Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Обкръжението и искат да ме бият


  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#1 Required

Required

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 3 Мнения:

Posted 09 July 2010 - 09:28 PM

Здравейте Дон Жуановци, играчи, свалячи... Много яки статии и информация има в форума, адмирации към MasterDJ, сега ще премина към "проблема" (за мен даже не е точно проблем, но си нямам друга работа в момента и реших да споделя) :)
На 21 години съм досега съм имал само 1 гадже преди сегашната ми приятелка знам, че не е нормално но се занимавах главно с тренировки и съм отдаден на спорта гледах си кефа без гадже и с "връзки" за по 1 нощ... Харесвам много приятелката ми и искам да съм с нея, но никога не съм бил "добро момче" и ако иска да си ходи няма да и се моля. Някой от приятелите и момчета (някви смешници които тя много уважава) искат да ме бият даже двама се пробваха, а тя просто им се разсърди... ако я харесват явно, че доста ревнуват за да се стигне да ме нападнат и въобще почти цялата и компания ме гледа лошо а никой не съм предизвикал по какъвто и да е начин. Това е иначе се разбираме и родителите и ме харесват просто се дразня от тва нещо...
Мерси на всеки които е прочел и успех на всички в свалките!

#2 div.karucar

div.karucar

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 3 Мнения:

Posted 09 July 2010 - 11:02 PM

Има 2 варианта ..

1.По Дон Жуан принципите, ако момичето не си заслужава(любимата ми част) - СЛЕДВАЩАТА.Писал си, че нямаш нищо против, ако си тръгне ..

2.Ако найстина това момиче означава много за теб и тя уважава тези 'биячи' трябва и ти да ги уважаваш .. Опитай се да се сгодите по някакъж начин, но без да се подмазваш!Ако не стане и си 'лошо момче' мисля, че знаеш какво следва ..

#3 ItalianMike

ItalianMike

    It's time to toss the dice

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 10 July 2010 - 10:02 AM

С две думи... не си го слагай на сърцето това, че тези пичове имат нещо към теб.

Прочетох поста ти два пъти, не открих директен въпрос, за това само с няколко думи ще наблегна на това какво мисля, че ще е подходящо да направиш, ако смяташ че мацката си заслужава достатъчно, за да простиш на приятелите й.

Тъй като общо взето не е много добра идея да скарваш мацката с приятелите й, освен ако не ти е много, много навита, а също не е и много добра идея да не се спогаждате с компанията й, ето няколко неща.

1. Не прави нищо, за което после ще се мразиш. Ако това да простиш на тези типове или да направиш опит да се сприятелиш с нейната компания е против твоите принципи и виждания за нещата, просто не го прави. Принципите и себеуважението винаги са по-важни от едната мацка.

2. Уважавай хората, които са достатъчно смели, за да ти се опълчат. Не всеки е готов да излезе в директна борба с по-силен противник( какъвто ти явно си), така че ако решиш, че си струва да се сдобряваш с онези типове иди и им кажи нещо от сорта на "Добре момчета, изправихте се смело срещу мен и аз уважвам това, но не го правете повече". Да похвалиш някой, че се е изправил срещу теб не е проява на слабост, напротив, така дори показваш, че ти си по-силният, с по-силният характер и умееш да прощаваш грешките на хората.

3. Не губи контрол. Когато изгубиш контрол - другият печели. Когато някой те предизвика се дръж все едно нищо кой знае какво не е станало. Наслаждавай се на това колко силен характер имаш и остави другите да се чудят защо не обръщаш внимание на детинските им опити да те извадят от равновесие. Приемай всичко така, че едно ти си някой едър мъжага, а дразнителите са дечица, които се опитват да те бият. Така ще ти е забавно, когато някой се опита да те предизвика и ще поставиш всеки на мястото му, дори без да си казал и дума.

4. Бъди силен. Хората уважват силата, не слабостта. И тук нямам предвид грубата сила, а силата на характерът. Ако тръгнеш да оправяш отношенията си с приятелите на мацката - бъди се*е си, както каза колегата преди мен. Ако не те харесват такъв какъвто си - техен си е проблема. Ти просто им покажи, че няма да играеш игричките им и че си готов да се сближите, ако направят малко усилие да те опознаят.

Поздрави и успех! :)

#4 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 10 July 2010 - 10:02 AM

аз не разбрах какъв ти е въпроса.

и все пак, ако се чудиш защо правят така приятелите и - има две причини: 1. естествено са влюбени в нея и 2. ти правиш някакви простотии, за които тя реве на тяхното рамо... все пак са и най-добри приятели. но на това трябва да реагираш по-мъжката... не просто да гледаш с пренебрежение :) в смисъл... постави въпроса пред нея... сръчкай я малко... "тез двамцата малоумници за кво се борят, че неможах да разбера? все пак не сме малки деца... озъпти си приятелчетата, че нямам намерение да се разправям с простотии" и със сигурност ще получиш отговора, които чакаш от нея :)

#5 Required

Required

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 3 Мнения:

Posted 10 July 2010 - 07:57 PM

Благодаря ви много за отговорите, не съм я разочаровал а сигурно са яко влюбени в нея не искам да го казвам, защото звучи доста въздухарески и самохвално, но за да се хвърли да ме бие някой няма да е страхлив :) тя отрича да я харесват незнам си кво... незнам докъде ще стигнем просто имам чувството, че държи на тях твърде много, а най-лошото е че почвам да губя контрола над се*е си и се ядосвам твърде много...

#6 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 10 July 2010 - 10:20 PM

ти май нещо не разбра... основно тя е отговорна за това! ти също щом си го позволил! решението не е да стоиш и да чакаш! аз просто немога да си представя такава пародия... виж какво ти написах малко по-нагоре и действай!

#7 dutchman

dutchman

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 128 Мнения:

Posted 11 July 2010 - 02:37 PM

Според мен е нормално да искат да те бият, те те приемат като противник който е дошъл да им отмъкне приятелката. Затова Mystery Method първо учи да спечелиш приятелите й а след това нея. Това разбира се не е за всички. Само не заставай между нея и приятелите й за да трябва да избира.

#8 Luckynumber13

Luckynumber13

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 80 Мнения:

Posted 12 July 2010 - 10:10 AM

Ами свиквай другите "мъже" да те гледат накриво, аз примерно като се заиграя с жената на някоой на банкетите щото повечето са женени там и ела виж какво отнасям от някви чичковци, добре че шефа е печен та не ги слуша какво приказват. Инак по темата - ако се сбиете ще загубиш респекта й казвам ти го от опит. Ако те те набият в неравностоен бой е добре - излизат те виновните и тя ще се дръпне от тях, ако ти победиш обаче и им начупиш главите ти ще си виновен да знаеш!!! Не знам ккаво точно да ти препоръчам може би стратегията на Дона е добра.

#9 razace

razace

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 209 Мнения:

Posted 12 July 2010 - 10:39 PM

не се обиждай, ама нещо дефенициите ти за "готина гадже-приятелка" не са ти особено добре :)  изобщо няма да споменавам колко е странно жена да се движи с мъже...  Нз, бившата ми приятелка вдигна летвата здраво (мн умно момиче) и цялата ти ситуация ми изглежда странна, струва ми се мацката не те оценява толково, колкото ти би искал, биий шута и не се занимавай с глупости, жени бол :)

Edited by razace, 12 July 2010 - 10:40 PM.


#10 Bate Sasho

Bate Sasho

    Напреднал

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 13 July 2010 - 01:03 AM

Съжалявам за "отбивката" от темата, но относно колегата razace: мисля, че не си прав относно "изобщо няма да споменавам колко е странно жена да се движи с мъже... ". Дам, може да е странно, но не е ли това красиво? Да срещнеш различен човек в обществото. Пука ли ти, ако ти е готино с нея? Аз лично съм по преживял и съм бил с жена, която движи предимно с момчета. Е, и ..какво от това? Аз пък излизам предимно с жени. Това пречи ли? Трябва ли да се чувстваме застрешени? Аз лично не. И да ти кажа често бих дал всички "стандартни" момичета, които се въртят около моя свят в момента, за една малко по - различна било това и че излизала с мъже. Нищо лично към никой просто изказвам становище(мнение). Относно темата ще ти кажа как горе долу бях постъпил в твоята ситуация. Просто не се дразни и не показвай слабост. Ако видиш, обаче, че няма накъде, предизвикай ги с думи. Много е важно (ако се стигне чак дотам, понеже незнам доколко е нажежена обстановката) да не си ти НАПАДАТЕЛ, а да си ЗАЩИТНИК. Така дори и да ги "сриташ" е било при "самозащита" и няма да си имаш неприятности от страна на момичето. Иначе опитай да й кажеш както те посъветва Дон Кико, може наистина момичето да не е "стока". Но моето мнение е, че не трябва да отстъпваш пред такава пречка. Относно момчетата - жал ми е за тях. Когато става въпрос за момиче с бой се избиват комплекси. Не мисля, че това е постъпка на човек над 14години, но разни хора, разни идеали...Желая ти успех, както и на всички останали.

#11 razace

razace

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 209 Мнения:

Posted 13 July 2010 - 10:00 AM

разбира се че не пречи, познавам хора,които са тъпи и пак не им пречи :)  и ти ако не си чувал израза "братлетата преди путките" тва си е твой проблем, всеки си има глава на раменете и си прави живота, но историята не познава 1 истински мъжкар, който да се движи сред жени :) 1 умен/хитър/мъжествен/готин мъж не познавам, който да се движи сред жени, всичките са страхливци, геьове и смешници, лични наблюдения, нищо лично :D

тия митове и легенди за приятелство м/ж мъже и жени са империални, просто биологически не е възможно, не можеш с жена да пикаете прави, да идете на риба, да направите сандвич с някоя мацка, да гледате мач и т.н, имал съм 2г взимания давания с такава мацка и винаги се надявах на повече, така е и с другите, всички се надяват за ебане по приятелски ако щеш  :)

Edited by razace, 13 July 2010 - 10:03 AM.


#12 Bate Sasho

Bate Sasho

    Напреднал

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 13 July 2010 - 06:24 PM

В предишния си пост писах, че това си е мое мнение. Не съм целял да засегна някой(надявам се не си се засегнал), нито да водя какъвто и да е спор (не сме във "сблъсък"). Казах, че излизам предимно с жени, защото компанията ми (която е отдавна) е такава. Съгласен съм, че не може да има приятелство между муж/жена, но това не значи, че всичко което мърда и с което излизам трябва да е потенциална "мишена". "готин мъж не познавам, който да се движи сред жени, всичките са страхливци, геьове и смешници, лични наблюдения, нищо лично ". Не съм претендирал, че съм ГОТИН, но твоите думи направо ме убиха. Значи би трябвало да се срамувам и да се крия от такива като теб, когато излизам сред жени, за да не ме помислят за ГЕЙ, защото излизам с ЖЕНИ?? Всеки си има своя живот и убеждения, така че нека не изливаме повече излишни коментари. Извинявам се на модернаторите и на Required за офф-а. Занапред ще бъда по - обективен към темите. И още веднъж БЕЗ ЛОШИ ЧУВСТВА. Хайде със здраве, че стана една...

#13 razace

razace

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 209 Мнения:

Posted 13 July 2010 - 07:56 PM

да бе мен, немам лоши чувства никви :) имам примери околко мен и ми е отвратилно че тези "мъже" имат правото да носят пишки, ама така е като липсват достатъчно истински мъже в обществото :) то си е техен проблем де, те ще страдат, ама само теее са си виновни. имам 2-ма колеги дето тичат след приятелките си 2-г и не общуват с никой... дано се съвземат, че горчиво бъдеще ги чака :D и наистина сори ако съм прозвучал сопнат, малко ми е в натурата, ама се опитват да омекна  :)

#14 petar_13

petar_13

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 42 Мнения:

Posted 19 July 2010 - 12:59 AM

Аз също не вярвам в приятелството между мъже и жени. Според мен ситуацията е по-скоро такава: Тя ги възприема като приятели (евентуално и за повдигане на самочувствието , че е желана и т.н.); Те поддържат приятелски отношения, но почти сигурно се надяват на нещо повече. Много често попадам на подобни компании в клубове и дискотеки. Те са само приятели, момичето не ги възприема по друг начин, но момчетата се държат покровителствено сякаш имат връзка с нея. Нормално е когато навлезеш в територията им да се опитат да ти се противопоставят, тъй като те възприемат за пречка. Това обаче е изпитание за психиката, не за физиката ти. Помисли си за хората , които отглеждат по няколко питбула: всяко от кучетата е по-силно от човека , но му се подчинява защото усеща силата на характера му , спокойствието му , усеща , че той владее ситуацията и поведение различно от това, което той желае няма да мине безнаказано. Трябва да доминираш над групата и да не се поддаваш на провокации и внушения. Ако излъчваш подобен тип доминация малко хора биха дръзнали да ти се противопоставят - те ще се съобразяват с теб и ще се държат приятелски, тъй като ти си в по-изгодна позиция.

#15 Johnny Strong

Johnny Strong

    Seducer

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 392 Мнения:

Posted 24 July 2010 - 12:05 AM

моето мнение е, че трябва да я набиеш тази пикла, защото тя си играе с теб... как може да е с теб а да не те защити пред приятелите си... тя не държи на теб един вид
а ти си пълен ташак, защото позволяваш това да се случва.