Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Дайте съвет


  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 many

many

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 1 Мнения:

Posted 11 October 2010 - 12:17 AM

Здравейте на всички :dancing:
Искам един прост съвет защото май аз не мога да реша какво да правя.
Значи ситуацията е следната виждах се известно време с едно момиче (чисто сексуално без чувства) поне от моя страна обаче тя си има приятел и наскоро заживяха заедно,обаче тя ми звани всеки ден и ми казва как и е било хубаво с мен и т.н.Та въпроса ми е как да се държа да я отблъсна ли или да си давам пас и от време на време когато имам възможност да си я привиквам за е...е.Колебанието ми не е от най-сложните ама не мога да реша какво да правя :dancing:

#2 shopskasalata

shopskasalata

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 74 Мнения:

Posted 11 October 2010 - 07:46 PM

А ти какво искаш всъщност, че не ми стана ясно?

#3 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 12 October 2010 - 09:10 AM

Колежката е права - ти какво искаш?

Реално погледнато - ако не си ти, ще е някой друг. Половината от момичетата, с които излизам имат сериозни връзки. да има шанс и да и прецакаш нещата, ако нейния се усети, но за това няма да си виновен ти, а тя. ще си виновен само, ако сте приятели с пича... тогава вече е тъпо :dancing:

#4 Bate Sasho

Bate Sasho

    Напреднал

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 12 October 2010 - 03:37 PM

Мале, мале...толкова голяма дилема...вече 6-и път ти чета поста и не мога да се реша какво да те посъветвам. "Колебанието ми не е от най-сложните ама не мога да реша какво да правя". Пич..ако за това искаш съвет аз не те виждам как се решаваш да отидеш до магазин или какво да ядеш...да не говорим кой чифт гащи да си сложиш :D :D :D, ако ли успяваш КАК ГО ПРАВИШ ВСИЧКО ТОВА?**? Тоя форум не е за хвалене, а за малко по - сериозни проблемчета и дилеми, пред които се изправяме, а не "Да я ч***м или ..в мивката??". Сега, като те посъветваме да я оставиш, после да не драснеш тема: "не че е ОГРОМЕН проблем, но с коя ръка да си направя ч***я". Сериозно...чак се учудвам как Дон-а ти е драснал. Към салатата от събота вечер (шопскасалата)пояснявам: момчето ни пита дали да е*е някаква си мацка, която му се обаждала или да продължава на НЕКСТ. Моля, ако Дон-а (или някой друг) прецени да ми изтрие коментара, не искам да бъда толкова краен/циничен, но такива темички направо ме подлудяват. ТОЧКА.

#5 petur

petur

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 365 Мнения:

Posted 13 October 2010 - 10:22 AM

Дава ли ти ? Търси ли те ? ... :D Кефи ли те ?

Ако сте отговорили на повече от 1 въпрос с да какво се чудите ? :D

Don Kiko Е абсолютно прав ако не сте близки с момчето не би трябвало да ти пука :D

Edited by Gladiator6, 13 October 2010 - 10:24 AM.


#6 NooB

NooB

    Никъв Опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 180 Мнения:

Posted 14 October 2010 - 08:25 AM

Смело и безотговорно си я привиквай. Без чувства.

#7 Johnny Strong

Johnny Strong

    Seducer

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 392 Мнения:

Posted 20 October 2010 - 08:11 PM

всеки си преценява, щом те устройва ок. за мен е помиарска работа.