Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Тя неможе да обича... ???


  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1 ssssssssss

ssssssssss

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 21 Мнения:

Posted 25 June 2010 - 11:04 PM

Здравейте, не съм някакъв Дон Жуан или играч или някой много опитен но имам връзка с момичето което обичам истински, правихме секс (аз и бях първия и всичко мина добре) но има един голям проблем поне за мен. Преди мен тя е имала връзки с други момчета които е уж е обичала (или поне някои от тях или един откъде да знам) и те са и разбили сърцето по някакъв начин, сега тя сякаш неможе да ми се довери (че няма да направя същото може би) незнам дали ме обича знам че не го казва и бившите и връзки с някви смотаняци и пречат да бъде лудо влюбена в мен сякаш не иска да се обвърже до такава степен... Това е накратко просто си излях душата ударете по едно рамо. Поздрави на всички :)

#2 Suspect

Suspect

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 178 Мнения:

Posted 25 June 2010 - 11:56 PM

Още в самото начало е трябвало да изградиш доверие между вас двамата.

Накарай я да си представи как бихте изглеждали като двойка, като такива които найстина се обичат. Започни да създаваш планове за вас двамата в бъдещето, какво би искал да направиш с нея или къде би искал отидете заедно. Опознай я по - добре, разбери за нейните слаби места, разкажи и за твоите, разбери какви са целите, които си е поставила в живота, разкажи за и твоите.

Ще споделя с теб един неписан закон, които гласи: Който обича повече от другия - губи!
Разбирай го така: Който го е грижа повече за връзката е склонен да прави повече компромиси, за да задържи отношенията ви, и ако това си ти, то горко ти !
Другото което желая да запомниш, че това което казват,мислят и искат жените са три различни неща!
Относно бившите искам да ти споделя една поговорка, която е точно на мястото: "Мъжете крият, че имат бъдеще, а жените крият, че имат минало"
Повярвай друже не ти трябва да знаеш за бившите и, такаче СПРИ НА МЯСТО ! и най - вече спри да мислиш за дреболи, а това е! Необходимо и е време да те обикне. Не става туко така, проблема в момента е, че ти я обичаш повече от колкото тя теб, такаче остави нещата да се развият, да пламне нейната любов...

Edited by Suspect, 26 June 2010 - 12:02 AM.


#3 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 26 June 2010 - 02:36 PM

Накарай я да си представи как бихте изглеждали като двойка, като такива които найстина се обичат. Започни да създаваш планове за вас двамата в бъдещето, какво би искал да направиш с нея или къде би искал отидете заедно. Опознай я по - добре, разбери за нейните слаби места, разкажи и за твоите, разбери какви са целите, които си е поставила в живота, разкажи за и твоите.


е това все едно не си го написал! освен ако не искаш колегата сам да се простреля в капачките.

ssssssssss, когато една жена започне да ти обяснява нещо от сорта на бла бла бла... или бла бла бла... или бях мн наранена иии... всички мъже са тъпи боклуци и миришат лошо или бла бла бла... значи проблема е в твоя телевизор! не си се постарал достатъчно, не си мъж на място, не си лидера, водещия във връзката, не я караш да тръпне всеки път като и се обаждаш... не я караш да чака с нетърпение всяка следваща среща... отвори речника (библията) и там всичко си е преведено :) това ти го казвам от личен опит... щото и аз някога съм си мислел подобни неща :) стягаш се, намираш си хоби и работа, които да ти заангажират времето и мислите... ако неможеш да спреш да мислиш за нея, може и да разнообразиш с някоя друга... сещаш ли се на къде бия? ако живота е твой и ти си номер 1... можеш да имаш всяка, готин си и се забавляваш на макс... тя няма да иска да те пусне... повярвай ми! и в леглото ако потренираш, ще е еквивалентно на всичко изписано :D

е има и друг вариянт де... да направиш това дето съспект ти е казал за връзката в бъдещето и... да поналееш масло в огъня...

успех мен :)

#4 Xtigyro

Xtigyro

    my world is my pride.

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 404 Мнения:

Posted 26 June 2010 - 05:09 PM

ssssssssss, когато една жена започне да ти обяснява нещо от сорта на бла бла бла... или бла бла бла... или бях мн наранена иии... всички мъже са тъпи боклуци и миришат лошо или бла бла бла... значи проблема е в твоя телевизор! не си се постарал достатъчно, не си мъж на място, не си лидера, водещия във връзката, не я караш да тръпне всеки път като и се обаждаш...

е има и друг вариянт де... да направиш това дето съспект ти е казал за връзката в бъдещето и... да поналееш масло в огъня...

Ахам, колега Кирил.

Тя ти се е доверила, ти си й първият, това значи много за момичетата (докато поне не ги мине вторият и третият).

Само споко. Трябва й малко време, за да се отпусне и да те почувства по-силно. Не я притискай и не я питай относно тревогите ти.
Бъди лидер, прави й изненади, води я на интересни места, но не се виждайте прекалено често. Два пъти седмично е напълно достатъчно.

Бъди спокоен и респектиращ. Нека осъзнае сама, че ти си мъжът, на който може да се осланя и довери занапред.

#5 ssssssssss

ssssssssss

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 21 Мнения:

Posted 27 June 2010 - 09:22 AM

Почти съм сигурен че ще ме зареже чудя се дали ще и липсвам аз цяло лято ще си гледам кефа тя също после ще е в 11 клас (аз съм в университет) и незнам дали като тръгне на даскало да я потърся пак с риск да стане същото след време...просто нещата не вървят... за момента

Edited by ssssssssss, 27 June 2010 - 09:23 AM.


#6 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 27 June 2010 - 09:33 AM

Почти съм сигурен че ще ме зареже чудя се дали ще и липсвам аз цяло лято ще си гледам кефа тя също после ще е в 11 клас (аз съм в университет) и незнам дали като тръгне на даскало да я потърся пак с риск да стане същото след време...просто нещата не вървят... за момента


ти май нещо не разбра... казахме ти да си намериш топките и да се държиш мъжката! почти съм сигурен, че ще ме зареже, не е мъжко... дали да я потърся след време (след као тя евентуално ме зареже), въобще мисля да не го коментирам!

ако нещата не вървят, я остави и си гледай кефа, ама защо ще я търсиш после... толкова мн жени има, че... ако си я изкаш, то раздвижи нещата :)

#7 Luckynumber13

Luckynumber13

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 80 Мнения:

Posted 27 June 2010 - 10:14 AM

Говорим си "да не ти пука", как трябва да си Алфа и т.н. и изведнъж - тя ми каза че не може да обича... и ти веднага хоп дайте съвет! Това е начин жените да манипулират и опитомяват - наранена съм, мъжете са такива и онакива - ми да стане лесбийка бе!!! Ако се поддадеш на манипулациите й след време тя ще те зареже и ти ще си виновен, вярвай ми!!! Влюбила се е в теб такъв, не се променяй, ще оакаш работите. Освен това истински обичаш - пич и аз истински обичах първата ми, защото беше единствената пу*ка, която съм ебал. Ще ти се промени мирогледа, има време :) просто не мисли за нея - удари две магистрали, влез в някой фитнес, подбери най-коравите говеда и им се изплюй в лицето. Вярвай ми тогава въпросната мадама ще ти е най-малкия проблем :)

ПП: Това последното е шега да не вземе някой наистина да го направи...

#8 Xtigyro

Xtigyro

    my world is my pride.

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 404 Мнения:

Posted 28 June 2010 - 12:46 AM

Почти съм сигурен че ще ме зареже чудя се дали ще и липсвам аз цяло лято ще си гледам кефа тя също после ще е в 11 клас (аз съм в университет) и незнам дали като тръгне на даскало да я потърся пак с риск да стане същото след време...просто нещата не вървят... за момента


Да, ще те зареже. Станал си сополив дрисльо.
Ще бъдеш такъв до края на живота си. Честито!

Ииииии не, не чети какво сме ти написали. Ние само си дърдорим тук, нищо не разбираме, не искаме да ти помогнем.

Дотук с настоящото ти състояние. Сега да преминем на това какъв си бил и какъв не трябва да бъдеш.
Както каза Luckynumber13, влюбила се е в теб такъв, какъвто си. Не позволявай на моментното състояние на вашата връзка да те промени дотолкова, че да бъдеш причината за нейния край.

Какъв не трябва да бъдеш... какво ще кажеш да прочетеш всичко написано от останалите в тази тема още 29 (любимото ми число) пъти. Ииииии какво ще кажеш да престанеш да участваш във филма на живота в ролята на "сополивия дрисльо". Не се котира.


#9 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 28 June 2010 - 10:27 AM

Да, ще те зареже. Станал си сополив дрисльо.
Ще бъдеш такъв до края на живота си. Честито!

Ииииии не, не чети какво сме ти написали. Ние само си дърдорим тук, нищо не разбираме, не искаме да ти помогнем.

Дотук с настоящото ти състояние. Сега да преминем на това какъв си бил и какъв не трябва да бъдеш.
Както каза Luckynumber13, влюбила се е в теб такъв, какъвто си. Не позволявай на моментното състояние на вашата връзка да те промени дотолкова, че да бъдеш причината за нейния край.

Какъв не трябва да бъдеш... какво ще кажеш да прочетеш всичко написано от останалите в тази тема още 29 (любимото ми число) пъти. Ииииии какво ще кажеш да престанеш да участваш във филма на живота в ролята на "сополивия дрисльо". Не се котира.

:) два шамара винаги те връщат в играта