Преход към съдържанието


Снимка
* * * * - 3 votes

вреди ли мастурбацията на играта


  • Please log in to reply
29 replies to this topic

#1 iwanttofuckher

iwanttofuckher

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 136 Мнения:

Posted 21 August 2010 - 05:54 PM

В "Играта" на Нийл Строс, Мистъри отправя послание към няколко негови последователи да ограничат чикиите до една седмично, за да не си хабят хъса за работа, жени и въобще всичко. Това ми се струва прекалено драстично, все пак на млад човек му се иска повече от един път и ограничаването води до дискомфорт. Според мен е трудно постоянно да избиваш сексуалната енергия в нещо друго, нали тя си е за секс.

Edited by iwanttofuckher, 21 August 2010 - 05:55 PM.


#2 kamenfifi

kamenfifi

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 15 Мнения:

Posted 21 August 2010 - 09:13 PM

Всеки организъм е различен, ако за теб да се таковаш собственоръчно само 1 път на седмица ти доставя дискомфорт, пък за мен е точно обратното - като прекаля с чикиите свършвам с по-малко количество, а жените обичат повече сперма да пускаш. Освен това като ги правя твърде често в следващите дни се чувствам поспалив и отпаднал и ми трябва доста време, за да се възстановя. Открих, че колкото по-рядко мастурбирам толкова повече енергия имам, а гебя много енергия с мастурбирането. Освен това до оргазъм стигам по-лесно чрез секс с жена, от колкото от чикия. Аз два пъти съм свършвал без да си докосвам малкия приятел с ръце, там приложих силата на мисълта и беше просто върховно - много по-добре от обикновеното мастурбиране е да знаеш! Невероятен оргазъм и то без да докосна малкия с ръце изобщо. Но като цяло избягвам да мустурбирам често, защото както казах гебя много енергия.

#3 Petko K

Petko K

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 149 Мнения:

Posted 22 August 2010 - 12:52 AM

Единствената опасност е да се почувстваш презадоволен и да спреш да се занимаваш с жени.
А иначе, колко енергия хабиш? Почти нищо, поне на мен ми е все едно дали е 2 пъти дневно или веднъж седмично.
А за количеството, по-малко е, но само ако се изпразниш два-три пъти подред, иначе няма разлика (поне при мен).

#4 iwanttofuckher

iwanttofuckher

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 136 Мнения:

Posted 22 August 2010 - 11:12 AM

Не искам да инсинуирам излишно, но щом с обикновена чикия се "презадоволяваш" тогава какъв е смисълът да влагаш толкова много в преследване на жени?! Нали целта е същата.

#5 Petko K

Petko K

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 149 Мнения:

Posted 22 August 2010 - 12:04 PM

Все си мисля, че целта не е баш същата :)
Имах предвид, сексуално да ти намалее влечението.

#6 Bate Sasho

Bate Sasho

    Напреднал

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 22 August 2010 - 04:36 PM

А бе аз смятам, че си зависи от човек и както всяко друго нещо в природата, всичко опира до БАЛАНС. Трябва да има някакво равновесие, да не си прекалено МУДЕН, но да внимаваш да не се получи и ефекта от "Американски пай". Така, че ...индивидуално за всеки. И стига с тези дословни спазвания на правила "Мистери каза 1 път седмично", мистери каза да се къпя само в неделя...F**k..:)

#7 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 23 August 2010 - 09:54 AM

точно така мен... като си напълно задоволен от чикиите за кво са ти жени?!?! перкай си така и бъди над тия неща :)

#8 CASAN0VA

CASAN0VA

    Маниак

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 361 Мнения:

Posted 24 August 2010 - 09:13 PM

точно така мен... като си напълно задоволен от чикиите за кво са ти жени?!?! перкай си така и бъди над тия неща :)

Хахаха,имам един такъв познат който вика,че на ден го праска по 4/5 пъти,но си му личи,че е задоволен и не му личи никакво желание за секс.Това е доста голям проблем-ако стигнеш до там може и да обърнеш резбата :beat_up: Спрете чекийте и излезте навън и хванете някоя сърничка :D Като се замисли всеки един човек ще осъзнае,че това не е много полезно-защото ти си се презадоволяваш сам и вече нямаш нужда от жени-достатъчно ти е да ги пооглдаш малко и като се прибереш да му спукаш каската,а не е ли по добре като забележиш мацката и направо да идеш при нея,да си изиграеш картите и да я заведеш у вас! Затва внимавайте-чекийте водят до пристрастяване :):D:D

#9 iwanttofuckher

iwanttofuckher

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 136 Мнения:

Posted 24 August 2010 - 09:43 PM

Е да, водят до пристрастяване. Но не защото имат по-силен ефект от реалния секс, а защото е по-лесно и безплатно. Иначе си трябват много работи. Аз съм си тотално пристрастен. Мислех да пусна една мизогинична тема, но се сетих навреме, че просто няма значение.

Edited by iwanttofuckher, 24 August 2010 - 10:05 PM.


#10 iwanttofuckher

iwanttofuckher

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 136 Мнения:

Posted 24 August 2010 - 11:31 PM

... нещо не мога да се отърся от усещането, че жените прекалено страхливи, за да харесат някого и се стремят единствено да консумират блага. С външния си вид гледат да поддържат вниманието към се*е си, за да консумират, понеже както и да го погледнем мъжа е длъжен да прави много повече преди да се съберат двама.

#11 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 25 August 2010 - 08:50 AM

пич... спри се вече! стига си измисля някакви тъпи и тъпи оправдания... не убеждаваш нас, а се*е си! излез навън и пробвай! или се запиши на курсове... можеби това ще ти е най-полезно... сега само си губиш времето, а то е най-ценно в тоя живот! за да ти помогнем ние, ти сам трябва да се пречупиш, а ти не си готов да го направиш... обърни се към Confidence. съвсем скоро има и семинари и курсове :)

#12 iwanttofuckher

iwanttofuckher

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 136 Мнения:

Posted 26 August 2010 - 01:34 PM

Има ли някакви съвети за женени мадами? Сещам се за една, която е на моята възраст, но за съжаление има дете вече. Направо не знам какво да правя, това, което искам е да ... прочетете ника ми. :)

#13 Bate Sasho

Bate Sasho

    Напреднал

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 26 August 2010 - 04:31 PM

Значи, признавам, че не съм много по темата "мадърфакър", но в "житейския" си опит съм имал 2-3 случки. Едното момиче беше омъжена. При нея нещата станаха случайно. Беше се скарала с половинката си и излезнала с приятелки да се оплаче и да отпусне парата. Случи се така, че познавах тези нейни приятелки. По - късно вечерта бяхме вече в един апартаменt и тя (омъжената) започна да "мърмънисва" за "нейния". Зная, съм постъпил малко подло тогава, като използвах тяхното каране за моя изгода и под влиянието на обстановката ...буум..Но иначе пък трябваше да и съчувствам, да стана ГУД БОЙ и да се прибера с "празни ръце". Втората беше на семейни начала, но имаше дете. Както всяка майка (поне с такива убеждения съм останал), темата за детето й е неизбежна. Затова я започнах именно аз. Целта на този посредствен разговор беше, че тя със сигурност влага цялата си енергия и съществуване за детето си. Така, че за мен беше една добра почва за разговор с цел общи неща(същата вечер бях с много позитивно мнение за децата :) ). Веднага след като се изгради едно ...доверие, така да се каже започнах да плямпам нещо от рода "ти вършиш толкова много неща...кажи ми какво правиш лично за те*е си...как се отпускаш, кога за последно се забавлява....о0о наистина, това звучи страхотно...обичаш ли да.....(нещо, което е казала, че обича с др. думи)...бихме могли някой път да отидем бла бла...). И така изградих някаква връзка, доверие или както щеш го наречи. След това заложих целия си чар в един единствен ход и рискувах...и спечелих. Не мога да ти дам точни съвети и подробности. Първо, нямам кой знае какви спомени, второ: всичко това беше по времето, когато живях под мъглата на алкохола и партитата и трето, представа си нямах (или почти никаква, не помня) от НЛП, пик-ъп и така нататък. Всичко съм правил някак си по усет. Зная, че съм постъпвал малко "мръснишки", но ...минало. Общо взето, дано втория пример ти даде някакви насоки, въпреки че пак казвам НЕЗНАЯ КОЛКО СА ВЪРВЕЖНИ ПО ПРИНЦИП, понеже не са заучени от някой като МИСТЕРИ. А третият случай е "ъндър кънстръкшън", така че ако има някакъв напредък ще споделим преживяното :beat_up:. Айде успех в мисия "женени с деца" и умната....да не станеш главен герой във филма :D .

#14 iwanttofuckher

iwanttofuckher

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 136 Мнения:

Posted 27 August 2010 - 08:15 PM

Мда, мерси за ценната информация. Тази мацка живее през една улица от нас, но понеже града е всъщност село всички се познават и подобни забежки са трудни. Пък и де да знам ... както има дете ... едва ли ще се юрне по чужди мъже. Не знам как да я пробвам.

#15 Bate Sasho

Bate Sasho

    Напреднал

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 27 August 2010 - 09:02 PM

А бе баш пък ценна информация :D. Като има дете не значи, че е лишена от емоции, чувства или желания. Имаш ЛС :)