Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Има ли начин да се обърнат нещата според вас или да не си губя времето


  • Please log in to reply
11 replies to this topic

#1 petur

petur

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 365 Мнения:

Posted 05 October 2010 - 09:25 AM

Относно тази тема : http://donjuancentre...pic=14157&st=30

Имам работа в София на 2 пъти по седмица ходих преди 10-тина дни там малко след като е заминала предполагам.
Обадих се да я чуя пихме кафе взе някаква приятелка аз взех двама приятеля както и да е после дойде с нас да пием по едно уиски в нашата квартира (тоест там където бях отседнал)... Единия от приятелите ми е много печен и сега докато ме няма имаше за цел да излезе с нея да разбере това онова и ако му върже ест да стреля...
Както и да е от разговора се разбра , че не може да повярва че съм в Сф по каквито и да са причини (ест аз си казах , че съм на интервю за работа и ако не стане се прибирам (а в прочем съм на гости за малко)).

Сега интересното за тези които са следили предната тема:
Приятеля ми излязал с нея пили кафе ходил в тях тръгнал да .. тя се дръпнала и казала нещо от сорта на не се познаваме .... За мен като отворил дума тя казала обичам си бившия , не вярвах че ще дойде , взе да ми омръзва ей такива неща все което означава , че просто поведението ми е било смотано та въпроса е сега като ходя пак и без това нямам работа според вас има ли шанс да обърна нещата в своя полза сега не съм се чувал с нея от миналата седмица а тогава тя се обади да ми честети рд-то ;)

Тоест тя постъпва с всички идентично и на мен първите срещи ми казваше същото.... Искам да проведа следния експеримент да излезем и по някакъв начин още не съм решил как тя да разбере , че просто няма да има никога повече шанс с мен. Обяснявала му колко добро момче съм (явно съм се държал като пълен кретен последните седмици като ме изрита което не ми се беше случвало от години (мамка му чуствата правят чудеса)) както и да е ..

Дайте мнения и съвети различни от (next или не се занимавай) искам да си направя експеримента дали мога да се махна от позиция "добро момче" и да отида в позиция "интересн" ... Знам , че е трудно но също така знам , че не е невъзможно.

;) :D Искам подяволите да я сложа на място и да изляза от ролята на АФЦ .. ако е възможно така или иначе нищо няма да стане най ама най много един секс и после да и кажа скъпа прибирам се в родния град нищо няма да се получи (не мога да претърпя провал).

Edited by Gladiator6, 05 October 2010 - 09:29 AM.


#2 Suspect

Suspect

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 178 Мнения:

Posted 05 October 2010 - 10:27 AM

Не можеш да претърпиш провал? - Тогава снижи целите си, за да успяваш всеки път. Само че успеха не те учи на нищо, докато неуспеха, ако не те изкара от релси, то той е предпоставка за самоусъвършенстване.

Мотива за едното ебане ( да си почешеш егото ) и за отказването идва от нашето битие. През турското робство, европейските мъже водят битки, откриват нови земи и пр. Докато българина единственото му място за доминиране е под полата на жената, той не е имал възможността да участва в битки и през живота си, дори рядко е ходил до чуждото село. Жените от друга страна, въпреки че през всички векове са били пренебрегвани винаги са доминирали в къщата. И след като българите загубили доминатността си, техните жени станали по - инициативни от тях. В литературата след освобождението има точно такива образи, в които мъжете биват сръчквани от жените си, за да се изкачват в йеархията. В днешни дни също има такива семейства, в които жените сръчкват мъжете си да направят еди-какво си.

Това са няколко от причините, болната тема на българските мъже да е секса, а отказването да е част от характерите ни.

Аз съм "ЗА" това да не се отказваш, но не съм за мотива ти, да не се откажеш. Ние сме свободни хора за разлика от нашите прадеди, имаме най - различни места за изява, така че намери своето място и чрез него придобивай самоувереност, но не и чрез секса.

Edited by Suspect, 05 October 2010 - 10:47 AM.


#3 petur

petur

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 365 Мнения:

Posted 05 October 2010 - 12:56 PM

purvo se izvinqvam che ne pisha na kirilica.... Prosto bgto mi se skapa... iskam samo da kaja che ne priemam sexa za mqsto za izqva prosto iskam da vidq dali shte moda da napravq tova koeto propusnah zashtoto oshte mi e trupka. Izvinqvam se che ne e na kirilica... I vse pak ochakvam nqkakvi naputstviq otnosno kak da postupq.

#4 petur

petur

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 365 Мнения:

Posted 09 October 2010 - 02:01 PM

Никой ли няма да даде съвет къде е бат сашо или дон кико да ми кажат нещо интересно(Призовавам ви)... :dancing:

Edited by Gladiator6, 09 October 2010 - 02:01 PM.


#5 Bate Sasho

Bate Sasho

    Напреднал

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 09 October 2010 - 04:51 PM

Днес съм си загубил някъде книгата с "филосовските термини и решения", затова ще говоря направо. Първо дай да си изясним някои неща и да кажем нещата с истинските имена. Извини ме, ако не съм разбрал правилно, но във всяка твоя буква си личи, че ти искаш да си докажеш, че можеш да я имаш (което не е най - подходящата цел за хабене на енергия, пари и други ценни ресурси). Това е доста често срещано явление. Много хора, след като се разделят/загубят някоя мацка си поставят такава цел, защото си мислят, че са "прогледнали", че им е "просветнало", а това също е нещо, от което трябва да се оттървеш, зашото си е чисто и просто AFC, както му викате тук. Повече искаш да се докажеш на нея, отколкото на се*е си. И вероятно си казваш: "Ще и покажа, че вече не съм смотан, ще я изкарам еди къде си, вероятно ще й откажа и секс, ако ми пусне или НЯМА, но после ще я зарежа". Човече...махни този отвратителен тумор от съзнанието си. Не обичам много да споделям личните си премеждия, но ще ти кажа нещо. Преди време, също като теб исках да си върна една мадама и си го поставих за цел. Истината е, че тя(момичето) наистина се върна, но аз не успях да запълня празнината в се*е си...т.е. не се почувствах удовлетворен. Извода е, че не съм си поставил точна цел и тогава си казах .."батенце..имаш я...а сега какво...искаш ли я наистина обратно". През времето, прекарано без нея бях изградил такъв красив начин на живот, че наистина не ми се искаше да се връщам обратно. Зная, че вътрешно сигурно те терзае "нека ме види как съм се променил, какво е изпуснала, да видим този път, в кой ще бъде хляба и ножа и т н...", но това всичкото са абсолютни ШИТОВЕ. Задръж желанието си, контролирай се. Взел си си поука (от предишната тема), сега си променен, и сега искаш един вид реванш. И понеже зная, че няма да се откажеш заради 1-2 форум мнения ще ти преложа следното: Забрави я за малко, нека нещата отлежат...изчезни за месец, два. Излизай с много момичета, постигни много цели, усъвършенствай се и един ден вземи телефона и просто й се обади. Ще видиш, че интереса ще липсва, защото тя вече не ти е ЦЕЛ, защото си я изравнил с останалите момичета в очите си. Тогава друже, ще си напълно способен да си я върнеш, тогава и тя най - вероятно ще иска да си "поиграе" с теб, но какво ще решиш ти...Както казват "БЕКС...Ключът е в теб". Казах бекс, погледнах календара и видех, че е събота и в едно мехурче, като на комиксите ми се изписаха следните букви "Батенце, събота е...а ти раздаваш реч ..какво подяво..." и излязох навън. Иначе, съжалявам, че не мога да ти дам точния КОД за това да си я върнеш на момента, но според моето виждане в момента шансовете са ти минимални, защото за нея не представляваш никакво предизвикателство. Ето защо те посъветвах да обърнеш пясъчния часовник и да изчакаш да мине месец-два. Дано съм ти влезнал в ИНТЕЛЕКТУАЛНА употреба :dancing: . Айде и да постнеш доклад, като му дойде времето.

#6 petur

petur

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 365 Мнения:

Posted 09 October 2010 - 07:11 PM

Благодаря ти :dancing: --- ето на най - после това което ми трябваше и заради което влизам във форума... (грешките най - често се виждат отстрани)....
Съгласен съм с теб. Ще видя утре откъде си и като минавам ще те намеря за по бира :dancing:

Мехурчето е и в моята глава и след 50 минути ако не съм на кръчмата ще ми отпадне резервацията :chicken: и излязох навън....

Прав си откакто я няма - тренирам 5 пъти седмично , ходя и на танци ей така за кеф (никога преди не бях ходил) ... излизам повече веселя се повече работя повече уча повече :chicken: - това е стимула и ще се постарая да го задържа... :hooray:

Have a fun - :hooray:

Edited by Gladiator6, 09 October 2010 - 07:12 PM.


#7 Bate Sasho

Bate Sasho

    Напреднал

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 10 October 2010 - 09:17 PM

Да ти кажа друже, малко трудно ще ме намериш. Не казвам, че съм правителствен агент, но се съмнявам "родната ми стряха" да я има отбелязана даже на гоогле-то :dancing:. Затова слагай бирата в хладилника до...някой слънчев ден. Между другото не се отказвай от танците. Снощи за пореден път се уверих колко много момчета се търкалят като камъни покрай момичетата (т.е.нулеви умения в танците)в дискотеките, не че всеки трябва да е ЛОРД ОФ ДА ДЕНС, но да си добър в танците си е голям +, пък и е нещо различно, нещо, което в днешно време (поне в моята среда) е рядкост. Айде със здраве.

#8 petur

petur

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 365 Мнения:

Posted 10 October 2010 - 10:35 PM

А родния ти грат има ли го в чичо гоогле мапс :dancing:

#9 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 11 October 2010 - 10:56 PM

вади речника и пиши дефиниция на "фикс идея" - момиче, с което не съм си довършил започнатото и немога да я имам :dancing: знаеш ли... аз в живота ми имах една такава фикс идея... можеби пропилях близо две години да се разправям с нея, а всички вие, включително и ти, ми казвахте да не се занимавам... когато накрая я имах, знаеш ли какво осъзнах :chicken: понеже вече бях видял 2 и 200 и имах база за сравнение, се оказа, че е една куха лейка... красива празна ваза... ама как така чак след 2 години го осъзнах?!?! :chicken: еми ей така, щото 2 години ми беше фикс идея.

както вече batе_sasho ти каза, ако вложиш времето, енергията и парите ти в др насока... каквато и да е тя, ще си пъти по-добре :dancing:

Edited by Don Kiko, 11 October 2010 - 10:57 PM.


#10 petur

petur

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 365 Мнения:

Posted 11 October 2010 - 11:07 PM

Ето затова влизам тук :dancing: защото отстрани винаги изглежда реално докато в някой случаи просто човек губи представа за събитията и прави глупости :dancing:

#11 Suspect

Suspect

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 178 Мнения:

Posted 11 October 2010 - 11:19 PM

OFFTOPIC!

Edited by Don Kiko, 12 October 2010 - 08:55 AM.


#12 petur

petur

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 365 Мнения:

Posted 12 October 2010 - 02:57 AM

OFFTOPIC!

Edited by Don Kiko, 12 October 2010 - 08:54 AM.