Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Обкръжението и искат да ме бият


  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#16 Required

Required

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 3 Мнения:

Posted 11 August 2010 - 06:37 PM

Благодаря на всички искам да питам вие как бихте се почувствали ако ви "нокаутират" пред гаджето ви (в честен бой 1в1 да речем защото оня и е подсвирнал нещо) тя как би го приела като бях по-малък много ме беше страх от това нещо сега шанса да стане едва ли е голям но винаги си имам едно на ум

#17 Bate Sasho

Bate Sasho

    Напреднал

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 11 August 2010 - 07:17 PM

Еми виж сега, аз лично съм го изпитвал няколко пъти, макар че като се замисля май не е било срещу един(когато съм бил в присъствие на приятелка). В повечето случаи, като малък се бях натъквал на пияни дружинки, изпращайки някоя от приятелките си или след сбутване в дискотека, закачка с приятелката и т. н. Как бих се чувствал...еми победен - победен. Никой не е казал, че трябва да си най - добрия и никой не е казал, че най - добрия не е падал. Най - добрия не винаги е победителя(малко се поувлякох, но това са факти). Бих го преглътнал и следващия път, когато имаме засечка бих се опитал отново. Нали знаеш, че не е важно дали ще паднеш, важно е след това да се изправиш. Между другото вие на колко години сте там, ти и твоя опонент, защото тази тема от самото начало малко ми заприлича на някаква детинска ситуация, макар да не зная как точно стоят нещата. Какви са тези - "споменал за 1на1", пишеш 20 дни след последния коментар, някакъв турнир ли се развихря, залози приемат ли се, мацката до теб Елена от Троя ли е? В какъв филм си се вкарал бе колега, я вземи си сипи една кофа студена вода и търси някоя мацка с не чак толкова разрушителни последици. В края на краищата струва ли си всичко това??

#18 NooB

NooB

    Никъв Опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 180 Мнения:

Posted 11 August 2010 - 07:37 PM

Излизай с момичето, ако ти прави кеф. Пребий или падни, но не се дърпай.

Последното не си струва.

#19 ItalianMike

ItalianMike

    It's time to toss the dice

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 11 August 2010 - 08:53 PM

Благодаря на всички искам да питам вие как бихте се почувствали ако ви "нокаутират" пред гаджето ви (в честен бой 1в1 да речем защото оня и е подсвирнал нещо) тя как би го приела като бях по-малък много ме беше страх от това нещо сега шанса да стане едва ли е голям но винаги си имам едно на ум

За мен ситуацията с боя винаги е била следната... ако не можеш да понесеш хората да те видят пребит, просто никога не се бий. Бил съм се, не често и последният случай е бил преди 2 години, може би и повече, но съм имал ясното съзнание, че в битките винаги единият излиза победител, другият загубил. След битката няма прав и крив, има само победител и победен. Ако смяташ да се биеш за теб не трябва да има значение от коя страна си, дали ще биеш или ще те набият, всеки си намира майстора един ден и в това няма нищо срамно. Важното е ако се биеш, да се биеш мъжката, да приемеш резултата от боя мъжката и не отдаваш никакво значение на това какво се е случило. Другите ще те уважват, ако знаеш правилата на войната, респективно боят. Така че ако ще побеждаваш - победи, ако ще ядеш бой - изправи се горд след това, и никой няма да ти се смее. :cj:

#20 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 11 August 2010 - 09:09 PM

а ти как би се почуствал ако те блъсне кола? изобщо не взимай книжка... премести се във венеция там няма коли... а как би се почуствал ако се удавиш... кофти, венеция е на морето... я да не ходим и на море а

"вземи си един пистолет... без значение какъв... щото ще го ползваш само веднъш" (за да се застреляш)

мацките ходят с мъжкари, а не с пу*ки! не казвам, че трябва да се биеш с всеки и за всичко... напротив. в днешни дни трябва да си малоумен, за да се стигне до бой, но толкова много ти се изписа и ти грам не вдяна... леко се дразня чак

#21 aabbvv

aabbvv

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 29 Мнения:

Posted 13 August 2010 - 01:35 AM

Важно е не толкова дали ще биеш или ще те бият а дали ще се проявиш като страхливец или не. С други думи ако се стигне до бой мисля, че повече ще те уважават (както момичето, така и другите) ако загубиш боя, от колкото ако избягаш от боя. Два пъти съм се бил в живота си и единият път беше срещу 4 момчета на моята възраст. Можех да се измъкна, но не го направих и съвсем естествено след малко се въргалях по земята, а другите ме налагаха. Обаче после никой не си и помисли да ми се подиграва за това.

Edited by aabbvv, 13 August 2010 - 01:37 AM.


#22 Johnny Strong

Johnny Strong

    Seducer

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 392 Мнения:

Posted 24 September 2010 - 10:29 PM

какво стана, изяде ли си боя и седна ли си на гъза или го прегази?