Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Бивша приятелка ме търси


  • Please log in to reply
31 replies to this topic

#16 Coldplay

Coldplay

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 88 Мнения:

Posted 06 July 2010 - 02:45 AM

1. Не влизай в тъпия ФБ. ФБ и Скайп са най-прекия път да си изкопаеш провала.

2. Недей мисли много. Мисленето остави на тях. Ако ти анализираш, каква е нейната роля? Ако я свикнеш да си внимателен и заинтересован, ще трябва да си такъв винаги. Замисли се как би изглеждал живота ти с нея след 3 месеца, сякаш вече си спал с нея милиони пъти. Тогава ще си спокоен и ще си вече на ниво общи планове и приключения. Излизай с това чувство и се прибирай с това чувство. Усетила е ерекцията ти още при първото ти заекване и сега държи топките ти в кадифена ръкавица. Момичетата масово излизат с филма "той за мен ли е", "смел ли е","справя ли се лесно с живота си" - а тази информация я подаваш ти, ти, ти !!!

3. Не говори много. Ти не си приятелката й, с която да си дрънка за незначителните простотии, с които си запълват времето. Просто се дръж човешки. Няма какво да я питаш? Мен, момичетата са тези, които трябва да се притесняват дали ти се харесват или не. Ако имаш въпроси дали се получава добре, значи не се получава добре. Изчезни за една седмица и си подреди мислите. Ако пак не става, просто я зарежи. Ако още отсега се наместваш така, че на нея да й е комфортно, след месец ще си на същото място. Момичетата постоянно подават ключови думи по време на диалога. От небрежното "Какво прави днеска?"-"Ходих в мола, за да си търся пола" -> тук тя ти подава "мол", "пола". Схващаш идеята. Разговора трябва да върви с лекота. Много силно работи и ясно да показваш в какво си съгласен и в какво не, без да предизвикваш конфликти, или да изпадаш във възторг.

4. Какво има предвид, защо, ама как, това знак ли е ? - WHO CARES!? Жените манипулират дори само с цел да си начешат егото. Половината жени просто играят. Ако няма желание за скъсяване на дистанцията, когато си се*е си, значи не е сега момента. 3 милиарда жени са на тази планета. Защо е с теб? Мислиш ли, че изведнъж си й залипсвал? Просто се запитай дали се чувстваш добре с нея. А ако не я искаш за сериозна връзка, а само за няколко подкожни инжекции, струва ли си да умуваш толкова много, а? Ако срещите с нея по-скоро те карат да анализираш и се чудиш какво да й кажеш, вместо и двамата да сте спокойни и натурални, то:
- По-добре прекарай следващите 2 седмици в залата или на стадиона и тогава й се обади
- Тя играе двусмислена игра, защото някой жумел преди теб й е засегнал егото, напуснал я е, или някоя друга женска простотия
- Временно е самотна и убива времето докато срещне "новата си любов"

5. Никакви Интернет контакти. Ще я свикнеш само да ти говори глупостите си и накрая ще се чудиш какво не си направил както трябва.

6. Ако си се*е си през всичките ви срещи, а все още само се целувате по бузката, по-добре се оттегли, качи няколко левъла и тогава се върни.

7. Отдели си 500-1000лв и си обнови гардероба напълно. С един гол характер и отношение ще стигнеш само до прегръдките. Каквото и да ти говорят, ти трябва да си най-красивия мъж, който тя ще вижда, излизайки с теб. Това ще ти улесни играта многократно в две посоки - тя ще е по-благосклонна, а ти ще се чувстваш по-добре. Ако си по-красив от нея, а все още се цункате като първолаци, или си безперспективен в нейните очи, или не си ти в мислите й.

8. Разговори? - Ако все още не си спал с нея, тя е или от онези "Бори се за мен векове наред пък ще видим", или "Абе не си за мен, но поне си интересен", или е "Не знам дали съм на неговото ниво". Ако не си се постарал да е последното, по-добре фокусирай там, но гледай да няма фалш, когато го демонстрираш. Момичетата търсят скрити знаци в начина по който гледаш, когато говориш за нещо, както и в тона ти. Очите ти трябва да са пълни с доверие и спокойствие.

Трябва да можеш да изразяваш милиони различни емоции с лицето си и да ги контролираш. Аз в рамките на една среща съм 10 различни характера и знам точно как изглеждам отстрани. Ако имаш съмнения, че не излъчваш това, което искаш, по-добре мислено я отпиши и качвай нива - пътувай из планетата, израствай в кариерата, планирай финансовата си независимост и задължително СПОРТ ! Много СПОРТ! Спортът внася мислите в ред. Дори с 10 мин на ден ще имаш мега напредък в емоционалния си баланс, ако се изкъртваш здраво. Ефектът е мигновен, направи три спринта до изнемогване и ти гарантирам, че утре няма и за миг да анализираш какво, защо и как. Това е капан, в който всички сме попадали и никой не е излязъл победител. "Какво казах, той как го прие, той какво си мисли, дали ми е видял бенката" - това е нейната роля, а не твоята.

9. Момичетата в България и по света (казвам го от първо лице) са едни и същи, с разликата, че нашите са доста по-емоционално повредени. Те нямат вина. Хубавото е, че емоционално стабилните мъже вземат по-големия пай. Ако си емоционално стабилен и устремен, можеш да водиш срещата както си поискаш и ефекта винаги ще е добър. Разкажи й кариерата си и ЗАЩО ти харесва, или за това ЗАЩО ненавиждаш това или онова (тривиални неща, срещу които всеки би казал "яко съкс" - да споменаваш срещу какво си против е също плюс, просто се обосновавай така, че да е увлекателно), за това ЗАЩО харесваш това или онова (трябва да са точно нещата, на които се кефиш - иначе я подвеждаш и променяш поведението й по начин,който няма да ти пасне на природата). Тя ще те слуша и ще й е много по-интересно, отколкото ако питаш или говориш за ФАКТИ. Както ти каза - изчерпахме фактите. Ако имаш нужда от примери, ще пусна тема с милиони примери. На нея не й пука дали си градинар или бизнесмен, а ЗАЩО си избрал да си такъв. Хората масово страдат от емоционален пробив и когато срещнеш човек, който живее с вълнение и влага авторски смисъл в ежедневните неща, човек неусетно влиза в комфортната зона с такъв събеседник.

10. Никакви приказки за наркотици. Познавах хора, които се друсаха и повечето умираха да го споменават насам натам. Естествено, 99% още излизат с Деска, ако ме разбираш. Нито дума, било каквото било. Сега ти си устремен мъж с много амбиции, много много амбиции, финансови схеми, 100000 идеи за добре прекарано време, добри и верни приятели (задължително я запознай, това е супер плюс). Ти ядеш полезни храни , ненавиждаш гадната изкуствена храна, обожаваш да спортуваш, мразиш заседналия живот, обожаваш интересните хора, ненавиждаш хората които драматизират или се предават, но и осъзнаваш , че те просто имат кратък период на емоционален катарзис, след който ще построят живота си малко по малко и накрая ще имат, каквото желаят. Разбираш ли посоката ми? Демонстрираш по натурален начин какво обичаш (обясняваш ЗАЩО), също и какво не харесваш - по ТЕЗИ НЕЩА момичето разбира как да се държи с теб и какво да показва от се*е си.

Когато кажеш колко обожаваш "чистата" и екологична храна например (супер тривиално, кой е против това!?), тя веднага ще се съгласи с теб на глас и освен това ще спечелиш огромна точка - нещо, което ви свързва плюс информация, че се грижиш за се*е си и внимателно подбираш това, което е добре за теб. Аз не познавам момиче, което да не оценява високо колко се грижа за се*е си. Така в едно изречение ти показваш част от се*е си, тя харесва тази част, и се настройва да ти реагира по определен начин. Ако й кажеш , че се дразниш на тъпи хора , които само изглеждат добре, но не могат да вържат две приказки, тя ще приеме това перфектно, и ще се постарае да не те ОТЕГЧАВА толкова много. Жените подсъзнателно искат да се грижат на мъжа да му е добре. Те търсят в думите му нещата, които могат да го направят щастлив. Ако наблюдаваш внимателно, можеш да видиш как и момичето се старае да задържи нишката, в която откривате все повече общи неща. Когато те направят мил ход, и мъжа го забележи и реагира положително, за тях това е абсолютен факт, че нещата помежду ви вървят много добре. Ако не си искаш нищо, не получаваш нищо.

Изясни си какво искаш от нея и защо. Не забравяй , че тя е човешко същество. Тя има сърце и трябва да уважаваш този факт. През цялата тема не усетих нито в един ред, че тя за теб е нещо повече от красиво лице плюс дупка, в която не си заравял мармота. Тя ще бъде човек с теб, само ако ти си човек с нея. Показвай палитра от емоции и нека тя вижда как се справяш. Тя вижда начина, по който си поръчваш в ресторанта, също и лицето ти, докато шофираш, забелязва и емоциите ти, докато споделяш истории от миналото или планове от бъдещето си. Тя ще прочете всичко това точно както го правим всички. Гласът и погледа привличат жената като магнит. Имам един колега, който ходи при един от най-добрите лектори по ораторско майсторство в Европа. С времето той прегърна повечето от идеите - използва жестове там, където може да си помогне, за да опише дадена ситуация, погледът му е жив и топъл, гласът му има хиляди различни изражения и изразява палитра от емоции, които той контролира. Това се харесва на всички хора, без значение от пола или националността.

Не знам дали тези неща ще ти вършат работа, в моя град и в моята среда работят добре. С настоящата ми приятелка тръгнах на втората среща по естествения път, както хората се опознават - правиш различни неща с нея, споделяш какво харесваш и какво не, и ЗАЩО (това е най-важното в целия ми пост - ЗАЩО - добрата обосновка дава чувство за добро обмисляне и увереност в тезата, което навежда на мисълта за човек, който знае какво прави и защо го прави). Това плюс добър външен вид, здравословни навици, ведро настроение и искрен интерес към събеседника, е всичко, което ще ти трябва някога.

Няма трикове. Момичетата не са тъпи. Ти можеш да усетиш, когато някой преиграва, така че и тя го може. Ако си напрегнат, по-добре й кажи ЗАЩО и накрая кажи как мислиш да се справиш. След това смени темата с някоя весела история. В 99% от случаите момичетата на нейната възраст не искат революционер, боец, или Супермен. Искат човек, който да бъде пример с живота си и с изборите, които прави - балансиран мъж, с който тя да бъде естествена, желана и разбрана. Колегите от форума ще ти кажат още много неща, които ще ти бъдат също от полза. Успех!

#17 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 06 July 2010 - 02:33 PM

- Звъня, питам я да излезем Четвъртък еди колко си часа, но тя казва, че тогава е заета. Какво е най-правилно да направя ?


правиш ли разлика между "искаш ли да се видим еди си кога, много бих се радвал, ама ако ти е удобно и искаш де" и "здравей, хайде да излезем... нямам планове за тогава и тогава, тъй че по твой избор .... "

първо не я питаш, а и предлагаш... после и предложи две възможности, за да не се чуди дали ще приеме или не, а да се чуди кога и е по-удобно ;)
"- здравей! как си... ?
- ох... ми до са готвих, са ше чиста че...
- уау... звучи супер интересно :D...
- (все тая дали ще каже нещо или не)
- имам една идея, хайде да излезем... ама искам да изляза с/ искам те много... (правиш някаква асоциация - ако си се запознал с нея на тренировка по бокс - ама не искам да излизам с боксиорчето... а със сладурката) нямам планове за четвъртак и събота... по твой избор :)"

може и по-забавно, но лека по лека. така показваш хем, че си мъж и че искаш определени неща, хем ти решаваш кога ще е срещата, а тя си мисли, че и даваш избор... когато проведеш страхотен разговор, тя очаква страхотна среща... когато и двамата очаквате такава, тя ще е такава :D

- Тръгвам да я целувам но тя се отдръпва. Случвало ми се преди време и въпреки, че момичето изглеждаше, че ме харесва се отдръпна... Пробва ли се отново, малко по късно или след 10ина минути ми изкача неотложна работа и забравям това момиче?


кво значи тръгваш да я целуваш? да не тръгваш за риба :D преди да я целунеш трябва да сте се държали за ръцете, след това да сте се гушкали, да сте се удряли и лигавели, след това... когато решиш, за да ескалира емоцията правиш един полукръг около лицето и бутайки нежно перчема и, галейки я по бузата стигаш до брадичката... от там съвсем леко с палеца докосваш крайчето на устните и... ще ти налети на момента :D ако ли не, ще се дръпне още опитвайки се да направиш полукръга

и ако все пак се дръпне връщаш едно две нива надоло и пак пробваш, ако пак се дръпне... еми пак връщаш... ебати по-добре да се гушкате отколкото нищо

- Тръгвам да я целувам и тя отговаря.
След това? Продължаваме още малко със напитките в кафето и после я каня в къщи да "гледаме филм" или не бързам а и звъня на следващия ден или изчаквам и звъня след 3-4 дена ?


тук както дойде, ако планираш нероден петко :D по-вероятно е да не станат нещата... не бъди сигурен и досадно настоятелен с гледането на филма (което е доста истъркано всъщност и по-добре не го използвай) ако стане стане, ако не и утре е ден ;)

Edited by Don Kiko, 06 July 2010 - 02:38 PM.


#18 agent

agent

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 15 Мнения:

Posted 09 July 2010 - 01:07 AM

Coldplay & Don Kiko написал сте много ценни коментари.
Други хора също са ми казвали, че проблема ми е в многото мислене и сте прави. Преди бях обсебен от детайлите а от скоро като че започна да не ги мисля толкова, май ще се справя с това.
Относно наркотиците, може да си сигурен, че не ги споменавам, не са нещо за което обичам да говоря... Вярно, че е голямо предизвикателство (да си остане между нас си) но не е нещо, което човек афишира.
Колкото до

През цялата тема не усетих нито в един ред, че тя за теб е нещо повече от красиво лице плюс дупка, в която не си заравял мармота.

Както написах и преди това, няма я вече тръпката, която беше... приятна ми е компанията и (на кой не му е приятна компанията на хубава жена) но толкова.
Изпитвам само привличане към това момиче и нищо повече. Няма и как, след една среща след пет години...
Не я смятам само за "дупка", има си и други качества, освен да е хубава.

Между другото, обадих и се за втората среща в понеделник ... горе долу това си говорихме:

- Здрасти (името и) как си, какво си правиш
- Здрасти, ми пиивам водчица (16:30часа)
- Късно си почнала, има хора които вече са под масата.
- (смее се) ама аз културно...
- Да, де ясно..
- Ти какво правиш ?
- На тренирвки съм тръгнал ама реших преди това да ида малко на задръстване (бях в адското задръстване).
- (смее се)
- Искаш ли събота да излезнем на по кафе ?
- Да... искаш ли обаче да се чуем допълнително, че ми тръгнаха работите в университета... (който м/у другото е на 100м от нас) и май ще ходя на изпити.
- Хубаво, обади се като разбереш какво що...
- Добре, чао.

Това е сбито... аа да, още не е звъннала.
Явно няма интерес или... не мога да я мисля вече - все едно.

Общо взето, благодарности на всички, които се включихте в темата и коментирахте глупавите ми въпроси (въпреки, че глупав е само незададения въпрос).
Мерси за търпението и още веднъж за страхотния форум, който сте направили.
За напред, смятам да пробвам повече случайни запознаства и да пускам още теми, ако имам (вероятно ще имам) нужда от съветите Ви.
За момента смятам да отделя седмица на книгите, които ми предложихте до момента.

Поздрави

Edited by agent, 09 July 2010 - 01:20 AM.


#19 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 10 July 2010 - 09:37 AM

- Искаш ли събота да излезнем на по кафе ?
- Да... искаш ли обаче да се чуем допълнително, че ми тръгнаха работите в университета... (който м/у другото е на 100м от нас) и май ще ходя на изпити.
- Хубаво, обади се като разбереш какво що...


първо ти казах да го забравиш това "искаш ли"... "хайде" звучи много по-добре. поставяйки така нещата тя подсъзнаетелно се замисля дали всъщност иска... и получаваш "амииии", което значииии... :D

"хайде да се чуем допълнително"... това го използва всяка втора пу*ка и супер мн ме дразни. контрираш задължително! "хайде да се разберем направо, пък ако има промяна ще се чуем" или "виж, аз обичам да си планирам времето... хайде да се разберем направо за събота, пък...". щото ако трябва да съм честен аз си го превеждам като "емиии принципно мога да изляза с теб, ако не намеря нещо по-интересно, което да правя... все пак имам още две оферти за в събота"

а прехвърляйки в нея топката с "обади се като разбереш", се закопваш :) това можеш да го кажеш на някоя мацка дето ти е супер навита или на някоя, която си ч**ал зверски до вчера и нещо те е издразнила, иначе няма да получиш отговор и пак ще трябва ти да звъниш :)

дребните неща винаги обръщат каруцата

като цяло извода от постовете ти е, че си сменихте ролите - самонави се и ти започна да я търсиш и да я гониш :) а трябва да е обратното

#20 agent

agent

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 15 Мнения:

Posted 13 July 2010 - 09:34 AM

Здрасти Don Kiko
Хубаво си написал за "искаш ли" и "хайде" обаче късно ти видях коментара и вече и се бях обадил.
Наистина "хайде" ще е по-подходящо имайки предвид, че "повечето жени не знаят какво искат" да ги питам "искаш ли" :)
btw. в момента в който ми каза "хайде да се чуем допълнително" разбрах, че не иска и няма да го бъде и предпочетох да не се занимавам - и без това беше грешка.

...самонави се и ти започна да я търсиш и да я гониш...

За самонавиването си прав, обаче не разбрах защо да е лошо това, че съм я потърсил за да излезем?

#21 Johnny Strong

Johnny Strong

    Seducer

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 392 Мнения:

Posted 24 July 2010 - 01:01 AM

агент, много кух аватар... на колко си години? :)

#22 agent

agent

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 15 Мнения:

Posted 05 August 2010 - 03:09 AM

агент, много кух аватар... на колко си години? :D

Що бе, такъв симпатичен... картоФФ :very_happy: кво против ?

Само да вметна, че въпросната ми писа на фейсбука в който наистина рядко влизам. Извинява се, че не се обадила защото работата "блабла..." - така и не и отговорих.
Помежду другото имах няколко "пиянски попадения" - не знам как и защо, като съм пиян ми връзват... алтернативата е да стана алкохолик :cj:
Кофти алтернатива.
Най-лошото е, че алкохола не ми влияе добре и не помня какво съм им говорил, за да го възпроизведа на трезво.

#23 Bate Sasho

Bate Sasho

    Напреднал

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 05 August 2010 - 10:40 AM

Е, това МЕЖДУ ДРУГОТО с "пиянските попадения" като го прочетох и нямаше как съществото вътре в мен да не изкрещи и да не започна яростно драскане на коментар. ПЪРВО - пиянкси попадения си имал, защото алкохола като цяло сваля от плещите ти всякакви угризения, комплекси, неувереност, чувство за отговорност както и вътрешен диалог. ВТОРО - по - скоро си мислиш, че са пиянски попадения. Моя житейски опит относно алкохола и жените (а той е голям, особено за първото) ти казва АЛКОХОЛ И ЖЕНИ - МАСЛО И ОГЪН. НИКОГА НЕ ГИ СМЕСВАЙ. АМА НИКОГА!!! И трето: В момента си мислиш, че алкохола ти дава нещата от които имаш нужда. Горе ти писах защо. Да...донякъде е така. НО това, което ти взима после приятелю е в пъти пъти повече. А, човекът, който евентуално ставаш като се напиеш, можеш да попрочетеш някои книжки, да се усъвършенстваш и да си напраиш един СУИЧ, който ще сваля всяко неприятно чувство от съзнанието ти (вътрешна нагласа) Ти какво сега, тамън се оправи и дай от наркотици на алкохол. Разликата между двете е, че едното убива малко по - бавно. Стига с тези матрици бе приятел. Алкохол, наркотици..еми то много ясно, че ще имаш блуждаещ поглед както беше писал...осъзнай се малко. Реалността не винаги е по - добра, но ти така или иначе на практика си в реалността. Така, че свиквай да се справяш със жените и всеки друг аспект в живота без тези лайна. Това са неща за слабохарактерни хора - алкохол, наркотици, секти, бла бла. Еми иди и в секта и там ще ти върви с жените. Ние тук в роден град си имаме една секта, в която жените ходят голи и стават какви ли не оргии и чудесии и всичко е безплатно. ПАРАДАЙС СИТИ. Еми заповядай, ако желаеш. Хах, аз тук малко ти се накарах като доведен баща. Не се обиждай, нищо лично...но специално алкохола при мен присъстваше почти във всеки пост тук и добре, че бяха колегите, да ми покажат накъде вървя и да ме насочат в правилната посока, за което съм адски благодарен на всички от форума като цяло. А, като беше драснал, че си отказал наркотиците и честно да ти кажа се бях възхитил, защото се иска нечовешка воля и усилия. Затова донякъде ти се "карам", да не кривнеш пак :very_happy: . Айде със здраве за сега. Отивам да изпуша една цигара, да отпусна парата. :cj:

#24 agent

agent

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 15 Мнения:

Posted 06 August 2010 - 02:14 AM

bate_sa6o, мерси за коментара приятел!
Наясно съм с вредите, които нанася алкохола и го избягвам (не заради вредите, просто не ми понася и не ми харесват като цяло ефектите).
С горния коментар, се "чудих на глас" как по дяволите е възможно, всичко да минава, толкова гладко когато "СЪМ" и в същото време, да се чудя какво да кажа когато "НЕ СЪМ"...
Изобщо да не ти пука, че си ми се "накарал" - уважавам градивната критика !
Ако овладея, начина "как да превключа въпросния СУИЧ", вярвай ми, ще съм много по-щастлив човек.

От днес съм отпуск, тъй, че смятам да намеря време за препоръчаните от вас книги... ако има още - давайте : )
Практиката... от време на време прилагам нещата от библията и има ефект! Може би ще пусна отделна тема за конкретен случай.

Поздрави

#25 NooB

NooB

    Никъв Опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 180 Мнения:

Posted 06 August 2010 - 01:13 PM

Както написах и преди това, няма я вече тръпката, която беше... приятна ми е компанията и (на кой не му е приятна компанията на хубава жена) но толкова.

Не, че съм много по правилата и аз, но такова грубо нарушение на кодекса и то още в началото /докато се брои за трудно, нали за СУИЧ говорим/ да играеш с жена към, коята нямаш интерес си е двойна работа, ти трябва да искаш силно жената за да правиш нещата наистина наистина Наистина забележи НАИСТИНА С ЖЕЛАНИЕ, ВЪТРЕШНА СИЛА, ЦЕЛЕУСТРЕМЕНОСТ, СТРАСТ и самочувствие !!!


1. Не влизай в тъпия ФБ.
ФБ и Скайп са най-прекия път да си изкопаеш провала.

Само да вметна, че въпросната ми писа на фейсбука в който наистина рядко влизам. Извинява се, че не се обадила защото работата "блабла..." - така и не и отговорих.


ето напредък има ENJOY :very_happy: :cj: :D

Edited by NooB, 06 August 2010 - 01:13 PM.


#26 Bate Sasho

Bate Sasho

    Напреднал

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 07 August 2010 - 12:35 AM

AGENT, ще се радвам, ако драснеш някой конкретен случай с някоя мадама, която обаче наистина е успяла да ти запълни погледа. Относно книгите, не съм преглеждал дали съм писал в предишните постове, но itallianMike и suspect могат най - добре да те насочат (поне аз така мисля) от какво точно имаш нужда. Иначе всичко най - най ти желая и скоро очаквам следващия пост :very_happy:

#27 ItalianMike

ItalianMike

    It's time to toss the dice

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 07 August 2010 - 02:00 PM

Don_Kiko, bate_sa6o, AFC Suspect и Coldplay са ти обяснили доста добре нещата, така че ще се опитам да обърна внимание на неща, които не са писани от тях. Специални поздрави за Coldplay за поста му, дългичък е, но го изчетох с интерес и съм съгласен с почти всичко в него. Също така много ми хареса и поста на bate_sa6o, в който ти се е накарал - много ценно е да получиш съвет от човек, който се е преборил с проблем, който те мъчи/те е мъчил и на теб. :very_happy:

С горния коментар, се "чудих на глас" как по дяволите е възможно, всичко да минава, толкова гладко когато "СЪМ" и в същото време, да се чудя какво да кажа когато "НЕ СЪМ"...

Качеството на живота ни зависи от въпросите, които си задаваме. Ти си на правилен път. Както е казал bate_sa6o алкохолът помага на някои да постигат по-добри резултати, защото притъпява влиянието на рациоанлните мисли, които получаваш от мозъкът ти, върху поведението ти. Всички страхове, колебания, чувство за вина и всякакви простотии, които са ти насадени от обществото просто изчезват или са толкова затъпени, че не ти пречат. Лошата новина е, че като изтрезнееш някои от тях пак са си там, в повече случие всичките са си останали. Добрата новина е, че единственият положителен ефект от алкохола( да те кара да бъдеш се*е си, истински и да живееш в момента и за момента) може да се постигне и без алкохолни пари. Е, няма да те лъжа - изисква определени усилия и доза решителност, но заблуди трупани с десетилетия не се премахват за една вечер. Но от опит ти казвам - няма нещо, което не може да бъде научено, ако достатъчно силно искаш да го научиш. А ти трябва да се научиш, че е по-бавно да БЪДЕШ човек със силен и атрактивен характер, а НЕ да се ДЪРЖИШ като човек със силен и артактивен характер. Разликата е от земята до небето. При първото си се*е си, стъпил си на здрава основа, върху която да градиш своите социални умение. При второто( което е например да ползваш рутини и свалячески техники, които не чувстваш като част от теб) градиш социални умения върху въздух и има опасност в един момент да рухнат. Така че не се опитвай да говориш неща, само защото някой успешен с жените ги казва и има успех. Те при него имат успех, защото са част от възгледа му за живота и как той възприема се*е си. Вместо това просто БЪДИ - бъди сваляч по свой собствен начин, казвай неща, които ти идват отвътре. Така правят истинските мъже, или истински пияните. Целта ти е когато си трезвен да станеш толкова откровен със се*е си и околните относно твоите желания, колкото и когато си пиян.

Ако наистина искаш да постигнеш промяна, която да е трайна, трябва всеки ден, независимо от обстоятелствата, ти да отделяш поне половин-един час, за да правиш неща свързани със себеразвиването ти. Ако трябва пропусни вечерята, но си вземи дневната доза подобряване на живота ти. :cj: Има десетки, дори хиляди начини да се развиваш, дали чрез спорт, чрез четене на книги, чрез гледане на различни неща, чрез практикуване на различни неща... има хиляди неща, които можеш да направиш и всеки ден трябва да отделиш време за тях. Без изключения. :D И поне по половин час на ден оставай сам съм се*е си - спорта и медитацията са добри за тази цел. Това ще ти помага да си събираш мислите ти, а и ще даде нужната повичка на мозъкът ти.

Сега да поговорим за СУИЧ-а "живеене в настоящето". Определенията какво означава това са много, аз бих предпочел да говорим за "изживяване на всеки момент от живота ни по приятен и полезен за нас начин" или като "пълно осъзнаване и чувстване на реалността в нас и извън нас". Това е най-доброто състояние, в което можеш да си - това означава да бъдеш автентичен и наясно със се*е си, нещо което е много привлекателно за жените.

Ето ти три неща, които първоначално да използваш, за да се пребориш с нерешителността или прекаленото голямото по обем обмисляне на ситуацията:
1. Когато се усетиш, че мислиш за неща, които те спират да бъдеш се*е си, просто си кажи "Аз съм героят в моята история!". Помисли си как би искал да действа, да изглежда и да говори главният герой в твоята история. Осъзнай, че ти си този, който пише историята ти, ти и никой друг. Аз ползвам това когато ми трябват повече мотивация или решителност, за да направя нещо. :angel: Лесен метод да се вкараш в релси. :cj:
2. "Това интересно ли е!" Задавай си този въпрос, когато не се чувстваш достатъчно уверен или задоволен от дадена ситуация, когато комуникираш с други хора и си в социална среда. Този въпрос ще създаде у теб чувство за любопитство към ситуацията, към хората и към нещата, които може да ти предложи живота. Много добър и лесен метод, за да забравиш за негативните си мисли и да се отърсиш от пречещите ти поведения, когато общуваш с жени.
3. "СТОП!!! Какво си мисля" Това го ползвам, за да спра да премислям, ако се уловя, че го правя. Помага да се отърсиш от мислите си, да усетиш настоящият момент и да се чувстваш спокоен и релаксиран.
Тези въпроси ги знам от една статия на Vercetti( един от инструкторите на LoveSystems). Доста за полезни, особенно за начинаещите в inner game( вътрешната игра, или това как човек възприема се*е си и света наоколо).

Също така искам да се замислиш точно в момента колко много жени има на тази планета. Около 3 млрд. Да, знам, че са пръснати по цялата Земя, но и в България никак не са малко. Да кажем, че са около 3.5-4млн. Физически невъзможно е да размениш дори по дума с всяка една от тях. Така че колкото и жени да те отрежат, винаги ще има още и още, с които дори още не си говорил. Дори да сваляш по 24 часа на ден, 365 дни в годината, пак ще има още една и още една и още една. И колкото и добра и готина да е жената пред теб, винаги ще има по-интелигентни, по-готини, по-красиви, по-подходящи за теб от нея. Така че следващият път като сваляш трезвен се замисли за това.

Също така когато сваляш жени искам да си с нагласата "С какво може да допринесе тази жена за живота ми?". Много мъже, които до момента са изпитвали панически страх от заговарянето, са успявали да се преборят с проблема си само за миг, благодарение на тази нагласа. Винаги се замисляй дали жената срещу теб е достатъчно добра за теб и дали може да добави стойност към живота ти, с какво може да ти помогне. Така ти ще си този, който избира.

И сега черешката на тортата - AFC Suspect вече спомена за "How to Become an Aplha Male" и "Atrraction Code". За мен това са задължителни книги за всеки сваляч, защото обръщат по-голямо внимание на това какъв трябва да бъдеш, а не какво трябва да правиш. ;)

А сега да минем към най-същественото: Как да живееш в настоящето, в момента?

Има един автор Ekchart Tolle, който има доста издадени книги на тази тема. Най-много се откроява книгата му "The Power Of Now", т.е. "Силата на настоящето". Ето ти линк за българският вариант на книгата http://www.bgshare.com/get,459412.html Аз лично предпочитам да чета книгите в оригинал, защото в превода несъмнено се губи част от смисълът им, особенно за по-абстрактните като тази. Така че ако и ти си така, ето ти линк към тема, в която има линк за сваляне на книгата на английски: http://donjuancentre...showtopic=14101 (Най-долу в първият пост).

Аз по принцип доста се интересувам от Inner Game и семоусъвършенстване, и благодарение на това тези дни попаднах на един страхотен семинар "Authentic Man Program", който по мнението на други занимаващи се с Играта, е най-добрият продукт свързан с изграждането на силен и артактивен характер. От това, което изгледах от него, мога да твърдя, че наистина е най-доброто, на което съм попадал, защото теорията е подплътена с адски много практически упражнения, което води до много добри резултати. Самата програма се състои от три части...
1. Power of Presence - Силата на присъствието( на това да бъдеш в настоящето). Точно това, което искаше ти.
2. Power of Appreciation - Силата на признателността. Как да приемеш се*е си, своите стремежи и желания, и да се бориш за тях.
3. Power of Integrity - Силата на цялостта. Как да стоиш напълно за възгледите, жаленията и мечтите си.

Това са трите абсолютни СУИЧ-а на атрактивният мъж, поне според мен и тази програма би била полезна на всеки, особенно на автора на темата. :D Линкове...

Част 1 Power of Presence: торент http://torrentz.com/...42fd526f660fbeb
Част 2 Power of Appreciation: линк към тема във форума http://www.gt-6.com/...eciation#p10814 или http://www.gt-6.com/...eciation#p19759
Част 3 Power of Integrity: линк към тема във форум http://www.gt-6.com/...&t=9045&start=0
За Части 2 и 3 може да иска регистрация във форума, не знам.

Това е което се сещам засега по темата. Успех в самоусъвършенстването, личи си, че имаш мотивация и решителност за тази важна стъпка!

Поздрави! LIVE FULL! LIVE FREE!!! ;)

#28 agent

agent

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 15 Мнения:

Posted 11 August 2010 - 03:12 AM

ItalianMike, страхотен коментар си написал, обичам да чета такива писания - благодаря за което.

Ти си на правилен път.

Силно се надявам в един момент да тръгна по правилния път, защото да си призная, хич не ми е леко.
На моменти се чувствам "с цялата си моШ" а в други по-дребен от тревата...
Имам нужда от много самочувствие.
Имам нужда и от повече приятели но това е друго нещо, което трябва сам да спечеля.
Както писах по-рано, "скъсах" с всички "приятели" - сега, като съм в отпуск, усещам липсата им много повече.
Има един човек, който бих могъл да нарека приятел, но той не излиза (сега се хвана с няква от gepime.com и ептен не мърда) никъде.
Правих планове за море, но в крайна сметка се оказа, че няма с кой да ида на нормално място - има познати, които отидоха на сл. бряг обаче, да си призная нямам толкова пари за прахосване... като се знам, под 100-150лв. / вечер не ми мърдат, да не говорим за квартира и храна...
Общо взето социалния ми живот е нула :/ ...

bate_sa6o

AGENT, ще се радвам, ако драснеш някой конкретен случай с някоя мадама, която обаче наистина е успяла да ти запълни погледа.

Вчера отивам на тренировка и влизайки в залата осъзнавам, че е имало ремонт.
Влизайки с учудена физиономия, забелязвам как новата девойка зад бара (има ново момиче, много красива мамка му) ми се усмихва.
До сега съм я засичал 3 пъти и винаги е била с една физиономия - сериозна... и само съм и казвал да пише тренировка на **еди кой си**.
Поздравих я, питах я как се чувства (нещо което не бях правил преди... и я гледах прави в очите - още напредък : ) ) на "новото място" - изсмя се и отговори, че е по-кофти... питах я "защо така?" - каза ми... и тука блокирах кво да я питам още и за да не остана в дълга пауза, просто и казах да ми даде ключ за съблекалнята... Е такива моменти ме изяждат, щото в последствие, може и да се сетя за 10 теми за разговор но в момента съм бил неподготвен! (дайте съвети, моля)
Реших утре, като ида на тренировка да се запозная с нея и да я питам за "по кафе" (мамка му звуча, като ученичка).

Представях си разговора, като нещо от сорта на:
- Здрасти, как си ( с вълшебната ми усмивка - хаха :) )
- тя казва нещо
- Хубаво, пиши тренировка на картата на **името ми**, това съм аз а ти как се казваш?
- тя казва.
(тук може би трябва да вкарам някоя реплика - или направо към въпроса?)
- Хайде да излезем някой път на по кафе...

Оф, пак някви филми си вкарвам... и се навивам (как да избегна такива самонавивки?)

С непознати се запознавам само случайно или "на черешата". Ако съм на черешата измислям по някакъв начин какво да говоря, иначе ако съм заобиколен от познати, все изкача някаква тема... ако съм сам обаче - зациклям (дайте някакви съвети за конкретния случаи).


1. Когато се усетиш, че мислиш за неща, които те спират да бъдеш себе си, просто си кажи "Аз съм героят в моята история!".

Ок, аз съм героят - обаче не мога да преценя дали, действам правилно!
За това си изливам проблемите пред вас, радвам се че има известна доза анонимност в интернет и, че има с кой да споделя, защото иначе няма с кой :cj:

2. "Това интересно ли е!"

Този въпрос си го задавам винаги... Проблема е, че реакциите ми в повечето пъти са прибързани и... осъзнавам, че има много по-добри след кратко обмисляне (което, би могло да е нещо  от сорта на 3-5 минути - недопустима пауза).

3. "СТОП!!! Какво си мисля"

Да, това често го "чувам"... И в същото време "мълча... сега трябва да отворя тема за разговор...".

За жените, знам, че са МНОГО обаче аз съм с много висок критерии... не знам как става така... обаче само на истински хубавици кълва.
Ще ми се да съм като някои познати, за които "куцо, кьораво, сакато...." обаче 'нъцки' :)

ItalianMike благодаря И за линковете, които си предоставил.
Не успях да източа :

Power of Presence
Power of Appreciation
Power of Integrity

Можеш ли други линкове или , p2p през скайп примерно?
Инак, другите ги източих - мерси за което.

Мотивацията ми е голяма, обаче както споменах (без значение от възрастта и физиката) се чувствам много слаб на моменти.

Поздрави

Edited by agent, 11 August 2010 - 03:41 AM.


#29 NooB

NooB

    Никъв Опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 180 Мнения:

Posted 11 August 2010 - 03:40 AM

За жените, знам, че са МНОГО обаче аз съм с много високи критерии... не знам как става така... обаче само на истински хубавици кълва.

Хубаво, за да имаш готини мацки и те трябва най-малкото да мислят, че ти си готин. Поне да си го мислят.


Мотивацията ми е голяма, обаче както споменах (без значение от възрастта и физиката) се чувствам много слаб на моменти.

Е, няма да те лъжа - изисква определени усилия и доза решителност, но заблуди трупани с десетилетия не се премахват за една вечер.


Аз не виждам друг и по-съществен проблем от това да си оправиш вътрешната нагласа (inner game) да се възприемеш малко, както са ти казали не става за една вечер. Най-трудното заговаряне е на улицата, но пробвай на улицата, в магазина говори с всякакви хора не само момичета, магазинерки, сервитьорки /оо да/, с жената на касата в тото пункта, със строителния работник /общак/, всеки! Разбра ли? Виж техните светове през техните очи, слушай ги как говорят, те не мислят по по-различен начин от думите си. Виж колко от тях се опитват да се самоусъвършенстват, след разбери какъв късметлия си, че си тука и правиш това, и то в 4-ри сутринта.

#30 agent

agent

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 15 Мнения:

Posted 11 August 2010 - 04:02 AM

Хей Noob Saibot, благодарности за бързия коментар :)
Може би, вътрешната нагласа е разковничето...
С цел да се преборя с проблема "разговор с жени" направих експеримент (за който прочетох в puateam.com) - говорих с всякакви "hired guns" преди време...
Оказа се, че нямам проблем с говоренето с жени, които не представляват интерес за мен.
Даже в "техномаркет" "събрах глутница", предлагаща ми брошури.. за съжаление 'само говорих'... нямаше ги топките, щото 2 наистина бяха приятни момичета и ме беше яд, че не направих нищо...
Със сервитьорки, също се държа "както си му е реда". Обаче като стане време да заговоря някоя девойка, която наистина ми е допаднала... блокирам  :cj:
Опитвал съм се да мисля, че не е нищо особено, обаче в същото време - знам че я искам и ... говоря глупости... или блокирам в дълги паузи!