Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

каза ми че иска неангажираща връзка..


  • Please log in to reply
41 replies to this topic

#1 MobbDeep

MobbDeep

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 32 Мнения:

Posted 27 August 2010 - 12:47 PM

Здравейте , моята ситуацията е такава,че има едно момиче към което се привързах, което преди ме ревнуваше и ми говореше за моите други мацки.. Отговорих и че не сме заедно а и тя си имаше приятел от мн време, (при които уж нещата не вървят) така че много ясно,че излизам с други - много се дразнеше ама нямаше какво да каже

сега ми казва че не ме ревнува и дори иска Само неангажираща връзка..

Не ме ревнува,защото си е дала наистина сметка че и тя си има някой(макар че да казва че сега не са заедно).. и с времето е свикнала,че излизам с други..
не е толквоа зарибена по мен
или като съм и показал,че искам да съм с нея е спряла да ме ревнува,защото няма от кой,показал съм и че съм сигурен

Шанса ми с нея не е ли да я накарам да ме ревнува и да и покажа ,че не съм и в кърпа вързан , да е и с другия и аз да съм Резерва.. :\

Edited by MobbDeep, 27 August 2010 - 12:52 PM.


#2 Bate Sasho

Bate Sasho

    Напреднал

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 27 August 2010 - 02:30 PM

Един съвет приятел. БЯГАЙ ДА ТЪРСИШ БУКВАР и започвай да го четеш. Вземи пусни някакви субтитри на тоя пост бе човек. Незная за другите, но аз и бегла представа не добих за ситуацията, която се опитваш да ни опишеш. Айде направи превода и пак ще говорим.

#3 Mr. Attitude

Mr. Attitude

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 15 Мнения:

Posted 28 August 2010 - 10:28 AM

Ми ти си и предложил такава връзка - тя я е приела и ѝ е харесало. Що да си слага хомота? Путката си е на място и си се забавлява с теб. Евала, няма да тича след теб вечно я. Сега се живее, стига сте карали хората да ви чакат да се натуткате да разберете кво искате.
Иначе не си играй женски игрички с нея, тя е по-добра в тях. "Да я накарам да ревнува..." и т.н. Я седни да си поговориш с нея и си изясни кво искаш, щото май не знаеш. Покажи и, че си сериозен и искаш да си с нея, и ако те иска - честито, ако не - изтървал си я, нищо, айде нататък.

#4 MobbDeep

MobbDeep

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 32 Мнения:

Posted 28 August 2010 - 10:57 AM

Казах го,показах го,че не може да си играе игрички и трябва да избере.Не може да е с двама..че искам да сме само двамата.Общо взето отвърна че не сам заслужавал такова отношение,че не са били игрички наистина го искала това което е направила с мен,щом чак изневерила на приятеля си а те ходят дълго време и т.н.
Все пак продължихме да поддържаме връзка и след няколко дена все едно нищо не бяхме си говорили че сме дотук.. и си продължихме да се виждаме,пишем и т.н.Каза ми,че така и било добре неангажираща връзка ,че не и се обвързвало,не можела да се откаже от мен, но не искала нищо повече ..
Общо взето както го разбирам аз и с него да прави секс..
Аз доколкото видях с ултиматума беше грешка в случая и не води до решение в моя полза..

Edited by MobbDeep, 28 August 2010 - 11:10 AM.


#5 Magie

Magie

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 3 Мнения:

Posted 28 August 2010 - 12:05 PM

Другия може би е по-добър с нея, не се вижда с други жени пред очите й, не я дразни. Явно се чувства по-сигурна с него, трябва да направиш така, че да види, че ти също си сериозен и че "може да пусне клона и да се хване за друг без да падне". Това няма да стане като я караш да ревнува и й създаваш още повече чувство за несигурност. Вървиш срещу нея, а не към нея и показваш обратното на това, което искаш. Явно тя те харесва и ти дава шансове да действаш. Не очаквай жената да ти каже всичко черно на бяло, чети между редовете. Казала ти е, че си специален - това означава много, а под неангажираща връзка, най вероятно иска да каже: "Бързай бавно", тоест, че не е готова да изключи другия от живота си така бързо и може би, не защото го харесва като мъж, а като човек и е свикнала с него. Покажи и, че можеш да я обичаш повече от него и той автоматично ще отпадне, очевидно е че не се справя в момента. Единственото, което ти липсва е търпение. А ако искаш през това време да се виждаш и с други жени, просто бъди дискретен.

Edited by Magie, 28 August 2010 - 12:06 PM.


#6 MobbDeep

MobbDeep

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 32 Мнения:

Posted 28 August 2010 - 04:21 PM

може би има нещо вярно Magie.. просто не свалям толкова звезди,а съм умерен
а като ми казва,че никой досега не я е карал да се чувства така, че е щастлива с мен.. но едновременно с това,че не се чувствала добре с мен намекна че не съм правил достатъчно четки..трябвало да запълва времето да казва нещо и разни такива.. разбрала кво губи сега (предния си приятел).. липсвал и секса с него.. е аз след тези думи да почна да се държа като путио и да и свалям звезди и да повтарям колко я обичам ? :\
PP това всичко ми го каза в 1 ден де

Edited by MobbDeep, 28 August 2010 - 04:34 PM.


#7 Magie

Magie

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 3 Мнения:

Posted 29 August 2010 - 10:53 AM

Не, не трябва да й сваляш звезди, а да станеш част от живота й, да й станеш приятел. Правете разни неща заедно, заведи я на планина, нещо активно, в което заедно да разрешавате разни проблеми (например да оцелеете в планината :) ), да сте сами, за да се сближите повече. Покажи и как можеш да й помагаш, да я спасиш, ако падне, тези неща са символични и говорят много повече от думите. Очевидно е, че не си много приказлив докато сте заедно и тя се чуди дали чувстваш същото към нея. Не играй игрички, мълчанието пак е игра...Нормално е да си мисли за бившия и че й е нужно време да го забрави, затова ти казах, че ти трябва търпение. Любим човек не се забравя и заменя лесно, трудностите идват от това, че той не задоволява нуждите й и в следствие на това си се появил ти - третия. Влюбила се е в теб и се е оказала в сложна ситуация с много объркани емоции и чувства. Затова, за да се наредят нещата е нужно време. До колкото разбирам, тя е направила крачката да го зареже, това е добър знак за теб. Не бързай, но не спирай да показваш интереса си.

#8 MobbDeep

MobbDeep

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 32 Мнения:

Posted 29 August 2010 - 04:57 PM

написа ми,че ме обича и след 2 часа ми каза че е разговаряла с приятеля си и щели да се събират.. липсвал .. казал и бил,че последно я питал дали ще са заедно.. (а аз съм и казал че ако събере с него ще спрем да се виждаме) не можела да замени тва с него.. за тва с мен.. но с мен првала по-як секс.. ей такива неща
аз и казах 2-3 неща ,че ми липсва и ми пука и я обичам и т.н. и вика ',щеше да има по-голямо значение ако беше казал тва няколко часа по-рано' ще си помисля и ще ти кажа..
сподели ми,че като го е видяла го е почувствала малко чужд.. само се били прегърнали .. и все още не знае колко точно са заедно..не знаела.. аз в тая ситуация гледам си пишем постоянно и да съм добър с нея.. колкот и кофти да ми е .. не знам какво друго мога да направя.. то зависи от нея и техните взаимоотношения

#9 Mr. Attitude

Mr. Attitude

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 15 Мнения:

Posted 29 August 2010 - 09:50 PM

Чакай сега да се изясним:

и ми говореше за моите други мацки


Моите други мацки? Ми с другите мацки си ѝ показал, че си негоден за сериозна връзка. Ясно какво е положението, тя си имала приятел, ама ти като се правиш на женкар не я печелиш за сериозна връзка. Не да си сложиш девствен пояс докато се натутка, ми просто по-дискретно. Ти би ли тръгнал с някоя, дето е сменила 10 пича, докато сте се виждали? Ама, минало-заминало.
Сега според мен се дръпни и я остави, недей да се "стичаш" по нея, не я игнорирай тотално. Просто и дай място. Да почувства липсата ти. Така ще осъзнае какво чувства. Ако чувства нещо.

Но като чета кво ти е казала го разбирам: "Кефиш ме, ама като говорещ вибратор, аз сериозно гадже си имам да разчитам на него." Сори, може да бъркам.
А ти, обичаш ли я наистина? Вярваш ли ѝ, че тя те обича? Или ти се иска да вярваш?

#10 petar_13

petar_13

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 42 Мнения:

Posted 29 August 2010 - 10:47 PM

Не се сдържах да коментирам някои от горните постове. Да започнем с този:

Не, не трябва да й сваляш звезди, а да станеш част от живота й, да й станеш приятел.


Точно това е нещо , което НЕ бива да правиш. Станеш ли и приятел забрави за връзка (освен ако под връзка не разбираш кошче за душевни отпадъци).

Покажи и как можеш да й помагаш, да я спасиш, ако падне, тези неща са символични и говорят много повече от думите.

На този етап от връзката ви тези неща ще и покажат , че ти си идеалният слуга и ПРИЯТЕЛ на когото може да се разчита за всичко. И ще изпаднеш в ситуация да я спасяваш и да и помагаш непрекъснато, докато тя ходи и се ч**а с друг :) Освен това при така развилите се отношения ще изглежда , че искаш да си купиш връзка с услугите, които и правиш , а това е наистина жалко. Та както пишеше в библията "Спри да даваш на жените бонбони , цветя и услуги ..." Ти трябва да си ценен - да си наградата.

Моите други мацки? Ми с другите мацки си ѝ показал, че си негоден за сериозна връзка. Ясно какво е положението, тя си имала приятел, ама ти като се правиш на женкар не я печелиш за сериозна връзка.


Ами точно обратното. Както нееднократно е писано тук, това че си ценен от другите жени ти вдига стоиността.Според мен това е една от причините възбудила интереса и, въпреки , че е с приятел :D

MobbDeep като цяло няма да е зле да прочетеш библията и други статии от форума. Не опитвай да поставяш връзката ви в рамка и да я обрисуваш с думи. Просто излизай с момичето и се постарай да си изкарвате наистина яко когато се виждате, без да анализираш дали това е сериозна или повърхностна връзка. И недей да говориш с нея за чувства и любофф... Това са неша които се показват с действия.

#11 MobbDeep

MobbDeep

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 32 Мнения:

Posted 30 August 2010 - 05:32 PM

смея да твърдя,че на Magie поста най-много се доближава до истината

#12 CASAN0VA

CASAN0VA

    Маниак

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 361 Мнения:

Posted 31 August 2010 - 12:09 AM

другия пич е по добър от теб сигурно и те вероятно ще останат заедно и това е ! Така виждам аз нещата.Аз имах случка с една дето след първата среща се ч**ахме и после ми заяви,че не искала обвързване и аз го приех-каза ми аз да избера какво ще решим за напред и аз и казах"нека бъдем само любовници" без излишни обаждания,срещи и т.н. САМО СЕКС-тя каза:добре. Но така няколко пъти се ч**ахме и ме беше питала дали излизам с други и аз и казах-Да и тя почна да ревнува и аз я отебах. Ако си излизал всеки път с едни и същи и не си правил нищо с тях-много ясно,че няма да ревнува а ще те помисли за мухльо.

#13 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 31 August 2010 - 09:54 AM

смея да твърдя,че на Magie поста най-много се доближава до истината


смея да твърдя, че си в голяма заблуда! ако реално погледнеш хронологията, в момента, в който си и казал, че искаш сериозно да си с нея и след това за капак да избира между теб и него... всичко се е преебало!

виж, тук нещата стават с емоции и чувства, а не с думички... не казвай нищо, а показвай! не казвай, че искаш да си сериозен с нея, а даже обратното, но и покажи, че си сериозен... същото е и с избора - вербализираш ли го, всичко свършва. не използвай клишета, а действай :)

това, което Маги ти е написала е прекрасно и романтично... можеби всяка жена иска да и се случи нещо подобно... като по филмите, НО в реалността нещата не се случват така. това тя да ти покаже, че незнае какво иска, а ти да и покажеш, че я обичаш още повече е мноооооооооого... ама наистина мнооооооооого голяма грешка. дръж се мъжки, прави страхотни, спиращи дъха срещи (като по филмите), но не се обяснявай, не бъди постоянно на линия, защото ставаш лесен, а лесното не е интересно... знаеш го от личен опит. по скоро е трябвало да се отдръпнеш и да кажеш, че неможе да сте заедно, без да даваш причини... без да се обясняваш да избира. нека тя гони... винаги е романтично, когато нещо пречи на връзката - ти го имаш и не го използваш :D сега ти си гонещия и си обречен на неуспех B) размени ролите... ти бъди наградата, а не тя... нека тя те гони и тогава може и да се получи... в противен случай забрави за нея и карай напред

Успех!

#14 MobbDeep

MobbDeep

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 32 Мнения:

Posted 31 August 2010 - 11:00 AM

прав си за тва с показването.. просто като ми е кофти,че има и друг е малко странно.. мерси за съветите.. и все пак се изморих от игричките да се правя на гъз , да се отдръпвам и да чакам тя да ме търси.. това не е правилно

#15 Magie

Magie

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 3 Мнения:

Posted 31 August 2010 - 03:41 PM

Мисля си, че за сериозна връзката играта трябва малко да се промени..Затова те посъветвах да покажеш, че имаш и други качества, освен сексуални. Според мен връзката им не върви и е пред сигурен разпад, особенно, щом секса не става и ти е казала, че те обича. Аз също съм на мнение, че трябва да се отдръпнеш за сега и да я оставиш сама да стигне до този извод. Също така трябва да определиш границата, че ако спи с него, не може да спи с теб и обратното, но да не й забраняваш да го вижда, защото тя ще го прави от инат иначе.Според мен се е върнала при него, защото там е сигурна, и защото ти си забранил...Ако я оставиш сама да реши, ще е най-добре. И игрички сте си играли достатъчно, дай си малко почивка :)

Edited by Magie, 31 August 2010 - 03:42 PM.