Преход към съдържанието


Снимка
* * * - - 1 votes

Когато изглеждаш доста по-малък?


  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 kamenfifi

kamenfifi

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 15 Мнения:

Posted 23 August 2010 - 03:04 PM

понеже момичетата и жените масово си харесват по-стари от тях мъже ако си на около 20 години а изглеждаш на 15-17 е голям проблем за да си намериш някое момиче около твоята възраст. Един мои колега има този проблем - вижте снимката на профила на неговия Skype mdivc88. Изглежда като някое момче на 15, макс. 17 години, а всъщност е на цели 22. Аз също като него младея пред моите връстници (на 20 съм), които са като мутанти. Какво мислите?

#2 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 23 August 2010 - 04:23 PM

проблема е в твоята глава... ако приемаш това, че си младолик като проблем, то ще бъде проблем :) ако вместо това го приемаш в твой плюс, то ще ти помага. някога си мислех... леле тая мацка как може да излиза с тоя грозен мазник или с оная въшка дето е на един шамар живот... :D това беше в 10ти клас. в реалността за нас мъжете не е най-важното как изглеждаме, колко точно пари имаме и какво караме, а как се държим, какъв ни е характера, дали си лидер... дали се държиш като пу*ка или си мъжкар. е не казвам, че не трябва да си чист и спретнат, но другите неща са просто бонуси и без които можем :beat_up:

#3 kamenfifi

kamenfifi

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 15 Мнения:

Posted 24 August 2010 - 10:21 AM

Да, така е, обаче въпреки всичко ако движа с някои свои връстници изглеждам странно на тяхния фон. Аз съм вече студент, а изглеждам като гимназист от 9-10 клас. Заради външния ми вид моите състедунти ме приемат несериозно и като детенце, въпреки че се държа сериозно, хич не съм несериозен и детски в държанието си. Осъзнах, че единственият начин да си намеря приятели е те да са по.малки от мен. С гаджетата е подобна ситуацията.

#4 Suspect

Suspect

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 178 Мнения:

Posted 24 August 2010 - 02:06 PM

Здравей. Проблема не е в това колко млад мислиш, че изглеждаш, проблема не и в това, колко стар мислиш, че изглеждаш. Проблема е в това, което мислиш, плюс това, че мислиш какво мислят другите, а в същото време ти можеш да контролираш само своите мисли.

Не мисли за това, като за пречка, защото не само, че мислиш негативно, но и му даваш повече сила. Гледай на това като на твой плюс и то ще бъде.

Негативните ти мисли за теб самия са те довели до там, че да си с по - малки от теб, защото дрън дрън дрън. Това е кухо и е само в твоята глава, така че спри да отдаваш толкова внимание на негативните мисли, защото въпреки че не ги искаш, ще продължиш да получаваш все повече от тях.


/ изгледай филма Тhe Secret /
Поздрави: Тодор

#5 CASAN0VA

CASAN0VA

    Маниак

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 361 Мнения:

Posted 24 August 2010 - 08:58 PM

братле,аз съм на 18 и приятелите ми с които се движа са се по големи от мен на по 21/22/24/28 дори и 30 годишни. Защо те не ме отбягват? Някой непознат сигурно ще си каже-абе бегай за кво движите с тоя малкия? Ами общо взето проблема не е в годините или това дали изглеждаш по млад или стар-въпреки,че аз нямам тоя проблем и си изглеждам нормално за годините си.Цялата работа идва от характера-ако си готин отвътре-хората ще ти се кефят,ако си готин отвън и си мухльо отвътре-хората ще те отбягват! Дръж се мъжки,бъди независим-един мъж не зависи от никой,да не ти пука какво мисли тоя и оня-теб това не те интересува-ти знаеш,че си готин и печен.Когато казваш нещо-правиш го! Недей да лъжеш-казвай истината,не се оправдавай като хленчиш.Когато дадеш дума-така да е! Недей да се хвалиш с нищо!-като аз мога това да правя,толкова мога и т.н. Не говори празни приказки! Трябва да имаш чувство за хумор и да умееш да се бъзикаш понякога!

Има още много неща които мога да кажа,но нека сам пробиеш напред.Прочети всичко дето завършва на удивителен и си помисли кое правиш и кое не правиш,кое спазваш и кое не спазваш.Научи всичко това и ще имаш успех :)

Edited by ThunderKICK, 24 August 2010 - 09:01 PM.


#6 Bate Sasho

Bate Sasho

    Напреднал

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 26 August 2010 - 05:01 PM

Както бяха писали в друга тема (не помня коя) "става проблем, когато мислиш, че е проблем". Подобно на теб и в моя свят малко хора биха ми дали точните години, но не съм го приемал като недостатък, нито ми е пречело да излизам с който си поискам и да ходя с която си поискам. Всичко зависи от твоята нагласа, както са ти писали останалите. Сещам се за една тема, която наскоро четох, за едно пълно момиче, което беше накарало един от "нашите" да "хлътне", поради ДЖ характера й. Значи, въпреки, че е пълна, тя пак е най - желаната в компанията. Помисли...ами, ако беше (не дай си Боже) сакат, куц...Нали знаеш, че винаги има и по - лошо? Поправи това, което можеш, с останалото се примири. Гледай филма, който ти е препоръчал Заподозрения, мисля, че ще ти "отпуши очите", както би казал пр. Вучков.