Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

За женската омраза към мъжкия пол


  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 kamenfifi

kamenfifi

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 15 Мнения:

Posted 27 August 2010 - 04:17 PM

В последните години като че ли стана модерно в разни списания, филми, статии и т.н. да се твърди колко по-възвишени и по-добри във всичко са жените от мъжете. Това не ви ли дразни?
Като че ли обществото иска да направи от всички мъже хомосексуални или мекушави глупаци. Жените все се оплакват че не останали истински мъже, обаче точно жените-феминистки са виновни за това. Защото вижте по филмите - жените винаги са представени като по-добрите, по-умните и т.н. а това е сексизъм и не е вярно защото има и добри и умни мъже, както и тъпи и лоши жени. Да не говорим за тъпите реклами в които мъжът винаги е представен като слабоумен идиот и олигофрен, а жената е разумна и т.н. Да не говорим за слогани от рода на "Boys are stupid, throw rocks at them!". Ами защо няма "Girls are stupid, throw rocks at them!" Както има тъпи мъже така има и тъпи жени. Както има умни жени, така има и умни мъже. Защо да се делим изобщо? Каква е тази омраза, която жените таят към мъжете? Ами като мразят мъжете защо искат деца от тях? По-добре не раждайте, защото може да родите момче. Омразата на жените към мъжете създава гейове и затова броят на педерасите нараства. Да не говорим за фондациите, събиращи пари за рака на гърдата, при условие че повече мъже умират от рак на простата от колкото жени от рак на гърдата. И когато убият някоя жена се вдига вой до небесата, а всъщност според статистиката жените са повече, така че загубата не е час толкова голяма. В съвременното общество ако не си жена, педал или циганин не ставаш.

#2 iwanttofuckher

iwanttofuckher

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 136 Мнения:

Posted 27 August 2010 - 08:08 PM

В последните години като че ли стана модерно ... ако не си жена, педал или циганин не ставаш.


Не мисля, че това е проблем. Няма по-качествен, но така или иначе винаги някой води и е отгоре, а другите го допълват от противоположната страна. Къде си ти зависи от теб!

#3 Mr. Attitude

Mr. Attitude

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 15 Мнения:

Posted 28 August 2010 - 10:24 AM

Ми това е отговор на мъжкия стремеж към доминация. Единя полюс не може да съществува без другия и двата пола изпадат в простотии, за да си докажат превъзходството. А всъщност превъзходство няма - има само комплекси и чесане на наранено его. Една жена на място няма да ви позволи да ѝ стъпите на врата, но няма да ви търпи ако сте мекушави. Истинската жена иска мъж, който да върви до нея - не да я води или следва.
А тия, дето пишат статии, не са истински жени, а тъпи комплексирани пу*ки. Има много тъпи комплексирани пу*ки и сред мъжете. Истината е, че когато се изказва някой така - мъж или жена, за другия пол, има предвид един конкретен човек, на когото е ядосан, че го е наранил, или не му е обърнал внимание. Истинските жени не пишат или четат такива статии - през това време се занимават с мъже. Защото истинските жени обичат мъжете, а не ги мразят. Истината е, че се нуждаем едни от други. Такава е природата. Така че не се впрягайте, а ходете да търсите яките мацки, които да ви предложат предизвикателство и да отговорят на вашето. А загорелите мацки дето си избиват комплексите - майната им. Сами да се ебат.

#4 shopskasalata

shopskasalata

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 74 Мнения:

Posted 30 August 2010 - 11:53 AM

. И когато убият някоя жена се вдига вой до небесата, а всъщност според статистиката жените са повече, така че загубата не е час толкова голяма.

:) Това изречение ме уби. А ако убият някой китаец, също не е кой знае какво, защото нали са 1 милиард... Мисля, че преувеличаваш. Mr. Attitude е напълно прав, няма по-добър и по-лош пол, природата е създала двата пола, защото са нужни, и двата пола имат предимства и недостатъци, но просто понякога имат трудности в общуването помежду си и в това да разберат различията на другия. Аз не смятам, че жените около мен мразят мъжете, сигурно съществуват и такива жени, ама нима няма и мъже, които казват, че жените не струват (в тоя форум мисля, че съм виждала такива). Това са дребнави спорове, препоръчвам ти да насочиш енергията си в нещо по-смислено.

#5 CASAN0VA

CASAN0VA

    Маниак

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 361 Мнения:

Posted 31 August 2010 - 03:49 PM

братле почваш да ме плашиш с темите си и съдържанието им! Що за въпроси са това? Що говориш глупости,що нито един от нас пишещите в форума не е мразен ? Можеби трябва да спреш филмите защото много си се филмирал,ние се опитваме да те изкараме от блатото ти все по навътре нагазваш!

#6 x3m

x3m

    Excellence is the key

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 26 September 2010 - 06:01 PM

Изображение

#7 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 29 September 2010 - 09:46 AM

Изображение


хахахаххаха... бруталити ;)