Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Бивша приятелка ме търси


  • Please log in to reply
31 replies to this topic

#1 agent

agent

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 15 Мнения:

Posted 24 June 2010 - 07:59 PM

Здравейте,
първо искам да поздравя всички донжуановци и донжуанки за страхотния форум, който сте направили.
От сравнително скоро посещавам това място и основно чета с интерес, защото сте написали наистина полезни писания.
Но да ви се представя в няколко изречения.
Мъж съм, на 26 години. До преди година и нещо, смятах, че съм нормален човек но спрях наркотиците, вкусих от реалността и се промених коренно. От тогава изпитвам голяма депресия и липса на самочувствие.
Депресията донякъде си я обяснявам със спирането на наркотиците а липсата на самочувствие с адекватен поглед над всичките глупости, които съм правил... всичките пропуснати възможности и пр.
Преди това имаше много купони, партита, веселие и от време на време по някое готино гадже за по вечер а сега основно самотни вечери прекарани в учене и работа...
Покрай промяната си загубих и всичките "приятели" с които обичах да се забавлявам но това беше наложително, защото усещах, че ме дърпат надолу.
Сега съм типично AFC.
Цената за това "падане" смятам, че може би е добра, учих и развих умения с които в момента си изкарвам прехраната а освен това ми харесва да го правя.

От както намерих този форум, видях слаба светлина в края на дългия тунел. Видях, че има и други хора с подобни проблеми, опитващи се да ги преодолеят.
Четох и разбрах, че до сега съм действал неправилно с жените и заради това успехите са ми били краткотрайни а неуспехите и пропуснатите възможности в пъти повече.
Давам си сметка, че съм се превърнал в AFC... всъщност като се замисля не съм се превръщал а винаги съм бил.
В момента работя, тренирам и от време на време излизам с познати.
В началото смятах, че хубавата работа и тренировките ще ми докарат самочувствие но си мисля, че продължителната липса на свестни приятели и жена до мен спира това да се случи.
Силно се надявам, да ме посъветвате, къде бъркам или поне да ме насочите ...

-

Втора тема .. в тази.

Вчера ми се обади едно бившо гадже (една или две години по-малка от мен сега е 24~25г.)
Запознахме се когато бях на 18 и бяхме заедно месец или два. По една или друга причина до секс не се стигна, въпреки, че много го исках. Тя твърдеше, че е девствена (в което много се съмнявах) но се съобразих и не и давах много зор. Всичко беше целувки, пипания и.. толкова. Бях се превърнал в лепка, звънях и често отивах да я вземам от училище и в един момент ме заряза.. по телефона.
Кофти се чувствах но го преживях. (тогава започнах да вземам наркотици но не заради нея, просто такава ми беше компанията.. или аз)
Година след това, една сутрин ми се появи на вратата. Трябваше да тръгвам на работа но я поканих на кафе и от приказка на приказка я целунах. Можеше да продължим и по натам но и казах, че имам работа и от тогава нито съм я търсил, нито тя мен.
До вчера.
Бях на гости, хапвах пийвах, когато ми звънна телефона. Каза ми, че е стара моя приятелка, пита ме да ли се сещам коя, аз казах "не" а тя "значи мога да те тормозя още". Отговорих и че след като затворя, може да продължи да ме тормози колкото иска (постарах се да звучи на майтап). Та каза ми коя е и бях изненадан.
Тръгна да ме разпитва какво работя и такива работи, скара ми се че звуча много делово но я отрязах, че съм на гости и ме е вдигнала от масата и че ще говорим като се видим на по кафе.
Разбрахме се да и звънна "тия дни".

Общо взето не загрях, как така се е сетила за мене и е решила да ми се обади. Някакви предположения?
От четенето на библията разбрах, че не трябва да и звъня преди 4ия ден и смятам да направя така.
Не бих отказал съвет за това как да подхода към срещата...

Надявам се, че не съм ви отегчил твърде много с проблемите си и ще ударите едно рамо.

Поздрави

Edited by agent, 24 June 2010 - 08:14 PM.


#2 Suspect

Suspect

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 178 Мнения:

Posted 25 June 2010 - 12:08 AM

Здравей. Поздравления! Ти си чисто нов и готин. Да се чуди човек от къде да започне, но аз ще започна от:

Жените са привлечени повече от твоя характер, от колкото твоята външност или интелигентност.
Прочети: http://www.puateam.c...ivlichat-jenite
Придобиването на самочувствие по своемо е възможно чрез поставянето на ясни цели и високи стандарти.
- Да имаш цели в живота те прави амбициозен в желанието ти да ги осъществиш
- Високи стандарти означава да не се примиряваш с нищо друго освен с това, което е достатъчно добро за теб!
Също така чрез изграждането на хубаво тяло чрез фитнес или накакъв вид спорт.
Но последното не е толкова важно защото жените както ти казах не обръщат внимание дотолкова на твоята външност, въпреки че да имаш хубаво тяло е бонус, който всеки би желал да притежава в своя запас, отколкото на твоя характер.

Желателно е да прочетеш следните книги, защото аз ти смилам информацията, която съм прочел в тях, а е най - добре ти сам за себе си да си ги прочетеш:
John Alexander - How to Become An Alpha Male
Vin DiCarlo - The Attraction Code

Ако не ги намериш в интернет ми пиши ЛС със скайп ника ти, за да те намеря и да ти ги пратя при първа възможност :)

Историята с гаджето:
Не е желателно да се занимаваш с вече бивши субекти от женски пол, защото те вече имат изградена представа за теб, както и ти за тях, а новите - тези, които още не познаваш са и по - интересни :)

Но щом смяташ да излезеш с нея. Трябва избереш мястото и това какво ще правите, а не да очакваш тя да го направи! Жените имат нужда от водач и ако видят в теб лицето на мъж, които може да ги води ще имат още една причина да те харесват :) Тоест ще ти дам пример с мой приятели, които след като момичето ги пита какво ще правят, те и отвръщат на въпроса с въпрос - какво би желала тя. Те ако знаеха какво искат нямаше да ги питат :D ( това е грешно! )

Тъй като стана 1ч, а аз започнах да зациклям ще спра до тук. Няма да ти давам насоки за това как да се държиш по време на срещата защото има теми в ДЖ библията плюс това, че след като прочетеш двете книги те ще ти дадат правилната посока на действие :D

Успех друже!

Edited by Suspect, 25 June 2010 - 12:09 AM.


#3 ItalianMike

ItalianMike

    It's time to toss the dice

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 25 June 2010 - 10:03 PM

Няколко думи и от мен по темата... Suspect е написал доста добри неща, подкрепям за How To Become An Alpha Male и The Attraction Code - може би най-стойностните книги за Пик-ъп, на които съм попадал. Както и да е... сега няколко думи за депересията, защо я има и как аджеба да я пребориш...

Доказано е, че хора, които имат достатъчно добър стимул, за да се откажат от даден порок - бил той алкохол, хазарт, тютюнопушене, наркотици и т.н. - никога не се връщат към вредният навик отново. Т.е. ти трябва да намериш неща в живота, на които да се отдадеш. Но да им се отдадеш истински. Неща, които да те карат да се усмихваш на това колко е прекрасен живота.

Отговори си на следните въпроси:
1. За какво се боря в живота ми?
2. Към какво съм истински провързан?
3. Защо съм тук на Земята?
4. Кой съм аз?

Просто отговори на тези въпроси, за да добиеш представа кой всъщност си ти. Но не отлагай да отговориш на тези въпроси, докато измислиш перфектен отговор. Просто бъди честен със себе си, бъди спонтанен и си отговори на четирите въпроса точно в този момент. Това ще е една добра началната точка за интересното пътуване през живота, което те чака.
Постави си цели. Напиши тези цели на хартия. Когато си наумиш нещо, шанса да го постигнеш е 2%. Когато напишеш какво си си наумил на хартия, шанса да го постигнеш е 98%. Напиши си плановете на хартия, прави нещата, които обичаш и които смяташ, че ще ти помогнат да вървиш напред и нагоре.

И никога не губи контрол над себе си, над чувствата си. Не забравяй, че когато изгубиш контрол - другите печелят. Не доставяй удоволствие на света, като се чувстваш зле. Помни, че си перфектен в своята различност и уникалност. Помни, че има хора, които имат по-малко пари от теб, които гладуват, които работят по 16 часа на ден, има хора на света, които са инвалиди, има хора, които имат проблеми много по-големи от твоите. Така че бъди щастлив заради това, с което те е дарил Господ и винаги когато се отчаяш си пропомни, че има хора, които в сравнение с теб имат много по-големи проблеми, но въпреки това много от тях се чувстват щастливи. Бог е дал на пчелата всичко необходимо, за да изпълни съдбата си. Бог е дал всичко необходимо и на теб, за да успееш в живота, за да се чувстваш щастлив и за да се бориш винаги за нещо повече. За най-доброто, защото именно това заслужаваш.

Много може да се изпише за мотивацията, за психологията, за човешкият характер, но най-важното, което трябва да запомниш е, че по въжената стълба към върха не можеш да се изкачиш с ръцете в джобовете, и че дори да не се чувстваш щастлив, това няма да направи нещата по-добри, така че май е най-добре да се чувстваш щастлив, напук на всички. Всеки сам гради съдбата си, така че започвай да градиш. :)

Успех!

Edited by ItalianMike, 25 June 2010 - 10:09 PM.


#4 agent

agent

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 15 Мнения:

Posted 27 June 2010 - 07:33 PM

Здравейте,
благодаря за коментарите ви по темата.
Suspect никога не съм бил особено атлетичен (по-скоро обратното) но пък често съм получавал момичета, които са ми харесвали въпреки високите си критерии. Така, че очевидно си прав за това, че "Жените са привлечени повече от твоя характер, от колкото твоята външност или интелигентност". В момента се старая и работя по въпроса с тялото. Въпреки, че не е най-важното за жената, за самочувствието ми е, и въпреки че го разбрах с голямо закъснение действам по въпроса.
Ще потърся книгите, които си ми препоръчал и евентуално ще се свържа с теб ако не ги открия.

"Постави си цели. Напиши тези цели на хартия."
ItalianMike цели съм си поставил и някои съм постигнал а други се старая да постигна, точно заради една от целите ми съм се регистрирал в този сайт. Винаги са ми били странни тези методи със записки на лист но няма какво да губя ако пробвам, тъй че ще го направя.
От както настъпиха тея серизни промени в живота ми, винаги съм се старал да съм позитивен. Има обаче доста фактори, които на моменти ми сриват самочувствието. Примерно, сега осъзнавам колко много пропуски съм имал... действа доста поттискащо м/у другото.
Замислял съм се, дали да не се обърна към психиатър, но все вярвям, че щом съм се оттърсил от доста по-сериозен проблем, мога да се справя и с това сам...

Относно бившата. Очаквах да споделите, как вие бихте реагирали на подобно обаждане и това, което ми е по-интересно, как така се е сетила изведнъж... но предполагам, че ще разбера като я питам.
Suspect, съгласен съм с теб че не е желателно да се занимавам с бивши. Даже не знам защо и казах, че ще и звънна да пием по кафе... Може би от любопитство, но май и това не е - нямам идея.
Тъй като вече съм казал, ще и звънна, но не бързам, няма я оная тръпка, която беше преди време и предполагам, че просто ще излезнем на по кафе...
Може да потренирам някакво поведение или C&F примерно... Ще видим.

Още веднъж, мерси за коментарите и ако има да добавите нещо по темата, ще се радвам ако го направите.
Поздрави

Edited by agent, 27 June 2010 - 07:34 PM.


#5 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 28 June 2010 - 10:50 AM

кво значение има за кво те търси??? ако я помниш с добро... излез с нея... може пък нещата да се получат... или пък да си правиш секс маратон... или да видиш просто стар познат :) самата причина не те интересува! защо? защото какво значение има дали просто и се е*е, дали се е разделила с някой и си гледа старите завоевания... или се е присетила за готиния пич, с който тя не разбра какво стана или по-точно какво не стана :)

има и друга гледна точка... мислейки само за нея и за причината ти започваш лека полека да се самонавиваш... недей! :D

за дргото - мислите стават реалност! всичко е енергия... доказано е :D това с написването на хартия върши 100% работа :P гледай the secret и health your life... ще добиеш представа за какво става дума...

успех от мен :)

#6 Suspect

Suspect

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 178 Мнения:

Posted 28 June 2010 - 07:55 PM

Желая да запомниш следното: Това което правят, желаят и говорят жените са три различни неща.
Не трябва да те е грижа защо ти се е обадила. Още повече пък ти да я питаш, защото тя няма да ти каже истинската причина! ( тук се връщаме на трите различни неща ). Важното е да си абсолютно на ясно със себе си, със своите желания, защото жените не са, както и голяма част от мъжете.. А ти трябва да си изключението!

Още от сега изграждаш грешна психологическа нагласа относно срещата ви:
"Тъй като вече съм казал, ще и звънна, но не бързам, няма я оная тръпка, която беше преди време и предполагам, че просто ще излезнем на по кафе..."
Как така просто ще излезеш с нея? Искаш да ми кажеш, че ще си прекарате нормално.
Прощавай друже, но психологическата нагласа, която трябва да имаш не е да си прекараш нормално, а забавно. Защото ти излизаш, за да се забавляваш с нейната компания и ако го сториш тя също ще се забавлява с твоята.

Психологическата нагласа е много важна част, ако ли не, една от най - важните. Ако заговориш непознато момиче с нагласата, че ще те отреже има голяма вероятност точно това да се случи, защото със своите мисли ти изграждаш аура около теб, която и другите усещат по невербален начин. Желая от теб да повярваш в себе си, че си способен на всичко. Без значение колко трудно осъществимо е, кои е застанал на пътя ти към целта или какво се случва в живота ти. НЕОБХОДИМО е да повярваш в себе си! Това ще ти помогне да изградиш самоувереност.

Този форум е въз основа на пик ъп'а ( Pick Up Artist - PUA ) и не става дума само за това как да прелъстиш жената която желаеш, а как да изградиш живот с които да се гордееш, с които да си щаслив! Ти получи своята възможност да се усъвършенстваш, докато други още не са и е въмозжно, и никога да не я получат. Така че не си пропилявай възможността си ами си опичай акъла в правилната насока.

Edited by Suspect, 28 June 2010 - 07:59 PM.


#7 agent

agent

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 15 Мнения:

Posted 30 June 2010 - 05:11 PM

Прави сте момчета, наистина няма значение за какво ми се е обадила.
В крайна сметка се чухме-разбрахме и мисля да я водя на билярд или боулинг, че кафетата винаги са ми били скучни.
Suspect естествено, че ще опитам да се забавлявам въпреки, че ми е малко напрегнато от сега, без да има причина... Успокоението е, че съм чел някаква част от библията, мисля че съм осъзнал повечето си грешки и ще опитам да се държа повече алфа, ще следя за сигнали от нейна страна и евентуално ще действам (що като съм вкарал няколко питиета ги правя тия неща по инерция).
Не разбрах това "Ти получи своята възможност да се усъвършенстваш..." ?
И да оплескам всичко, ще има още опити.
btw. намерих книгите, които ми препоръча - предполагам ги няма на БГ?
Don Kiko, за самонавиването си прав и се опитвам да не го правя.
Преди време се опитах да гледам 'The Secret' но ми се стори много налудничаво и го спрях. Явно ще му дам още един шанс : )

Поздрави

#8 Suspect

Suspect

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 178 Мнения:

Posted 30 June 2010 - 09:16 PM

Здравей. Хубаво, че повдигна темата за местата на, които да провеждаш срещите си.
Желателно е да избираш места на, които предимно се действа отколкото се комуникира, защото мъжете сме добри в действието, а жените в комуникацията.
Местата, които изброи са точно такива, в които се предполага, че повече ще действате, отколкото да разговаряте, дори ако желаеш можеш да я заведеш на картинг. Но не и на места като кафе, ресторант, кино ( при киното дори няма и да говорите, така че напълно отпада ) или разходка в парка. Друга причина, за да предпочетеш места на, които се действа са, че повечето мъже избират точно тези места, а ти си различен!

Друже библията е само основата, а основата е важно да я изградиш стабилно. Книгите, които те посъветвах да прочетеш ще градят върху основата! Ако мислиш, че само с библията ще стане работата, то ти пожелавам успех, защото аз не успях :)

Казах ти, че си получил шанса си, защото ако не се откажеш от това, което си започнал в момента. След време ще видиш огромна промяна в теб самия, а тази, промяна, която ще настъпи само може да те радва. Защото преди има - няма една година аз бях на същото равнище на, което си ти в момента: ако ли не и по - зле. Но най - важно е да желаеш промяната! Ако нямаш желание по - добре не си губи времето с пик ъп'а или каквото и да е било.

Edited by Suspect, 30 June 2010 - 09:18 PM.


#9 agent

agent

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 15 Мнения:

Posted 01 July 2010 - 11:43 PM

Е въпреки надъхващите ви постове, май за пореден път се доказах като доброто момче. Не успях да се отпусна.
На отиване към залата за билярд имаше доста време за говорене през което време направих глупостта да я питам "как е в любовта"... Разказа ми за сегашния си приятел и за бившия (някакви годишни връзки)... покрай това пуснах няколко бъзици на които тя искрено се смееше (не съм се правил на шут) но в последствие като променихме темата и пуснах шега със сексуално значение (не беше грубо а двусмислица) тя се сепна и поиска да сменим темата.
Закани се да ме разбие на билярд но и обясних, че това евентуално ще стане ако и позволя.
Е тая вечер поне билярда ми вървеше :) Разбих я по нейните правила и не пропусках възможност да я бъзикам за кривия мерник.
По едно време направи коментар че вече трета игра съм с малките топки на което не помня как точно отвърнах но се разсмя... Общо взето се посмяхме.
След това отидохме на кафе - това тя го поиска и заведението избра.
Имаше много говорене в съотношение 10+ към 1, като в това 1 включвам моята част от диалога и бъзиците на които тя продължаваше да се смее (ама вече не пусках такива със сексуален контекст).
Час, може би два откарахме в кафето, като основно ми говореше за това с какво се занимава, как с бившия и работили заедно... имахме и интелектуален спор за българското кино... за старата ни компания, как всички се били променили... и блабла...
На връщане пак някакви безсмислени разговорчета... но и настоя да ми показва пътя из квартала и... съгласих се... показа ми "яките заведения там" и други забележителности.
Пред тях още малко си поговорихме, взе ми координатите за фейсбук(wtf!) и каза, че можело и аз да и звънна някой път да пием по кафе. Целуна ме за лека нощ по бузата и това беше.

Общо взето, гледах да не се държа като "нуждаещ се" и се постарах да бъда с повече алфа поведение... И въпреки, че е станала доста яка мацка не съм и правил комплименти а по-скоро се държах все едно е нормална.
Гледах за сигнали и ми се стори, че има - непрекъснато се галеше по ръцете, отмяташе коса, пипаше ме по рамото и по крака до като обяснява нещо... май това бяха. В един момент си мисля, че имало сигнали, в следващия, че си въобразявам - общо взето съм на такова дередже, че дори и да ме шибнат в лицето ще ги изпусна.
Ще се радвам на всякакви коментари за написаното в този пост.

Поздрави

Edited by agent, 01 July 2010 - 11:56 PM.


#10 ItalianMike

ItalianMike

    It's time to toss the dice

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 02 July 2010 - 09:51 AM

Относително добри представяне. Но искам да разбереш нещо: Начинът на действие, който не ти е давал резултат досега, едва ли ще ти даде резултат и за в бъдеще. Какво имам предвид... Преди време си ходил с нея, но до секс не се е стигнало. И това е именно защото не си й давал зор. Малко са жените, които ще тръгнат да ти дават зор за секс. Не ме разбирай прогрешно - жените искат секс, постоянно търсят с кого да го направят, но когато намерят мъж, с който да го направят, предпочитат да му дадат подсказки за това какво искат от него, и очакват той да действа и да си вземе своето. Така че твоята работа е да докараш нещата до секса, не опира до това дали тя ще ти пусне, щом те търси, значи има мерак да ти пусне. Още нещо искам да кажа, което е от театъра... Ако има пушка в първо действие, до трето действие пушката трябва да е гръмнала. Т.е. ако има сексуално привличане между вас двамата( а би трябвало да има и то да е силно), ако не оползотвориш това сексуално привличане докато му е времето, то ще си иде и край. Някой беще споделил на скоро, че ако до трета среща няма целувка, то никога няма да има. Аз до тук преброих две срещи. Имаш още една. И не чакай знаци от нея, от съдбата, от небето или от звезтите, ами вземи предприеми някакви настъпателни действия. Целуваш, когато ти е кеф, не когато момента е подходящ. Ти сигурно си изпуснал поне 100 възможности да я целуниш - спри да пропускаш тези възможности!

И ох да - никакви сексуални шегички преди секса. Всъщност никакви приказки за секс, преди секса. Иначе може изобщо да няма секс.

Също така - не говорете за бивши връзки. На теб не те интересува какво е правила с някой нейн бивш нали? Ами кажи й го. Също така не води интелектуални спорове с жена, с която искаш да спиш. Това може много бързо да й затвори краката. Жените нито ги бива в логиката, нито в противопостяването и ти не искаш да си мислят за глупави работи. Вместо това карай жените да си мислят за това какво ще правите двамата, когато останете насаме, но аха аха, без да споменаваш за секс, дори и в шегички.

Поздрави! :)

#11 Xtigyro

Xtigyro

    my world is my pride.

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 404 Мнения:

Posted 02 July 2010 - 01:21 PM

Напълно съгласен с ItalianMike.

Относно интелектуалните разговори аз никога не ги избягвам. Просто не се опитвам да "се направя" на по-умния. Всъщност това, което правя е да я подтиквам към "интИлигентни изцепки" (неверни) от нейна страна, за които да я бъзикам по-късно, просто за да й покажа, че по-скоро ме забавлява, отколкото впечатлява с подобни приказки.

Целувката и третата среща... Това правило е като закон. Няма ли целувка на максимум 3-тата среща, пълна международна гаранция (на тази планета), че няма да има и след 4-тата. Пардон, до 4-та няма да се стигне.

Дори съм склонен да твърдя, че доста често шансовете вече са пропиляни, ако втората среща не е била съпроведена от целувка.

Сексуалността между мъжа и жената е кодирана в тяхната природа. Колкото повече отлагаш целувката, толкова повече я караш да мисли, че не си достатъчно сексуален. Макар че в ДЖ Библията пише, че целувка на първата среща не е задължителна, аз бих казал, че е супер препоръчителна. Просто не знаеш как откачат жените, когато успееш да ги съблазниш, целуваш продължително и докосваш още в заведението по време на първата среща и след това не им звъннеш 4-5 дена. Случвало ми се е след подобна вечер като й звънна, направо да ме овика защо не съм я потърсил толкова дълго време. Хахха.

#12 Suspect

Suspect

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 178 Мнения:

Posted 02 July 2010 - 03:25 PM

Kолегите са отговорили на най - важните неща, но са пропуснали, така наречената оценка, която си, си поставил в края на поста.

И въпреки, че е станала доста яка мацка не съм и правил комплименти а по-скоро се държах все едно е нормална.

Красивите жени точно това желаят: нормално отношение. Защото на тях им е ясно, че ти си с тях, защото са красиви, ти харесват. Дръж се нормално, като че ли красотата им не ти действа - и няма да сбъркаш в нито една ситуация.

Гледах за сигнали и ми се стори, че има - непрекъснато се галеше по ръцете, отмяташе коса, пипаше ме по рамото и по крака до като обяснява нещо

Това са сигнали! Докосването се нарича "кино" - необходимо е да я докосваш, защото ако не го правиш ще си помисли, че те е страх или, че не си достатачно сексуален.

#13 agent

agent

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 15 Мнения:

Posted 03 July 2010 - 02:56 PM

ItalianMike със сигурност си прав за начина ми на действие и явно ще трябва да го променя, коренно.
Това за шегичките за секса не го знаех и ще си взема бележка.
За целувки имаше няколко момента които бяха доста удобни но не се възползвах.
Примерно, в колата до като ми обясняваше нещо аз гледайки я в очите се приближих и продължих да я гледам от близко. Четох, че такива закачки повишават цената, но не съм сигурен дали ги изпълнявам правилно и как точно ги е възприела тя.
Както и да е, за мен това си беше първа среща - след 5 години, все едно с нов човек се виждам. Или...?
Смятам да и се обадя за втора среща но отново ще ви помоля за съдействие по няколко въпроса.

Кога се прави позвъняването за втора среща без да изглеждам нуждаещ се? Xtigyro казва "4-5 дена" но това е ако съм я оставил "настръхнала" така да се каже или винаги ?

Тъй като явно имам нулев опит в срещите (особено във вторите) се оказа, че идеите за места са ми изчерпани. Мисля си нещо за стрелбище но не знам дали е удачно. След това явно пак кафенце ...или ?

По принцип в разговорите ме няма и имам чувството, че задавам малоумни теми за разговор. Още повече, на първата среща се изговори толкова много , че вече се съмнявам, че има какво да я питам и за какво да говорим (доста са ни различни интересите) а ще е тъпо да я разпитвам за същите неща или за това с каквото се занимава... Изчетох темата "Как да си добър в разговорите" но... Можете ли да ме посъветвате нещо по въпроса?

Тъй като срещата ни завърши с целувка по бузата, трябва ли втората да започне с целувка по бузата. Не ме притеснява да я прегърна и целуна но да не изглеждам много афц като го направя?

Обръщения като "сладкиш" и пр. използват ли се, или да я наричам с името и?

Това, че е с приятеля си от 3 години трябва ли да ме засяга/притеснява ? Аз нямам желание за сериозна връзка.

На следващия ден ме добави във фейсбук - не ме ли слага това в категория "просто приятел" или ?

Suspect това за отношението го прочетох тук, инак щях да я почна с комплиментите...
Колкото до докосването, прегърнах я като се видяхме а след това до като говорехме я докосвах по същия начин както и тя - в разговор.
От любопитство да питам - сигналите за които споменах, възможно ли е да не са никакви сигнали а примерно неволно да ме е пипала и да се е галила и чешала защото и е било топло а косата да я отмята по някаква подобна причина ?
"Това което правят, желаят и говорят жените са три различни неща" - това съвсем ми беше изветряло а явно е самата истина.

Поздрави

Edited by agent, 03 July 2010 - 03:12 PM.


#14 Suspect

Suspect

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 178 Мнения:

Posted 03 July 2010 - 04:16 PM

Кога се прави позвъняването за втора среща без да изглеждам нуждаещ се? Xtigyro казва "4-5 дена" но това е ако съм я оставил "настръхнала" така да се каже или винаги ?

- Винаги.

Тъй като явно имам нулев опит в срещите (особено във вторите) се оказа, че идеите за места са ми изчерпани. Мисля си нещо за стрелбище но не знам дали е удачно. След това явно пак кафенце ...или ?

С две ръце съм за стрелбището - при добро стечение на обстоятелствата е възможно да стреляш по жива мишена..
Нещо си бяхме говорили за това в какво са добри мъжете и, в какво жените?
За да бъдеш добър в разговорите е необходимо да си добър слушател.
Ще ти дам пример: Ти я питаш какво прави през свободното си време ( т.е. хобита )
тя ти изброява, че ходи на танци, да тича и обича фотографията.
От това което изброих ти имаш три различни неща за, които да се хванеш и да продължиш разговора: Танци, Тича и Фотография, което на теб най - много ти харесва, си го избираш и продължаваш по него, като се изчерпи сменяш с нещо друго или цялата тема.
Например избираш фотографията и тя започва да ти обяснява бла бла бла бла и по едно време ти се включваш като казваш, че това е страхотно ( това е награда към нея, че харесваш някое от нейните хобита ) и казваш, че ти също обичаш фотографията и бла бла бла, НО не казвай на всяко нейно хоби, интерес, цел или каквото и да е било, че ти харесва също, защото ще изглеждаш, като че ли се опитваш да и се харесаш, а трябва да е обратното. Ако усетиш, че става така използваш някой Pull Back, като например: Жалко, че не те харесвам ( казваш го задължително с усмивка и игрив тон ) или Жалко, че си зодия риби ( или каквото зодия е )
това го правиш, за да може да върви нормално разговора без да изглеждаш, като че ли се опитваш да и се харесаш!

Тъй като срещата ни завърши с целувка по бузата, трябва ли втората да започне с целувка по бузата. Не ме притеснява да я прегърна и целуна но да не изглеждам много афц като го направя?

Обръщения като "сладкиш" и пр. използват ли се, или да я наричам с името и?


Не е необходимо да я целуваш по - бузата, но виж за прегръдка да. Ако беше свършила с целувка по устните, то тогава вече щеше да е желателно, но това зависи от стила ти на игра.
За имената не бих могал да ти дам съвет, защото лично аз за се*е си не ги използвам. Забелязал съм, че жените неупотребяват имена освен, ако не са близки с теб ( приятелки или сериозни отношения ) и то в рядки случай, когато желаят да ти спечелят вниманието. Но това си е личен мой възглед, така че ти си решаваш в крайна сметка :)

На следващия ден ме добави във фейсбук - не ме ли слага това в категория "просто приятел" или ?

Щом ти е искала кординатите, значи има интерес към теб.

От любопитство да питам - сигналите за които споменах, възможно ли е да не са никакви сигнали а примерно неволно да ме е пипала и да се е галила и чешала защото и е било топло а косата да я отмята по някаква подобна причина ?


Прочети тази книга: http://www.scribd.co...e-for-Seduction
, ако я намериш в файл още по - добре ;)

"Това което правят, желаят и говорят жените са три различни неща" - това съвсем ми беше изветряло а явно е самата истина.

+ мислят :D:D т.е. станаха четири :D:D

#15 agent

agent

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 15 Мнения:

Posted 05 July 2010 - 07:16 AM

Ок Suspect мерси и за книжката.
Направих я на файл, ако някой се интересува ще му я пратя.
Смятам, че съм добър слушател но запомням само най-важните неща.
В крайна сметка го измисля на място и без това нямам друг избор : )
Сетих се за още няколко ситуации в които не съм сигурен че ще реагирам правилно

- Звъня, питам я да излезем Четвъртък еди колко си часа, но тя казва, че тогава е заета. Какво е най-правилно да направя ?

- Тръгвам да я целувам но тя се отдръпва. Случвало ми се преди време и въпреки, че момичето изглеждаше, че ме харесва се отдръпна... Пробва ли се отново, малко по късно или след 10ина минути ми изкача неотложна работа и забравям това момиче?

- Тръгвам да я целувам и тя отговаря.
След това? Продължаваме още малко със напитките в кафето и после я каня в къщи да "гледаме филм" или не бързам а и звъня на следващия ден или изчаквам и звъня след 3-4 дена ?

Това са неща, които ще са от полза не само с конкретната девойка, за това ще се радвам да прочета напътствия от вас.

Поздрави