Преход към съдържанието


Снимка
* * - - - 1 votes

Мнения относно дъжранието на едно момиче


  • Please log in to reply
30 replies to this topic

#31 petur

petur

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 365 Мнения:

Posted 03 October 2010 - 11:12 AM

SaintGabriel - Абсолютно си прав ;) но има едно но точно първия път бях блъснат с думите (ти от не не разбираш ли)... :D Предни 15-тина дни имах много интересна ситуация с въпросното момиче ... Обади се за кафе защото заминаваше излязахме слушах разказва как е спала с някакъв неин бивш защото не била правила секс от началото на годината и , че решила че няма смисъл да се занимава с бившия си .. вечерта мина добре след което наближи 10 а тя тогава винаги казва , че се прибира но този път не я питах а направо и предложих да я закарам... По пътя говори и се разбра да се прибере и след като затвори думите и бяха " щеше да е хубаво да пием по едно някъде до по късно" на което отвърнах "е аз мислех , че трябва да се прибираш в 10 иначе щях да те поканя за по едно в нас" - отговора беше " да ме беше поканил" ... извода е , че никога нищо не е загубено и понякога просто ни използват да си убият времето.... След няколко месеца мога да погледна реално на ситуацията и да кажа 100% че знам причината да не се получи ...

Това с морето е защото приятелката и е била отказала и ме е взела за резервен вариант след което приятелката и си е променила решението аз съм отишъл на заден план.
Това със секса не е било защото не съм достатъчно настоятелен а просто това момиче трябва то да реши , че иска тоест трябвало е в началото да не се мятам като прегладнял а да ескалирам и да почакам тя да реши каквото и да е ;) за да не ме разберете неправилно имам в предвид да и кача нивото на интерес ...

Аз си направих един малък експеримент да видя как ще реагира според мен мина успешно очаквам критика.
Тя учи в София аз учя в Шумен (още 4 изпита). Когато нещата приключваха тя сподели , че просто тя заминава а аз няма как да замина защото според нея не съм от хората които заминават понеже имам 2 бивши които са заминали и съм си останал извода е , че никога няма да мръдна (което не смятам за правилно) ... Та отидох в София за 10 дни на гости при един пряител обадих и се и я избъзиках , че всъщност ще работя там :) ... излизахме беше много интересно как ме гледаше като и казах , че съм наел апартамент и смятам да остана ... повече не и звънах мина цяла седмица и тя не ми е връщала обаждане. Какъв е извода ? - аз това го тълкувам , че просто го е използвала като извинение защото ако исакше нещо повече щеше да ме търси . Тоест причината е несъдаржателна.

Edited by Gladiator6, 03 October 2010 - 11:14 AM.