Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Много странна ситуация. Идея нямам какво да правя.


  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1 George82

George82

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 4 Мнения:

Posted 08 October 2010 - 08:45 PM

Здравейте, ситуацията която ме обърква е следната. Преди 3 години на сватбата на моя колежка харесах нейната приятелка, от колежката си разбрах, че и тя ме е харесала, но тъй като беше обвързана не сме се занимавали. След известно време след като се разделила с приятеля си е питала колежката ми какво правя и дали съм се обвързал, след което ми изпрати покана за приятелство във фейсбук това става преди около една година. Имаше закачки, но така и не стигнахме до среща. На скоро тя ми коментира една снимка със закачлив тон и аз също се включих във флирта. От съобщение на съобщение тя реши да види дали съм толкова сладкодумен и на живо всичко беше оки написа си телефона и аз и звъннах след три дни да се видиме на следващия ден. Взех я от тях отидохме на кафе и си говорихме общи приказки, всичко беше ок като за първа среща изпратих я до външната врата на входа и пожелах и хубава вечер и си тръгнах без да се целуваме или прегръщаме. След 3 дни и звъннах отново и я поканих да се видиме, но тя каза, че може да има ангажимент за уговорения ден и каза че ще ми се обади. Естествено аз не я оставих да ми се обади и звъннах в уговорения ден, но тя така и не си вдигна телефона. След 6 часа ми драсна смс, че е болна и е на работа и ще ми звънне. Аз и драснах един един лигав смс но не получих отговор след това преди да си легна още един за да и покажа че мисля за нея, но отново нямаше отговор. Какво да правя дайте ми съвет дали от една среща си е направила извода че не ставам :dancing:. Възможно ли е колежката ми да и влияе ?

#2 Drakyla

Drakyla

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 7 Мнения:

Posted 09 October 2010 - 12:30 AM

Я да видим дали правилно съм разбрал. Значи излизате на среща, всичко върви много добре, момичето ти е навито, говорите си какво ли не и накрая я оставяш у тях.

Аз ако бях щях:
1. да седна близо до нея.
2. докато си приказваме щях да гледам да намеря някакъв предтекст ръцете ми да са постоянно върху нея
3. Сексуално базикане
4. След срещата ще я натисна в колата или в някой вход да я целувам
5. Ако не ще да се целуваме ще я притисна да решава- дали мисли да ставаме по-близки или би искала да си бъдем само приятели
6. Ако целуването върви добре ще я поканя вкъщи за да можем да си поприказваме повече че тука е много студено...
7. Ще се постарая момичето да прави нещо което наистина и харесва-например, свирки цяла нощ :dancing:


George82:
"След 3 дни и звъннах отново и я поканих да се видиме, но тя каза, че може да има ангажимент за уговорения ден и каза че ще ми се обади."
Знам я аз каква работа има. Заета е с креватна гимнастика с някой по-експедитивен от те*е.

Ето как са нещата...Тя те е харесала и се оставя на твое разположение за вечерта, ти само седиш и си приказваш и не правиш нищо. За нея има 2 варианта. Или не я харесваш и затова не си я изч**ал. Или си гей. И в двата варианта тя ти е обидена и повече никога няма да ти даде шанс отново.

П.С
Приятелю, само да не вземе да се обидиш нещо. Написах ти го по-директно, за да си отвориш очите. Не унивай, почети из сайта по-важните теми. И излез навън да приложиш наученото. Разбери какво значи да си мъж, какви нагласи и поведение привлича жените.

Успех. :dancing:

#3 sladur4o

sladur4o

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 11 Мнения:

Posted 09 October 2010 - 09:07 AM

Преди няколко седмици на мен ми се случи нещо подобно излизах с едно момиче (приятелка на моя приятелка). Кафене и след това я изпратих до тях и стояхме 20 мин пред тях и си лафехме, на края уж се разбрахме, че тя ще ми пише кога да се видим отново, да ,ама не. Писах и кво става бла бла, ама отговор няма. И вече почнах да си мисля, а бе може ли всичко да е на 6 : срещата, базиците, езика на тялото й, ВСИЧКО и така изведнъж от нищото всичко да се провали. Казах си 100 % нашата обща приятелка и е казала да не се занимава с мене и тя затова сега не иска да ме търси. И живях в тази заблуда докато не намерих книгата на Bad boy - как да играем директно . Там се просветлих, че момичето през всичките 20 мин. е чакала да я целуна и е била подвласна на моментното си състояние от прекрасно изкараната среща, на другия ден тя е преусмислила нещата в друго емоционално състояние с логическия си мозък и затова от тогава ни вест, ни кост. Намери тая книга има я безплато в нета, ще си отговориш сам на много въпроси :dancing:

Поздрави

#4 petur

petur

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 365 Мнения:

Posted 09 October 2010 - 12:03 PM

Drakyla Това което си описал е адски обидно и ако го беше написал в моя тема щях да искам да те видя отблизо колко си отворен наживо защото не разбираш нищо от жени... Първата среща е за да решиш дали момичето си струва и определено ще те вземе за последния смотаняк ако се стремиш само към леглото ...

sladur4o - достатъчно е да прочетеш библията няма нужда да търси книги и т.н. след като тук са се постарали достатъчно добре да опишат проблема.

По въпросната тема имам няколко забележки МНОГО СЕРИОЗНИ :
"След 3 дни и звъннах отново и я поканих да се видиме, но тя каза, че може да има ангажимент за уговорения ден и каза че ще ми се обади. Естествено аз не я оставих да ми се обади и звъннах в уговорения ден, но тя така и не си вдигна телефона. След 6 часа ми драсна смс, че е болна и е на работа и ще ми звънне. Аз и драснах един един лигав смс но не получих отговор след това преди да си легна още един за да и покажа че мисля за нея, но отново нямаше отговор. Какво да правя дайте ми съвет дали от една среща си е направила извода че не ставам :dancing:. Възможно ли е колежката ми да и влияе ?"

Прочети какво си написал : Изглеждал си в стил "Никоя не е излизала с мен от години и ти си първата будала затова ще завъртя света си около теб... О да ти си моя нов център на вселената"... Ето как е небоходимо да се постъпи в тази ситуация ако греша моля някой да ме поправи:
След 3 дни и звъннах отново - Идеално !!!
Тя каза , че може да има ангажимент - тук идва най важното .... директно и казваш добре и по най най най ама най бързия начин сменяш темата за най много 1 минутка след което казваш пак ще се чуем и затваряш.... Такива оговорки от рода на утре ще те чакам цял ден да се обадиш те правят "мистър нямам работа а ти си ми единствената цел .. (евтина стока) а никой не обича безгръбначни)....

Това ти е гафа нататък това с смс-ите само е потвърдило предната грешка и си отишъл в грата LOOSERS ! :dancing:

успех и другия път когато момиче ти каже , че може да има нагажимент си спомни тази тема и просто кажи " Ще се чуем друг път" и толкова а ако толкова иска да ти се обади просто ако го стори и кажи , че си ангажиран и ще се чуете :chicken:

Edited by Gladiator6, 09 October 2010 - 12:04 PM.


#5 George82

George82

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 4 Мнения:

Posted 09 October 2010 - 12:46 PM

Благодаря за полезните съвети, наистина не исках да изглеждам толкова загорял на срещата седнах до нея говорихме си отворих и вратата на заведението, после на колата, но си личеше че не е сега момента да я нападам още повече защото знам че тя е имала тежки връзки и не е много доверчива, за съжаление след дъжд качулка, но така е какво да се прави ще знам някои тънки моменти при следващите пъти. Между другото и аз се колебаех за смсите не трябваше да и вдигам толкова акциите, друг е момента че мойта колежка ме познава добре и знае доста неща за мен с кой се виждам кога излизам може да и се споменала някоя "мила" дума за мен. Ако случайно се обади просто ще и кажа че съм зает и ще се чуем :dancing:

#6 petur

petur

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 365 Мнения:

Posted 09 October 2010 - 01:11 PM

Кога се развива тази история ?

#7 George82

George82

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 4 Мнения:

Posted 09 October 2010 - 01:35 PM

Ами съвсем скоро миналата събота се видяхме, а се чух с нея във вторник за да и предложа да се видиме за втора среща към края на седмицата.

Edited by George82, 09 October 2010 - 01:47 PM.


#8 petur

petur

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 365 Мнения:

Posted 09 October 2010 - 01:59 PM

Добре :dancing: сега се абстрахирай от това махни ако пише дали си във връзка от Фб-ка ... ако тая ти пряителка която може да разкаже това/онова за теб се опита да научи нещо се прави на "не знам за какво ми говориш" ...
и се обади отново за следващ опит след няколко дни с думите еди си кога еди си къде ..
без да питаш дали е свободна тя ако не е ще започне отново да се обяснява след което и кажи ок като си свободна звъни затваряш...
Край и чакаш да я омоташ ако се обади добре просто не вдигаш обаждаш се след няколко часа казваш зает съм днес без да е питала казваш ще ти се обадя и правиш последен опит след няколко дни от който ако резултата е същия просто next... :dancing:

#9 George82

George82

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 4 Мнения:

Posted 09 October 2010 - 02:08 PM

Безценен съвет, благодаря Ти! Попринцип не съм от хората които се отказват лесно, но не искам да бъда някаква лепка. Мисля да и се обадя в петък и направо да и кажа за събота, че ще мина да я взема ако не си вдигне отново телефона, както каза ти NEXT :dancing:

#10 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 11 October 2010 - 03:51 PM

истината е някъде по средата... между преценяването и деректността... кофти е да избързаш, ама е още по-тъпо да се забавиш :dancing:

но нека ви е гадно... пишете смси, скайпове и фейсбуци още :dancing: