Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Проблем с развитието в отношенията


  • Please log in to reply
12 replies to this topic

#1 Jerry1

Jerry1

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 4 Мнения:

Posted 16 July 2010 - 01:30 PM

Здравейте,
искам първо да започна с това, че познавам форума от доста време; чел съм библията няколко пъти; използвал съм техниките и те работят, но въпреки това се случиха някой неща.

Случката е следната аз съм на 24г., тя е на 23г., колеги сме в университета, но тъй като аз се позабавих с ученето, тя е един курс над мен. Бях я забелязал в университета на един семинар, опитах да я заговоря но нищо не стана и аз си продължих, тъй като не сме приятели и нямаме обща среда. Това стана миналата година по това време, мина си лятото почнахме пак училище и се оказа, че пак ще ходим на семинар заедно за един уикенд. През цялото време на семинара аз си играх играта, така че да се случат нещата и на сутринта се събудихме в едно легло, след много готина нощ. В последствие се оказа, че тя си има приятел, но нещата от много време не вървят между тях. Ние се прибрахме от семинара и продължиме да се виждаме. Всичко беше игра, кога се обаждам, през колко време какво и казвам и тн. Един ден обаче, след около 2 месеца, реших, че не ми се играе вече и не ми се прави на незаинтересован и и казах: "Ако спиш с други искам да знам, тогава всичко приключва", тъй като досега не бяхме говорили на тази тема. Тя каза "ОК", въпреки че не беше много доволна. И така си продължихме с едно леко прекъсване по нейна вина, но тя се върна сама след седмица и така изкарахме около 5 месеца - всичко беше прекрасно, страхотни мигове,закuски, вечери глезене от моя страна, истинска интимност - стояли сме в леглото по цял ден само да се гушкаме, и то с нея, която казва, че никога не се е гушкала с гаджетата си и тн, дни в които сме се виждали и сме спали и без да правим секс, a секса беше страхотен за нея, не съм я оставял незадоволена никога. Разкавала ми е неща, които е казвала само на най-близкият си човек.

В един момент, обаче тя се дръпна много разко, може би защото аз бях реагирал по остро на една ситуация няколко дни по-рано, но тя не ми се обаждаше, когато я търсех беше студена, не искаше да се виждаме и тн. Няколко дни беше така, след това разбрах, че е доста болна, но тя пак не искаше да се виждаме, аз отидох взех и лекарства и храна и и ги занесох до вратата (тя живее само със секвартирантка) пратих и един смс - "техничекски погледнато не сме се виждали, виж пред вратата. Няма да те притеснявам повече" - и тя пак нищо. И не съм я търсил след това, докато тя не ми звънна следващата седмица да се видим с новината - бившия ми приятел идва да живее в нас, ние с него не се събираме, обаче и с теб нашите взаимоотношения приключват. Аз до този момент никога не и бях казвал, че я обичам, въпреки че съм го чувсвтвал много преди това. Но нищо... тя ми казва аз искам да бъдем приятели, но аз и казах "няма начин, аз имам чувства към теб, чао". Издържах 2 седмици без да и се обаждам, но накрая и писах един мейл, че ми липсва и тя ми звънна след ден: "С още ли отказваш да бъдем приятели, хайде да се видим", аз и викам ОК и всичко почна отначало - не поприятелски. Така изакрахме още един месец, всичко беше много готино и един ден и звъна по телефона, я тя ми казва мисля, че не трябва да се виждаме известно време... бля бля, нямам енергия за теб в момента, искам да флиртувам и тн. И в този разговор за първи път тя ми каза "и аз те обичам".
Аз нямаше какво да направя ... остави ме със супер много въпроси, беше ми писнало отдавна да играя игри вече, да се правя. Исках да съм си такъв, с това което чувствам. Пуснах и пак едно мейлче след 2 седмици и един смс предти това, тя нищо. И не се сдържах и месец и малко след като ми каза тия неща и звънах поговорихме общи приказки, но много ми липсваше и и го казах, а тя вика "сори ти не ми липсваш" Заминавам след ден на море, има друг, отивам с него, а ние с теб никога, по никакъв повод, 100% няма да бъдем повече заедно.
Целия проблем е, че аз съм убеден, че тя не е такъв човек, сигурен съм че съм значел нещо много за нея. Тя е такава, че си играе много с мъжете, много е чаровна и много и връзва, иска да е доминираща и същото време я е страх много да не остане в слабата позия на изоставена, затова и не показва чувства, но когато е била с мен съм виждал че се е разкривала напълно, с доверие. Не искам да повярвам, че това може да изчезне от днес за утре.
Адски много я обичам и не знам какво да правя - имам успешна кариера, работя си хобито (спорт), имам свободно време, здрав съм, имам всичко, но не спирам да мисля само за нея. Други жени не ме интересуват.

Какво е вашето мнение за цялата ситуация?

ПС: Сори че стана малко дълго, може би и неразбираемо, но мислите ми прескачат яко :)

#2 Xtigyro

Xtigyro

    my world is my pride.

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 404 Мнения:

Posted 18 July 2010 - 04:43 PM

Варианти:
1. Харесва те, обича те, но има нещо в теб, което не може да приеме, с което не може да се примири. Което не може да понася.
2. Няма силни чувства, предпочита играта, не смята, че й е дошло времето да става "сериозна" (ти си останал с погрешни впечатления, защото си адски влюбен).

Второто ми се струва много по-възможно. Т.е. единствения ти шанс е да продължиш с играта (нейната). Без чувства, без разговори, без нищо повече (нека това този път вбеси нея бавно и сигурно).

Ако й уври главата, докато си играете и чувствата надделеят - нещата ще се получат. Ако ли не - ясно ти е вече (к'во си мисля)... "моля, нека заповяда следващата".

#3 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 19 July 2010 - 09:45 AM

изобщо не се занимавай... изгубих си година в мисли и преследване на една такава пикла... тя е била безкрайно категорична... реалността е, че просто няма тръпка при нея... това значи, че няма и да проима

казано с други думи... дори и да успееш някога, след дълго преследване, то тя пак няма да има тръпка... или ще почне да те ебава и да бръмчи наляво надясно, или ще бъде нещастна... и в двата случая ти няма да си щастливо влюбен

не стой в миналото, а в настоящето, защото то определя бъдещето :)

#4 Jerry1

Jerry1

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 4 Мнения:

Posted 31 July 2010 - 05:39 PM

Мерси за мненията, пичове... имах нужда да чия нещо безпристрастно :)

#5 Xtigyro

Xtigyro

    my world is my pride.

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 404 Мнения:

Posted 04 August 2010 - 10:41 PM

Мерси за мненията, пичове... имах нужда да чия нещо безпристрастно :very_happy:


Какво смяташ да предприемеш?

#6 NooB

NooB

    Никъв Опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 180 Мнения:

Posted 08 August 2010 - 02:19 PM

Аз имах подобен случай, но "бягащия" в случая бях аз и причината за това е, че наистина не ми беше тръпка видях всичко в нея, което ме накара да търся нещо по "интересно" аз я обичах /и все още я много я харесвам/ самата мисъл обаче, че ако се върна при нея ще почувствам застоя ме държи на страна, в момента се запознах с една балерина от Берлин, преди нея излизах с строителна инженерка, а тя виждаше всичко това колокото и да се правя на гаден ми е кофти, но се държа по-грубо с нея.

тя: Как си какво правиш сега?
аз: мърдам
тя: кажи ми повече де
аз: не ти трябва добре съм
тя: знам, че се държиш студено защото си внимателен, не искаш да ме нараниш, спокойно с добро те помня, а строителката не е за теб /тя те използва/

#7 Jerry1

Jerry1

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 4 Мнения:

Posted 01 September 2010 - 08:38 PM

Какво смяташ да предприемеш?



Ми какво и към датата, която ме питаш. Реших, че нищо няма да предприемам... продължавам напред или поне няма да я търся, колкото и да ми се искам. Писах и само за имения ден и това е. След това обаче, преди около седмица тя ме потърси...било и мъчно за мен и ми вика "чакам да бъдем приятели, ти каза, че ще бъдем... искам си го". Викам това няма как да стане "НЕ" и така приключихме разговора. След няколко дни и пратих смс - какво искам да и направя - че искам да я стисна силно , да я **** много и тн и дали това е достатъчно приятелски? и тя ...нищо. След 2 дни я питах дали съм прекалил, а тя ми вика: "наиситна не беше приятески смс". Сега не знам ...не знам защо ми звъни и защо ме търси, дали е сама. И какво да я правя. Приятели не можем да бъдем със сигурност, аз поне не мога. А не знам има ли смисъл да продължавам да забивам?

#8 Bate Sasho

Bate Sasho

    Напреднал

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 02 September 2010 - 04:42 PM

"...това достатъчно приятелски ли е?" <---- :) .Това ме изкефи. Много добре си го написал! Показал си й, че няма да бъдеш "момченцето до нея" (после мисля, не трябваше да я питаш дали си прекалил, защото донякъде показва несигурност). Преди време имах подобна на твоята ситуация: Много "филми", много нещо. Имаше екшън, романтика, драми и разбира се, розово...но както Дон-а ти е писал, не можеш да бъдеш щастлив с нея. На тези типажи/ки им викам "вампирки" (знам, че сравнението е плиткоумно B)), защото изсмукват всичко хубаво от теб/връзката и после пак си слага маската на "кучката" и те заебава. Когато види, че все още може да изтиска нещо от теб, пак се връща и пак си отива и пак и пак... Имал съм и 1-2ма приятели с подобни случай и никой от тях не е завършил поне с нещо, доближаващо се до ХЕПИ ЕНД. Така, че лично мое мнение на върпоса ти:
А не знам има ли смисъл да продължавам да забивам? - ТВЪРДО НиЕ. С тази енергия, която изразходваш, чудейки се и опитвайки се да поправиш нещо счупено, можеш да си набавиш цял харем. Моят съвет е: събери си мислите, почини известно време и марш на "бойното поле" за нещо ново. Успех :D

#9 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 02 September 2010 - 06:30 PM

:D ама ти не разбираш от дума май май :D тя ти звъни, за да сте приятели в прав текст, а ти и казваш не и затваряш... е защо продължаваш да пращаш тъпи смси? а втория защо е? чакай да ти го преведа... "миличко, много съм влюбен... всичко бих направил за теб, бих се въргалял в калта, бих се унижил до край... защо не искаш да си с мен??" и след това... след като не си получил отговор си пратил "миличко, много ли прекалих, извинявай"

представи си го така... на турбо яка мацка на седмица и се обясняват поне 3ма в любов, а на ден я свалят по 10 човека и поне половината и искат тела :) е аджеба с какво си по-различен от другите дето и се обясняват?? сори, ама и аз да съм на нейно място ще си в графата приятели, щото пу*ките искат мъже до тях, на който да разчитат, а не момченца дето се лигавят и се излагат :) и за n-ти пореден път - спрете с тъпите чатове и смси!

#10 CASAN0VA

CASAN0VA

    Маниак

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 361 Мнения:

Posted 02 September 2010 - 07:15 PM

:D ама ти не разбираш от дума май май :D тя ти звъни, за да сте приятели в прав текст, а ти и казваш не и затваряш... е защо продължаваш да пращаш тъпи смси? а втория защо е? чакай да ти го преведа... "миличко, много съм влюбен... всичко бих направил за теб, бих се въргалял в калта, бих се унижил до край... защо не искаш да си с мен??" и след това... след като не си получил отговор си пратил "миличко, много ли прекалих, извинявай"

представи си го така... на турбо яка мацка на седмица и се обясняват поне 3ма в любов, а на ден я свалят по 10 човека и поне половината и искат тела :) е аджеба с какво си по-различен от другите дето и се обясняват?? сори, ама и аз да съм на нейно място ще си в графата приятели, щото пу*ките искат мъже до тях, на който да разчитат, а не момченца дето се лигавят и се излагат :) и за n-ти пореден път - спрете с тъпите чатове и смси!

Дон Кико е прав.Ще ти дам една полезна идея която аз на скоро приложих.Начи хващаш скайпа ииии-тези мацки които искаш да сваляш ги изтриваш от там,но само при положение,че им имаш телефоните-ако ги нямаш вземи ги и после ги разкарай от скайпа.Аз от както не ползвам скап за чат с момичета имам 10 пъти повече успех само с телефона.Защото по скайп интереса изчезва много бързо при положение,че когато и двамата сте на линия се знае,че сте вкъщи и тъпеете,докато ако не използваш скайпа за да пишеш с мацки имаш по голям успех-защото те не знаят какво правиш в момента и къде си и с кой си! Изобщо в интернет избягвай да се застояваш онлайн! А тва за СМС-ите влез в настройките на СМС и си изтрий номера на централата :D щото един нормален мъж няма да седне да се обяснява в СМС а просто ще звънне и ще каже или пък ще се уговори с момичето да се видят и ще и каже.А тва е много погрешно мислене ако си мислиш,че с такива сладки и мили думи ще я впечатлиш и спечелиш.Жените полудяват по мъже които се държат мъжки без значение дали си влюбчив или не... Когато някоя мацка си хареса някой го иска на всяка цена без значение дали може да и се обяснява в любов или не,но работата е там,че един мъж никога не би го направил.Най добре спри да гледаш романтични комедий и драми защото хората правят така филмите както те искат да е в реалния свят,но не става :D

#11 Jerry1

Jerry1

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 4 Мнения:

Posted 13 September 2010 - 11:41 AM

хахаха евала момчета... най-лошото е, че разбирам и знам всичко това, което ми казвате... обаче пак си постъпвам тъпанарски. В крайна сметка като се опаря както си трябва ще се науча :)

#12 NooB

NooB

    Никъв Опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 180 Мнения:

Posted 15 September 2010 - 09:38 AM

Не става за един ден, аз пък мисля, че няма да се научиш!

#13 iwanttofuckher

iwanttofuckher

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 136 Мнения:

Posted 16 September 2010 - 07:27 PM

Аз пък мисля, че вече се е научил.