Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Виждали ли сте двойник.... Аз видях за добро или за лошо...


  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1 petur

petur

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 365 Мнения:

Posted 19 October 2010 - 01:06 PM

Снощи отивам на най - обикновен студентски купон... час преди дискотеката идват няколко момичета и с изумление виждам едното прилича досущ като една моя бивша с която бях 2 години и половина... (дрехи , прическа , височина , маниери , цвят на очите , дори скулите на лицето и ...) запознах се с нея много точна ... но всеки път когато я погледнех (си спонях за бившата) дори са на една възраст .. Бе гадна работа... Отидохме на диско там танцувахме ... Мои колеги (които засякохме там) дори питаха ("че тя твойта нали замина какво прави в диското") И се налагаше да обяснявам , че тва е друго момиче... Бе ТЪЧ... отвсякъде ... Взех и номера побъбрихме малко и се прибра с приятелките си . Въпроса е как се постъпва в такава ситуация ?

Виждаш момиче за пръв път. Но по подразбиране имаш чуства към него (въпреки , че осъзнаваш , че не го познаваш) ... Филма беше голям дори пих в повече само и само да се отпусна за да мога да не изглеждам като влюбен идиот в непозната от пръв поглед....

Какво мислите реших просто да го споделя :D

#2 Kura mi Qnko

Kura mi Qnko

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 45 Мнения:

Posted 19 October 2010 - 05:15 PM

Еми ако те радва първообраза няма лошо да спиш с нея :D
Иначе ако искаш нещо сериозно ще се получи леко...странно. Все пак това не е бившата ти и не бива и да я възприемаш като нея..

#3 CASAN0VA

CASAN0VA

    Маниак

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 361 Мнения:

Posted 21 October 2010 - 01:34 AM

Бате можеби е един втори шанс от Бога :D кефи те мацето,но с предишното явно не си се разбирал и сега господ ти изпраща същото маце,но с друг характер :) не виждам кое му е лошото.Ако не си в час с нещата прочети преди да действаш-относно сериозна връзка-ако това ти е целта! Успех

#4 petur

petur

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 365 Мнения:

Posted 21 October 2010 - 07:00 PM

Правилно 2-ри шанс :D

Вчера вечерта звъня и никой не вдигна... (аз съм 99% , че тя ме пита как се казвам но не си записа номера ми)...

Тази вечер я набирам от друг номер който не съм и давал и не съм и пускал сигнал от него (отказа ми разговора)...

Ще пробвам отново в събота от 3-тия ми мобилен :) за да не знае , че съм аз ако евентуално после е решила да ме добави телефония си списък ;)

Както и да е ако не вдигне и не я засега трия номера да не ме е яд щото тай ще се сетя пак след няколко дни и отново ще я набера пък мразя да съм нахален дори не искам да знае , че съм нахален пък ако я потърся няколко пъти знаете ... Кофти е когато се въртят 20 човека конкуренция.

#5 CASAN0VA

CASAN0VA

    Маниак

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 361 Мнения:

Posted 21 October 2010 - 11:35 PM

Правилно 2-ри шанс :D

Вчера вечерта звъня и никой не вдигна... (аз съм 99% , че тя ме пита как се казвам но не си записа номера ми)...

Тази вечер я набирам от друг номер който не съм и давал и не съм и пускал сигнал от него (отказа ми разговора)...

Ще пробвам отново в събота от 3-тия ми мобилен :) за да не знае , че съм аз ако евентуално после е решила да ме добави телефония си списък ;)

Както и да е ако не вдигне и не я засега трия номера да не ме е яд щото тай ще се сетя пак след няколко дни и отново ще я набера пък мразя да съм нахален дори не искам да знае , че съм нахален пък ако я потърся няколко пъти знаете ... Кофти е когато се въртят 20 човека конкуренция.

Не може да е сигурна,че ти й звъниш,но да пробвай след няколко дни,дано се получи :) Ако не вдигне пак нали знаеш-ТЯ ГУБИ !

#6 petur

petur

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 365 Мнения:

Posted 22 October 2010 - 05:49 PM

Има една теория за какавидата и пеперудата :D Човек минава през много етапи в живота си също като една гасеница после се превръща в какавида и накрая е пеперуда :) някой така и не успяват да се преобразят... Та идеята е , че ... когато това момиче беше край мен аз се чуствах буквално като гасеница :) метафорично казано ест.. просто ми е много разлигавено днес ;)

#7 Bate Sasho

Bate Sasho

    Напреднал

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 23 October 2010 - 08:05 PM

Адски зарибена случка. Даже по едно време помислих, че чета сценарий на американска романтична комедия. D. Опитай с това момиче, но nе забравяй, че тя не е бившата ти, въпреки подобната опаковка. Това ест. си има своите "+"-ове и "-"-и. И една лека забележка. Защо е нужно да й звъниш от 1000номера, че и скрити...Ако не си дава много много телефонния номер сега най - вероятно си вика "пф...излъгах се пак да дам гсм-а на един пич, ма той взел, че се оказал дивак и го раздал на целия град срещу 50ст. или ми звъни от какви ли не телефонни кабинки.". Не показвай чак такъв интерес, не се впрягай много. Сега, като прилича на бившата ти, да не се излъжеш да повтаряш едни и същи грешки? Спри да звъниш за ден, два...после остави съдбата да реши дали ще се видиш с нея (т.е. направи последен опит за свръзка от ТВОЯ си ГСМ). Айде и да драснеш втори епизод, че стана като приказка.

#8 petur

petur

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 365 Мнения:

Posted 24 October 2010 - 06:05 AM

bate_sa6o

Имам си 2 номера. Винаги давам единия :) ако не ми вдигнат след 2 дни звъня от другия(да не стане прекалено нахално) и след още 2 си звъня от моя :) ако резултата и 3 -те пъти е неуспешен ... next !

С мацката се чухме петък . Вдигна ми и ми каза "Извинявай , че не ти вдигнах но вчера единия колега ми даде номера ти защото питах на кого е а не вдигам на непознати" това ме навежда на мисълта , че има интерес защото се е интересувала кой е този номер и очевидно е очаквала и аз да съм сред тези които я търсят знам ли ... макар , че не си лафехме особено много защото през цялото време беше на дансинга ми направи впечатление , че от всички на маса дойде специално няколко маси настрани за да ми каже , че си тръгва и да ми пожелае приятно изкарване (това за някой може нищо да не означава но аз правя изводи ... ако съм "досаден , неискан или каквото и да е AFC надали ще си направи труда) - и все пак си дава номера на всеки срещнат защото ... в дискотеката на практика пред мен някакъв по стеснителен пийнал младеж който по неизвестни причини беше на наща маса явно и каза няква глупост от рода на "дай си телефона" защото тя го изгледа извади си мобилния бутна му го в ръцете и отиде да танцува :P (много беше смешно тоя как гледа телефона гледа нея и не знае какво става) .. оттам имам това впечатление , че може би го раздава но после не вдига на хора , които не е записала... (бившата ми като се запознах с нея така правеше .. непознатите на филтрация защото като се напие и дава напред назад без да го мисли ... като я питах казваше "разкарвам ги по бързо ... пък после не се чуваме и без това")...

Та не сме се виждали защото тя беше извън града но определено ще и се обадя :) на random принцип може днес като стана защото вече е 7 а още не съм легнал а може и през седмицата знам ли ... :) да видя дали тя няма да се обади първа...

#9 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 24 October 2010 - 11:42 AM

смях... много ме дразнят, такива дето са се помислили за нещо... не вдигам на непознати :) еми като си даваш телефона постоянно, какви очакваш да ти звънят :) кажи не бе... а това, че неможе да казва не, на каква мисъл те навежда? и понеже и аз имам една такава "оборотна" и и бях уредил нещо, което щеше да и е от голяма полза... гарантирах за нея, а тя милата 3 дни и звънят, ама тя не вдига на непознати :) абсолютно несериозно отношение!

#10 petur

petur

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 365 Мнения:

Posted 04 November 2010 - 03:00 AM

Уф , че гадост освен , че двойничката която съм си харесал се е.еше с единия колега до преди 10-тина дни (той я изряза щото се сдобри с неговата) днес пием в стаята и тя цъфва с една бутилка ракия , една мара в джоба и пияна до козирката :( взема бирата и пие ракия с бира и вика айде да пушим и вади тревата.... След като се омаза яко (не очаквах да изпие ракията почти сама с 2 л бира и да пуши и да не припадне но явно носи момичето) вика айде да пием още но двамата колеги си легнаха и аз предложих да ходим на клуб , (беше отхвърлено)... Имала предложение за диско но не и се ходело и на диско но не и се спяло.. и си излизаме заедно от стаята аз към нас тя към горния етаж и ахъм да направя нещичко и ми се правят 2 крачки назад с една ехидна усмивка и си подава ръката ... аз се направих , че не виждам и тръгнах по стъпалта и реших да си задам поне въпроса "все пак няма ли да дойдеш ?" тя отговори смятам да остана тук и аз казах приятна вечер и продължих по стъпалата...
УФ ... не си виждам грешката (мацката е пияна , напушена , е.е и се ... може би чака колегата или каквото и да е ... но не тръгва... хм а докато говорим ме покани в нейния град от който са и колегите намига и вика имаш къде да спиш като дойдеш)... блабла ... знам ли много се изнервих едно, че е сложно като прилича на мойта бившата съвсем друго че направо ме изряза (бясно ми е едно такова и реших да го споделя)...

а това което ми направи най - голямо впечатление е че беше с едно бельо отиде си до стаята и се върна с друго което (100% показва , че чака да се случи нещо) .... но явно е заспало с колегата знам ли ...

Edited by Gladiator6, 04 November 2010 - 03:01 AM.