Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Места за Пикап


  • Please log in to reply
40 replies to this topic

#1 TytusPulo

TytusPulo

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 80 Мнения:

Posted 29 June 2008 - 12:15 PM

Привет на всички, в момента съм във Варна и имам известно свободно време да попрактикувам запознанствана улицата, но не мога да намеря място където да има достатъчно хубави момичета,вече няколко дена се разхождам из центъра и морската, но почти всички хубави мадами са или на 14, или с мъжете или с гаджетата си, за около час срещам може би три или четири подходящи сета, като тук говоря не само за седящи а и за вървящи и в група и т.н. Мисля, че или не ходя където трябва, или не когато трябва, например вече се убедих че в морската ходят почти само възрастни и семейства. И в Бургас имах подобни притеснения, но там като че ли положението е доста по-добро, а уж е по-малък град :rolleyes: Ако някой може да даде съвет thanks :)

Темата е преместена от "Дон Жуан статии и съвети" в "Дон Жуан дискусии".

Edited by NRG, 02 July 2008 - 07:04 AM.


#2 Гост:_exort_*

Гост:_exort_*
  • Guests

Posted 29 June 2008 - 04:09 PM

Един тъп вариант е някой местен PUA да се смили над теб и да си направите дружинка :rolleyes:. Може да обмените идеи и практики. Може да е тъп, но е вариант. Аз бих се изкефил да се зазпозная с хора от този сайт (мъже и жени).

#3 Rolan

Rolan

    Единак

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 444 Мнения:

Posted 30 June 2008 - 03:30 PM

Като слезеш от Морската градина по стълбичките надолу към улицата с многото ресторанти, клубове, дискотеки и т.н. мисля, че няма как да не намериш готини мацки (имам в предвид да ходиш и по клубовете, ако имаш свободно време за през нощта :) ) Бил съм във Варна само веднъж (миналото лято) и трябва да ти кажа, че очите ми изпаднаха от толкова пи*ки. :)

#4 TytusPulo

TytusPulo

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 80 Мнения:

Posted 01 July 2008 - 08:44 AM

Ми пробвах ма засега нещо не отговарят :)

#5 *----=Elit Force=----*

*----=Elit Force=----*

    ElitForce

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 311 Мнения:

Posted 01 July 2008 - 02:40 PM

Чак не мога да повярвам,че става въпрос за Варна(града е на 4 място в света по красота на нежния пол :) ).Предполагам,че в дискотеките и клубовете трябва да има много п***и.Ако не там,тогава по кафенетата върви да зарибяваш сервитьорките :) Ако и това не стане,в парковете постоянно се разкарват сетове.Пробвай,разнообразявай местата,на които ходиш.Сигурен съм,че ще успееш ;)

#6 TytusPulo

TytusPulo

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 80 Мнения:

Posted 02 July 2008 - 11:24 AM

Мда и на мене това ми е супер интересно, може би сега лятото е така понеже ги няма студентките, а града е погълнат само от някакви дърти туристи :)

#7 Ascalon

Ascalon

    Team player

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 217 Мнения:

Posted 02 July 2008 - 07:28 PM

За морската градина искам да направя едно уточнение: Тъй като тва е спокойно и красиво място на фона на шумните улици и разкопания център може лесно да се предположи ,че там се събират много хора, обикновено с любимите си половинки :) Ако TytusPulo е ходил точно там нищо чудно да се е натъкнал на тази гледка, обогатена от пенсионери и малки дечица :)

Честно казано като ходя по варненски дискотеки много рядко посещавам места ,където жените да са повече от мъжете и свободните госпожици не винаги са особено привлекателни. не го лепя като етикет 100% вярно, все пак може да нямам правилен ориентир спрямо дискотеките ;) ;) :)

Но това,което мога да предложа на всички по-неопитни и владеещи езици е: Спестете си от 2 дена парите за закуска за автобус и отидете до Златни пясъци. Не казвайте , че е скъпо, щом аз изкарвам там с 20 лева, можете и вие. Тъкмо ше се въздържате да черпите девойките :) . Има плаж, има място за разходки, има храсти... доста чужденки все пак идват именно за такъв тип развлечение ;) .

И ши ви и*ъ и глупостите с тия стари германки! По цялата линия хотели, където работя не съм видял доминиращо превъзходство на пенсионери. Така че , поле за изява има и е доста доста благодатно.

#8 blam

blam

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 32 Мнения:

Posted 09 July 2008 - 09:21 PM

Сори за тъпия въпрос ,обаче може ли да ми кажете такива места в София ,аз не съм оттук , отдавна се преместих ,но почти не съм ходил никъде - на работа и вкъщи вече повече от 2 години .Все попадам в тъпи заведения /места ,но това е понеже не познавам града ,така че ако знаете някое яко място без значение от класификацията не си мълчете :)

#9 Rolan

Rolan

    Единак

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 444 Мнения:

Posted 09 July 2008 - 10:42 PM

Чувал съм добри отзиви за Студентски град. Пияни студентки без задръжки. Какво повече. :)

#10 lopster

lopster

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 6 Мнения:

Posted 10 July 2008 - 01:43 AM

Както каза Ascalon , ако си във Варна и търсиш момичета , Златни пясъци е мястото...в града повечето са или в големи групи или са малки или са обвързани :} Така че , хващаш буса или някой такси(ако ти се дават 20 лева) и си ти :} Ако не ти се разкарва толкова или нямаш средства ... по плажната ивица кадето са дискотеките , но там шанса да намериш нещо добро и свободно е наистина значително по - малък :/

#11 blam

blam

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 32 Мнения:

Posted 10 July 2008 - 08:20 PM

Чувал съм добри отзиви за Студентски град. Пияни студентки без задръжки. Какво повече. :)

Абсолютно имам намерение да посетя въпросното място скоро ,но хич не знам географското положение или имената на заведения там ,нека някой софиянец се включи с жокер :blink:

#12 Rolan

Rolan

    Единак

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 444 Мнения:

Posted 10 July 2008 - 08:23 PM

Абсолютно имам намерение да посетя въпросното място скоро ,но хич не знам географското положение или имената на заведения там ,нека някой софиянец се включи с жокер :)


Земи ме с те*е моля ти се... Ще избия рибата от практика там.

#13 blam

blam

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 32 Мнения:

Posted 11 July 2008 - 11:13 AM

Земи ме с те*е моля ти се... Ще избия рибата от практика там.

Знаеш ли някакви интересни места там :)

#14 Rolan

Rolan

    Единак

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 444 Мнения:

Posted 11 July 2008 - 10:21 PM

Аз не, имам приятели студенти, които знаят дискотеките наизуст :) Искам да преди да завърша и да отида да уча висше, поне веднъж да отскоча до Студентски град за 1-2 вечери. Но мога да попитам и да ти кажа. :blink:

#15 MisterX

MisterX

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 106 Мнения:

Posted 13 July 2008 - 10:38 AM

Щом става дума за дискотеки в София ... едва ли ще намериш по- experienced човек от мен .. :)
Така.. в Студентски град има много дискотеки, правя ти кратък разбор - чалгите са " 33 ", " Плаза " и " Авеню ", сигурно има и други, но тези са най-известните. И "33" и " Плаза " са доста посещаеми.. но там пък мисля че не е особено подходящо за пик-ъп, особено в Плаза щото там най-вече ходят момиченца с с интереси във финансите (не, определено нямам предвид, че следват финанси :lol: ). Има и друга не-чалга стая в която може би шансовете са ти по-добри. Входа е 4 лева мисля, иначе вътре е сравнително евтино. Това " Авеню " не съм стъпвал в него, но не съм чувал добри неща, по-скоро е зле. " 33 " почти винаги е фрашкано до дупка иначе може би може да се играе и там. Най-известната не-чалга дискотека е " Джим Бийм ", която се намира точно до " 33 ". Входа до колкото си спомням е 3 или 4 лева, за жени е безплатно, което както се сещаш е бонус. Вътре музиката се сменя всеки ден, като има и чалга ден, както и ретро, черно, хаус и тн. Има доста голям набор от девойки и според мен е добре място за пик-ъп. Цените са може би малко по-високи от другите заведения. Друго заведение което знам там е " Строежа " , което е малко по-странно и различно от останалите. То е за по-алтернативни хора и вътре пускат музика от сорта на Нирвана и Металика и Доорс примерно. За там не мога много да ти кажа. Близо до него има " Бакарди " - нещо средно между бар и дискотека, може би има шанс за игра там, но съм бил само 1 път. Ако имаш някакви въпроси питай. :lol: