Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Места за Пикап


  • Please log in to reply
40 replies to this topic

#16 Benquis

Benquis

    Повърхностен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 154 Мнения:

Posted 13 July 2008 - 11:47 AM



Щом става дума за Студентски град, мисля че и аз мога да се изкажа :)

От изброените в Авеню зъм ходил 2-пъти, като 1-я се зарекох вече да не стъпна там...но на 2-я се отказах завинаги след като ми падна хлебарка в чашата.... за другите му недостатаци няма да говоря защото са много :lol:


Бакарди е доста добре, да не кажа супер. Много яки купончета сме си правели там, дори и да сме без момичетата, винаги може да се намери нещо подходящо за танци/или нещо повече/ за вечерта. Голямото му предимство е, че става за запиване преди бара.А ако сте много на градус може да си останете там и пак е много весело.

Друго което ще ви препоръчам е Миленката/от другия край на улицата,тоно срещу бакарди/ за него просто няма какво да кажа, непременно го посетете.

Има още 1-омясто което трябва да се посети и това е Джим Бийм!!! Като изключим, че част от персонала има прекалено голямо самочувствие, друго всичко е ОК. Има особенно 1-н на портала който се мисли за голяма работа/но не е защото внимава на кого се "прави" и се е случвало да обърка "човека"...тогава е много смешен просто..../

Въпреки това ретро-партито там е #1 , обстановката е страхотна а мацките..... не е имало случай да отида там и да не ми се е приискало да си "хвана" нещо ;)

Ориент 33 /или само 33/ е подобно на Джим-а, по ниска класа а и е чалга ;) макар че мацки не липсват/все пак е чалга/

В Джим-а и 33 + още 1 дискотека но не помня коя беше, се влиза/или поне последно като отскачах към 33 се влизаше/ с 1-н вход 3 лева и бутилка/задължително/ за да имате маса.

За непълнолетните ни приятели "Тантра"....вярно че приличат на 20 год. ама като ти кажат 16 примрно/има и по малки/ и ти става кофти, не казвам че няма и по големи!


Кафенце за през деня, а и не само> Марсилия,Бакарди,Миленката,Инфинити/не ми допада...много "самолети излитат по пистите" не че другаде го няма но там ми е направило впечатление,макар че отдавна не съм ходил/

Това е то мен,има и други места но...не ме кефят. ;)

Бъдете здрави и весело изкарване в града на греха :lol:


П.П. Тъй като сам само от 1-година/почти/ в студентски, ми казаха нещо като "стратегия" или по точно предстоящи забавления/ за необвързаните/. А именно новата вълна. Цитирам "Изчакай да дойдат новите студентки, казвам ти се едно досега са ги държали вързани и като дойдат тука...просто ти е бедна фантазията за какво става дума.... Всички слухова за студентски град се потвърждават".
Това ми го казва човек който е 4-ти курс /за 2-ра година/ и, така да се каже си сменя мадамите честичко.


П.П.П Щях да забравя най-добрто > купон просто купонче в стая/по добре става във апартаментите с по 2 стаи. Все пак момичетата са много по отпуснати а като се напият и изтрещяват... ;) Все пак нали това търсите.Най-добре става с около 4-5 момчета + същия брой момичета.Чувал съм но не съм присъствал на подобен купон, но когато чух подобно нещо и от човек на 60-тина години и се смаях/ все пак той е посетил студентски преди....30-тина години/

С 2-е думи >ГРАДА НА ГРАХА :P :P :P


И все пак личното ми мнение е, че няма значение каде си. Каквото си го направиш ти> такова ще ти е!!!Мястото е просто "пълнеж" ако ТИ си го направиш весело, ще ти е такова....

#17 blam

blam

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 32 Мнения:

Posted 14 July 2008 - 08:45 PM

10x за инфото :( ,вече си харесах място откъдето да започна опознавам столицата ;) само ако може още два глупави ,но кратки въпроса към по-знаещите - проблем ли е ако съм сам , понеже не съм оттук и няма с кой да ходя по такива места няма ли да изглежда - не знам някакси неуместно и другия въпрос беше кой ден от седмицата би бил най - подходящ за посещения на такива места ,според мен ,разбира се петък срещу събота и следващата вечер ми изглеждат най - логични ама знам ли може да не съм прав .Иначе пак мерси за ифото ,смятам да видя какво става из J&B и околностите :P А досега съм попадал само на тъпи места ,на които все ходят по двойки :)

#18 Benquis

Benquis

    Повърхностен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 154 Мнения:

Posted 14 July 2008 - 08:56 PM



Уфффф... що съм на работаааааа.

Нищо, ако ще си сам с радост бих ти правил компания, даже може да се съберем повечко хора :) само трябв да се каже предварително за да видя дали съм свободен.

Иначе празно няма.... от понеделник до понеделник :( само сега дали като се поизнесоха хората... нз петък е перфектно и си е традиция :P

#19 blam

blam

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 32 Мнения:

Posted 16 July 2008 - 06:48 PM

Ами аз смятах тоя уикенд да видя за какво става въпрос ама като прочетох в библията че не било препоръчително сам да се ходи нещо се раколебах :)

#20 MisterX

MisterX

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 106 Мнения:

Posted 17 July 2008 - 01:20 PM

Защо да не е препоръчително.. ако имаш достатъчно самочувствие, няма проблеми да излезнеш и сам. :)

#21 paradox

paradox

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 132 Мнения:

Posted 17 July 2008 - 03:16 PM

blam
Не разчитай на някаква си "Библия" да ти казва какво можеш и какво не.
Излез сам и се забавлявай, тигре. :)

#22 digger

digger

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 34 Мнения:

Posted 17 July 2008 - 11:54 PM

Излез сам.!!!
Постигането дори на минимален успех ще бъде нещо изцяло НОВО за теб.
Това е единствения начин да УСЕТИШ играта и да разбереш до колко това ново усещане ти харева :)

#23 blam

blam

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 32 Мнения:

Posted 18 July 2008 - 08:46 PM

Благодря за окуражителните постове , явно имах нужда от малко поощрение :) тази събота отивам да видя за какво става въпрос - дано не се излагам много ;) Поздрави и пожелание за късмет за всички :D . Чао засега :D

#24 blam

blam

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 32 Мнения:

Posted 22 July 2008 - 12:13 PM

Здрасти ,пак съм аз :lol: след много мислене реших да се поразходя из студентски град миналата събота седна на 2-3 места пих малко и след това отидох във въпросния Джим Бийм .Първоначално не знаех какво правя там ,но след известно време почнах да се отпускам и поканих едно момиче да танцуваме ,отказа ми по някаква причина че музиката не я кефи .После поканих друго и с нея танцувахме през почти цялото време ,накрая й взех телефона ,но още не съм се обаждал .Смятам да звънна утре ,дано се получи нещо :P Иначе извода ,който направих за се*е си е че и в тази област упоритостта помага :P

#25 dutchman

dutchman

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 128 Мнения:

Posted 22 July 2008 - 03:06 PM

Ухаа...и аз не живея в София в момента но мноого обичам ст град...
Мен лично Джим Бийм ми е любимият клуб там..наистина има много потенциал...а това което ми харесва е момичетата които отиват там...неискам никои да обиждам обаче щом са решили да не въртят цяла вечер гъз в някоя кръчма..или в 33 те вече представляват интерес за мен...
Иначе веднъж съм си тръгвал и с барманка от там..и то без ония селски малимат да и оставям по 50 лева за всяка вода която поръчам :P

Иначе в София може да се запознаваш с момичета навсякъде...аз най-много обичам в трамвайте когато не е час-пик...особенно 280 които е СУ- Студ Град....амм хевън :lol:

#26 blam

blam

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 32 Мнения:

Posted 24 July 2008 - 08:16 PM

Имам въпрос сега относно момичето което срещнах студ. град - когато и се обадих вчера се оказа че няма да я има десетина дни ,отивала на море ,но ми каза да се обадя като се върне ,разбрахме се за 3-ти .Каза ми че би искала да се видим ,но не знам - дали да изчакам ,да се надявам ли на нещо или да тъся пак :) иначе тя определено ми допадна ,дали не е било просто извинение за да ме отреже ,звучеше искрена все пак и ми каза че се радва да ме чуе ...

#27 dutchman

dutchman

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 128 Мнения:

Posted 24 July 2008 - 08:25 PM

луд ли си !!
Кво ще я чакаш 10 дена??
Отиваи пак..аз даже се чудя как си се задоволил с 1 номер само?
Събирай....защото не всяко момиче ще ти даде верен телефон...не всяка ще ти вдигне...не с всяка ще си прекарате добре...
Докато започнеш да задълбочаваш нещата с една мацка нищо не ти пречи да излизаш с колкото можеш други..
То на повечето и след това не им пречи :)

#28 blam

blam

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 32 Мнения:

Posted 24 July 2008 - 09:10 PM

Ами за мен и един телефон си е успех иначе излизам само през уикендите ,защото тогава съм свободен основно а и честно казано не никъде не ми се ходи през седмицата ,пък постоянните неуспехи ми влияят доста подтискащо ,изобщо не знам заслужава ли си да се занимавам след като никога не се получава ,явно просто не ги усещам нещата :)

#29 Rolan

Rolan

    Единак

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 444 Мнения:

Posted 25 July 2008 - 10:38 PM

Практиката ще те оправи. Не се безпокой. Нормално е да се сдухаш. Въпроса е да не се отказваш. Заслужава си. Не можеш да усетиш нещата от първия път. Може от 10-тия. Но ако не се отказваш ще стане.

#30 dutchman

dutchman

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 128 Мнения:

Posted 26 July 2008 - 12:12 PM

Преди ден два бях в София по работа...и с едно приятелче излязохме да се видим следобяд...и нямаше кво да правим затова му дадох идея..да идем в Мол-а...
Много добро място за пикъп...пробвах даже една техника за която бях чел...примерно виждам момиче или 2-3 да разглеждат нещо...и отивам до тях "извинете мога ли да ви помогна"...и те ме виждат че съм облечен супер добре...че съм дошъл на шопинг а не работя в магазина и им беше супер забавно...даже с една мацка обиколихме 2-3 магазина...тя обличаше дрехи а ние й казвахме как и стоят и т.н
Супер си прекарахме общо взето ;)