Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Съвет..


  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1 Insensitive

Insensitive

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 123 Мнения:

Posted 08 October 2010 - 03:09 PM

Запознах се с 1 момиче , отидохме на кафе всичко 6.00 , взех и тел. номер скайп тя ми даваше IOI-та през цялото време почна да ми говори за секс и така нататък в рамките на час и половина просто почуствах , че съм успял.Звънах и след 2 дена днеска бяхме на кафе за 2ри път , докосване през цялото време и то стабилно хванах я за за дупето с едната ръка , с другата за кръка като тя в последствие си сложи кръка върху нея и така нататък , продобихте представа за какво говоря, държахме се така се едно ходим от много време.. :dancing: :dancing: :hooray: .Заваля , скрихме се на сухо минах зад нея прегърнах я постояхме така тя ми показваше разни работи по телефона си , по едно време:
ТЯ:Хаха..
АЗ:Защо се смееш ?
ТЯ:Дишаш ми във врата.
АЗ:..и харесва ли ти ?
ТЯ:Мхм много , не спирай.
Това ми хареса , защото намерих една от приятните за нея зони и така , мисълта ми е до момента всичко е перфектно до момента или поне така мисля , още първия път като я изпращах ме целуна по бузите , тоя път 2 пъти и по 2те бузи + по устата (без език). Искам съвет да направя ли решителния ход на 3тата ни среща мисълта ми е още като се видим да я прегърна да я целуна и каквото стане , според това което се случва не очаквам да се проваля но искам вашето мнение.

Благодяря предварително... ии мамка му за пръв път правя всички тези неща и всичко се получава как успявам незнам ... :hooray: :chicken: :chicken:

#2 Drakyla

Drakyla

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 7 Мнения:

Posted 08 October 2010 - 11:57 PM

Здравей Marto_93,
както ги описваш нещата мисля, че ще има хепи енд.

Чудесно е, че ескалираш с киното, това е начина да й разтвориш краката...вкарваш яко кино, плътно един до друг сте и ръцете ти навсякъде по нея да са, докато й разправяш със енергия и емоции някакви работи, с които да ангажираш съзнанието й.

Marto_93
"Искам съвет да направя ли решителния ход на 3тата ни среща мисълта ми е още като се видим да я прегърна да я целуна и каквото стане , според това което се случва не очаквам да се проваля"

Това не е "решителния ход", а най-естественето нещо, което трябва да направиш при следващата ви среща. Задължително продължаваш от там докъдето сте стигнали. Като си я изпратил с целувка и прегръдка, разбира се я посрещаш по същия начин. Това за нея ще е нормално, даже ще е странно ако не го направиш...така изглеждаш дистанциран от нея и се връщаш назад в играта. Бъди уверен и спонтанен...и си носи презервативи, момичето те харесва.

П.С Не се напъвай, да измисляш някакви схеми и стратегии като се видите отново. Да не се закопаеш сам някъде. Тя ти се кефи какъвто си. Просто бъди отпуснат и естествен.

Желая ти успех, и ни дръж в течение.

#3 Insensitive

Insensitive

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 123 Мнения:

Posted 09 October 2010 - 01:52 PM

Благодаря много ! :}

#4 Insensitive

Insensitive

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 123 Мнения:

Posted 18 October 2010 - 01:56 PM

Ще използвам тази тема за да не правя нова.Имам 1 лек проблем , отивам при момиче , запознавам се , бла-бла-бла , след като всичко свърши не помня какво сме говорили , немога да си направя анализ на действията както и на нейните , защото по време на самия разговор изведнъж всичките ми знания и неща за които да следя (като ИОИ-та примерно) изчезват и след това ако някой ме пита какво сме си приказвали никакъв шанс да се сетя , просто съм като заслепен по време на разговора и точно заради това нямам спомен за него , как мога да оправя този проблем и от какво се получава , претеснявам се ест. , но само това ли е причината ?? Мисля , че се получава нещо като натурална игра , защото не казвам нищо научено и не ползвам нищо такова , прооостоо импровизирам не , защото искам , а защото след "Здравей" спирам да мисля , а това е много тъпо така немога да си извадя грешките ако има такива... :D :D

#5 Kura mi Qnko

Kura mi Qnko

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 45 Мнения:

Posted 18 October 2010 - 03:42 PM

Допуснал си достатъчно грешки, спокойно. най-голяма е, че си търсиш грешките и твърде много мислиш. Стига си мислил, анализирал и т.н., просто се кефи.
Кво стана с мацката?

#6 Insensitive

Insensitive

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 123 Мнения:

Posted 18 October 2010 - 04:36 PM

Разкарах я , аз немога да обичам момиче или нещо такова или ако си предавам вид на такъв то това е просто маска , искам единствено секс , а тази неможе да ми го даде , защото до сега е виждала пишка само на снимка така , че , СЛЕДВАЩАТА ... :D :D

EDIT: Говоря относно най-първия ми пост.

Edited by Marto_93, 18 October 2010 - 04:37 PM.


#7 Insensitive

Insensitive

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 123 Мнения:

Posted 21 October 2010 - 12:23 PM

Въобще не ми е ясно как се процедира в тази ситуация , а тя е:
Запознах се с 1 момиче , дава ми достачно ИОИ-та има интерес към мене , НО се е запознала с 1 друго момче преди мене с което са се опознали на по-високо ниво от колкото с мене и ги гледах 2мата как си приказват и тя му дава достатъчно ИОИ-та и на него , даже днеска ги видях на кафе видя ми се леко отекчена и гледаше настрани и ме видя и ми метна , което не е лош знак за мене , но как да направя работите така , че да изместя другото момче...

#8 CASAN0VA

CASAN0VA

    Маниак

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 361 Мнения:

Posted 21 October 2010 - 11:17 PM

Въобще не ми е ясно как се процедира в тази ситуация , а тя е:
Запознах се с 1 момиче , дава ми достачно ИОИ-та има интерес към мене , НО се е запознала с 1 друго момче преди мене с което са се опознали на по-високо ниво от колкото с мене и ги гледах 2мата как си приказват и тя му дава достатъчно ИОИ-та и на него , даже днеска ги видях на кафе видя ми се леко отекчена и гледаше настрани и ме видя и ми метна , което не е лош знак за мене , но как да направя работите така , че да изместя другото момче...

Много лесно,всеки би ти го казал-направи някакъв ход,без местене не пешката няма да биеш в шаха! Щом показва интерес,значе другия не е достатъчно интересен.Поговори с нея,вземи й номера и т.н. Тя може да го харесва,но той да е някой кьоравец и да не й вижда знаците и тя за това да е отекчена.Затва ти можеш повече,действай.

ПП:Няма нищо срамно да питаш мацката дали е девствена докато се опознавате :) Ако насоката ти е само секс ще трябва да се интересеуваш от това,в противен случай губиш време в срещи докато накрая се оказва,че момичето е виждало патка само на снимка :D ;)

Аз понеже имам опит с всякакви девствените си проличават-по начин на мислене и прочие.Поне преценките досега са ми били точни.Но няма лошо и да я питаш.Тва не е противно,обидно или незаконно. :D Старай се след отговора обаче-да не изглеждаш шокиран,никаква реакция! Просто го приеми спокойно и в двата случая можеш да кажеш след това-оо това е хубаво! :D А ако тя те пита-без значение дали тя е девствена или не-твоя отговор трябва да е,че НЕ СИ ДЕВСТВЕН! Ако те пита първа-гаранцията да в спала с мъж е по голяма й да и е минало през акъла как сте заедно в леглото :)

Edited by ThunderKICK, 21 October 2010 - 11:22 PM.


#9 Insensitive

Insensitive

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 123 Мнения:

Posted 22 October 2010 - 04:11 PM

Ами другото момче го познавам г/д и като го гледам какво прави ми се струва , че ще влезе в зоната на приятелството без да се усети , но пък тя ако го харесва много ще направи ход вместо него може би , тя всъщност се е запознала първа с него... ;/

#10 Insensitive

Insensitive

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 123 Мнения:

Posted 22 October 2010 - 08:14 PM

Също така искам да питам как да прилагам кино като съм в кафене или нещо такова , когато тя е отсреща и не съм до нея , сещам се единствено за ръката и ако е по към мене може да се измисли нещо , но като цяло няма как да приложа кино като не е до мене , а това е едно от най-силните оръжия пък и то ми е значително по-лесно отколкото водене на самия разговор... ;/

Edited by Marto_93, 22 October 2010 - 08:14 PM.


#11 azaz

azaz

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 28 Мнения:

Posted 03 November 2010 - 10:07 PM

Има лесно... просто сядаш до нея.