Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Не знам да продължавам ли или само се самозалъгвам?


  • Please log in to reply
27 replies to this topic

#1 ednodvetri

ednodvetri

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 10 Мнения:

Posted 05 October 2010 - 04:41 PM

Привет, на кратко да ви представя моята история.
Запознах се преди 3 месеца с едно момиче, от пръв поглед много я харесах и казах, че ще бъде моя.
След известно време ...и няколко срещи с нея, се целунахме. Всичко тръгна супер, с исключение на това, че аз показах малко излишно голям интерес
още от началото и малко я пооплаших. Както и да е, върнах топката в моя двор. Започнахме да излизам по-често. От страни хората като ни гледаха, може би ни завиждаха, защото бяхме много сладки двамата и от далеч се личеше ,че и двамата се харесваме един друг и то много. Мина се месец, два... сексът беше мираж. Опитах да я натисна на 2-3 пъти, на което тя отвърна, че хубавите неща стават бавно. Вече минаха почти 3 месеца, а през цялото това време аз живея с мисълта, че трябва да се боря за това момиче, защото я харесвам изключително много и не исках отново да преминавам на next. Напоследък обаче, последните 2-3 седмици нещо се случи. Аз знам ,че тя няма друго момче, или поне предполагам ,че не съществува такова, по което тя да се увлича и все пак не е както преди. Аз и се обаждам повече, а тя ми отговаря само с 'казвай бързо че имам работа' ... после щяла да ми звънне, но това се случва много рядко. Не знам загубила ли е интерес и има ли смисъл да продължавам да се занимавам или да я отебавам вече... че много време се протакват нещата. Какво мислите?

#2 Johnny Strong

Johnny Strong

    Seducer

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 392 Мнения:

Posted 05 October 2010 - 05:11 PM

ами прецакал си се брат, няма как!
коя мацка ще те чака 3 месеца че ти да загрееш и да ескалираш нещата...
къв го дървиш толкова време, не ти ли се ч**а на теб?
може да те мотае толкова само ако е девствена слива, но не ми се вярва
ти не си казал на колко си, тя на колко е, я уточни??
нищо не си разказал, къде се запознахте и как стана че я целуна...

п.с. кой си ти да казваш коя ще бъде твоя и коя на другите хора!? тя може да е била на някой друг вече бе, сине...

#3 petur

petur

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 365 Мнения:

Posted 05 October 2010 - 06:59 PM

Много време са 3 месеца :
Разкажи ми какви удобни случаи си имал досега с това момиче за секс и какво се случва ? как ти отказва ?

#4 ednodvetri

ednodvetri

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 10 Мнения:

Posted 05 October 2010 - 07:06 PM

На по 20 сме и двамата. Само знам, че преди мен е имала някаква сериозна 3-4 годишна връзка от която е била наранена много.
Целунах я както се целува, разходка... сядаме на пейка, целувам, тя се кефи и готово. Ч**А ми се много ясно. Не един или два пъти съм пробвал, събличал съм я почти цялата гола, след което тя изведнъж спира и ми казва, че хубавите неща стават бавно. Ескалирал съм до колкото е възможно, по принцип знам за какво става на въпрос, имал съм и други гаджета, и с други жени съм правил секс. До преди 2-3 седмици беше хубаво, лошото е ,че сега и аз самият усещам много голям застой, а това не е добре. Другото странно нещо е ,че няколко дни не ми обръща никакво внимание, даже леко започвам да изгубвам вяра, и в следващия момент получавам смс от нея, че много би и било гадно ако ме изгуби. След това отново игнор, и след това отново нещо хубаво от нейна страна.


п.п - не съм написал темата за да ми се правите на много велики и знаещи, а просто чисто човешки да ме посъветвате какво точно става в случая, защото не претендирам ,че съм мастер. Адски много ми се иска най-накрая да я спечеля истински, но уви това не се получава и съм съгласен ,че грешката е в мен, въпреки ,че съм виждал и съм слушал за много случаи, които просто са изключение от правилото "до 1 седмица ако не си я ч**ал, заеби, вече си и приятел" .. Имам приятели, които са чакали момичета по 3 месеца за да им пуснат, а след това са били заедно по 2-3 години ,но не знам... Като че ли не вярвам на такива приказки много много.

-edit- последният път, в който се почуствах, че съм и завзел ума беше миналата неделя, когато заминах за софия да уча за една седмица, а тя ми се обади 4 пъти да ме пита, с кой съм, има ли момичета, да внимаван, бла бла бла.... но като цяло последните 2-3 седмици аз съм този, който и се обажда всеки ден за да я чуе, да я пита как е, какво прави... просто да си поговорим малко, не да и се обеснявам в любов, а просто да се чуем... и имам чувството, че тя е свикнала с това и просто е сигурна ,че ме притежава напълно, не съм и интересен.. така смятам. И не знам дали да не приложа старата народна мъдрост, а именно да я оставя на мира, да спря да и се обаждам и все пак ако тя има някакъв интерес към мен би ме потърсила сама.

Edited by ednodvetri, 05 October 2010 - 07:27 PM.


#5 Suspect

Suspect

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 178 Мнения:

Posted 05 October 2010 - 07:28 PM

Няма нищо лошо в това, че си, си казал, че ще бъде твоя. И аз си го казвах за сегашната ми приятелка, но тази мисъл е нож с две остриета, тъй като води до пренавиване ако нещата не се случват така както ги искаш.

1. Не съм абсолютно сигурен, но изглеждаш като че ли постоянно си готов да излизаш с нея, което трябва да се промени. Намери си занимания, които да ти отнемат част от времето, за да не мислиш глупости.
2.Телефоните разговори, съветвам те да не и вдигаш, когато ти звъни и да и се обаждаш след няколко часа. През тези часове тя ще се пита какво правиш и пр. въпреки че е възможно ти дори по това време да си у вас и да гледаш футбол ;) Целта е тя да мисли за теб и в следствие на това да те търси. :D
3. Ескалацията, следващия път бъди по настоятелен, като ти каже, че хубавите неща изискват време и отвърни, че хубавите неща стават на спонтанно и продължи.

Хайде, успех друже ;)

#6 petur

petur

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 365 Мнения:

Posted 05 October 2010 - 10:29 PM

Suspect - Евала за това което пишеш ;) и аз съм го осъзнал и причината да се издъня последния път е точно причина номер 1 следвана от причина номер 2 които си описал толкова правилно , че ме жегна точно в сърцето и ме заболя като ги чета :D

Ето ти от моя житейски опит : всичко върви на 6 първия месец винаги при мен защото спазвам без да се замислям основните правила които ти е написал Suspect ... Но работата ми е такава ,че работя когато си поискам , уча когато си поискам и излизам когато аз реша в следствие на което понеже се съобразявам те като са заети а мен като ме потърсят винаги казвам добре свободен съм се стигна до момента : " Хайде да излезем утре , че днес имам работа а ти така или иначе винаги си свободен" следващия момент беше : "Ами незнам защо но ми умръзна не ми е толкова забвно с теб колкото в началото" и ЧАОО ЧАО ЧАО ;)

Та истината е точно поста на Suspect ! Дори в момента излизам с едно момиче на което средно на час му се обаждат около 20 момчета :) представи си каква конкуренция ... звъня ми около 10 пъти последните 2 сецмици аз ги редувам веднъж вдигам , веднъж отказвам , веднъж звъня след 2 - 3 часа или на следващия ден :)
Преди седмица имах рд обадих и се и казах еди си кога еди си къде без да питам дали е съгласна тя беше на мястото изпрати я някакъв целуна я тя остана с мен ... цяла вечер докато пиехме и си говорих с всички на моя рд тя ме гледаше и очакваше да я питам нещо и накрая Тя: "амии аз илзизам с това момче от няколко дни" Аз "това не ме интересува" И ето тук момента Аз"Не ми се стои тук повече" Тя"къде отиваме" АЗ"аз отивам на едно място ти идваш ли ?" тя дойде и докато ми разказва в нас как била с него започнахме и стигнахме почти до ... но явно някой ме е урочасал защото се оказа с гости и тя :ying: вече 2 - поред знам ли ...

Та извода е да не се вглъбяваш толкова просто не много рязко просто малко по малко и бъркай в самочуствието... И аз първата си я чаках 4 месеца и накрая стана :) и аз и бях първи и тя на мен !! така че има и изключения прав си .

#7 Nem3siS

Nem3siS

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 33 Мнения:

Posted 07 October 2010 - 08:57 PM

Според мен, просто иска да разбере дали си с нея заради нещо др освен секса. ;П

#8 Bate Sasho

Bate Sasho

    Напреднал

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 08 October 2010 - 08:11 PM

"Тя ще е моя", както каза Заподозрения, това е нож с две остриета, с второто острие се наръгваш сам, понеже дори да виждаш, че нещата са яко "охлепани", ти се самонавиваш с "тя ще е моя" т.е. черпиш сили не от връзката, а от един мираж, една цел, която незнаеш дали ще си струва накрая. Клишето "хубавите неща стават бавно" са толкова изтъркани, че няма накъде. 1-2 седмици...месец..ок..но 3 месеца ОМГ..човече...Гледай на нещата триизмерно..(от всички страни). Бъди МНОООГО ама МНОООГО по - нахален(настойчив). Предразположи я Д'зверската, защото нещата май са притръпнали вече. Като ти каже "хубавите неща стават бавно", кажи й "а прекрасните - ВЕДНАГА" и продължавай да я душеш като фермер - фасул :dancing:. или нещо от сорта...За интереса...дам...за съжаление има загуба на интерес, въпрос на време е да си намери нещо ново, ако не предприемеш нещо (тик-так). Това, разбира се е нормално за прочутия 3-и КРИТИЧЕН месец. СКРОМЕН СЪВЕТ: Направи още 1-2 опита (най - много) и тегли чертата. Не искам да изглеждам черноглед или нещо такова, но доста време си се ослушвал ... чудя се как не е ферментирала до сега :chicken: . Както и да е. Направи няколко невероятни срещи, бъди КУУЛ, защото ти си КУУЛ и покани на срещата абсолютно всеки ХОРМОН, от тази опаковка наречена ТЯЛО. Спирам да пиша, че днес имам доста разхвърляни мисли и май сам няма да мога да се разбера, ако прочета по - горното :chicken:. Дано вденеш нещо. Айде, дръж здраво и да ни държиш в течение. :dancing:

#9 petur

petur

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 365 Мнения:

Posted 09 October 2010 - 10:45 PM

bate_sa6o както винаги е прав :dancing: 3 месеца ОМГ ... :chicken: това ми хареса... Бе и моята не беше по цветуща лятото макар да е било само месец знам как се чустваш... И знаеш ли какво ??? не ти съчуствам :hooray: Аз мисля , че дори да излезеш и да и обясниш как без да искаш абсолютно случайно май си направил една глупост (спал си с друга) просто защото имаш нужда :dancing: и че въпреки всичко ако все още те иска от теб да мине някак си би пробвал дали с нея ще излезе нещо ... знам ли с това би имал повече шанс от това което правиш в момента ... Аз лично съм убеден но както казва бате сашо :chicken: - души я като фемер фасул тва е може би по - добрата опция просто аз много съм се настървил напоследък и ги правя малко криви и много нещастни :hooray: ...

#10 ivan_mitew

ivan_mitew

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 3 Мнения:

Posted 11 October 2010 - 01:12 PM

И девсвена да е, 3 месеца са прекалено много.
Не си ескалирал изобщо, а вече е доста късно. Явно си изградил само Comfort (въпреки, че си я съблякъл).
Чети само за Attraction, може и да успееш да обърнеш нещата.
“Ignorance is bless“ - помисли над това
И се дръж малко като мъж - кажи и директно че искаш да спиш с нея.

#11 petur

petur

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 365 Мнения:

Posted 11 October 2010 - 03:37 PM

Трудно но не и невъзможно :dancing: имал съм връзка повече от 3 месеца в която се стигна до секс :dancing: бях малък и ми беше първата сега ако е няма да итърпя толкова.. Казвам го само за стимул (нищо не е загубено).. :chicken: действай !!!

#12 ednodvetri

ednodvetri

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 10 Мнения:

Posted 14 October 2010 - 06:56 PM

Стана така ,че от около 2-3 седмици постоянно ми отказваше да излизаме. Последната индикация на интерес от нейна страна към мен беше преди 3 седмици.
От тогава насам, аз направих няколко фатални грешки от рода на - 'не ме търси повече' ,щото ме беше яд, че не иска да излизаме. Един-два дни засилен интерес от нейна страна, но не ме потърси, след което аз пак я потърсих, което красоречиво сочи, че не знам какво искам. Направих някой малки грешчици, но достатъчни за да ме отреже категорично. По дяволите, имал съм, и имам шансове да бъда с красиви момичета, когато не ми пука за тях, но когато хлътна малко повече и започвам да правя детински глупости, които винаги се наказват.

Та финалът е: Илизаме днес за малко да се видим. А тя ми казва, че сме си само колеги и добри приятели. Попитах я от кога. А тя ми отговори от известно време. Казах и ,че не искам да сме приятели, а тя ми отвърна - ако искаш ОК, ако не искаш няма да се търсим и готово. Казах и ,че е права, и че аз съм си виновен, че така се е получило, а тя ми отвърна, че тя е виновна, защото не била готова за връзка. На мен много добре ми е ясно, че просто не съм си изиграл картите правилно, и и казах, че нищо и никога не може да ме убеди, че на нея и е по-приятно да е сама. Стана ми гадно, но и казах, че постъпва правилно и че за всичко съм виновен аз, след което я целунах по бузата, ударихме си едно гепи и излязох от колата и :D Тъпо ми е, защото за втори път ми се случва истински да хлътна по момиче и да не мога да се контролирам като правя глупости, които знам ,че ще ми се върнат тъпкано на по-късен етап. Изтърках и номера и въобще не си помислих да се сдухвам или да започвам да и звъня през половин час за да я тормозя само. След около половин час получих смс от нея "Извинявай, че така се получи, и на мен ми е много гадно, но за сега е по-добре така и за двамата" ....та историята е с тъжен край, за мое съжеление :D :D

#13 ednodvetri

ednodvetri

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 10 Мнения:

Posted 14 October 2010 - 09:20 PM

На всичкото от горе сега научавам от един приятел как е видял момичето с едно друго момче да си купуват бира от едно магазинче.
Още едно доказателство как от най-доброто и сладко момиче, то се превръща в най-гадната и долна курва.... след мойта нескопосана игра.

Баси... колко е гадно да те зарежат зарди друг, за втори път ми се случва и направо откачам, много е гадно.

#14 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 14 October 2010 - 09:41 PM

;) еми много ясно, че като ти не си направил нещата както трябва, а друг е, тя ще предпочете другия :D

ти наистина ли си вярваш, че 3 месеца може да се гушкаш с 20 годишна мацка и нищо повече... и накрая да и държиш сметка с кой си купува бира? че ти къв си и? че и курва я нарича ;)

пич, нищо лично, но доста трябва да си промениш мисленето! и малко по-мъжката! като видя, че някой или някоя почва да ми губи времето - игнор! времето е най-ценно в тоя живот, щото жени колкото искаш и пари се изкарват, ама я си намери обратно изгубеното време! ДА, ти си виновен, ама не щото не са ти се получили нещата, а щото си се мандахерцал 3 месеца по задника и... и сега ти е гадно, щото си се самозалъгвал... и то 3 месеца :D мацката не е виновна за нищо :D

става - става; нестава - некст... трябват ли ти наистина най-добри приятелки??

#15 petur

petur

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 365 Мнения:

Posted 15 October 2010 - 10:04 AM

Абсолютно съм съгласен с Don Kiko :D Не се ядосвай ... защото точно тези провали ще те направят по - добър в това и следващия път ще знаеш какво да правиш и няма да позволиш да изпаднеш в такава ситуация.