Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

съвт за обща приятелка


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 bandit

bandit

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 26 Мнения:

Posted 12 October 2010 - 12:42 AM

Здравейте. Ето и ситуацията. Запзнавам се с една девойка, всичко нормално дава си телефона, но нещо не прояви интерес да се видим. Аз спрях да и звъня. Само по ФБ си коментираме разни снимки. Имам и една нейна приятелка във ФБ , която до скоро не познавах, случайно ги срещнах двете девойки с техни причтели и се запознахме на улицата. И нашето момиче : " Най накрая да се запознаем с теб". При което аз се учудих. Тя уж си има сериозен приятел. Миналият ден и пиша по ФБ, знам че е тъпо и истинският Дон Жуан не се занимава с такива глупости. Тя живее с прятелка и около 2 часа си пишем. Започва да ме разпитва дали си имам приателка, какви били критериите ми за жените. Аз вкарах се опитах да насоча раговора кам теми с които да започне да чувства и усеща. Казах и дали и се е случвало да се запознае с някои и да се чувстав сякаш се познава с него от далго. Няколко пъти ме пита с кой сам се запознал. Аз увъртах и накрая и казах индирекно един вид че имам нея предвид. Поисках и телефона, но ми отговори че не вдигала на непознати номера, казах и че добе прави и смених темата.След около 10 мин ми звъни тел и затвяря, после не ми вдига. Мисля си че е тя, защото нейната най-добра приателка ми има номера. Знам че е най-добре да не се занимавам, но момичето си струва.По време на разговора ми каза че нещата се променият и имаше предвид своята вразака. Неината приателка която не излезе с мен ми каза че ще организира кафе ,но да вземела и други девойки, аз попитах кои ,а тя каза че ги познавам и спомена нашето момиче. Днес тя първа започна да ми пише, уж си има приятел а всяка вечер е сама? През следващите дни няма да пиша нищо по ФБ, и да и пиша на нея, после пак ще пробвам да и взема номера, ако ли не следващата. Но се двоумя дали да уговарям прятелката и да излезем всички на кафе. Незнам каква й е играта. Дайте съвет :dancing:

#2 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 12 October 2010 - 09:03 AM

игарате е да не се фокусираш върху номера или върху това, което искаш да постигнеш, а върху самия разговор :dancing: стига с това "дай си номера"! офертирай я да я водиш някъде или и кажи, че еди си кога ще ходиш еди си къде и ще е много яко... ще се радваш, ако и тя дойде... и номера сам ще си дойде :dancing: разбираш ли - трябва да има причина, за да ти даде номера... а сещаш ли се, че ако е яка мацка, във ФБ и пишат поне още 15 момченца и я тоемозят за номера и :chicken:

Edited by Don Kiko, 12 October 2010 - 09:03 AM.


#3 petur

petur

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 365 Мнения:

Posted 12 October 2010 - 10:47 AM

Нали пиятелката и ти е позната защо просто не ги поканиш двете някъде където се събирате ? и оттам да си действаш.. този фб повече пречи ...

Бях направил един експеримент :dancing: направих един профил в аха и във фб на едно момиче , което ми хареса от интернет ей така за пробата.. И знаеш ли какво без да добавям никой в аха имах 200 приятеля а във фб добавих само 2 - 3 абоната и за една седмица станаха над 200 ... Всеки път когато влезех на линия с въпросните акаунти ми пишеха по 20 - 30 човека и в акаунтите имахше десетки съобщения множеството от които бяха глупави от сорта на :
"Какво става кукло" и стигаха до "Айде да се видим за едно кафе" а една голяма част от съобщенията бяха от сорта на "Имаш ли още снимки" - това са толкова използвани фрази та ако си едно момиче ще ти е писнало от такива неща... Постави се на тяхно място за момент и ще ти стане ясно , че влизат в аха само за да си вдигнат самочуствието освен ако въпросното момиче не е Gold Digger и не разбере , че си до мерцедес та оттам да реши нещо т.е. шанса е много малък.

Това ти го пиша за да ти кажа , че ако едно момиче ти е навито колкото повече пишеш по фб и аха толкова по негативен ще е крайния резултат.. От личен опит знам , че започнеш ли така срещите стават през по - големи интервали и така докато не станеш отворена книга. А още по - голяма грешка е преди да се познавате да и пишеш надълго и нашироко да обсъждате каквото и да е различно от среща там..

#4 bandit

bandit

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 26 Мнения:

Posted 13 October 2010 - 03:22 PM

Благодяра за съветите. Днес чух пиятелката й и я офертирах че ще ходим на кино с приятели и те да доидат. Конкретно кино и днес ще и пиша и за койкретен фил и час. Тя каза че ще говори с причтелките си и ще вземе и нашео момиче. Но незнам , аз всяка седмица ходя на кина с едни колжки, и ако и те дойдат ще сатне малко гаф, най добре да избера 1 приятел , ние давамата и те 3 девойки да видим какво ще стане.

#5 bandit

bandit

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 26 Мнения:

Posted 20 October 2010 - 06:28 PM

и ситуацията към момента. Излизаме ние на кино , но останах сам с трите девойки и по-добре стана. В киното няма места за този филм, местим се в друго кино. Там смях пуканки, и накрая аз ще си изпращам с колата двете девойки, но на поканата ми да пием нещо веднага се съгласиха. Всичко минава супер, много ии-та получавам. Изпращам си ги и всичко 6. А и нашето момиче като се видяхме в киното тръгва да целува приятелките си по бузите и аз питам за мен няма ли целука, и тя веднага ми има и мен целува по бузите. След 2 дни ми звънят че са в мола да се видим. Отивам аз пак всичко минава супер, но нашето момиче което много ме кефи си има приятел. Нямам й телефона , не сам и го искал втори път, но излизаме с уговорка сутринта. Тя не жимее с приятеля си, а са заедно отдавана. Сутрината някак си не ми вървеше да я целувам иначе кза пак цхе и е било много приатно с голяма усмивка. Те трите ме питат коя сам си харесал, аз все се правя на луд и избигвам темата. Незнам как да подходя към нея, Като излезна с трите не върви, трябва да я изолирам, а дали не изпуснах момента на кафето. Като кавалер тя извди да плаща, но парите й бяха едри и аз почерпих.До сега те са си плащали навсякъде. Смятам да организирам някое парти и там вече да атакувам, защото да открадна някоя целувка така при изпращане някак не ми се вързва. Дайте съвет :D))