Преход към съдържанието


Снимка
* * * * * 2 votes

Момичето с най-прекрасните очи в света


  • Please log in to reply
39 replies to this topic

#1 jacksfill

jacksfill

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 23 Мнения:

Posted 22 July 2010 - 12:15 AM

Здравейте. Прибирам се от работа и съм много изморен от около 1 час се опитвам да разкажа най-красивата история, която ми се е случвала за последната една година и винаги я правя много дълга и неразбираема - опитвам за последен път. Ще нахвърлям по на кратко някои неща, след което ще дам моето мнение за цялата ситуация и очаквам да ми разберете поста. Смених града, отидох в друг на общежитие за да работя в един хотел. Още на първия работен ден видях най-красивото момиче, с най-красивите очи и казах че ще бъде моя. Разпитах някои от новите колеги за нея, а те ми казаха, че тя имала сериозна връзка около 4 години и не се била занимавала с момчета сега, мразела ги. Казах си ок, но толкова бях хлътнал, че насочих цялата си позитивна енергия натам, че да правя нещата правилно. Сега ви моя да забележите, колко бързо се развиха нещата от 16.07.2010 до днес 21.07.2010.
На 16.07 и поисках джи-ес-ем номера, на 2 пъти тя не ми го даде, не ме разбра или нещо такова се получи, аз и написах моя на едно листче дадох и го и и казах да ми се обади като свърши работа. След около 2 часа ми се обажда, точно тя да, най красивата :) говорехме си много сладко, а на следващия ден, се разбрахме да излезем. на 17.07 излязохме с компания, аз, тя и новите ми колеги. Седнах срещу нея, забелязах че си е паднала по мен, играеше си с косата, и разни други работи, които са индикации. На 18.07, като през това време започнахме да си пишем смс-и от онея как им викахте \"любовни стрели\"... но на 18.07 тя ми се обади да излезем, излязохме пак с компания, смяхме се беше весело. На 19.07 смс-ите и телефонните разговори все още продължават постоянно, като хем тя ми пише, хем аз... все пак и на 19 излязохме, на разходка. Разходихме се, беше готино, на края я целунах, първо по бузката ,а след това и по устата, тя се изчерви и каза че я е било срам :Д ... На вечерта същия ден 19.07 след работа, излезнахме, пихме по бира, след това и казах че много я харесвам, поцелувахме се погушкахме се и вече бях най-щастливия човек на света. До тук добре ... СМС-те не спират, тя ми пише, аз и пиша, тя ми се обажда... и така нататък. Вчера на 20.07 бяхме една и съща смяна на работа, говорехме си когато имахме време, тя дори ми се обади в 16:00 следобяд тъй като закъснях за работа, да ме попита къде се губя. Бях щастлив, успях да сваля най-красивото момиче в хотела, и то за 3 дни, като ме бяха предупредили, че не и е било до мъж. Вчера вечерта, аз се бях разлигавил, вече няколко пъти и казах че много е красива, и много я харесвам, дори и написах 2-3 смс-а че като я видя се разтапям и че е мнго готина и така нататък...

Днес 21.07 ... изведнъж или се случва най-странното и нелогично нещо или пък се случва най-нормалното. Обаждам и се ,тя няма желание да излезем. Пиша и смс, ако иска да не се виждаме повече да каже. Тя ми беше писала че е много объркана и и трябвало време. Понеже отново бяхме една и съща смяна на работа, отидох близо до нея казах и ,че не вярвам на това което пише, и че ако е така искам да знам къде сам сбъркал. Тя ми отвърна, че отдавна не е имала приятел и изведнъж не могло толкова бързо да се получат нещата, въпреки че тези 4 дни, бяха най-хубавата ми и бърза свалка, като за първи път се държа толкова красиво с момиче. Тя ми каза, че проблема не е в мен, бил съм се държал много мило и хубаво с нея, но просто и трябвало време. Щяла да ме викне по късно на по цигара пауса и да си поговорим.

Горе долу възприемам себе си като добър психолог, и когато разговарях с нея днес и ми каза тези неща, аз видях в очите и един лек страх, може би, прекалено много съм избързал и сам показал прекалено много интерес от моя страна ,въпреки че целта ми беше да го покажа този интерес и след това да спра за малко за да се получи ефекта на \"не знаеш какво притежаваш докато не го изгубиш\"


Е мойто мнение е, че съм прекалил малко с този интерес и то за 4 дни, прекалено в много е дошъл, за това момичето се е уплашило и ми каза тези неща. Писах и един последен СМС, нещо от сорта: \"Не ме викай на по цигара, не искам да говорим, като те погледнах усетих в погледа ти страх, заради моите прибързани действия, все пак уважавам решението ти и няма да досаждам, давам ти цялото време на света да решиш какво искаш да правиш.\"

Смс-а беше малко по друг, но общо взето това беше.... Много съм изморен в момента ,не мога да подредя мислите си, това е най-доброто което можах да съчиня. Очаквам всякаква градивна критика, и съвети как да продълва да действам. Според мене вече не я закачам въобще, направил съм това, което съм могъл, дори да е било и грешно, ако продължа да я търся съм сто процента сигурен, че ще ме отреже още по-лошо, но не съм сигурен дали и ако спря ще има положителен ефект. Какво мислите?! Извинявам се още веднъж за разхвърляния пост дано остана разбран :)

P.P - и все пак искам да подчертая ,че за тези 5 дни, интерса от нейнта страна беше много по-голям като постоянно ми се обаждаше, пишеше смс-и и така нататък. Запознахме се преди 5 дни, а до вчера тя ми беше изписала над 50 смс-а и имахме около 50 минути в разговори. Всичко се обърка от вчерашния ден според мене, в които и написах 2-3 смс-а много лигави, в които и се обеснявах колко много я харесвам и това я е уплашило.

Edited by jacksfill, 22 July 2010 - 12:23 AM.


#2 ItalianMike

ItalianMike

    It's time to toss the dice

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 22 July 2010 - 07:45 AM

Така става като бързате да се обяснявате в любов на първа среща. :)

Иначе да, прав си, прекалено голям интерес си показал и прекалено бързо. Както и да е, това не можеш да го върнеш назад, тъй че преживей го. Това което мен ме притеснява е, че с последните си думи и с последният смс, който си й написал, си и предоставил топката да е в нейното поле, което никак няма да ти е полезно в случая. Давай малко по-мъжката. Искала време... като иска време дай й го... но с думите "Аз живея сега, не след месец или година. Щом ти трябва време вземи си го, но ме губиш." Покажи й, че няма да играеш нейната игра, по нейните правила.

Другото което можеш да направиш е да си намериш приятелка. Влюбените глупаци не си намират приятелки веднага, след като ги резнат, така че с това можеш да й покажеш, че не си такъв. Или поне да я заблудиш. :)

Все пак си получил добър урок какво трябва и какво не трябва да се прави в първите 5 дни от запознанството ти с жена. Което ще ти е полезно за в бъдеще най-малкото.

Поздрави!

#3 Confidence

Confidence

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 138 Мнения:

Posted 22 July 2010 - 08:36 AM

Майки е прав, за това винаги трябва да играеш възможно най-бързо за секс и след това да и кажеш вече какво искаш от нея...но никога не се обяснявай в любов първи, не я притискай, укроти развитието на връзката и бъди умерен особено с комплиментите...за какво се чувате всеки ден по 100 пъти пък после смс-и и т.н...бъди МЪЖ и успех следващия път! :)

#4 jacksfill

jacksfill

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 23 Мнения:

Posted 22 July 2010 - 12:28 PM

Ами да ,прави сте наистина. Главната причина, заради която показах толкова голям интерес беше ТЯ. На 2-3тия ден като ми званеше и не и дигах, защото не си чувах телефона, почваха смс-и дали не съм сърдит за нещо и така. Забелязах ,че момичето е здраво хлътнало и си позволих малко повече изразност на чуствата от моя страна с идеята, да спра след това за да почуства какво губи. Все пак преиграх, нещото обаче, заради което смятам ,че нещата не са толкова зле е, че онзи ден в 16:00 тя ми се обажда.. търси ме пита ме къде съм, защо не съм на работа. Значи тук интереса е още много добър от нейна страна. След 3 часа обаче, към 19:00 когато и написах тези 2-3 смс-а сбърках нещата. Това, което си мисля, в случая е, че не може само за толкова малко, да изгубя интереса и из цяло, може би ще бъде за кратко. Аз спирам да я търся, ако ме потърси случайно, ще и кажа ,че искам да и кажа 2-3 неща за 5 минути, които тя явно не разбира. Ще и обесня, че и давам време колкото поиска, но не смятам да чакам дълго, тъй като живеем кратко, и в настоящето, а не в бъдещето. Ако тя поиска смятам, че ще се получат нещата, просто ми трябва малко повече време. Не знам, бих се радвал и на други коментари, тъй като смятам, че моето мнение в случая не е най обективното :)

#5 Confidence

Confidence

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 138 Мнения:

Posted 22 July 2010 - 02:46 PM

"давам време колкото поиска, но не смятам да чакам дълго"
Ти нищо не каза.... :))
По думите ти съдя, че ти вече си загубил тази игра, така че колкото по-бързо се преориентираш, толкова по-добре за теб :) Извлечи си поуките и бягай нататък!

#6 Suspect

Suspect

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 178 Мнения:

Posted 22 July 2010 - 03:03 PM

Постъпката ти е толкова куца, но по - куцо в случая е името на темата.
Осъзнаваш ли факта, че с няколко смс ( + другите силни комплименти, които си и дал ), че си я поставил на пиедестал на, който тя не желае да стой?
Трябва да осъзнаеш, че тя е просто жена, като всички останали: - Няма никакво значение, колко красива,интелигента или готин характер притежава - тя е просто жена и желае, да се държиш с нея като такава.

Съвета ми към теб е: Да си седнеш на гъза и да прочетеш библията

Edited by Suspect, 22 July 2010 - 03:04 PM.


#7 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 22 July 2010 - 04:13 PM

всичко си ти казаха хората... сега погледни на 180 градуса и се виж от страни. за 3 дни си вкарал яката мацка във някакви драми, с някакви условия, някакви постановки... а трябваше да я накраш да лети, да се чувства на седмото не*е... да не спира да мисли за теб :) приятелю, това обаче не става с 80 смса и 50 минути разговори за 3 дни :) много ясно, че си прекалил и дори и да върнеш нещата... тя ще си има едно на ум за теб :) наистина вземи си поуки от тази случка и бъди готин... привличай хората в твоя живот, а не ги връзвай със синджири. прочети библията и за n-ти път - спрете с тъпите смси!

успех!

#8 ItalianMike

ItalianMike

    It's time to toss the dice

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 22 July 2010 - 07:41 PM

И трика при тези неща опира в това не да буташ лодката( взаимоотношенията ви) с гребла напред през океана, а само да направиш пролуки във водата, през която тя сама да мине.

Дерзай! :)

#9 Johnny Strong

Johnny Strong

    Seducer

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 392 Мнения:

Posted 24 July 2010 - 12:59 AM

като цяло си окъкал нещата много стабиляга, защото живееш в свой измислен свят... свалил бил за 3 дни и кво от това? изч**а ли я, имаше ли цел която си беше поставил с тая слива - не си, ами какво тогава? свалил си на баба ми гъза! многото женско поведение което си демонстрирал и за капак и каймак под капака си я депресирал с тия суперлативи, които тя ест не е заслужила и си и станал една подлога с тях... защо ти беше нужно да и лижеш гъза и да си сваляш статуса като я изкарваш едва ли не неповторима и единствена. няма такава жена, има много по добри с много по красиви очи от нея, аз веднага мога да ти посоча поне 3. мисълта ми е, че въпреки че се лъжеш че си сваляч, ти не си, ти си просто мек и много мил бил с нея, така изглежда по това което обясняваш. хах, аз с мойта приятелка нямам толкова смс-и за 6 те месеца дето сме вече заедно, а 50те минути ги бяхме направили след 1и месец, за кво толкова много телефонна любов като работите заедно!? ае вие не сте редовни...
като цяло не рзбрах какво питаш и какво търсиш с тая тема, мисля че най добре е да я игнорнеш за в момента и да прочетеш how to be an alpha male а не how to be a beta male a.k.a nice guy

п.с. анализирал съм ти поста хаотично, както си поставил ти преживяванията си...
не знам пишеш че работиш в хотел и тя работи, ама мноо детски и глупави неща си направил... това е мъжкаря, зрелия мъж по който тя иска да си падне!?
по-скоро си се държал като жена според мен, а тя вероятно не си пада по жени. изводи: прочети библията.

#10 jacksfill

jacksfill

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 23 Мнения:

Posted 26 July 2010 - 11:44 AM

Приемам всички критики, прави сте, така е. Обаче ..аз спрях да я търся 2 дни. На третия, тя ми написа смс, защо не съм и казал здрасти. Не и отговорих. След това вечерта късно към 12:30, аз бях заспал, а тя ми написа смс \"какво правиш, спинкаш ли?\" На сутринта го прочетох, но не и отговорих. Бях прочел вашите мнения, и се съгласих, че съм уплескал нещата, като си извадих поука от цялата тази история. Както и да е - не и отговорих и на този смс. На другия ден, бях на работа, телефона ми нямаше батерия. Когато го включих получих смс известие, че ме е търсила. ОК - пак не я потърсих. 20 минути след като получих това известие, тя ми се обажда пак. Вдигам и говорим си нормално, тя говори много мило и ме пита защо не искам да и казвам здрасти и се правя, че сме непознати - на което аз и отговорих, че това са глупости, и не съм толкова ограничен, че да не я поздравявам поне. В разговора няма нищо интересно. Казваме си чао - и до тук. Два часа по-късно получавам смс от нея \"искаш ли утре да пием по кафе, ако си свободен\" . Отговорих и че може да пием по бира само. Тя се съгласи. Вчера се разбрахме да излезем, уговорката мисля беше само за двамата, но дойде цял куп колеги 12 човека бяхме. Седнахме на масата, тя седна до мен. Хапнахме, пинахме, беше забавно, след това отидохме да играем дарц в едно друго заведение. Тя дойде до мен, извини ми се, че онзи ден ми била казала да останем само приятели, имала проблеми това онова и т.н.. Аз и казах да не се притеснява, че я разбирам. Не и обърнах кой знае какво внимание. След 10 минути тя ми казва, че може да пием кафе утре (демек днес) ако пожелая. Казах и ок, ще видим. След като играхме дарц, стана късно, всички си тръгнаха, останахме само аз и тя, разменихме си няколко страстни целувки, усетих я, че ме харесва, но се притеснява. Тя си тръгна. Казах си ОК, явно ще успея, само трябва да буда по внимателен и от тук нататък да се държа както трябва, а не като пу*ка. Днес сутринта, тя работи, аз почивам. Обажда ми се в 10 часа с думите \"защо всички в хотела вече знаят, че сме се целували вчера\" .. а по принцип вчера последните трима, които останах с нас до късно, видяха ,че си я изпращам до някъде и започнаха тънки базици. Казах и защо според мен е станало така. Само за информацията, за вас, да знаете, че на никoй не съм казвал тея неща, просто сме в много малък град от 2 хиляди човека, и дори преди месец като катастрофирах с колата, за половин час научи целия град, без да съм казвал на никoй. И просто исках да ви кажа, че тя беше много раздразнена, че всички се научили че сме се целували, което е глупаво малко, кво от това, аз някак си не виждам къде е проблема?! Обясних и с няколко думи, че ако не и харесвам и не се чуства добре с мен, окей, но ако и е хубаво и приятно докато сме заедно ,но хорското мнение и пречи да живее така както и харесва, сужелявам много и казах и да не ме търси повече, ако се чуства зле от това. И затворих. Това беше последния ни разговор от преди 3 часа, просто ви разказвам, за да анализирате ситуацията. Прави сте, направих много грешки и въпреки това, важното е, че не съм някои самовглъбен глупак, които не приема критиката, напротив, знам, че в бъдеще няма да повтарям една и съща грешка.

#11 Confidence

Confidence

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 138 Мнения:

Posted 26 July 2010 - 03:19 PM

"Обясних и с няколко думи, че ако не и харесвам и не се чуства добре с мен, окей, но ако и е хубаво и приятно докато сме заедно ,но хорското мнение и пречи да живее така както и харесва, сужелявам много и казах и да не ме търси повече, ако се чуства зле от това. И затворих."
Ето, че продължаваш с грешките...я и се разсърди мама и мръсна..хахаах...нали знаеш "Сърдитко Петко - празна му торбата" и в тази връзка - НИКОГА НЕ РЕАГИРАЙ ЕМОЦИОНАЛНО!!!
Стига се прави на чук - излез с мацката разцъкайте на няколко приятни и не толкова комерсиални местенца, покажи и част от твоя свят, прекарайте си готино, подпали страстта и.......нататък знаеш... :))

#12 jacksfill

jacksfill

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 23 Мнения:

Posted 26 July 2010 - 03:46 PM

хахах Ето за това мисля много преди да пусна тема или мнение в форума, понеже по някога или не се изразявам правилно или оставам не разбрах. Нямах в предвид ,че съм се разърдил и затворил .... далеч съм от тази идея, просто бях разбран погрешно. Както и да е, тя ми се обади преди около час, казах и че искам да излезем и да поговорим, и да спрем с тия смс-и, че нищо не можем да си кажем така. Питах я какъв е проблема и какво толкова лошо има в това, че всички са разбрали, на което тя ми отговори, че са я дразнили другите какви клюкари са и колко бързо се е разбрала и т.н и т.н... Казах и че ако не иска да се виждаме повече, защото не ме харесва да ми каже, но ако проблема е само и единствено защото всички други се подбъзикват и подпитват постоянно е много жалко и тъпо да им се води по укъла. Каза, че ще си отпочине и ще ми се обади, да ми каже дали може да излезе или не, ще видим .... още малко ми остава и ще се откажа

#13 Suspect

Suspect

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 178 Мнения:

Posted 26 July 2010 - 11:01 PM

Пич не възнамеряваш ли, да се събудиш ?! Защото на мен взе да ми писва да те гледам как спиш, докато отива в ръцете на някой друг и подяволите само имай късмета, да се откажеш, не, не аз няма да те бия, самия ти ще се набиеш с проклетите мисли, които ще влезат в ума ти като неканен гост.

Разбира се, че те харесва и разбира се, че иска, да се изч**а с теб, но с твоите действия и неща, които говориш дърпаш нещата назад. Слабото място на жените е хорското мнение, защото ги е страх да не бъдат наречени курви. В този проклет момент идваш ти и казваш, мъжката, че не ебаваш хорското мнение и т.н. А не, това, това което ти си и казал.

Искам да спреш да ебаваш какво мислят, правят и искат хората, важно е ти какво мислиш,правиш и искаш от тях, но не и обратното. По прост начин те съветвам да придобиеш умението висш егоизъм, но никога ама никога не си позволявам, да се отнасяш егоистично към семейството, защото ти си защитник на семейните ценности и любимата !!

#14 jacksfill

jacksfill

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 23 Мнения:

Posted 27 July 2010 - 06:25 AM

Вчера си поговорихме отново, вечерта късно и нейните думи бяха. \"Имаш много голям шанс\" (това го знам, натискахме се няколко пъти и аз усетих че ме харесва)
Каза ми \"Имаш много голям шанс, харесвам те , но имах 4 годишна връзка и бях наранена ужасно много, за това ми трябва малко повече време, не искам да буда наранена отново\" .... Аз не знам какво и казах, но както и да е, разбрах я, не и се разърдих. Просто тук не ги разбирам момичетата, харесва ме, трябва и време.... до сега не съм бил в такава ситуация, с всички други гаджета е ставало по-лесно, а тук работите са малко по-сложни и ми е много странно... все пак я харесвам много, мисля да почакам и да дам още малко от се*е си и да се надяваме, че ще се получи.

#15 ItalianMike

ItalianMike

    It's time to toss the dice

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 27 July 2010 - 09:02 AM

Вчера си поговорихме отново, вечерта късно и нейните думи бяха. \"Имаш много голям шанс\" (това го знам, натискахме се няколко пъти и аз усетих че ме харесва)



Имаш голям шанс викаш? Я сега се замисли кой на кого трябва да дава шанс в една връзка... Грешиш... мъжът трябва да дава шанс на жената, не обратното!

Каза ми \"Имаш много голям шанс, харесвам те , но имах 4 годишна връзка и бях наранена ужасно много, за това ми трябва малко повече време, не искам да буда наранена отново\" .... Аз не знам какво и казах, но както и да е, разбрах я, не и се разърдих.


То бива и да й се разсърдиш при положение, че ти си виновен за ситуацията. А защо ти го е казала? Аз бих заложил на версията, че се е почувствала прекалено притисната от теб... нормално да се изплаши момичето. Сваля се с някакъв кежуъл тип и след три дена започват някакви лигави обаждания, смс-и и накрая за капак обяснения в любов след първа среща( тук не се хващай за думите). Ти май не си чувал, че жената първа трябва да ти каже колко те обича? Е, вече го знаеш.

Просто тук не ги разбирам момичетата, харесва ме, трябва и време....


Трябва й време, за да реши дали й се излиза с мекотело. Точно така се държиш, съжалявам за грубият израз, но е правилен.

до сега не съм бил в такава ситуация, с всички други гаджета е ставало по-лесно, а тук работите са малко по-сложни и ми е много странно...


Причината: Другите гаджета не си ги поставял на пиадестал, както поставяш тази. На другите гаджета не си им пращал смс-и колко са красиви и колко мнооооого държиш да си изпросиш малко от тяхното внимание. Пич, стегни се, за всичко си има причина, а във връзката причината за проблемите ВИНАГИ е мъжа. Ако не контролираш достатъчно добре нещата, причината за провала си ти. Ако не избереш правилната мадама - причината за провала си ти. Ти, ти и пак ти. Ако й се обясниш в любов на петия ден, познай коя е причината? Имаш право на три опита.

все пак я харесвам много, мисля да почакам и да дам още малко от се*е си и да се надяваме, че ще се получи.

Ами да! Най-логичното нещо в момента е да продължаваш да даваш от се*е си, тя ще взема ли взема, ще продължава да те мачка и в един момент от "момичето с най-прекрасните очи" ще се превържне в "кучката с най-леденото сърце".

Моят съвет: Спри да се правиш на влюбен глупак. Дори да си такъв, прикрий го. Другият вариант е да напуснеш ранен сцената. Дръж се малко мъжката. Бъди самоуверен, непукист. Дръж се все едно тя е една от многото, с коите се мляскаш. И спри да й даваш аванти! Като иска време, дай й цялото време на света - като я отрежеш. Тя не е влак, че да я чакаш. Нямаш ли малко самоуважение в се*е си? Да лазиш пред някаква мацка... Искам другият ти пост, живот и здраве, да е изпълнен с положителни за теб самият новини, а не с някакви жалвания колко лошо вървят нещата и как мацката се държала странно. Ти се държиш странно, така че си оправи поведението, за да потръгнат нещата.

Поздрави! Нямам лоши чувства към теб, просто съм малко по-груб за да си осъзнаеш грешките. Надявам се всичко да се развие в благоприятна светлина за теб, но това няма да стане преди да почнеш да се държиш доста по-мъжки. Хайде! :)