Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

каза ми че иска неангажираща връзка..


  • Please log in to reply
41 replies to this topic

#31 MobbDeep

MobbDeep

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 32 Мнения:

Posted 07 September 2010 - 12:03 PM

каза го .. даже обеща .. но това са жени.. може да реши друго.. отказа да правим секс няколко пъти,защото така можела да мисли по-спокойно, иначе всичко се обърквало.. все пак ми каза тия дни,че и се правило и щяла да прави (с мен)
а иначе тя и не може да ми каже да не правя.. защо да е слабохарактерно.. по-принцип ми казва "прави си , не сме заедно" ..даже сега се учудих,че го каза и е почнала малко да ме ревнува..

#32 Mr. Attitude

Mr. Attitude

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 15 Мнения:

Posted 07 September 2010 - 12:52 PM

О боже...
КАЗАЛА ТИ Е, ЧЕ И СЕ "ПРАВЕЛО"?! Батка, на сички хора им се "прави". Кви са тия намеци за обещания за секс. Ако ѝ се "прави" ще разбереш.
Ако ти е обещала да не прави секс с други, но не е изискала същото, за мен е слабохарактерна и това е. Примирение, че се превръща в собственост. Във фантазиите си искам такава връзка, но в реалния живот ще ѝ бия шута. Не си тежи на мястото и го показва. Такава мадама не след дълго ще започне такива сцени да ти прави, никога няма да ти окаже реална помощ, няма да поеме инициатива за секс или нещо подобно. Просто ще бъде интериор.

#33 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 07 September 2010 - 03:45 PM

:) мисля да започна да заключвам теми, които са се изчерпали... реалността е, че тук постоянно се включват нови хора, които искат да решат даден проблем... но същевременно не са готови да направят нищо за това :) искат да чуят решението което на тях ще им пасне... сори, ама ако беше така и сами щяхте да сте си решили проблема, не мислиш ли?

ако отвориш темата от начало ти се казаха толкова много неща... ти някаква поука взе ли?? прочете ли изобщо какво ти се казва?? всеки твой пост е един и същ, с едни и същи думи, с едно и също мислене, в една и съща насока...

"Луд е онзи, който мисли, че ще постигне нещо различно, с едни и същи действия"

#34 MobbDeep

MobbDeep

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 32 Мнения:

Posted 07 September 2010 - 06:12 PM

всичко е точно.. но онази не иска да го губи и да спират да се вжидат изобщо все пак най-малкото за толкова много години е и приятел..
а на него понеже му е гадно и е казал категорично или тя няма да се вижда с мен или те няма да се виждат.. нито аз знам какв ода направя нито мацката сега ми се оплаква

Edited by MobbDeep, 07 September 2010 - 06:26 PM.


#35 iwanttofuckher

iwanttofuckher

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 136 Мнения:

Posted 07 September 2010 - 07:43 PM

Тъй ами, според мен направи прощален секс с нея и се преориентирай в друга посока. Според мен ти липсва хъс, желание, енергия за движение и затова само анализираш и се чудиш. Остави любовите и се концентрирай в работа или нещо друго.

Edited by iwanttofuckher, 07 September 2010 - 07:45 PM.


#36 MobbDeep

MobbDeep

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 32 Мнения:

Posted 10 September 2010 - 10:01 PM

Kiko
ако имаш време ще те помоля да ми драснеш как точно да разменя ролите и да я накарам да тича след мен веднъж вече като сме се сближили и знае че ми пука.. даже сега повече се прави на важна и ми отказва разни неща...
ако се дръпна след като знае,че ми пука сега .. или и тя решава,че е тъпо тва м/у нас и почва да се колебае за бившия си.. или се караме.. или решава явно,4е не ми пука и тя почва да се държи тъпо.. като и кажа,че съм зает.. хем ще ми е тъпо че като сам на другото място не съм с нея.. хем знам,че нещо ще се направи.. вместо да тръгне след мен..
плс дай ми съвет или поне някаква насока.. щото вече като се познаваме.. няма от къде да и дойде този интерес за мен както преди и да почне ме търси.. как да я накарам да върви след мен.. и да се съгласява като е на мойта ..
г/д мисля 4е ме разбра.. ще се радвам ако отговориш
благодаря предварително

#37 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 11 September 2010 - 12:14 PM

ще бъда откровен - няма да имаш това което искаш с тази девойка! и ще се аргументирам... понеже съм бил вече на твоето място... истината е, че в момента тя ти е фикс идея... ти не спираш да мислиш за нея и с всеки изминал ден става все по-зле и по-зле. дори и да избере теб... дори и да останете няколко месеца заедно (което е много слабо вероятно) ще ти бъдат най-скапаните месеци от живота, защото... ами казахти - тя не е жена за сериозна връзка! или ще киселе само и всяко нещо, което правиш ще го приема с неудобрение, ти ще се дразниш, а тя още повече... туковиш почна да прави някакви неща само за да те дразни нарочно... и за финал, дали след седмица или след 6 месеца... така или иначе ще се появи друг! дали първия срещнат или третия все тая :) защо съм толкова песимистично настроен - ами щото си изгубих година в преследване на същия дебил :) и щото като натиснах спирачката и се осъзнах и започнах да живеч моя си живот в моя филм, естествено тя започна да ме преследва и познай... изведнъж останових какъв глупак съм и как една година от живота ми съм преследвал една ослепителна куха лейка... вярно супер сладка, но проста и ограничена девойка от покрайнините :D

за да не се вкараш в тоя филм просто натисни и ти спирачката от рано!

и понеже съм сигурен, че няма да го напрвиш... казах ти прочети си коментарите назад... толкова много неща има написани. има няколко вариянта за развитие на тази "връзка"... поне според мен. 1. оставаш в същата позиция - и ти се случва написаното по-горе :D 2. ставаш още по-добър и по мил и даваш всичко от себе си - случва ти се гоорното, ама още по кофти, щото колкото повече даваш, съответно толкова повече ти се качват на главата. 3. теглиш черата и цаялата тая еднергия отива в свалянето на нови готини и разумни девойки... ще се преродиш... повярвай ми. и 4. започваш да показваш зъбки. казах ти - започни да излизаш с други успоредно. тя ти звъни "ела довечера", "сори имам други планове вече"... като се повтори това, тя или ще се усети, че може да те загуби или ще ти държи сметка... като ти държи сметка, я питай в ролята на каква ти държи сметка. доката си уреждаш срещи с други можеш да се отдадеш и на спорт или там някакво хоби... на работата си... просто бъди ангажиран, не бъди на разположение... не бъди играчка. освен това не вербализирай... не казвай нищо от това, което наистина правиш и мислиш!!! тя ти звъни "ще се видим ли утре?" ти: "да миличко, утре ще се чуем да се доразберем. как си ти иначе.. бла бла". тя звъни утре и ти: "сори имам планове за довечера, но вдруги ден може да излезем"... "а утре?"... "имам ангажименти/работа/тренировка/покана за нещо за утре"... бъди мил... бъди лицемерен докато и забиваш кука в сърчицето, за да го извадиш :D и може и да успееш

и пак... като на приятел... дори и да изпълнш всичко по т.4, ще осъзнаеш че си изгубил повече, отколкото си спечелил... щото от една страна ще имаш супер много изгубена енергия и най-вече време което, няма да можеш да върнеш, срещу едната фикс идея от друга страна :D

Edited by Don Kiko, 11 September 2010 - 02:12 PM.


#38 MobbDeep

MobbDeep

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 32 Мнения:

Posted 12 September 2010 - 12:31 PM

сам каза,че ми е фикс идея и ти си бил там.. мерси ще показвам характер.. въпроса е че е супер кофти когато искаш да си с нея .. но излизаш другаде.. само и само да си интересен.. и играеш игрички.. вместо да и покажеш много (истинското което чувстваш към нея.. ) егати парадокса и накрая като ти каже "да бе толкова държиш на мен.. след 2 дена ще ти мине

Edited by MobbDeep, 12 September 2010 - 12:36 PM.


#39 the_Voice

the_Voice

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 14 Мнения:

Posted 12 September 2010 - 07:36 PM

Привет,
"Не искам сериозна връзка" за мен означава само едно.
"Умирам от желание да бъда твоето момиче за през нощта, искам да ме шибаш така здраво че дяволът да си запуше ушите и да си вкара опашката в задника и да сме си заедно. но има едно НО. Ето го и него. Понеже съм почти безкрайно тъпа и понеже не мога да държа живота си в ръце и да направлявам мислите и желанията си заради факта че съм ЖЕНА, ти казвам горната мозъчна пръдня."
Така че единственото действие което можеш да направиш в този случай е да бъдеш търпелив и да я дразниш лекичко с това че ч**аш други жени. Не говори за изясняване на отношенията, не говори за сериозна връзка, не говори да се виждате по-често.
И най-вече... НЕ ТРЯБВА да ти пука за нито една.

Наскоро попаднах в такава ситуация и знам колко е дискомфортно. Направих поредния компромис със се*е си и вече съм си обещал че ще е за последно.
Ман, и вълшебната пръчка и топките са в твоите ръце. Използвай ги пълноценно.

P.S. А ако наистина момичето го мисли горното, наистина не иска сериозна връзка, то си попаднал на много яка кучка, която е минала отвъд границите на жената. Женската роля се стреми към сериозна връзка и ако момичето го е превъзмогнало, и горното ти е казано честно и открито, то тогава ти остава само едно... да си ГАДНО КОПЕЛЕ (повярвай ми, тя от това има нужда). Успех!

Айде, аз отивам да се позабавлявам с мацките.

Edited by the_Voice, 12 September 2010 - 07:46 PM.


#40 MobbDeep

MobbDeep

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 32 Мнения:

Posted 12 September 2010 - 09:59 PM

точно това ми беше идеята в първия пост.. да я накарам да ревнува.. да ме иска само за се*е си и да се бори за мен

#41 MobbDeep

MobbDeep

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 32 Мнения:

Posted 22 September 2010 - 05:04 PM

в крайна сметка показвах зъбки.. не търпях когато ставаше мн нагла, когато ставаше често въпрос за нейния бивш приятел,когато виждах че и е тъпо и я питах ко става.. когато ми се правеше на важна за най-малката глупост, и се драчеше.. и се карахме.. докато сега наскоро ми каза,че вече чувствата и не били като преди.. почти не се съобразява с мен.. излиза си с други.. а когато аз се уговоря.. казва 'ок бе излизай си'.. и после ми набива филми , че аз ако съм искал съм щял да изляза с нея.. не знам какво мога да направя освен да се дръпна.. но тогава ме е страх ,че съвсем всичко ще свърши..
като ме избие някой изблик и и напиша 'липсваш ми' получавам нещо от сорта на успокоение от нейна страна.. 'е довечера ще се видим де.'

Edited by MobbDeep, 22 September 2010 - 05:07 PM.


#42 Johnny Strong

Johnny Strong

    Seducer

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 392 Мнения:

Posted 24 September 2010 - 02:29 PM

на колко години си и от къде си? така като гледам май си някое лапе от някое малко градче без особено голям избор, че така се тюкхаш и се вайкаш за тази... как така те устройва да е с друг че и с теб?