Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

каза ми че иска неангажираща връзка..


  • Please log in to reply
41 replies to this topic

#16 CASAN0VA

CASAN0VA

    Маниак

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 361 Мнения:

Posted 31 August 2010 - 04:06 PM

Как да преминеш от свалка към сериозна връзка?



В живота на всеки пикап артист настъпва момент, когато среща момиче с потенциал за по-дългосрочна връзка. Много често, дори и да имаш около се*е си много жени, усещаш някаква празнота поради невъзможността да общуваш с момиче на по-дълбоко ниво...



Колкото и да е странно жените, с които можеш да имаш пълноценна сериозна връзка са малко. Затова трябва да бъдеш много внимателен, когато срещнеш такава жена. Трябва да избереш внимателно жената, с която искаш да бъдеш дългосрочно, защото това е едно от най-важните решения в живота ти.

Как да познаеш, че момичето, с което се срещаш има потенциал за сериозна връзка? Това много зависи от това какъв човек си ти и какво търсиш. Няма универсални жени за сериозна връзка и жени, които не стават. Ето някои признаци в отношенията ви, които ще ти помогнат да прецениш дали с едно момиче си подхождате за сериозна връзка:

- Усещаш, че момичето иска да се вижда с теб много по-често.
- Доверява ти нейни много съкровени неща и спомени и иска и от теб да правиш същото.
- Усещаш нотки на ревност у нея, когато заговориш за други жени или когато те види с други жени, но въпреки това ти дава свобода и не се опитва да те контролира.
- Прави някои дребни неща за теб и си личи, че изпитва удоволствие да го прави.
- Усещаш някаква пълнота в общуването си с нея, не се чувствуваш некомфортно дори и в моменти, когато няма какво да си кажете.
- След всяка раздяла с нея се чувствуваш готино, искаш да я видиш отново и може би чувствуваш дори и лека тъга /не бъркай тази тъга със зависимост от нея/.
- Усещаш инстинктивно, че пътищата в живота ви се сливат, че двамата имате някаква цел, която да ви обедини дългосрочно и че можете да допринесете един за друг.
- Усещаш взаимно доверие и уважение и знаеш, че можеш да разчиташ на нея.
- Чувстваш се комфортно с нейните близки и приятели и тя с твоите.

Има много други признаци, но тези са едни от най-важните. Ако усетиш, че имаш такива отношения с жената, с която се срещаш, то тогава задръж я.

Ето някои особенности на сериозната връзка:

1. Сериозната връзка не означава пълна зависимост един от друг. Задължително трябва да запазиш хобитата си, приятелите си, целите си, и да поощряваш и нея да бъде независима.
2. Сериозната връзка означава искреност и доверие, не можеш да разчиташ на игрички. Когато си в сериозна връзка, всеки твой недостатък излиза наяве и няма техники и материал, зад който да се скриеш.
3. Много мъже са много добри в свалките и въпреки това, когато срещнат жена, с която искат да бъдат задълго са неспособни да я задържат. Само по се*е си да си добър в пикапа не означава автоматично, че си добър и в създаването на сериозна връзка.
4. Не можеш да кажеш, че имаш сериозна връзка с жена, с която дори не си правил секс.

Ето етапите, през които трябва да преминеш, за да стигнеш до сериозна връзка:

- Свалка или както го наричаме ние Пикап – това е фазата от запознанството до първият секс. Заговарянето, взимането на телефонен номер, среща /или срещи/, физическа ескалация, изолация до място, където можете да бъдете само двамата и накрая секс. Всичко, на което учим в този сайт. Ако се опиташ да пропуснеш този етап най-вероятно ще навлезеш в зоната на приятелството или просто ще бъдеш използван – без привличане и емоционална връзка с момиче си за никъде.

- Срещи – не можеш да преминеш към сериозна връзка, без да сте се опознали взаимно и без да сте усетили, че си подхождате. И както жените наблюдават поведението на мъжете и забелязват дори и най-малките детайли, така и ти трябва в тази фаза да наблюдаваш. Бъди внимателен и любопитен. Следи за знаци, които ти показват, какъв е интереса и към теб, дали не е прекалено ревнива, избухлива ли е, доколко е зависима от материалните неща, какво прави за теб. Никой не е идеален, но нещата, които сега ти се струват незначителни, по – късно се увеличават десетократно. Изгради си критерии и прецени дали жената, с която си ги удовлетворява. Сега вече можеш да увеличиш броя на срещите ви седмично – от една-две на две-три. Но нека увеличаването на времето, което прекарвате заедно става постепенно. Отдели минимум два месеца за опознаване преди да преминеш към следващия етап.

- Сериозна връзка – идва моментът, в който решаваш да придвижиш нещата на следващото ниво. До този момент вече трябва да си си изяснил ясно какво очакваш от една сериозна връзка. Най–вероятно жената, с която си ще поиска да бъдеш само с нея и това е нормално. Ако си решил да създаваш семейство и си съгласен с това ще трябва да го спазваш. Опитът ми показва, че отворените сериозни връзки, в които двамата партньори се срещат и с други не водят до нещо добро. Ако си обещал на момиче моногамност, то тогава бъди честен с нея. Като мъж, който има успех с жените, ти винаги ще бъдеш привлекателен за жените, много често ще се появяват изкушения. И все пак трябва да знаеш кога да спреш. Когато си в сериозна връзка си мислиш, че когато си с много жени е по-забавно, а когато си с много жени, мечтаеш да си в сериозна връзка. Винаги това, което нямаш ти се струва по-хубаво. Но всичко е въпрос на възприятие. Реши какво искаш в живота си и се стреми към него.

Връзката трябва да се поддържа. Никога не оставяй пламъка, който си създал в началото да угасне. Много сериозни връзки се провалят именно поради тази причина. Ако в началото си бил забавен и предизвикателен трябва да продължиш да бъдеш такъв. Ако си водил момичето на интересни и романтични места, трябва да продължиш да го правиш и след като вече си във връзка с нея.

И последно. Независимо дали си в сериозна връзка или не твоята цел в живота е непрекъснато да се развиваш като по-добър мъж и винаги да се стремиш към следващото ниво. Жената никога не трябва да бъде поставяна за цел на твоя живот. Ти си мъж, ти създаваш твоя свят и жената до теб е просто твоята прекрасна спътница.

Естественият прогрес на една връзка - Това е копирано от БИБЛИЯТА понеже съм обеден,че не си я чел или,че не си запомнил най важното!


1. Интерес и привличане
Тук двамата се срещат и решават, че искат да се опознаят.

2. Увличане и влюбване
В тази фаза ставаш заслепен от емоциите си и често се държиш „глупаво”. Вниманието и сантиментите към другия те карат да се чувстваш страхотно и започваш да се влюбваш. Това се отнася до това, как ТИ се чувстваш по отношение на другия. Това НЕ е любов. Това е нещото, което те кара да говориш несвързани глупости.

3. Зона на комфорт
Тук започваш да се отпускаш, излизаш от фазата на опиянение и влизаш в нещо „по-истинско”. Тук чувствата към другия започват да се задълбочават, докато чувството на „влюбеност” намалява. След като прекарат известно време в тази фаза, доста хора започват да си мислят, че връзката им е пред катастрофа заради намаленото опиянение. Всъщност, връзката расте и преминава в зряла любов. Много хора се отказват тук и никога не достигат до етапа на любовта.

4. Зряла любов
Това е истинската любов. Достигнал си точка на наистина зряла връзка, която – ако си избрал подходящия партньор – е нещо много красиво.

Достигането на фаза 4 не означава, че забавлението е приключило. Отново и отново ще минавате през всичките фази на връзката, всеки път на качествено по-високо ниво. Може да се научиш да правиш неща, които отново ще върнат опиянението и влюбването.

Повечето връзки се създават или разрушават в зоната на комфорт. Това е най-важният период, в който трябва да работиш върху ДЖ уменията си, за да не се отдръпне жената до теб.

Още за дългите връзки Братле материала е голям тъй,че го прочети целия ако искаш сериозна връзка!


Повечето от това, което си чел във форума е за това, “как да спечелиш момичето” и как да се справиш на първите няколко срещи и със СТР. Но когато се стигне до ЛТР, има какво да се желае. Така че за всички ДЖ, които обмислят следващата стъпка – това е за вас.

1 – ЦЕЛТА на ЛТР?
ЛТР е връзка между момче и момиче, базирана на силно взаимно привличане на физическо, умствено и евентуално на духовно ниво. Тя включва концепцията за “любов” и желанието да бъдеш с някого, който не ти е безразличен в далечна перспектива – може би за цял живот. Това НЕ е нещо, в което да се хвърлиш лековато, но може да има доста предимства и (ако избереш партньора си добре) да те отведе до ниво на удоволствие, каквото не си изпитвал преди това.

2 – Принципите се променят в ЛТР.
Първото нещо, което трябва да осъзнаеш за ЛТР, е, че правилата са леко променени. Успешната ЛТР включва далеч повече от това да излъчваш аура със самочувствие и да си предизвикателство.

Нещото, което прави ЛТР това, което е, е фактът, че тя е ДЪЛГА. Мислиш си да прекараш с жената дълго време – години или дори десетилетия. Замисли се за това за момент – наистина ли очакваш да изкараш връзка няколко години (най-малко) с жена, чиито единствени положителни аспекти са това, че е привлекателна и добра в леглото? Това може да върши работа за кратък период, но не става за ЛТР. Ако мислиш другояче, ЛТР не е най-добрият ти вариант.

ДЖ принципите, които обикновено са валидни за жените, все още са в сила и при ЛТР. Но нещата са различни. Това е така, защото ГЛАВНИЯТ фактор за успешната ЛТР е съвместимост на личностите между теб и жената. Точно така – двамата трябва да можете да се търпите достатъчно, за да ИСКАТЕ да бъдете щастливи заедно дълго време.

Друг голям фактор е доверието. Трябва да можете да си вярвате. Нямам предвид да зависите един от друг за всичко през цялото време, но ако не можеш да вярваш на момичето в ЛТР, определено трябва да решиш да прекратиш връзката – за да защитиш интересите си.

3 – Кои ДЖ принципи се променят?
Очевидно, самочувствието винаги е плюс в каквато и да е връзка. Мъжът със самочувствие винаги е привлекателен. Определено от време на време можеш да си позволиш да не си уверен в се*е си в ЛТР, но нещата отново ще са срещу теб, ако повтаряш грешките си.

Човешко е да грешиш. Но само идиотът ПОВТАРЯ грешките си.

Да бъдеш предизвикателство и мистерия обаче, може да работят и срещу теб в ЛТР. Една от основите на ЛТР е ДОВЕРИЕТО между партньорите и ако твоята жена не знае достатъчно за теб или за това, къде си през половината ден, тя ще се усъмни дали може да ти има доверие. ЛТР е обвързване “на цял работен ден” и просто не става, ако си търсиш “почасова работа”. Това не означава, че трябва да й казваш ВСЯКА най-малка подробност за се*е си – но важните неща за теб трябва да излязат на светлина, ако искаш да има доверие в твоята ЛТР.

4 – Твоите кандидати за ЛТР.
Когато избираш жена за ЛТР, не забравяй едно нещо – ВДИГНИ СИ СТАНДАРТИТЕ!!! Не се задоволявай с нищо, освен най-доброто. Винаги се придържай към това, което ТИ искаш в жената. Твоите ДЖ умения трябва да са развити достатъчно, за да можеш да излезеш и да намериш това, което търсиш без особени проблеми, в противен случай се придържай към СТР преди да направиш скока към ЛТР.

Просто не забравяй – никога не снижавай стандартите си, иначе няма да имаш толкова добра ЛТР, колкото ти позволяват твоите ДЖ умения.

5 – Проверката на времето.
С времето, хората се променят. Това е сам предупреждение, тъй като при ЛТР имаш отношения с жена за дълъг, дълъг период от време – трябва да можеш да очакваш нейните (пък и своите) мнения, цели в живота, избор на кариера, семейни цели и вярвания да се променят. Все пак това, че си в ЛТР с тази жена, това не значи, че имате железен контракт и трябва да останеш с нея, след като вече тя не те привлича. Това е честа АФЦ грешка, когато момчето остава с момичето заради това, какво Е ЧУВСТВАЛ към нея някога, а не заради това, което чувства СЕГА. Недей да прекарваш времето си и да си нещастен с жена, която вече не намираш за нищо особено, защото ти си Дон Жуан, а не АФЦ.

Ако нещата се вкиснат с времето, без съмнение – ПРЕКРАТИ НЕЩАТА И ЗАПОЧНИ НАЧИСТО.

6 – Бракът и ЛТР.
Друго често АФЦ убеждение е, че ако си достатъчно дълго с жената, трябва да се ожените. Това не е така при Дон Жуан. ако той не вижда смисъл от брака, за него не е необходимо да го гони. Ако имаш съмнение за ЛТР, в която си, бракът е ИЗВЪН възможните варианти към настоящия момент. Може да е лошо да изгубиш ЛТР, но загубата на брака е по-лошият вариант (и по-скъпият!).

Ако все пак ти и момичето сте от дълго време заедно и все още сте безумно влюбени един в друг, и двамата ИСКАТЕ да се ожените – тогава го нaправете! Просто не се хвърляйте в това лековато или по криворазбрани причини.

7 – Заключение.
В ЛТР няма нищо анти-ДЖ. Пак трябва да поддържаш привличането между теб и нея, просто за по-дълго време. по тази причина може да се каже, че дългата връзка е финалната фаза на развитието на един Дон Жуан.

Велик мъж не е този, който може да съблазни милион жени през живота си, а този, който може да задържи ЕДНА завинаги.

#17 MobbDeep

MobbDeep

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 32 Мнения:

Posted 01 September 2010 - 11:33 AM

то в общи линии съм леко колеблив в момента от гледна точка на това,че ако много показвам,тя ще се дръпне..
пък да се държа все едно аз съм наградата - и после да ми обяви,че не и се кефя толкова и не се чувства добре - тогава 2 пъти повече ще ме е яд :| .. иначе съмнение в чувствата си нямам никакви.. мерси за темичката за дългата връзка :)

#18 MobbDeep

MobbDeep

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 32 Мнения:

Posted 02 September 2010 - 04:59 PM

това момиче, за което ви говорих в по-горните постове..не е взела решение и излиза с 2мата.. като вече бившия знае за мен..
но като разбра ,че сме се видяли по-честичко с мацката и сме се натискали.. я пита "не ти ли е неудобно малко и и затваря тела", при което тя ми казва ,че и е станало кофти и иска да се прибира да говори с него..
е хем я кара се чувства виновна..

след последния им разговор той и казал да си прецени кое е по-важно за нея дали ще го загуби изцяло или ще спре да се вижда с мен.. колко долна била и му паднала в очите.., колко реално наистина значел за нея.. и тя разстроена през сълзи ми обяви че нямало да се виждаме повече.. дори го разбирала.. и т.н. после каза,че иска да се виждаме ама не искала да го губи
онзи я тъпчи и явно има ефект.. аз тия неща не мога да ги говоря, защото не мога да се сравнявам с 3-4 годишна връзка и общо взето може и да се виждаме, но няма да става когато би могъл да се съмнява оня.. пък с времето може и с тяхните разговори може съвсем да спрем да се виждаме , а аз не искам това

какво бихте ме посъветвали

Edited by MobbDeep, 02 September 2010 - 05:23 PM.


#19 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 02 September 2010 - 06:20 PM

човече... ти май не разбра нищо! не ти говоря само за конкретната ситуация, а за живота като цяло... в момента ти си пасивния, ти си водения - седиш и чакаш големия шеф да си каже последната дума B) сори... ама си втора цигулка. нека ти задам следния въпрос - ако тя се мандахерца така още 6 месеца? а година... ще стоиш ли да я чакаш?? ти си на повикване... тя знае, че я чакаш и като и писне от нейния... човече, бъди мъжкар и не стой безучастно :) трябва да е обратното - тя да стои до телефона и да подскача като ти звъннеш! виж от трета гледна точка - да речем, че го зареже и остане с теб... какво ще стане в момента, в който се появи един мъж с главно М във вашия живот??? ще има още 6 месеца терзания, в които ти ще си пасивния ама в една друга роля :) е не го ли гледа тоя филм?

пак ти казвам... стегни се и бъди мъжкар. стигнал си до това положение, защото си го позволил. трябвало е още в началото да и покажеш с действия, че няма да е нейното... пак ти казвам, трябва да размениш ролите, ти да си водещия и за да не ти се качва на главата трябва да има някакви рамки иначе :) все ще си в някакви роли на стари филми. аз така си представям една сериозна връзка.

и като тегля чертата :D въпреки всичко изписано, ти препоръчвам да си остане само несериозно между вас... просто приятелски съвет, защото тя не е момиче, с което би искал да си :D

#20 MobbDeep

MobbDeep

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 32 Мнения:

Posted 02 September 2010 - 08:14 PM

известно ми е,че не трябва да са така нещата по-принцип,проблема ми е конкретно за тази ситуация..какво друго мъжко освен "еби си майката тогава" бих могъл да направя/кажа в момента в такава ситуация.. а и как да избяга от сигурното и да отиде при несигурното?? за тва сега приех да се виждаме без да знаят хората, от колкото да не се виждаме въобще..
не сам достатъчно опитен признавам , за това и пиша тук но не знам какво друго бих могъл да направя (без да я заеба).. не е ли грешно още преди да е почнало нещо да почвам да се правя да е на мойта и да поставям условия.. и особено сега,когато се дърпа да не се виждаме повече, че да не губи връзки с онзи.. съвсем всичко да свърши

Edited by MobbDeep, 02 September 2010 - 08:28 PM.


#21 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 02 September 2010 - 08:40 PM

в конкретната ситуация остави нещата по течението, но се стегни и започни да излизаш с други жени... точно 2 пъти като ти звъне и и кажеш, че имаш други планове (и наистина имаш), всичко ще се промени... ще усети, че не си и собственост и че може да те изгуби :) това жената постоянно трябва да си го мисли всъщност... иначе как ще дава всичко от се*е си?!?! и пак ти казвам - привличай хората в твоя живот, вкарвай ги в твоя филм, а не бъди второстепенна роля в чужд нискобюджетен филм :)

#22 iwanttofuckher

iwanttofuckher

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 136 Мнения:

Posted 04 September 2010 - 04:03 PM

... вкарвай ги в твоя филм, а не бъди второстепенна роля в чужд нискобюджетен филм :)


Ако правилно съм разбрал, трябва да накараш другите хора да станат това, от което сам трябва да избягаш.

#23 MobbDeep

MobbDeep

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 32 Мнения:

Posted 05 September 2010 - 06:37 PM

проблема е ,че приятеля на мацката и липсва и тя решава различни неща в различни моменти..
като тя се дръпне.. мен ми става тъпо и забивам, тя го вижда и още повече се дърпа.. :)
а с търпението в тази цялата ситуация.. мисля че достатъчно търпя..
стана така ,че тя му каза че излизаме..той и се разбуча и я натовари как не държала на него и т.н. , та в момента трябва пак да се крием и аз я убеждавам,че няма нищо грешно в това и,че е по-добре да му каже истината и да го накара да разбере.. като си мисля,че донякъде ще ми е по-леко и ще се държа по-яко..

#24 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 05 September 2010 - 08:08 PM

Ако правилно съм разбрал, трябва да накараш другите хора да станат това, от което сам трябва да избягаш.


не си... отново :) за да привлечеш някой в твоя филм, то филма ти трябва да бъде добър, ама наистина добър... може да не е бестселър, но трябва да има сюжет, ефекти, романтика, мистерия, заплетеност и тн... ако твоя филм е помия, никой стойностен човек няма да се върже :)

#25 iwanttofuckher

iwanttofuckher

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 136 Мнения:

Posted 06 September 2010 - 08:54 PM

не си... отново :) за да привлечеш някой в твоя филм, то филма ти трябва да бъде добър, ама наистина добър... може да не е бестселър, но трябва да има сюжет, ефекти, романтика, мистерия, заплетеност и тн... ако твоя филм е помия, никой стойностен човек няма да се върже :)


Най-вероятно е така, но все пак гледай този случай. Мацката върти двама и се чуди при кого и е по-хубаво, не иска да се лишава от единия. Тя няма филми и ефекти. Ей, това се нарича истинско майсторство.

#26 Petko K

Petko K

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 149 Мнения:

Posted 06 September 2010 - 09:05 PM

Напротив, баш филм си е...със сценарии като от сапунка.

#27 iwanttofuckher

iwanttofuckher

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 136 Мнения:

Posted 06 September 2010 - 09:24 PM

Напротив, баш филм си е...със сценарии като от сапунка.


Шегата ти си я бива, но не е филм. Такава е целта на това да станеш Дон Жуан - да те оценяват повече момичета, за да имаш избор, а не като да кандидатстваш в пет университета, пък където "влезеш".

#28 Mr. Attitude

Mr. Attitude

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 15 Мнения:

Posted 07 September 2010 - 10:19 AM

Мисля, че е прав. Мацката си е добра, очевидно я бива да съблазнява и върти главите на хората. Според мен си е майстор. Ако наистина се въртите и двамата около нея значи или тя си струва, или вие не струвате. Аз лично не бих се борил за жена, дето "не струва".

Ако искаш да се покажеш на място е време да затвърдиш позициите си. Най-лесния начин е да се поставиш на нейно място. Ако две жени се въртят около мене и ми позволяват толкова време да ги мотая (не бих направил това - не го намирам за мъжко поведение) ще се обезценят за мен. Колкото и голямо самочувствие да имам, една жена, дето не цени собственото си самочувствие, няма крайна работа при мен. Затова ако продължаваш така тя ще се ч**а и с двамата известно време, ще си начеше вагината и егото, и когато няма нужда от вас повече единя - или и двамата - ще изгорите. През това време ще са ѝ се дигнали акциите до небето. Старай се да я спечелиш. След като веднъж си влязъл в графата на несериозните трудно ще те вземе насериозно. От момента, в който си разбрал, че тя има друг приятел, е трябвало да си дадеш сметка, че в един момент може да хлътнеш. Тогава, ако си изпътвал някакви по неповърхностни чувства, е трябвало да я подхлъзнеш да поговорите за това. Трябвало е да кажеш: "Намираш и това за нормално?" - това щеше да я сдуха. Сега пак можеш да пробваш с това. Независимо какво ти отговори, кажи "Разбирам" и смени темата за малко. После ѝ кажи: "Не си ми безразлична (аз те обичам, харесвам, каквото чувстваш там кажи), но ми писна да съм играчка. Нашата тайна връзка, беше забавна и интересна в началото, но вече имам нужда от повече. Мисля, че няма перспектива да оставаме заедно и е по-добре да не се виждаме, защото това ме наранява. Най-раузмно е да продължа напред. Уморих се да играя в този театър. Ако не мислиш, че съм достоен за теб, това е твой избор, но тази игра ме обижда и наранява." След това се дигни и си замини. В случай, че реши да е само с теб - печелиш самоуважението си и нея. В случай, че не тръгне след теб, то печелиш само самоуважението си, което не е малко.
Ако се съберете установете някакви правила - няма да се виждате с други. Изяснете си връзката си в началото. След това НЕ НАРУШАВАЙ правилата, и имай едно наум, че тя вече ги е нарушавала в една връзка. Не я лишавай от лично време и пространство, но от време ан време я провокирай невинно, шегувай се на тая тема и т.н. за да я накараш да се чувства леко виновна. Не говори за конкретния случай и не я тероризирай емоционално, просто и напомняй индиректно "правилата". И не забравяй, че каквото и да си говорим, жените са по-податливи на изкушението. Те биха хапнали торта, дори да не са гладни - само за да усетят вкуса. А торта най-им се яде, когато са на диета.

#29 MobbDeep

MobbDeep

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 32 Мнения:

Posted 07 September 2010 - 11:19 AM

това ,че не съм играчка и съм се изморил от игрички и го казах преди време.. и отговора беше 'знаеше как седят нещата.. казах ти да не се занимаваш с мен.. не те карам на сила.. не заслужаваш това... не си струвам..по-добре ще е да спрем' и т .н. за това преди да и го кажа отновно искам да мине малко време..
в момента имала нещо към този другия.. ама се били седнали и си говорили сериозно,че няма на къде да продължи тяхната връзка и няма да са заедно,но все пак имала чувства и към него.. говори ми,че и не искала нищо обвързващо..
казах и просто и ясно,че ако прави нещо с мен ,не може с други и обратното..намеква че няма да прави секс с друг освен с мен..последно време и ми казва 'ако може не прави секс с други,но ти си решаваш се пак'.. тя самата е объркана, така че за мен е невъзможно да я разбера

Edited by MobbDeep, 07 September 2010 - 11:22 AM.


#30 Mr. Attitude

Mr. Attitude

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 15 Мнения:

Posted 07 September 2010 - 11:55 AM

Намекна, не значи каза. Може да е искала да си помислиш, че е казала нещо, което не е обещала. Схващаш ли? Освен това "Ако може и ти не се виждай с други" е супер слабохарактерно, ако ти е казала, че няма да прави секс с други мъже. Слабохарактерната мацка не е добра перспектива за връзка.
Седни с нея и говорете директно, назовавайте нещата с истинските им имена. Обясни ѝ, че искаш веднъж з авинаги да се изясните, че ти си само с нея и искаш от нея същото. Няма да я правиш на идиотка и очакваш същото уважение. И няма да търпиш друго. Кажи ѝ, че ти е писнало да се чудиш и маеш и колкото и да е объркана е време да се изясни с двама души - се*е си и те*е. Следи реакцията ѝ - ако се разреве или изпадне в паника - не струва. Само ще ти тежи тая връзка. Иначе ако примерно каже - дай ми 2 дена да се изясня със се*е си дай ѝ ги. Ако каже "имам нужда от време" - не ѝ го давай. Разликата е, че в първия случай наистина се нуждае от време и иска да е с теб, но има вътрешни противоречия, които иска да изясни. Във втория случай пробва колко още може да те мотае, да се луташ, да се чудиш.
Иначе може да се разстрои малко, но да запази присъствие на духа и да каже - да, съгласна съм да започнем да градим тази връзка или нещо такова. В такъв случай две в едно - цени те и държи на теб, щом се е разстроила, но в същото време и силна и ще ти бъде опора, не тежест. Има мацки дето сякаш се нуждаят от осиновяване. Другите са рядкост, но са злато.