Преход към съдържанието


Снимка
* * * * * 2 votes

Момичето с най-прекрасните очи в света


  • Please log in to reply
39 replies to this topic

#31 jacksfill

jacksfill

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 23 Мнения:

Posted 10 August 2010 - 08:27 AM

Хич не мисля, че може да ме върти по някакъв начин на малкия си пръст. Ако беше така, не вярвам да ми звъни по 5 пъти сутрин докато спя да ме сабуди или пък вечер докато е на рожден ден да ми пише смс-и ,че иска да се видим за малко и т.н ... Аз смятам да изчакам да видим какво ще стане, може наистина да и трябва малко повече време и да изчаква да види дали съм напълно сериозен към нея, дали съм постоянен. Така ги разбирам нещата в момента, писна ми от тея правила ,всеки път - следващата. Пък и се чувствам готино, не усещам никаква несигурност като съм с нея. Тя също се чувства готино. Ще видим, в крайна сметка всичко е за добро, ще получа добър урок на края.

#32 jacksfill

jacksfill

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 23 Мнения:

Posted 10 August 2010 - 06:11 PM

Май започвам да си водя монолог, но все пак това е форум, и може и да има някой, който би могъл да научи нещо хубаво за него.

След петия пореден път, в който се целуваме и тя не иска да ме потърси след това ... нещо ми прещрака и обърнах нешата.
Да, доста импулсивно го направих, но съм си такъв по същност.
Днес и писах един смс, тя не ми отговори, след един час и писах втори, тя пак не отговори... Много добре знаех ,че ще стане така.
В 90% от случаите, усещам как ще се развият отношенията с това момиче, кога ще пише, кога ще се обади, кога ще и е интересно и кога не. За първи път ми се случва да усещам нещата с такава интуиция, до сега не го бях правил.
След като не ми отговори на втория смс се ядосах малко, защото нещата почнаха да се повтарят вече много пъти и ми кипна.
Писах и трети смс нещо от сорта на "Пак започнаха да ти растат ушите след като те потърся. Омръзна ми вече, категорично не искам да ме търсиш, освен ако не ми дадеш положителен отговор на въпроса от ония ден (да сме гаджета :very_happy: ) , имам достатъчно приятелки, с които мога да си разговарям, така че ми писна от лигавщини!"
Веднага знаех какво ще последва - разбира се тя ми се обажда след по-малко от 2 минутки. Не и вдигам, на работа бях и не можех да разговарям. Повече не ме търси. През целия ден си мислех как тя ще чака да я потърся първи и да не си спазя казаното, а след това може би ще се обади. Не и се обадих, вече съм категоричен, ако иска да бъде във връзка с мен ОК, ако не иска няма да се занимавам, реших да пробвам по друг начин, вярно много импулсивно, но съм си такъв. Та прибирам се от работа към 15:00 следобяд, след около половин час чувам женски гласове във входа, помислям си веднага - това е момичето и е доша може би до другата колежка да си вземе багажа и да я откара при техните. След 5 минутки кво да видя (интуицията отново проработва перфектно хахах) поглеждам през прозореца, виждам момичето с красивите очи :D как помага на колежката си да натоварят два куфара в колата и. Викам си на ум, егаси... как познах за н-ти път и ми стана странно. Гледайки от терасата, я виждах по тялото на езика, колко много не е в настроение и нещо я измъчва. Прибирам се в стаята, лягам да почивам и си мисля на ум - тя няма да издържи така без да разбере дали наистина съм го решил това или не, няма да мине само с едно телефонно обаждане, на което аз не съм отговорил, сигурно ще закара колежката си и на връщане ще ми се обади или пише смс. И сещате се какво стана, след около 2 часа, след като вече явно са си свършили работа, какво да видя - будя се от сън, гледам телефона имам смс от нея. Егаси интуицията! Беше ми писала смс (след 6 часа след като аз и бях писал, значи признак ,че не е спирала да мисли за това, но просто е изчаквала да я потърся аз) нещо от сорта "Ок щом така си решил. Не ми даде възможност да ти обесня защо не съм ти писала, добре ти реши така" В случая не виждам какво толкова ми натяква, че съм решил, като мойто решение беше ясно заявено към нея - Или най-накрая ще ми бъдеш приятелка или забрави за мен, точка. -


Та това исках да споделя, не ми пука сбъркал ли съм или не, времето ще покаже, но историята се развива около месец време и премина през един и същи етап около 5 пъти, развитието беше минимално и незадоволително. Ако пък наистина ме харесва и преодолее гордостта си (макър че при жените не вярвам да има такава гордост) ще ме потърси въпреки всичко ,ако ли пък не здраве да ...поне не беше скучно последния 1 месец, забавлявах се :cj: :angel:

#33 ItalianMike

ItalianMike

    It's time to toss the dice

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 11 August 2010 - 09:14 AM

Пич, тя никаква гордост не трябва да преглъща. Ти си виновен, че така е станало.

Мацката не се е държала странно, просто в малък град като вашия не може да си позволи да спи с някой след 2 седмици познанство, да бъде изч**ана, да я зарежеш и после пак да търси друг, който благодарение на теб, вече ще знае, че номера минава. И така тя ще се превърне за два дена в "курвата на махалата". Как очакваш да тръгне да се мляска с те*е на всяка пресечка? И не че не става, просто в твоя случай нямаше как да стане.

Първо, в началото на отношенията ви ти се прояви като навлек. Ок, след това относително си оправи нагласата и поведението, но жените не са толкова глупави, тя много добре знае, че имаш сериозни намерения към нея. Това "Имах сериозна връзка, сега ме е страх от друга", ти си го провокирал, с притискащото си поведение в началото. Тя просто е искала да ти кажа "Бих искала да се виждаме понякога, да видим как ще потръгнат нещата и ако си изкарваме добре заедно, да продължим накъдето задуха вятъра". Ти не си разбрал намека, помислил си, че се държи странно и си играе с теб, но тя просто се е опитвала да сложи едни граници, които да й дадат време да те провери дали наистина си толкова готин, колкото го играеш откакто получи някои съвети тук. И между другото с последният си СМС си се провалил епично на този нейн тест. Показал си, че не я разбираш( груба, груба грешка), излязъл си нийди( не толкова груба грешка, колкото предишпната) и си я накарал тя да избира( адски груба грешка). Но най-грубата ти грешка от всички е, че си вербализирал ултиматума си. Ултиматум на жените не се поставя с думи, а с действия.

И една връзка не се гради с "Хайде да станем гаджета", а с действия, които да доведат до крайната цел на ескалацията( аха, аха секса), пък след това ако ви било писано да си допаднете като характери - дългосрочна връзка. Ти съвсем наобратно се опитваш да направиш нещата.

Сега една тайна от мен: Ако събереш мъж и жена, достатъчно зрели и с известен опит в отношенията мъже-жени, те и двамата ще ти кажат, че това което търсят от другият пол е "Неангажиращ секс, без някакви примамки и условия около него. И евентуална дългосрочна връзка, ако сексуалната връзка протича добре". Усещаш ли къде ти е проблема на теб в случая? Опитваш се да сложиш условия около секса. Условия като дългосрочна връзка, сериозна връзка, парадиране пред света с това че ходите заедно, опасност нещата да не потръгнат между вас двама, защото мислиш прекалено много за бъдещето, опасност тя да се сдобие с емоционално зависим партнъор и още много, много неща, които тя не би искала в началото на сексуалните си отношения с някого.

Сега съвета ми... спри да действаш като ученик. Просто спри. Ако тя още те интересува( доста ми е интересно дали ти още я интересуваш), обличаш едни дънки, миеш зъбите и отиваш малко да я пораздрусаш емоционално на момента. Тайно! Не е нужно целият свят да знае кой с кой се ч**а. Това не го разбирай буквално. Просто бъди OK с желание й отношенията ви за момента да не са обществено достояние, бъди OK с факта, че ще трябва да поработиш, за да потръгнат нещата, защото като направиш крачка напред, винаги правиш три крачки назад, бъди OK с факта, че тя има правото да ти тръшне вратата пред носа и бъди OK с факта, че не разбираш жените, така че се постарай за в бъдеще повече да мислиш и от нейна гледна точка. И бъди OK с факта, че първо е секса, после са сериозните отношения, ако изобщо последват такива.

Ако не си OK с горните факти, СЛЕДВАЩАТА е по-удачен вариант. Но рано или късно ще трябва да си OK поне с някои от горните факти, защото иначе пак ще пишеш подобни теми.

Има за финал една мъдра мисъл: Първо сваляш гащите, после си вършиш работата. Че иначе може да се оакаш целия. :)

Хайде поздрави! Наистина се надявам да успееш да се пребориш за своята истина, но това ще стане само като си видиш грешките и направиш нещо по въпроса с тях. :cj:

#34 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 11 August 2010 - 10:15 AM

след поста на колегата трудно мога да добавя каквото и да било НО... дет се вика всичко става както сам си го направиш... говориш за сериозна връзка... ти луд ли си? коя готина и интелигентна мацка ще иска връзка с човек, който за момента е никой, а само за 3 дни я вкарва в някакви драми и постоянно я кара да се чувства кофти... просто погледни от нейните очи, от нейната гледна точка, а не само през твойте... този урок го запомни, защото ще ти е полезен в живота. има нещо друго - ако до 3-4 среща не се стигне до секс е под 1% вероятността изобщо да се стигне :cj: помисли върхо нещо друго - една страхотна вечер с много емоции и безброй яки преживявания е нормално да завърши със секс, в който мацката да не знае къде се намира :) друго... когато тъ држи на стендбай, знай че има някакъв интерес към теб, ама не много висок... и ако се появи нещо интересно ще предпочете него пред теб... а ако се появи нещо обсебващо интересно, ще видиш със очите си как всичко, което ти е обяснявала са врели некипели :) и тогава вече е гадничко

относно последните ти действия - съгласен съм, че трябваше да форсираш нещата... ама ти го направи точно като в 6ти клас, щото в и в осми клас вече така не става :) ItalianMike, ти каза - не вербализирай твойите мисли и не поставяй условия. това са основи във взаимоотношенията със жените! не говори, а действай! рамки се поставят с действия, форсира се с действия, показваш интерес с действия и (само когато му дойде времето) показваш, че я обичаш ПАК с действия! карайки я да избира, я караш да мисли... и повярвай ми ще измисли причини защо да не те избере (за които до сега не се е замисляла)

#35 jacksfill

jacksfill

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 23 Мнения:

Posted 11 August 2010 - 11:49 AM

Оценявам съветите ви, доста истина има. Аз опитах да действам и да ескалирам без много приказки и лигави смс-и както от началото и за период от седмица
успях да ескалирам до някакво ниво, в която тя започна да ме търси много, започна да ми се обажда много и започна да ми пише смс-и много.
Не мога да кажа, че не съм я накарал да се чувства хубаво когато е с мен. Но търпението ми явно не издържа, по принцип съм много нетърпелив и за това
става всичко това. Ясно ми е ,че грешката си е моя, а не нейна. Но в момента не виждам начин как мога да поправя нещата за втори път, дори тя все още да има
интерес, едва ли имам реален шанс. Осъзнавам ,че последните ми действия са малко като на шестокласник, но вече е минало свършено. Ако ме потърси случайно, ще измислим нещо, ако ли не ще бъде следващата. Би било доста нийди и лигаво, ако я потърся пак и и се извиня за това, което съм и казал. Не бих го направил.
Не вярвам, че ще има ефект. Все пак още един важен урок, мерси :cj:

п.п - На мен ми беше ясно, че тя ме изчаква и проверява дали намеренията ми към нея са наистина сериозни. Аз чаках, един месец. Никога не съм чакал толкова много, за това ми беше ясно ,че ситуацията е малко по-особена с това момиче, но все пак чаках. Щях да потърпя и още и да чакам още, но вчера ми кипна и действах доста спонтанно и малко необмислено.

Edited by jacksfill, 11 August 2010 - 11:53 AM.


#36 jacksfill

jacksfill

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 23 Мнения:

Posted 12 August 2010 - 05:21 AM

Все пак вчера реших, че ще трябва да се обадя и да и се извиня, колкото и глупаво да изглежда нямах друг избор. По-добрия вариант беше да се оправдая някак си, който пак не беше сигурен ,че ще е успешен. А вторият вариант беше да не я търся наистина, който клонеше към още по-малка успеваемост.
Обадих и се, извиних и се, оправдах се с някакво извинение, че тя не заслужава такова тъпо отношение от моя страна и че съжелявам много ,че съм се държал като лайнар.Казах и че въобще не е вярно ,че не искам да ме търси повече и още по-малко искам от нея каквито и да били отговори на каквито и да били въпроси. Тя ми отговори ,че не е сигурна дали ще ми прости, защото много съм я бил ядосал, но все пак към края на 10-минутния разговор започна да ми казва, че ще ме пребие ако не спря да се обеснявам. Останах доволен, поне се извиних и признах, че съм се държал като тъпанар, но не бях сигурен дали ми е простила, все пак бях доволен от се*е си. Вечерта към 12:00 ми се обади да ме пита как съм и какво правя, аз и казах ,че съм вкъщи, тя ми отговори ,че е на купон с приятелки. Минаха се около 2 часа и половина и към 2:30 през ноща тя ми се обади с изгарящото нетърпение да се видим. Нямах работа, не ми се спеше съгласих се. Уговорихме си среща в 3 часа през ноща на един паркинг. Аз я чакам, тя идва с една нейна приятелка. Приех го като добър признак и ясен знак, че все пак (ако не се проваля още някой път хахаха) би излезнало нещо. Почувствах се много добре, след като тя ме запозна с една от най-добрите си приятелки, а след това се гушнахме пред нея без никакви притеснения. Изпратих я до тях, пак нямаше секс, но имаше много целувки, гъделичкане, боричкане.. бихме се малко, после пак се поцелувахме, поговорихме си и така. Опитах нещо повече, но тя не ми позволи и в крайна сметка прекарахме още един приятен час и половина без секс, но приятно. И така ....не се сещам за друг човек, който толкова много пъти да изкачва стълбата до горе и след това да пада пак на долу... ххаха :cj: :)

#37 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 12 August 2010 - 09:48 AM

пич... нещо май си говорим на различни езици :cj: ние ти казваме, че трябва да се стегнеш, а ти продаължаваш да се правиш на пу*ка и да ни обясняваш колко добре си се представил... гледаш само от твоята камбанария... вникни в това което ти казваме ние. имаш късмета, че мацката ти се кефи много. хубаво извинил си се, ама за кво трябва да се обясняваш и да се оправдаваш. бъди мъж!

сега ти препоръчвам да измислиш една яка среща за след 2-3 дни и до тогава да не се виждате. а на срещата и покажи един друг свят... твоя свят, ама такаче да получи душевен оргазъм... не да я водиш на кафе... и я изч**ай най-накрая, щото съвсем скоро всичко ще отиде подяволите! от личен опит ти го казвам, момче

#38 jacksfill

jacksfill

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 23 Мнения:

Posted 12 August 2010 - 02:41 PM

Не мисля, че съм се обеснявал като пу*ка, може би така звучи по това, което съм обяснил, но не е така.

За секса си прав. Време е...

#39 SwappeR

SwappeR

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 20 Мнения:

Posted 19 August 2010 - 12:18 AM

Не мисля, че съм се обеснявал като пу*ка, може би така звучи по това, което съм обяснил, но не е така.

За секса си прав. Време е...


Прочетох всичко до тук и... Какво мога да ти кажа? Според мен не приемаш съвети. С мненията си сякаш се стремиш да насочиш нещата в желаната от теб посока, а всички се опитват всячески да ти налеят безплатен акъл в главата. Нещата не са такива, каквито на теб ти се иска. Нещата си ги изпуснал отдавна и малко или много се носиш по течението и най-вече инициативата отдавна не е в теб.

Всички, дори да не искаме да си признаем, сме били на твоето място. Циклиш. Не мислиш. Дори и да искаш не можеш. Зарежи тая работа, отдавна е обречена.

Ако толкова искаш да стане нещо не съсредоточавай усилията си само върху една жена. Намери си друга да те разсейва от тази, с която си "забил". Гледай първата случайно да дочуе, че има съперничка и се кефи на резултата. И накрая - разпиши се на още няколко за*ника и после се върни да прочетеш какви си ги вършил с текущата. И си направи изводите :)

#40 NooB

NooB

    Никъв Опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 180 Мнения:

Posted 19 August 2010 - 01:59 AM

И накрая - разпиши се на още няколко за*ника и после се върни да прочетеш какви си ги вършил с текущата.

:beat_up: :)