Преход към съдържанието


Снимка
* * * * * 2 votes

Момичето с най-прекрасните очи в света


  • Please log in to reply
39 replies to this topic

#16 NooB

NooB

    Никъв Опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 180 Мнения:

Posted 27 July 2010 - 08:07 PM

За обеснението в любов на първа среща, аз запомних нещо като цитата "Мъжа получава ли свирка след първото Здравей" както като "Здравей - много хубави очи" примерно.

Случвало ми се е в леглото след секс момичето да ме помоли да и кажа, че я обичам "Аз мълча" не ми иде от вътре.


Не, че аз не съм писал теми за момичета, но като се замисля някои дори не пишат тема за това какво да правят с дадено момиче. Доста енергия си хвърлил тука /замисли се/ особенно с изчерпателните ти постове.

Аз съвет немога да дам мисля, че добре се справяш и разбираш грешките си, научаваш се ,не ги повтаряш, но някои неща не знаеш е учи!

#17 Mr. Attitude

Mr. Attitude

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 15 Мнения:

Posted 27 July 2010 - 09:47 PM

Да, ама на него като му иде отвътре?
Ъъъ не че нещо престарал си се с тия любовни обяснения, и все пак искал си да го кажеш - казал си го.
Е щом го е казал, тя ако го оцени и му отвърне със същото (нямам предвид имаш много хубави очи - ъъъм, ти също, ами че ако тя вижда в теб някакви качества, които я впечатляват, би трябвало да ти каже или покаже). Сравнението на свирка с комплимент за мен е нелепо, но както и да е. Не съм останал с впечатлението, че жените дават секс като награда, има такива дето се опитват, ама не ги търпя. Сексът се прави за кеф и от двете страни.
Мисълта ми е, че ако ти след тия СМС-и и т.н. изведнъж ѝ кажеш - "ми аз имам нужда тука от малко време, ама неопределено нали, и ти ще трябва да ме чакаш", според мен - няма да те чака. Има и друг вариант, такива хора, дето обичат животът да им се "случва" без да взимат особено участие в него. Ако е от тях и те чака - отново те съветвам да не се занимаваш с нея. Вярвай ми, тя едва ли ще те чака, защо ти да я чакаш? Да не говорим, че я е срам да ви виждат заедно, бе вие да не сте на 9 ? И едва ли ще я помислят за курва, за това че има гадже ебаси/
Сигурно ти е трудно да ми следиш мисълта, но идеята е, че щом се е завъртяла въртележката или се возиш или не - но няма вариант въртележката да те чака да се качиш на нея. Просто не се играе така. Вселената, Господ или който си избереш обича динамиката. Не си охлюв да я чакаш няма да живееш и 1000 години. Подаваш ѝ ръка и ѝ казваш - Сега или никога (образно казано). Ако тя иска да вървите заедно, ще тръгне, ако не - да не е последния човек с очи дееба.

Edited by Mr. Attitude, 27 July 2010 - 09:50 PM.


#18 Suspect

Suspect

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 178 Мнения:

Posted 28 July 2010 - 11:49 AM

Най - прекия начин да откажеш една жена е да си признаеш чувствата, преди тя да го направи.

# Mr. Attitude постовете ти са объркани, както ти сам казваш, защото се опитваш да говориш с нас, а не да пишеш с нас.:)

И като стана дума за признаване на чувства и т.н.
Ви поздравям с една песен на любимия ми гръцки изпълнител.
http://vbox7.com/play:c94fbdf4
Не случайно избрах тази песен и ще разберете защо.:)

Edited by AFC Suspect, 28 July 2010 - 11:52 AM.


#19 petar_13

petar_13

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 42 Мнения:

Posted 28 July 2010 - 05:49 PM

Това песен ли е , или музикален урок по pick up :)

#20 jacksfill

jacksfill

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 23 Мнения:

Posted 28 July 2010 - 08:10 PM

От последните няколко мнения, останах без думи. Особено ItalianMike, направо ми заби егаси шамара.
Явно имах нужда от тези мнения, за да разбера колко грешно съм направил някой от нещата, пък било то и от мнения на непознати. И И да ви кажа честно не се обиждам ,може да е странно, но дори се радвам малко, че имаше хора, които да ми кажат тези неща, защото са напълно вярни.Осъзнавам изцяло какво е станало.
Нека направя едно малко обобщение на цялата тази бъркотия.
- Момичето ме харесва, обажда ми се, пише ми смс-и от самото начало - харесва ме ,бях сигурен. Тук идва ред на моята грешка, че показах прекалено голям интерес, и с това я отблъснах малко назад. Имаше период на размисли от нейна страна, но ето, че дойде моментът, в който пак се натискахме. След него, аз отново показах колко много я харесвам, последва разговора (за който споменавам в миналия пост, в който ми каза, че имам шанс) и от тогава - 2 дни, не съм я търсил, нито пък тя мен и не искам да я търся, защото само ще влоша нещата. Все пак - има ли изход от тази ситуация, идеята ми е да не я търся повече категоричен съм, но ако ме потърси тя, какви биха били вариантите, които могат да ми донесат успех? Още веднъж искам да отбележа, че приемам съвети и критики, а в тази тема, вие ми искарахте на показ, всички мои грешки и нелепи начини на поведение. Мерси много.

Edited by jacksfill, 28 July 2010 - 08:15 PM.


#21 Suspect

Suspect

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 178 Мнения:

Posted 28 July 2010 - 08:24 PM

Все пак - има ли изход от тази ситуация, идеята ми е да не я търся повече категоричен съм, но ако ме потърси тя, какви биха били вариантите, които могат да ми донесат успех?

Момче, точно тук! Ти направи следващата си грешка, защото започна да мислиш как би реагирал в една бъдеща сутуация, която може или никога да не дойде, или да различна от тази, която си, си представял и начина по който си решил да действаш да не ти е от полза. Мисленето ти в момента те води до пренаниване, което е нежелателно.

т.е. моя съвет е да спреш да мислиш,мислиш,мислиш и да започнеш, да действаш,действаш,действаш.

Пешенце, странно е как една обикновена песен като тази крие толкова много истини, но не всички успяваме да ги забележим :)

#22 NooB

NooB

    Никъв Опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 180 Мнения:

Posted 29 July 2010 - 06:30 PM

Все пак - има ли изход от тази ситуация, идеята ми е да не я търся повече категоричен съм, но ако ме потърси тя, какви биха били вариантите, които могат да ми донесат успех?




Момче, точно тук! Ти направи следващата си грешка, защото започна да мислиш как би реагирал в една бъдеща сутуация



На мен проблем ми беше точно това тука, да се откажа от една вече почти завършена /не знам какво цел, идея или каквото щеш го наречи/, но опита ми показва, че много по добре се получава когато заговоря някоя друга мацка, колкото и да ми е тежко да не зарязвам момичето на което съм показал прекалено големия си нтерес, момичето с което впечатленията ни са като чисто бял лист хартия е по-добре. Запомни, че когато почнеш да анализираш не е наред.

Edited by NooB, 29 July 2010 - 06:30 PM.


#23 the_Voice

the_Voice

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 14 Мнения:

Posted 29 July 2010 - 07:00 PM

Привет,

ще пиша дълги изречения, нямам много време!

- не се била занимавала с момчета сега, мразела ги. /*няма такова нещо! Ако жената мрази мъжете то е или защото е била насилена по някакъв начин от тях и има психични проблеми. Или компенсира нещо- примерно че секса отчаяно й липсва или че си няма кой да й обърне внимание и е сърдита на мъжката част че са я оставили САМА.*/

- След около 2 часа ми се обажда, точно тя да, най красивата
- но на 18.07 тя ми се обади да излезем /*СУПЕР ИНТЕРЕС!*/

- Вчера вечерта, аз се бях разлигавил, вече няколко пъти и казах че много е красива, и много я харесвам, дори и написах 2-3 смс-а че като я видя се разтапям и че е мнго готина и така нататък /*Запомни, жените изпадат в умиления, лигавят се, оправят си косите, превъзнасят се. Това е женската роля. Мъжете нямат време за губене, те действат, вдъхват респект и доверие (и *бат). Това е мъжката роля. Престани да експериментираш и да разменяш ролите, не излизай срещу природата.*/

- Днес 21.07 ... изведнъж или се случва най-странното и нелогично нещо или пък се случва най-нормалното.
- Тя ми беше писала че е много объркана и и трябвало време.
/*Попаднал си в капана на женските емоции. Емоции, а не чувства. Емоциите са движение, непостоянноство, преходна страст. Чувствата са облагородени от разума емоции. Така че няма нищо странно, това е природата.*/


- че не вярвам на това което пише, и че ако е така искам да знам къде сам сбъркал
- Тя ми отвърна, че отдавна не е имала приятел и изведнъж не могло толкова бързо да се получат нещата, въпреки че тези 4 дни, бяха най-хубавата ми и бърза свалка, като за първи път се държа толкова красиво с момиче.
- Тя ми каза, че проблема не е в мен, бил съм се държал много мило и хубаво с нея, но просто и трябвало време.
/*Евала на пичката. Право куме в очите. Посочила ти е пътя. Малко жени го правят. Да не си посмял да я обидиш или нагрубиш по никакъв начин. РЕСПЕКТ.*/

- "Не ме викай на по цигара, не искам да говорим, като те погледнах усетих в погледа ти страх, заради моите прибързани действия, все пак уважавам решението ти и няма да досаждам, давам ти цялото време на света да решиш какво искаш да правиш.\" /*излишно, тотално излишно, понякога мълчанието е добър отговор*/

Жените не търсят показност. Защо всички трябва да знаят че сте се целували??
Точно затова се е притеснявала в компанията на други хора, защо е необходимо всички да знаят.
Задай си въпроса да знаят за какво- за това че сте се натискали ли? Ами ако след 3 седмици нищо не стане, а сега сте афиширали отношенията си. Жените не ги приемат лесно тия неща. Така че хващаш мацката за ръчичка и си я водиш в твоята пещера и там на тъмно, знаеш...
Ще дойде време да се държите за ръка и на мегдана, но това след време.

"Имаш много голям шанс, харесвам те , но имах 4 годишна връзка и бях наранена ужасно много, за това ми трябва малко повече време, не искам да буда наранена отново\"
И пак ти го е казала. Супер. Това можеш да си го пуснеш покрай ушите. Играй си твоята игра и или спечели мацката или си извади уроците.
Горното по-скоро ми звучи като "само да знаеш какви тестчета съм ти наготвила, жална майка плаче"

Успокой нещата, успокой социалните изяви, затварянето на телефони, фокусирай се върху изграждането на комфорта.

Надявам се да съм помогнал. Успех!


Оу, щях да забравя- в началото е можела да ти пусне лесно (секс), сега вече нещата не стоят така. С натискане за секс НЕ мисля че е добра политика.
=========
EXORT

Edited by the_Voice, 29 July 2010 - 07:02 PM.


#24 Johnny Strong

Johnny Strong

    Seducer

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 392 Мнения:

Posted 29 July 2010 - 10:03 PM

вероятно за да ти казва че и трябва време има някой друг с който също се занимава и точно поради това страни от показността на отношенията си с теб...
за това ти и казва че не иска да бърза, защото си и вързан в кърпа и иска да опита и да направи нещата първо с другия.
поне при мен преди така имаше една п*тка, в резултат аз я заебах без да и казвам като свалях една друга нейна приятелка която ме харесваше пред нея.

Мистери казва, че най-голямата грешка на мъжете в свалянето и връзките с жените е, че показват прекалено рано явен интерес.

#25 jacksfill

jacksfill

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 23 Мнения:

Posted 05 August 2010 - 12:33 PM

Все пак да споделя, осъзнах всичко, което ми написахте тук, промених си поведението както би трябвало да бъде. Възвърнах
си интереса от нейна страна към мен. Всичко е точно. В период от 2-3 дни постоянни смс-и от нейна страна, телефонни обаждания и т.н.
Хубавото е ,че съм зает на последък и не мога наистина да и обърна толкова голямо внимание, но все още всичко ми се струва
много странно. Онзи ден бяхме сами. В момента, в който (след толкова много интерес от нейна страна, обаждане в 7 часа сутринта да ме сабуди нарочно,
писане на смс-и, по които си личи колко много е хлътнала и т.н и т.н ..) аз реших да и обърна малко внимание.
Седяхме в една беседка в полунощ двамата сами. Изведнъж, в момента, в който реша да и покажа малко внимание тя започва да се дърпа.
Седнах до нея, почнах да я закачам, тя се дърпаше и се правеше на недостъпна. Както и да е, аз продължих играта, знаех ,че ме желае и докато тя се усети
вече беше седнала в скута ми и се целувахме на всякъде, където можете да се сетите. Уста,уши,вратле... аз я целувах на всякъде, тя също -
като не спираше да повтаря колко голям гадняр съм бил, и колко отвратителен съм. Както и да е - не спираше да ме целува и да ме желае.
И от този момент .... пак почна да се прави ,че все едно нищо не било станало. Започна да се държи студено отново. И тази сценка се повтаря вече за трети път.
Натискахме се, целуваме се - след това тя се превръща в кралицата с леденото сърце. Въпреки ,че на първите 1-2 пъти направих грешката да я търся постоянно -
сега съм си взел поуките и не я закачам, гледам да не съм досаден и да не се разкривам напълно. Просто самото и поведение ми е много странно, когато сме насаме усещам много силна химия между нас, която рядко съм усещал с друга жена. И след това ... все едно сме непознати.

Споделих с един приятел, как стоят нещата. А той ми каза (понеже са си близки с това момиче), че много пъти са си говорили на тази тема с връзките, и тя му споделила ,че е имала 4-годишна връзка, от която много е изпатила, и сега била много предпазлива понеже търсела нещо сериозно. Не знам дали това е истинската причина, но съм сигурен ,че я привличам ужасно много пък ..... :very_happy: ..просто споделям.

#26 aabbvv

aabbvv

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 29 Мнения:

Posted 07 August 2010 - 06:50 PM

и сега била много предпазлива понеже търсела нещо сериозно


Абе търсила нещо сериозно. Друг път. По скоро търси готин човек, с който да се чувства добре. Това дали една връзка ще е "сериозна" или не не можеш да го решиш и предвидиш предварително. Така че чети внимателно какво ти е написано и действай. Ако мацката търсеше просто "сериозна" връзка щеше да пърха от щастие след като си се обяснил в любов. И още нещо писаха ти вече за това, но и аз ще наблегна. Ако някоя на мен ми каже, че съм имал шансове така ще я нахраня, че не е истина. Най - малкото би ме обидило такова отношение, а това не се прощава и не се забравя.

Edited by aabbvv, 07 August 2010 - 06:58 PM.


#27 jacksfill

jacksfill

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 23 Мнения:

Posted 09 August 2010 - 03:43 PM

Абе чета и разбирам всичко, което ми е казано, НО вече се убедих ,че не всяка ситуация и не всяко момиче са еднакви.
Убедих се, че има и по-сложни ситуаций, в които трябва да се действа и мисли малко по-различно.

На 4-5 пъти вече се усамотяваме двамката и си прекарваме много хубаво, и след това 2-3 дни не се търсим. Не сме правили секс все още, но любовната
игра върви много добре. Игнорирах я отново 2-3 дни, в които тя едва ли не се разплака, че не иска да излезем и ме затрупа със съобщения и телефонни обаждания.
До тук добре, когато не им обръщаме внимание полудяват, ФАКТ!
Вчера излязохме пак с компания, не се бяхме виждали от 3 дни, а тя изгаряше от нетърпение да ме види. На края както винаги ... се повтаря следната случка:
всички си отиват, оставаме само двамата, в нейната кола, любовна игра един!!! час! ...говорихме си някакви глупости, тя ми каза, че все още не знае иска ли връзка, но както и в предишните пъти, в които сме се виждали, това не и пречеше да ме целува на всякъде и да ме гушка толкова сладко...

Но както казах... ситуацията е много странна. Вече ми става малко смешно дори. Целувки милувки, и след това никакъв контакт с мен поне 1-2 дни. След това на ново всичко .... и така се повтаряме вече няколко пъти. Аз ще изчакам, защото я харесвам. И тя мен със сигурност. Просто трябва да приемете, че има ситуаций, които са малко по-особени и не всичко става както е написано по книгите. Или аз се заблуждавам нещо.. И все пак чувствам се много жив, изпълнен с енергия и вярвам, че правя и давам най-доброто от се*е си, пък и ми е интересно да видим до къде ще се стигне... :very_happy:

#28 jacksfill

jacksfill

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 23 Мнения:

Posted 09 August 2010 - 06:48 PM

Или съм къорав или наистина няма бутон - edit -
Както и да е, исках да добавя само, че далеч не изключвам възможността мисленето и поведението да ми е грешно, не знам.
Но ще видим в крайна сметка какво ще стане и тогава ще си взема поуките сам, били те добри или лоши :very_happy: макар ,че и в двата случая е за хубаво :cj:

#29 Suspect

Suspect

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 178 Мнения:

Posted 09 August 2010 - 09:18 PM

тя ми каза, че все още не знае иска ли връзка

Ще ти издам една тайна, но те предопреждавам, не си я чул от мен!
Тя гласи следното: Това, което желаят,мислят и правят жените са три различни неща.
Ако жените знаеха какво точно искат, то тогава, друже, нямаше да имат нужда от нас, мъжете.

Та мисълта ми е, че е важно какво искаш ти, пред това какво иска тя.

#30 aabbvv

aabbvv

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 29 Мнения:

Posted 09 August 2010 - 11:47 PM

тя ми каза, че все още не знае иска ли връзка

Кажи и "На мен пък ми се отщя вече" и не я търси повече. Ако тя те търси и кажи, че очакваш конкретен отговор от нея, а не разни игрички. При толкова игрички и лигавения, представям си ако пък имате връзка как ще я карате. Ти ако не беше сигурен дали искаш връзка, тя дали щеше да те чака толкова? Жените според мен не почват и не свършват с това колко са им хубави очите, а има значение и характера. Какъв е този неин характер да те върти на малкия пръст и което е още по - лошо какъв е твоя да и се даваш?