Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Дразни ли ви това държание?


  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1 Johnny Strong

Johnny Strong

    Seducer

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 392 Мнения:

Posted 24 September 2010 - 03:18 PM

Хайде и по една друга случка съвет от всички опитни и вещи ДЖ от форума!?

Случката е следната: отива един мой фр със своята приятелка и още един негов приятел с неговата приятелка и още една тяхна приятелка на дискотека. Окей в началото на вечерта е леко скучно и тоя мой приятел поръчва пиенето лафи малко с останалите и се заглежда в телевизора и се замисля. За какво няма значение (не ми казва, вероятно за това че има ангажименти на другия ден). Минава се час, час и малко, поразтанцуват се всички и моя фр си сяда и си почива (не му се танцува особено, изморен е). Неговата приятелка за вечерта се е нагласила необичайно повече отколкото другите мацки, с черна шапка бомбе, с къса пола и черна риза, грим. Като всяка секси мацка отиваща да се забавлява на дискотека, но биеща на очи. На съседната голяма маса идва една компания от 5-6-7 момчета като първия който идва я заглежда продължително и с поглед показващ интерес и желание да се запознае, да флиртува и да я ч**а ест. Тя забелязва веднага този поглед още като идва той и сяда на масата и се обръща и го оглежда от главата до петите и задържа погледа някакви секунди върху него след което се обръща и си танцува с моя приятел. Тия се настаняват, поръчват си пиене и почват да си лафят но от цялата им компания този се обръща към масата на моя приятел и гледа неговата приятелка примерно през 10 минути или през 15 минути, като за някакво време я е гледал по-често, когато е бил на масата си и е танцувал. Ходел е и някъде из диското ест. Това е в рамките на 2 часа. Тя също му е връщала всеки поглед негов, задържала е 2-3 секунди... даже няколко пъти го е търсела с поглед дали я гледа, а той е лафел с компанията си. Доколкото знам, този не е идвал да заговаря приятелката му, но през повече от половината време което е бил там я е зяпал с оня апетитен животински поглед. Моя приятел, забелязал всичко това, не забелязал този да е при мацката му да я заговаря или нещо друго, но тъй като бил изморен и не му се денсело тъпо му било на чалготеката се ядосал на това че неговата приятелка отива с него и неговите приятели на диско, а се занимава с погледи (което според мен си е чисто флиртуване) с други мъже, които я заглеждат. И по този начин не му обръща на него внимание а на некви случайни, все едно не е с него. Та той е кибритлия и се ядосал и почнал да и прави забележка че го дразни това, тя и под въздействието на алкохола не разбрала, той избухнал и и казал в прав текст какво го дразни и да не го прави. Спрял да и говори за някакво време и и казал да си заминават защото не му харесва повече в това диско и се ядосал. Тя спряла да гледа и търси с погледи оня, обърнала се и почнала да си денси до него и към него. Казал и да си заминават, тя казала че иска още малко, той и казал колко време и дава и че ще замине сам, ако не иска тя, тя да си стои. В крайна сметка си заминали заедно, още с излизането от диското той си изкарал нервите на нея, питал я защо го прави, тя казала че просто така обича вниманието, да усеща че я гледа и я желаят, да предизвиква желание в другите мъже и да ги отреже веднага, че не искала да я заговаря никой а че се била възгордяла тогава много и че била тогава много егоцентрична и мислела само за себе си и как е център на внимание и колко е красива. Казала му, че си позволявала това държание само защото била с него и се чувствала защитена и знаела че няма да последва каквото и да е, не е искала да се занимава с никой от диското просто така си е гледала интересни и привличащи вниманието и. Казала му, че много са и симпатични но какво от това, нищо лошо не прави че ги гледа. Той естествено ядосан, изобщо не я слушал ами и се накарал и и казал да не се държи така повече с него, защото другия път ще си тръгне без да и казва нищо. Тя се разстроила разплакала и казала че няма да прави повече така. И другите подробности не са съществени. Пита ме, няколко неща, на които аз му отговорих според моите виждания, да видим какви са вашите!?

1. Защо го е направила мацката това, и направила ли е според вас нещо лошо, нередно и неморално?
2. Той реагирал ли е правилно като се е сдържал в диското, само си е променил отношението към нея, разсърдил и се, на което тя реагирала но след диското и е направил бати панаирите и я направил на 2ст? Правилно ли е това емоционално реагиране (изпускане на нервите, каране с нея)според вас, Дон Жуани от цяла България?
3. Какво е най-правилното държание в отговор на държанието на неговата приятелка според вас?
4. Може ли да се избегне такава случка и тази случка какво показва от гледна точка на тяхната връзка според вас? Той ми казва, че са още заедно и всичко е ок сега, че тя му е обещала да не го прави това повече, но че той и нямал вече това доверие което и имал преди а се съмнява вече в нея.
5. Дали би било правилно според вас, това което го посъветвах аз да направи другия път ако се държи пак така някой път с него - веднага да си намери и той момичета за гледане, да ги гледа още по продължително от нея и тя ако не се нацупи и засегне а си флиртува пак с очи той да отиде да ги заговори и да се закача с тях, казвайки и после че са негови познати, колежки? За ефективно знам от опит че е, но дали този мой съвет няма да му скапе връзката и да се окажа аз после виновен, тя ако не дойде да го търси и да му се цупи а го приеме като ок и замине да се сваля и тя.

Хайде да видим вашите различни гледни точки и аргументи. А аз му казах да влиза в този форум, но уви, той няма нет сега.

П.С. Дон Кико или другите модератори, ако преценят да изтеглят въпросите в отделна тема, не знам дали има такава, нямах време да търся поради това че е ограничено а обещах да пусна питанията му.

Edited by lsd, 24 September 2010 - 03:19 PM.


#2 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 29 September 2010 - 10:33 AM

ако трябва да съм честен - писнало ми е от такива! погледни го от тая гледна точка... при всички положения това не е жена за сериозна връзка! имал съм куп такива. това да се държи като месо за продан на маса... и изобщо да не се замисля за околните :D говори достатъчно за нея. и понеже наистина съм имал такива пу*ки... това което си му казал... да заговаря други, не води до нищо добро, щото всеки един форсира нещата на база на другия и в един момент, тя ще е на другата маса с другия кой знае в каква поза... а ти едва ли искаш това. но по-добре по-скоро да осъзнаеш, че не е за теб, отколкото да си губиш месеци... или пази боже години.

избухванията също не водят до нищо добро... ако просто я накаже с игнор ще е пъти по ефективно... а държането на сметка в комбинация със скандал иии... пу*ката почва да си мисли... кои е тоя та ще ми държи сметка?!?! вместо... леле ква тъпа пу*ка съм ;)

#3 Petko K

Petko K

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 149 Мнения:

Posted 29 September 2010 - 11:56 AM

И аз не бих вдигал скандали. Но бих си имал едно наум.

#4 iwanttofuckher

iwanttofuckher

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 136 Мнения:

Posted 29 September 2010 - 05:47 PM

Това не е нищо. Момето е млада и иска да взема колкото се може повече (като дава колкото се може по-малко). Колко женени жени с деца съм виждал да флиртуват с по-млади мъже, да не е по-различно?! Всеки човек си има определен потенциал, някои се задоволяват с малко, други - не, мисля, че и оттам произлизат голяма част от разногласията.

#5 ItalianMike

ItalianMike

    It's time to toss the dice

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 29 September 2010 - 06:41 PM

1. Защо го е направила мацката това, и направила ли е според вас нещо лошо, нередно и неморално?


Не знам, зависи по принцип какви са отношенията между твоя приятел и приятелката му. По принцип когато видя женствена жена, просто ме дърпа да я погледна( това дали е поглеждам вече зависи от много фактори). Вярвам че е така и с всички мъже. За жените е същото. Когато един мъж е мъжествен - привлича женско внимание и момите около него започват да се държат по-приканващо. Когато една жена е женствена, мъжете около нея започват да се държат по-предизвикателно. Социална динамика - няма място за сърдене, освен ако си нямат друга уговорка твоят човек и мацката му.

2. Той реагирал ли е правилно като се е сдържал в диското, само си е променил отношението към нея, разсърдил и се, на което тя реагирала но след диското и е направил бати панаирите и я направил на 2ст? Правилно ли е това емоционално реагиране (изпускане на нервите, каране с нея)според вас, Дон Жуани от цяла България?


Според мен не е правилно. Аз в такава ситуация бих използвал съвсем различни методи да й покажа, че такива не минават. Методи като игнориране, подходящ език на тялото, подтекст в думите ми. Подходящо е дори да й се каже в прав текст какво те дразни, в това няма нищо лошо, но не с цупене и нерви, а с малко строгост, за да й покаже, че тя може да изгуби него, ако не внимава.

3. Какво е най-правилното държание в отговор на държанието на неговата приятелка според вас?


Невербално да й покаже, че ако не го цени, много лесно може да го изгуби.

4. Може ли да се избегне такава случка и тази случка какво показва от гледна точка на тяхната връзка според вас? Той ми казва, че са още заедно и всичко е ок сега, че тя му е обещала да не го прави това повече, но че той и нямал вече това доверие което и имал преди а се съмнява вече в нея.


Липсата на доверие от негова страна рано или късно ще доведе до края на връзката им. Да помисли отново тя наистина ли е човек, на който не може да се вярва или това е бил единичен случай, породен от това, че не са поставили солидни граници на това какво им е позволено на двамата, когато са някъде да се забавляват. Ако е първото - NEXT. Ако е второто - да види дали може пак да й се довери, ако не може - пак NEXT.

5. Дали би било правилно според вас, това което го посъветвах аз да направи другия път ако се държи пак така някой път с него - веднага да си намери и той момичета за гледане, да ги гледа още по продължително от нея и тя ако не се нацупи и засегне а си флиртува пак с очи той да отиде да ги заговори и да се закача с тях, казвайки и после че са негови познати, колежки? За ефективно знам от опит че е, но дали този мой съвет няма да му скапе връзката и да се окажа аз после виновен, тя ако не дойде да го търси и да му се цупи а го приеме като ок и замине да се сваля и тя.


Пример се дава чрез поведение, не чрез думи. Ако иска мацката да е с него и да не заглежда други, той също не трябва да заглежда други. Колкото до конкретният случай... имаше една много готина максима "Ако нещо се случи веднъж, не е задължително да се повтори. Ако това нещо се случи два пъти - то със сигурност ще има и трети". Така че ако мацката въпреки знанието, че приятелят й се дразни, пак го играе като въртиопашна - най-логичното е да я разкара още в момента на грешката й.

Поздрави! ;)

#6 SaintGabriel

SaintGabriel

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 4 Мнения:

Posted 30 September 2010 - 09:23 AM

Ще дам едно мнение и от мен, понеже съм минал през това вече. Това си е типичното държание на поредната разглезена пикла, нуждаеща се от вниманието на всички. Това са жени които не вярват в се*е си и след като са те "опитомили" имат нужда непрестанно да им се показва и доказва, че са желани и от другите мъже. Решението е едно. Направи същото като нея. Покажи и че не си от мъжете които лесно биха били "опитомени" и ще трябва още доста да се потруди. Това ще и отвлече вниманието от страничните забежки. Ако ли не... bye bye love. Hasta lavista baby или както му викаме на чист български език. Върви на майната си ;) При мен подейства първото за теб незнам .

#7 petur

petur

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 365 Мнения:

Posted 03 October 2010 - 10:56 AM

1. Защо го е направила мацката това, и направила ли е според вас нещо лошо, нередно и неморално?

- Нищо лошо и неморално няма в това да гледаш някой ;)

2. Той реагирал ли е правилно като се е сдържал в диското, само си е променил отношението към нея, разсърдил и се, на което тя реагирала но след диското и е направил бати панаирите и я направил на 2ст? Правилно ли е това емоционално реагиране (изпускане на нервите, каране с нея)според вас, Дон Жуани от цяла България?

- Детинщини да се сърди

3. Какво е най-правилното държание в отговор на държанието на неговата приятелка според вас?

На въпроса как се реагира в такава ситуация :D сигурно ако съм на мястото на въпросното момче ще отида до най близката маса и ще се заговоря с първата която видя ще си поговоря най - малко 5 минути и ще гледам момичето което е с мен как ще реагира след което ще се върна и ще остана пасивен това бих направил аз ако има въпроси ще обясня , че е стара моя приятелка , ако докато ме няма не търси мен а него с поглед най - вероятно ще остана пасивен докато не намеря друга и не започна отнощения с нея за да не стоя сам...Никога не е добре да вдигаш скандали за такива неща ;)


4. Може ли да се избегне такава случка и тази случка какво показва от гледна точка на тяхната връзка според вас? Той ми казва, че са още заедно и всичко е ок сега, че тя му е обещала да не го прави това повече, но че той и нямал вече това доверие което и имал преди а се съмнява вече в нея.

Точно в негово присъствие няма да се повтори сигурно толкова видно но като го няма ще си е същата тоест няма как да избегнеш каквото и да било :)
Сега се чувам с една мацка която си даде номера преди 20-тина дни тя спи в приятеля си и са заедно 24/7 когато е с него ми отказва разговора когато е свободна излизаме и се чуваме :) как ти се струва а снощи я видях с него и такава усмивка извади като минавах покрай тях (почуствах се много добре) тоест ако утре аз съм с нея хората на които се усмихва ще са такива като мен или такива които ще станат в моето положение.... та както и да е ситуацията е , че или е такава или не :)



5. Дали би било правилно според вас, това което го посъветвах аз да направи другия път ако се държи пак така някой път с него - веднага да си намери и той момичета за гледане, да ги гледа още по продължително от нея и тя ако не се нацупи и засегне а си флиртува пак с очи той да отиде да ги заговори и да се закача с тях, казвайки и после че са негови познати, колежки? За ефективно знам от опит че е, но дали този мой съвет няма да му скапе връзката и да се окажа аз после виновен, тя ако не дойде да го търси и да му се цупи а го приеме като ок и замине да се сваля и тя.

След скандала който е вдигнал е показал достатъчно слабост и няма да мине номера с гледането освен ако приятелката му не е с интелект клонящ към 0

#8 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 03 October 2010 - 02:13 PM

меренето на пишки не води до нищо добро ;)

погледнато от друга страна... не си заслужава да хабиш нерви и да се правиш на интересен, само за да се замисли момичето, с което си... хах да сваляш други пред нея, за да изревнува... :D тя ако не се замисля сама, бих казал, че не е стока :) има други начини! всеки сам си го прави. аз поставям рамки, още в самото начало, за да знае тя къде е допустимата граница... дори и повече... когато се почувства супер спокойна и почне да си позволя повече и удари един шамар (метафорично разбира се) - метода се казва убождане с игла - направи от мухата слон, за нещо дребно или не чак толкова дребно вдигни скандал... постави под въпрос всичко (това е убождането с игла)... като мине някакво време се извини, и и кажи, че не си бил прав ;) така я караш да се сети, че не си играчка и че ако не се старе, може да те изгуби :)