

намали комуникацията с нея. дръж си повече на твоята, като отбиваш мераците й по начина, който ти описах по-горе. примерът е добър. използвай го и в други разоговори.

покажи й, че можеш без нея (излизай с други).

и намали хленченето. не ти отива.

#10 PasstheDutch

PasstheDutch

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 14 Мнения:

Posted 23 October 2010 - 09:51 PM

мерси за съветите наистина.. ще ви дам и още един пример мисля,че ще ви помогне да ми дадете по-точни съвети..
при роднини е и ми се обажда да ме чуе говорим си малко при което става ясно,че тъкмо е отишла.. пък аз съм свободен
аз:айде да излизаме по-късно
тя:оо едва ли спи ми се ще се чуем
аз: е няма кво да се чуваме като не си сигурна,че искаш да излизаме
тя: абе ще се чуем ако ми се отспи
при което 1 пич ме посъветва да я набера пак
аз: дай направо сега да излизаме , аз съм готов къде да дойда..
тя: не мога сега.. току що дойдохме.. не стига че не се виждам с тях.. за по-късно ок .. ама сега не мога
аз: ок после ще се чуем
след 10 мин тя ми се обажда:
нали не се сърдиш.. просто не мога да не остана.. ще тръгна с другите.. от час сме тук..
аз:окс след още 4ас направо да се разберем нещо..
тя: не знам колко ще седим.. ще уважа роднините.. и ще се чуем после ако не ми се спи

добре.. 1 нещо направих, което ме посъветваха и получих оправдания от нейна страна + "ок за по-късно" + "2ро обаждане.."нали не се сърдиш" ....а преди това беше "оо не знам спи ми се.. ако случайно ми се отспи" след това като почнах пак да говоря..тя:"не знам ще стоя до колкото и те.. и ще се чуем"
явно в мен е някъде грешката.. къде бъркам :\това че и оставям избор ли.. дори се учудих,че първо сякаш не иска.. а после 4ак ми се оправдава казва ОК,че и толкова виновна се чувства и 2ри път да звънне.. и после пак същото..

Edited by PasstheDutch, 23 October 2010 - 10:00 PM.


#11 Xtigyro

Xtigyro

    my world is my pride.

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 404 Мнения:

Posted 24 October 2010 - 02:50 PM

мерси за съветите наистина.. ще ви дам и още един пример мисля,че ще ви помогне да ми дадете по-точни съвети..


няма къде да живее, а засега е при теб.
"следващата да влезне".

П.П. още нещо неясно...

#12 PasstheDutch

PasstheDutch

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 14 Мнения:

Posted 26 October 2010 - 12:44 AM

наистина не,че 4акам да чуя нещо което ме удовлетворява .. просто много си я харесвам и ми е краен вариант да я зарежа.. няма ли друг начин според вас..
наскоро ми вика ,че дори 4ата ни вече не бил интересен.. аз съм се бил променил правил съм проблем от всичко (а то тя се държи гадно и се обижда и се прави на почти всичко).. говорил съм и за секс.. нямало ли др за кво да си говорим..(а тя също говори малко или много.. но като почне тя нчма проблем.. аз като почна - проблем..) дразнил съм я.. ей такива тъпотии..казва ми често "не ми се говори" .. "се ти си правия оккк"
Xagжueв понеже най-много твоята стратегия следвам, можеш ли да ми дадеш нещо майл да ти пратя за 5 мин няколко разговора да коментираш на лични :)

Edited by PasstheDutch, 26 October 2010 - 12:45 AM.


#13 Xtigyro

Xtigyro

    my world is my pride.

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 404 Мнения:

Posted 26 October 2010 - 11:08 AM

наистина не,че 4акам да чуя нещо което ме удовлетворява .. просто много си я харесвам и ми е краен вариант да я зарежа.. няма ли друг начин според вас..
наскоро ми вика ,че дори 4ата ни вече не бил интересен.. аз съм се бил променил правил съм проблем от всичко (а то тя се държи гадно и се обижда и се прави на почти всичко).. говорил съм и за секс.. нямало ли др за кво да си говорим..(а тя също говори малко или много.. но като почне тя нчма проблем.. аз като почна - проблем..) дразнил съм я.. ей такива тъпотии..казва ми често "не ми се говори" .. "се ти си правия оккк"
Xagжueв понеже най-много твоята стратегия следвам, можеш ли да ми дадеш нещо майл да ти пратя за 5 мин няколко разговора да коментираш на лични :)


проблем - никакъв.
но няма смисъл, дори и да не те удовлетворява.

е-пощата ми можеш да я намериш в профила ми.

#14 PasstheDutch

PasstheDutch

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 14 Мнения:

Posted 26 October 2010 - 02:15 PM

Private e :) дай я на лично ако може , или в скайп да влезеш

Edited by PasstheDutch, 26 October 2010 - 02:25 PM.


#15 Xtigyro

Xtigyro

    my world is my pride.

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 404 Мнения:

Posted 26 October 2010 - 04:03 PM

Private e :)


вече не е.

п.п. не понасям монополистични/манипулативни софтуерни компании (като skype ltd.).