Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Връзка между мъж на 23 и момиче на 15


  • Please log in to reply
29 replies to this topic

#16 eLfisH

eLfisH

    2Pac Shakur

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 265 Мнения:

Posted 08 July 2008 - 03:04 PM

Съгласен :P

Пък и внимавай да не попаднеш на грешния човек, защото ако си ти мъжа на 23 години може да ти турят 3-4 годинки за педофилия :)


Когато е непълнолетна или малолетна, а приятеля й е пълнолетен трябва само една жалба от родителя и папа кура. Същото става и в обратния случай

#17 MisterX

MisterX

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 106 Мнения:

Posted 08 July 2008 - 05:38 PM

Когато е непълнолетна или малолетна, а приятеля й е пълнолетен трябва само една жалба от родителя и папа кура. Същото става и в обратния случай


Това не е напълно вярно. Трябва да се докаже, че лицето което е под 18 години, но над 14 не разбира извършеното, което нали се сещаш, че е почти невъзможно.
Извадка от закона :
Минималната възраст за валидно сексуално съгласие е 14 години и е еднаква за момичета и за момчета. С измененията на НПК от 2004 г. тя е уеднаквена също така при хетеро и хомосексуалните контакти. Според НК съвкупления с деца не навършили 14 годишна възраст са наказуеми. Също така е наказуемо, ако пълнолетно лице (над 18 години) осъществи сексуален контакт с лице над 14 години, което не разбира свойството и значението на извършеното.

#18 *----=Elit Force=----*

*----=Elit Force=----*

    ElitForce

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 311 Мнения:

Posted 11 July 2008 - 07:54 PM

Това не е напълно вярно. Трябва да се докаже, че лицето което е под 18 години, но над 14 не разбира извършеното, което нали се сещаш, че е почти невъзможно.
Извадка от закона :
Минималната възраст за валидно сексуално съгласие е 14 години и е еднаква за момичета и за момчета. С измененията на НПК от 2004 г. тя е уеднаквена също така при хетеро и хомосексуалните контакти. Според НК съвкупления с деца не навършили 14 годишна възраст са наказуеми. Също така е наказуемо, ако пълнолетно лице (над 18 години) осъществи сексуален контакт с лице над 14 години, което не разбира свойството и значението на извършеното.

Това е вярно,но все пак говорим за друго-не от гледна точка на закона или дори морала,а от гледна точка на това,че 23-годишен мъж,претендиращ да е физически и психически развит,ни пита дали да чака 15-годишно момиче!!! Това просто не знам как да го нарека.Принципно съм виждал и по фрапиращи случаи,и единствената дума,която ми идва на ума е "жалко" . :) Пич,какво става с 20-годишните момичета,да не са се свършили..? Всъщност,не е моя работа.Прави си каквото щеш,но моето мнение е,че тази тема е...по-добре да не се изказвам. :blink: :) :P

#19 Coco Chanel

Coco Chanel

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 91 Мнения:

Posted 17 July 2008 - 12:21 AM

Абе какво се занимавате с хора, които не живеят в нашият свят! Не виждате ли, че момчето си живее в собственият си филм! Самият въпрос, който ни задава е абсурден и нереален. Кой нормален човек чака някого години без да е имал контакт с човека, без надежда, че ще се получи нищо със сигурност?
Пич извинявай за директността ми но не задавай повече такива въпроси, остави мечтите във фантазийте ни :) Не си много малък и можеш да стъпиш здраво на земята стига ти да го искаш!
Няма такова нещо на 15 години човек да е зрял и да знае какво иска от живота...ми то иначе нямаше органите на властта да ги поставят в границата на непълнолетните :D
Прочети Библията! ;)

#20 EXIST

EXIST

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 9 Мнения:

Posted 17 July 2008 - 01:13 AM

Това е вярно,но все пак говорим за друго-не от гледна точка на закона или дори морала,а от гледна точка на това,че 23-годишен мъж,претендиращ да е физически и психически развит,ни пита дали да чака 15-годишно момиче!!! Това просто не знам как да го нарека.Принципно съм виждал и по фрапиращи случаи,и единствената дума,която ми идва на ума е "жалко" . :) Пич,какво става с 20-годишните момичета,да не са се свършили..? Всъщност,не е моя работа.Прави си каквото щеш,но моето мнение е,че тази тема е...по-добре да не се изказвам. ;) :D :)

Кво да ви кажа на 20 са вече толкова амортизирани(НЯКОИ)че 15 не е лоша възраст.кво го заядохте момчето, доста неадекватно при това, какъв ще да е вашия свят,въпросът никак не е абсурден а съвсем реален случва се на много хора, пък да се оповаваш на органите на реда като адекватно определящи се дължи на много бой с кирката.ако не можете да отговорите по добре трайте.

#21 franko_begbie

franko_begbie

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 150 Мнения:

Posted 17 July 2008 - 09:42 AM

Кво да ви кажа на 20 са вече толкова амортизирани(НЯКОИ)че 15 не е лоша възраст.кво го заядохте момчето, доста неадекватно при това, какъв ще да е вашия свят,въпросът никак не е абсурден а съвсем реален случва се на много хора, пък да се оповаваш на органите на реда като адекватно определящи се дължи на много бой с кирката.ако не можете да отговорите по добре трайте.


Така е! А пък за последното - колко пъти съм искал да "кажа нещо", ама като не разбирам... :)))

#22 Coco Chanel

Coco Chanel

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 91 Мнения:

Posted 17 July 2008 - 11:12 AM

Е извинявайте ама вашата психика е изкривена! :)

#23 EXIST

EXIST

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 9 Мнения:

Posted 17 July 2008 - 07:00 PM

пак се изказа неподготвен. :) взе да ти става навик.

#24 Coco Chanel

Coco Chanel

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 91 Мнения:

Posted 17 July 2008 - 08:18 PM

Аз имам право на изказвания! Ако те*е нещо моите постове ти пречат ходи се оплачи на модераторите!
Тук сме всички за да изказваме мнение! Не сме тук да се съобразяваме с прищевките на разни разглезени малки момченца!
Извинявам се предварително на всички коректни потребители за този пост!!!

#25 *----=Elit Force=----*

*----=Elit Force=----*

    ElitForce

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 311 Мнения:

Posted 17 July 2008 - 09:09 PM

въпросът никак не е абсурден а съвсем реален случва се на много хора

Това,че на теб ти се случва не е наш проблем.И да си светна,че това е ДЖ(Дон Жуан) форум,а не форум за педофилия. Comprende.!? :) Да,предполагам,че като емоционално-неузрели индивиди,ви се вижда нормално да се зарибявате по момичета,които още не са били родени,когато вие сте тръгвали на даскало.Но,хей,кои сме ние да ви съдим,нали..? Обаче недей да идваш тук и да ни обясняваш как това е "нормално".И това с "изказа се неподготвен" го знам от детската градина(или е "затапка" ^_^ на 13 години),така че вземи се осъвремени малко.Нищо чудно,че ти се вижда нормално ;) .

ако не можете да отговорите по добре трайте.

Странното е,че точно ти го казваш. :lol: :lol: :lol:

пак се изказа неподготвен. :) взе да ти става навик.

Единствения,който се изказва неподготвен си ти.Така че,поживей малко в реалния живот и тогава пак вземи да постваш.АДЕКВАТНО!!! :D Писна ми от ЛУЗЪРИ!!! :)

#26 NRG

NRG

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 496 Мнения:

Posted 17 July 2008 - 09:37 PM

Форумът има само 3 правила. Научете ги, защото чашката ще прелее и ще трия мнения.

#27 EXIST

EXIST

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 9 Мнения:

Posted 18 July 2008 - 11:02 PM

Моите уважения към всеки един от вас ,но справедливостта изисква да се погледне детайлно дискусията и да се види кой нарушава добрия тон.А относно квалификациите бих посъветвал всеки, претендиращ за интелектуално мнение да се разграничава от тях.Всеки има нужда от мъдростта на другите докажете че заслужавате хората да вземат пример от вас и вашите мнения.В моя защита бих казал, че аз никога не съм казвал че одобрявам точно така зададената тема ,но подкрепих автора и тъй като счетох че обвиненията срещу него бяха неоправдани. :)

#28 *----=Elit Force=----*

*----=Elit Force=----*

    ElitForce

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 311 Мнения:

Posted 20 July 2008 - 03:46 PM

Моите уважения към всеки един от вас ,но справедливостта изисква да се погледне детайлно дискусията и да се види кой нарушава добрия тон.А относно квалификациите бих посъветвал всеки, претендиращ за интелектуално мнение да се разграничава от тях.Всеки има нужда от мъдростта на другите докажете че заслужавате хората да вземат пример от вас и вашите мнения.В моя защита бих казал, че аз никога не съм казвал че одобрявам точно така зададената тема ,но подкрепих автора и тъй като счетох че обвиненията срещу него бяха неоправдани. :D

Виж,както казах по-горе:"Ние нямаме право да го съдим".Но също казах и,че темата ми се струва абсурдна!!! :) Смешно е мъж на 23 да публикува такава тема...и е жалко да го подкрепяме в абсурда! Поне такова ми е мнението. Нямам нищо против човека...но това не променя факта,че темата е нелепа!!! ;)



Послепис:ТОВА Е ДЖ ФОРУМ...НИМА ТОВА Е ОБРАЗА НА ДОН ЖУАН..? :D НЕ МИСЛЯ ТАКА!!! :P

Edited by ~*FreeStyl3*~, 20 July 2008 - 03:47 PM.


#29 sad3

sad3

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 221 Мнения:

Posted 20 July 2008 - 10:20 PM

Пич,не се пали толкова,човека просто е поискал мнение,вече го е получил <_<

#30 *----=Elit Force=----*

*----=Elit Force=----*

    ElitForce

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 311 Мнения:

Posted 24 July 2008 - 07:43 PM

Пич,не се пали толкова,човека просто е поискал мнение,вече го е получил :D

Не се паля. :) Просто от доста време насам ме дразни този наплив на AFC теми във форума.Толкова жалки искания на съвети,които лесно биха могли да бъдат прочетени в страниците на "Библията".Това тук е DJ,не AFC форум.Това е. :P