Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Не знам да продължавам ли или само се самозалъгвам?


  • Please log in to reply
27 replies to this topic

#16 ednodvetri

ednodvetri

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 10 Мнения:

Posted 15 October 2010 - 11:56 AM

Да де, ясно. Но аз се ядосвам заради друго. Защо по дяволите имам шанс с много други, дори по-красиви девойки от тази, за които не ми пука чак толкова, а нещата се получават.

И обратното - за трети път ми се случва да хлътна по някоя девойка, де да знам влюбвам ли се кво става ,но винаги ме отебават. Завърти ли ми се главата малко и почвам да правя глупости, които ги осъзнавам, но не мога да спра да ги правя, а след това съжелявам.

#17 NooB

NooB

    Никъв Опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 180 Мнения:

Posted 16 October 2010 - 01:41 PM

Адски много ми се иска най-накрая да я спечеля истински


Можели да ми обесяниш това "Спечеля истински" :D ?

Защо по дяволите имам шанс с много други, дори по-красиви девойки от тази, за които не ми пука чак толкова, а нещата се получават.


Колко пъти си имал шанса и не си го пропускал? Шанс, но какъв?




Вместо да се правиш на нешлифован диамант вземи се научи, това сега да ти е за урок.

#18 Suspect

Suspect

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 178 Мнения:

Posted 16 October 2010 - 10:54 PM

Имам да ти казвам няколко неща:
1. Жените са привлечени към даден мъж, докато не се намери някой, който да е по - от предишния.
2. Прекалено много мислиш върху това как да направиш удар, докато трябва да се концентираш само върху това да направиш удар.
( Думите идват от самосе*е си когато се настаниш на удобния, горещ, стол, а тя от своя страна чака с затаен дъх да чуе какво ще и кажеш. Пример: В продължение на месеци съм си губил времето да мисля перфектния план. Нито един от перфектните планове не ставаше за употреба след като нещата започваха да се случват. )
3. И не на последно място по - важност, тъй като ми е любимо: Това, което правят, казват, искат и получават жените са четири различни неща.
( Отварям скоба, за да включа новата порода мъже, които не знаят какво искат. )

Хайде, успех друже.

#19 ednodvetri

ednodvetri

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 10 Мнения:

Posted 23 October 2010 - 11:35 PM

Не го пиша този пост с идеята да ви покажа, че отново и отново се самонавивам да я спечеля или нещо подобно. По-скоро като ви е скучно да си позапълните свободното време и да има какво да четете.
След като ми каза, че иска да бъдем само колеги, аз и казах ОК без да и се обеснявам. Наясно бях и съм колко много се омазах до ушите и просто се отказах от идеята да я преследвам и да и се моля, тъй като вече съм бил на 2 пъти в такива ситуаций и знам до какво водят - до нищо, става още по-зле. Та с ясното съзнание спрях да я търся, въпреки ,че още имах чувства към нея, просто ги прекривах и не ги показвах. Започнах да се занимавам с други мацки, да запълвам времето. Мина се ден,два,три ...когато се засичахме с нея по край работното място виждах как ме стрелка с поглед тип "защо не ми се обаждаш да ми се молиш да се върна, кво става, кво праиш.. три месеца всеки ден се чувахме по 10 пъти, а сега не знам как си кво праиш, просто ми е странно, не че ми липсваш"
Виждах я как ме стрелка с поглед и ме преследва постоянно. Слизам да пуша, тя слиза до тоалетна, случайна засечка - да бе да. Тръгвам си, тя слиза да пуши, случайно се засичаме - да бе ... Минаха се 5-6 дни, седмица. Минаха се 10 дни, не съм я закачал. Тази вечер случайно свърхиме по едно и също време работа и тъй като беше студено, аз я питах да си ме закара. Качихме се в колата, точно като ме оставяше, просто я попитах с усмивка и леко закачливо "ще се целунем ли :)" ..тя отвърна "не" и се усмихна. Отвърна ми ,че не искала да ми става още по-гадно. Казах и ,че не ми е гадно въобще, но просто ме е яд на се*е си, че съм направил някой тъпи грешки. Тя ми каза, че тя е виновна, а не аз. А аз отвърнах, че това са пълни глупости, тъй като съм се държал като 5-то класник ,който не знае какво иска. Тръгнах пак да я целувам, тя се дръпна и усмихна. Целунах я по бузката 2-3 пъти ей така просто да ни стане хубаво :) :) Казах и че отново искам да бъде както преди, тъй като съм наясно кво и що трябва да стане вече, тя се усмихна каза, че ще види.. Целунах я отново 2-3 пъти и си тръгнах :)

п.п - не прекривам ,че изпитвам чувства към това момиче, но в крайна сметка имам няколко такива големи несподелени любови и вече ги преживявам по-лесно от преди. научил съм какво става и какви грешки правя, въпреки ,че много често повтарям някой от тях - трябва да го оправя това. с това момиче, просто експериментирам тъй като го харесвам адски много и вярвам силно ,че мога да оправя нещата пък дори да се самозалъгвам - здраве да е ...... :P

#20 Suspect

Suspect

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 178 Мнения:

Posted 24 October 2010 - 12:42 AM

Получило се е м-м-м-мазало!

За какво ти беше да я целуваш по бузите и да и се опрадаваш за постъпките си? Какво си мислише, че ще се случи след като го направиш?!

Никога на никого няма да се оправдаваш за постъпките си - Стореното си е сторено.

Девойката си е мислела, че си си намерил нова авантюра тъй като, си спрял да и обръщаш внимание. Когато за свое собствено съжаление си решил да и се опрадаваш за постъпките си и да я целуваш по бузите...

Edited by Suspect, 24 October 2010 - 12:43 AM.


#21 ednodvetri

ednodvetri

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 10 Мнения:

Posted 24 October 2010 - 06:41 AM

Да да да , оправдах се прав си, но съвсем в с 5-6 думи, не съм и разказвал стихотворение. Повечето беше екшан от моя астрана да я целуна, ама не дава и това е :)

Edited by ednodvetri, 24 October 2010 - 06:41 AM.


#22 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 24 October 2010 - 11:31 AM

вярвай си, че си прав...

#23 ednodvetri

ednodvetri

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 10 Мнения:

Posted 24 October 2010 - 04:18 PM

Приемам ,че не съм прав. Значи в такъв случай след всички тези глупости, които съм направил няма нито един единствен начин да оправя нещата
според някой от вас, които вярвам ,че знаете повече от мен. И няма абсолютно никакъв минимален шанс да си върна топката в моя двор? Или има и ако има как ще да е според вас? :)

п.п - не искам да се вкарвам във некви филми и искам да мисля трезво на нещата, не претендирам ,че правя нещата правилно и за това чисто и простичко ви пиша, защото смятам, че мога да науча нещо поече :) :)

#24 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 24 October 2010 - 10:55 PM

познай... ако ги правеше "правилно", нямаше да пишеш тук :)

има начин... зарязващ всякакви контакти с нея, прочиташ библията и др литература в тази насока и действаш за подобряване на социализирането ти и най-вече контактите с жените. като минат 6-8 месеца и вече си се променил тотално и си имал куп жени... тогава случайно може да се засечете и да и покажеш, че си различен :) въпреки, че след толкова време ще осъзнаеш, че ти е била само фикс идея :)

#25 Suspect

Suspect

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 178 Мнения:

Posted 24 October 2010 - 11:19 PM

Ти е била само фикс идея :)


Грубо, но вярно. Колкото по-рано стигнеш до, с червоно написаното, откритие, толкова по-добре за теб. Защото като започнеш да се питаш "Абе тревата не е ли по-зелена в другата поляна?" Ще се лишиш от, не малко, психически проблеми, които възникват при занимаването само с една девойка. Но от своя страна ще се появят, нови, психически проблеми като например: Коя от всички девойки, подяволите, да избера?! Дали да не е онази, адски чаровна, девойка с зелените очи и черна коса, а защо да не е онази, с готиния характер, със сините очи и руса коса?! Т.е. Със следните примери исках да ти покажа колко е важно да имаш избор!

Edited by Suspect, 24 October 2010 - 11:26 PM.


#26 CASAN0VA

CASAN0VA

    Маниак

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 361 Мнения:

Posted 24 October 2010 - 11:54 PM

Много позната история бате :) :) :) От къде си,че се замислих дали не сме били с едно и също момиче :) Имах една приятелка 10-ка на 20години с която се случваше същата история пролетта и тя също преди мен беше приключила 4/5 годишна връзка...

Edited by ThunderKICK, 24 October 2010 - 11:58 PM.


#27 ednodvetri

ednodvetri

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 10 Мнения:

Posted 04 December 2010 - 01:42 AM

Темата отдавна вече е неактуална, но бих искал да споделя нещо. Почти 2 месеца нямах никакъв контакт с нея, въпреки че всеки ден се виждахме. Не и обръщах внимание, въобще не я поглеждах... Изч**ах се с 2 други девойки на няколко пъти и въпреки, че все още от време на време ме обвземаха мисли за нея... просто бях започнал да я забравям. До вчера. Бяхме на рожден ден и двамата. От начало тя започна да ми танцува ... след това започна да ми хвърля погледни, а най-накрая започна да ме пита защо не и обръщам никакво внимание и не и говоря. На няколко пъти ми дръпна тарамбуката от ръцете с думите да и обърна някакво внимание. На което аз реагирах остро.. хич не ми се занимаваше с нея, гледах си купона. След много настояване от нейна страна, за малко не ме накара да я ударя.. само и само да ме остави на мира. Седна до мен. Започна да ми говори глупости.. Преместих се далеч от нея. Тя започна да ме рита под масата, на което аз отвърнах с пълен игнор, а това направо я вбеси. Дойде до мен, хвана ме излязохме навън и след това правехме 2 пъти секс в мойта стая. Тя заспа... оставих я половин час, след което я сабудих, а тя ме накара да я испратя до тях. Това се случи. Днес не сме се търсели. Вече не съм сигурен дали я искам или ми е била наистина една малка фикс идея...

#28 mystery

mystery

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 99 Мнения:

Posted 05 December 2010 - 11:42 PM

Е братле, правилна е приказката, че хубавите неща стават бавно. А някои веднага, но важи само за улегнали хора с опит, които знаят какво искат. Трябва да разберете, че момичетата на 20 имат нужда да бъдат по-дълго време гъделичкани с перце и да не се отказвате толкова лесно next та next, малко става като приказката с киселото грозде и лисицата, капиш ;) 2-3 месеца е съвсем нормално в такива случаи или поне от това, което съм виждал при 9-10ки. Трябва да си играеш играта през цялото време, да създаваш непринудени ситуации, да не ти пука, да се забавляваш, да дразниш, да провокираш, да го играеш близко далеч, да поддържаш интереса с две думи. 99% от нещата, като анализ са пълна шитня, сядаш и си викаш ама тя така щото еди си как, абсолютната филмарщина. Винаги идва момента... точния момент, ако си достатъчно настоятелен и постоянен, но не и досаден. Сам си направи извода, от това което се е случило накрая. Поискала те е и си го е получила, защо не играете по техния начин да го еба. Толкова е просто.