Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Връзка между мъж на 23 и момиче на 15


  • Please log in to reply
29 replies to this topic

#1 sladur_bg

sladur_bg

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 13 Мнения:

Posted 29 June 2008 - 02:58 PM

Според вас има ли бъдеще връзката между мъж на 23 и момиче на 15 и струва ли си да я чака докато порасне и отиде в неговия град а през това време да е с други и изобшто би ли се получило нещо предвид възрастовата разлика и в последствие когато той е на 27-8 а тя на 18 вие бихте ли я чакали или мислите че товава ще е късно

#2 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 29 June 2008 - 06:13 PM

Според вас има ли бъдеще


бъдеще!?! ако имаш предвид - во веки веков - не :rolleyes:
година, две, максимум три

#3 NRG

NRG

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 496 Мнения:

Posted 29 June 2008 - 06:13 PM

Тоя фокус го има само по филмите. Живей в настоящето.
Това се получаваше преди много години. Сега, в 21-ви век, докато стане на 18 момата ще се е влюбила, страдала от любов, намерила чичко-паричко, оженила, родила близнаци и отчаяла от живота. Примерно.    

#4 *----=Elit Force=----*

*----=Elit Force=----*

    ElitForce

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 311 Мнения:

Posted 29 June 2008 - 08:08 PM

Според мен си гледай живота и недей да я чакаш тъи като за 2-3години ще и минат "1000" неща през главата!!! :rolleyes:
15-годишмите всеки ден се влюбени,а на другия се разлюбват.Не знаеш какво ще и скимне на детето(сори ама дори с визия на Мис Свят на 15 години те още са деца!!!).Много малък брои са открили каквото искат и не се лутат в "океана" на живота :)

#5 sad3

sad3

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 221 Мнения:

Posted 30 June 2008 - 08:53 AM

И тези,които са разбрали какво искат,не са сигурни в това дали наистина го искат
Не се занимавай с деца :rolleyes:

#6 sladur_bg

sladur_bg

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 13 Мнения:

Posted 30 June 2008 - 09:23 AM

Въпроса е че го знам от други хора че тя много иска
PS diva orxideq защо според теб би продължила само 1 2 години

#7 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 30 June 2008 - 09:54 AM

Въпроса е че го знам от други хора че тя много иска
PS diva orxideq защо според теб би продължила само 1 2 години


защото тя е още дете :rolleyes: тепърва ще се развива и израства, като човек и личност т.е. ще се променя
с промяната на мислене, виждания и желания, тази връзка също ще търпи промени...
на тази възраст понякога промяната е рязка /хормони, настроения, желания.../

ти чувал ли си за връзка, която е започнала от детските години и е продължила во веки веков?
аз да, но е започнала когато са били на 18г ...женят се, деца...всичко изглежда ок, но не...следва промяната и развода...

за бъдеще се мисли, едва когато хората са зрели и готови да поемат отговорност :)

#8 MisterX

MisterX

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 106 Мнения:

Posted 30 June 2008 - 11:58 PM

защото тя е още дете :) тепърва ще се развива и израства, като човек и личност т.е. ще се променя
с промяната на мислене, виждания и желания, тази връзка също ще търпи промени...
на тази възраст понякога промяната е рязка /хормони, настроения, желания.../

ти чувал ли си за връзка, която е започнала от детските години и е продължила во веки веков?
аз да, но е започнала когато са били на 18г ...женят се, деца...всичко изглежда ок, но не...следва промяната и развода...

за бъдеще се мисли, едва когато хората са зрели и готови да поемат отговорност :)


А все едно пък той не е дете още.... ;)

#9 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 01 July 2008 - 10:47 AM

А все едно пък той не е дете още.... :)


е, той е по-голямото дете ;) затова обърнах внимание на по-малкото ;)

а и не мога да кажа, че е дете на 23г :) вече минава в друга категория
иначе, детето във всеки от нас понякога си остава живо ... и това е хубаво

#10 *----=Elit Force=----*

*----=Elit Force=----*

    ElitForce

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 311 Мнения:

Posted 01 July 2008 - 02:15 PM

Боже опази!!! (защо няма емотикон "прекръстване" :) ).Човече,не мога да повярвам какво чета.Както колегата вече е казал,тя още е дете.Орхидеята също е права.Как може да се занимаваш с 15-годишни..? :) Аз съм на 17,и вече се отказах да ходя с някоя под 18 ;)
Баси темата ;) ПОРАСНИ!!! ;)

#11 sladur_bg

sladur_bg

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 13 Мнения:

Posted 01 July 2008 - 04:10 PM

Има много момичета които за 15 годишната си възраст са много зрели и знаят какво искат от живота а има и мъже които и на 30 са с акъл като на 9 годишна лапе. К`во се впрягате токло и с това порасни порасни ... пораснал съм достатъчно и физически и психически и мога да разсъждавам като възрастен човек . Нищо не се знае в тоя живот и нищо не е сигуно може един ден точно тя да е майка на децата ми .. :) боже хора просто исках вашето мнение по въпроса аз не съм тръгнал да я чакам никой не знае какво ще стане например след 5 години . В момента си имам приятелка с която сме заедно вече от 3 месеца и темата я направих за да видя мнението на други хора по въпроса...

#12 eLfisH

eLfisH

    2Pac Shakur

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 265 Мнения:

Posted 05 July 2008 - 11:00 PM

Според мен си гледай живота и недей да я чакаш тъи като за 2-3години ще и минат "1000" неща през главата!!! :(
15-годишмите всеки ден се влюбени,а на другия се разлюбват.Не знаеш какво ще и скимне на детето(сори ама дори с визия на Мис Свят на 15 години те още са деца!!!).Много малък брои са открили каквото искат и не се лутат в "океана" на живота :P


Съгласен :P

Пък и внимавай да не попаднеш на грешния човек, защото ако си ти мъжа на 23 години може да ти турят 3-4 годинки за педофилия :(

#13 MisterX

MisterX

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 106 Мнения:

Posted 06 July 2008 - 05:02 PM

Според закона долната граница е 14.

#14 *----=Elit Force=----*

*----=Elit Force=----*

    ElitForce

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 311 Мнения:

Posted 07 July 2008 - 06:32 PM

Според закона долната граница е 14.

Престани да го подкрепяш! :P ;) Цялата тема е смехотворна! :)

#15 MisterX

MisterX

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 106 Мнения:

Posted 08 July 2008 - 12:58 PM

Престани да го подкрепяш! :P :P Цялата тема е смехотворна! :)


Това е факт, да, просто внасям разяснение .. ;)