Преход към съдържанието


Снимка
* * - - - 1 votes

Мнения относно дъжранието на едно момиче


  • Please log in to reply
30 replies to this topic

#16 NooB

NooB

    Никъв Опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 180 Мнения:

Posted 30 July 2010 - 11:26 AM

прекалено много мисли и прекалено малко действия ...

това е нещо друго

Е може би половината от хубавото ти лято е минало, но сега навярно добре ти се е набило в главата, че да действаш е много е важно /не, че не го знаеш/ това е повторение - майка на знанието. Остава другата половина от лятото ENJOY

#17 the_Voice

the_Voice

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 14 Мнения:

Posted 31 July 2010 - 02:16 AM

- Първо да отбележа на море се разбрахме да ходим защото тя се обади да ме покани и беше много ентусиазирана.
Това тотално променя нещата. Пиши ги такива каквито са. Поканата от нейна страна си е покана от нейна страна.

-За близо 2-та месеца в които я познавам не съм видял да лъже и 100% не вярвам да ме лъже дали и е дошло.
Това не е лъжа. Просто не е взела решение да прави секс. Излизах с една мацка, правихме секс, втория път беше чак след 3 седмици и през това време яко ме тества, направо ми разпори задника от тестове. След това аз й върнах жеста тъпкано (по време на секса след като взех изпитите/тестовете). Та по време на тези 3 седмици колко постоянни цикли й се извъртяха, само аз си знам.

- не значи че не можем да направим един як ... и дотам се стигна
Последно имаше ли СЕКС???

- решила съм да не правим нищо защото заминавам
Хмм... Идея: ако нещата са се отприщили, тоест вече правите секс, просто продължавай да го правиш. Мацките настояват че не искат сериозна връзка, за да могат да те тестват в леглото. Ако клонът е дебел и стабилен и става за люлеене, пак се връщат да поскачат малко. Така се ловят маймуни с трици. Така че тъпчи и си свиркай. Сериозната връзка се случва, тя не се предоговаря. Просто не насилвай мацката/нещата.

- "как издържа толкова не знам"
Хората са различни. Тук не виждам проблем. 10 дни, месец, ОК, нека.


- няма да стане нищо много е сериозна ...
Хаха, тук са ти светнали лампите, но не си прогледнал. Тя повече се страхува ОТ СЕБЕ СИ, отколкото за теб или за сериозната връзка. Прочети пак какво са ти казали приятелите.

- а след това като тръгнеш да я събличаш и ти каже много е рано можеш ли да я изнасилиш ?
Труден въпрос или аз не го разбрах. Мисля че имаше някаква техника "last minute resistаnce". Като цяло жените загряват малко по-бавно, все пак те откликват на позива на мъжкия, нали.

-ми замина половината от хубавото лято с човек който не знае какво иска.
С всички жени е така. Не си изгубил нищо, напротив спечелил си готин опит. В жената има силно изграден образ на "идеалния мъж", който тя много трудно напасва към реалните предложения (за мъж). Трябва им време за да стане напасването и сами да се обедят че "това е пича". Така че... ловецът трябва да бъде търпелив.

Само не мога да разбера ЕДНО.
Като си препрочитам мнението за правописни грешки го намирам за добро и полезно. А когато нещата опрат до мен, правя доста доста неприятни грешки. Хмммм... имаше една поговорка
"не гледай какво правя, а слушай какво ти говоря".

Фъкинг гадна работа...

Edited by the_Voice, 31 July 2010 - 02:17 AM.


#18 petur

petur

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 365 Мнения:

Posted 31 July 2010 - 09:53 AM

the_Voice зареждаш ме отговори пак на това което ще ти напиша :

Отговор 1 : Нямаше секс защото ми каза , че е решила да не прави нищо макар , че каза (много добре знам какво искаш).
Съответно : Вчера се чухме но не се разбрахме да излезем защото каза , че има работа и аз се опитах да замажа като казах , че един приятел се е върнал и така и така ще излизам с него пожелах и приятно изкарване и тя не се обади повече.

За опита съм съгласен но ето това което ме притесни и не ми хареса от цялата работа и защо се чуствам глупаво:

-Забога не и е дошло, познаваме се от 2 седмици ... тя е в леглото ми целува ме когато си сложа ръката някъде където не и харесва направо я хваща и я маха и ме блъска което мразя да правят (казвам и не ме блъскай тя продължава (не е точно блъскане но бутане с неухота)) имам шанс да правя нещо с нея но първо казва НЕ . посе ме бута и накрая ми казва все пак трябва и аз да реша нали ...

Това е което ме издразни после има .. ах като отидем на море преди съм ходила с бившия си как си изкарахме само сутрин секс разходка по плажа блаблабла... и накрая подигравката "не искам да се привързвам " , "знам че прецаках нещата" , "мълчи и чака да се изкажа защото няма какво да каже" ... "ти как издържа толкова с мен направо ти се чудя" ТОВА Е ЕДНА ОГРОМНА С ГЛАВНО П ПОДИГРАВКА ОТ НЕЙНА СТРАНА...

Вярно житейски опит натрупах ... но все пак се чуствам така все едно са се подиграли с мен може би защото ако когато ме беше бутнала и бях показал вратата бях заключил след като напусне дома ми ... На следващия ден а защо не същия можеше да дойде отново но вече знаеща , че съм мъж който знае какво иска и как го иска и да е сигурна и подмокрена .... какво мислите ?


А вчера направо :) - излизам с един приятел и на кафе аз в много добро настроение ... Една мацка 9-ка наистина много невероятно карасива чувал съм за нея и богата на 19 г. там пием кафе с нея запознавам се започва да разпитва (само мен не познава)... и накрая ми взема телефона от масата написва си номера пуска си сигнал и казва "утре кога да се обадя да излезем ?" направо се бях шокирал вътрешно тааа змазах нещата и дори ако се обади ще отбия номера все пак да и позасиля интереса ще измисля нещо :rolleyes:
Но все пак ми се случват яко хубави неща :D и ... (просто реших да се похваля защотот такова нещо не ми се беше случвало) дори приятеля ми вика после нещо от рода на "късметлия отвсякъде как го направи ... "

#19 petar_13

petar_13

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 42 Мнения:

Posted 31 July 2010 - 11:17 AM

Това е което ме издразни после има .. ах като отидем на море преди съм ходила с бившия си как си изкарахме само сутрин секс разходка по плажа блаблабла... и накрая подигравката "не искам да се привързвам " , "знам че прецаках нещата" , "мълчи и чака да се изкажа защото няма какво да каже" ... "ти как издържа толкова с мен направо ти се чудя" ТОВА Е ЕДНА ОГРОМНА С ГЛАВНО П ПОДИГРАВКА ОТ НЕЙНА СТРАНА...



Да така е, но само защото ти си го позволил. Някак си неусетно и напълно незаслужено пиклата е станала център на вселената ти (някой тук беше споменал , че прекомерният интерес от страна на мъжа в началото на връзката е пагубен... ). След това от позицията на пиедестала си те е филмирала със стандартните клишета за добрата мацка, дет не иска да те наранява и те е сложила в графа приятели, разред твърда резерва за всеки случай... Идеята е ,че преди да и дадеш привилегията да бъде нещо повече от "една от всичките на земята" трябва да я перфорираш поне няколко пъти ;)

Вярно житейски опит натрупах ... но все пак се чуствам така все едно са се подиграли с мен може би защото ако когато ме беше бутнала и бях показал вратата бях заключил след като напусне дома ми ... На следващия ден а защо не същия можеше да дойде отново но вече знаеща , че съм мъж който знае какво иска и как го иска и да е сигурна и подмокрена .... какво мислите ?


Съгласен съм. Опитът е най-ценното нещо в играта :) Сигурен съм , че следващия път ще си по-твърд и няма да допуснеш да те водят за носа. Обикновено , ако не пусне след втория опит е добре да се мине на NEXT, щото инак изпадаме в безкраен цикъл и почваме да се самонавиваме.

А вчера направо :rolleyes: - излизам с един приятел и на кафе аз в много добро настроение ... Една мацка 9-ка наистина много невероятно карасива чувал съм за нея и богата на 19 г. там пием кафе с нея запознавам се започва да разпитва (само мен не познава)... и накрая ми взема телефона от масата написва си номера пуска си сигнал и казва "утре кога да се обадя да излезем ?" направо се бях шокирал вътрешно тааа змазах нещата и дори ако се обади ще отбия номера все пак да и позасиля интереса ще измисля нещо :D
Но все пак ми се случват яко хубави неща :) и ... (просто реших да се похваля защотот такова нещо не ми се беше случвало) дори приятеля ми вика после нещо от рода на "късметлия отвсякъде как го направи ... "


Поредното доказателство , че е много по лесно да забиеш нова мацка вместо да пробваш да оправяш нещата при някоя с която не се е получило. Писано е многократно тук, но сега го разбираш и от собствен опит.

Edited by petar_13, 31 July 2010 - 11:21 AM.


#20 petur

petur

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 365 Мнения:

Posted 01 August 2010 - 09:35 AM

petar_13 - Дам обаче случих на момиче което иска да командва и успява да върти всички тя казва къде кога ще се ходи в колко часа обажда ми се вика 10 еди си къде викам 8 ама на друго място и така много и беше кофти че не се съгласявам ... Тя казва ще ходим на това кафе аз от моя страна казвам ок този път ще отидем там а следващия аз ще кажа (идвам по изключение защото ме помоли) ужасна и диктува кой какво ще прави и мисля , че ще трябва да я смъкна на земята наложи се да я натровя , че е много изкуствена и не е мой тип за да престане да си прави илюзии , че е най - добрата : иначе добре си изкарахме :)...

#21 petur

petur

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 365 Мнения:

Posted 02 August 2010 - 11:50 AM

Въх падам от трън на глог тая наистина е много много красива и невероятно много отракана и вече ме взе за мезе :)

Ходихме на дискотека цяла вечер си избухвахме в 3 ч я заведох да си хапна пица :rolleyes: и я накарах да ме чака просто така защото спомена , че мрази (имам да си го връщам на женското съсловие ) после се върнахме в диското всичко беше ок като тръгвам вика като станеш се обади ... обадих се в 7 сутринта като отивам до тоалетна ей тъй да я събудя :D... след което тя като стана по обяд се обади но и отказах .. не че имах работа но все пак за да повдигна интереса снощи викам айде ще и се обадя да я чуя и ми вдига някакво момче което ми казва ами тя е в банята нещо да и предам след което си хващам колата излизам с един приятел и след няма 15 - 20 минутки я срещам в парка който не е точно до тях да се разхожда с едно момче и някакво момиче което очевидно беше с момчето... Гримирана , облечена със суха коса идваща от посока обратна на тази която живее тоест 100% му е казала да вдигне за да ме дразни например... И като ме видя и вика ами аз за 10 минутки се изкъпях оправих и излязох с тях ;) а мацката е 9-ка и беше облечена като за центъра + гримирана и 100% не е възможно за по малко от 1 час да се орпави така да излезе , че и да идва от съвсем друга посока :)

Какво мислите по въпроса ?

#22 petar_13

petar_13

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 42 Мнения:

Posted 02 August 2010 - 06:28 PM

Май пак изпускаш юздите. Това , че е невероятно красива и отракана дава ли и право да те взима за мезе? :) Що не го погледнеш тъй: Тя трябва да бъде красива и отракана за да те спечели. Ти нали не би си легнал с някой борсук само за бройката? Гледай на това като на необходимо , но не и достатъчно условие за връзка и никога не позволявай на жената да се държи неуважително само защото е красива.
Не разбирам след като сте се видяли в диското, защо не си я натиснал там , ами си чакал да се обаждаш после? Ако го беше направил най-вероятно щяхте да свършите вечерта във вас и всички глупости с телефона и момчето после нямаше да се случат...
Обаждането ти също ми се струва не логично. Първо и затваряш и демонстрираш нисък интерес, след това тичаш като кутре по нея при първата и провокация. Струва ми се , че се заиграваш прекалено и пропускаш шанса да и смъкнеш гащите.

#23 petur

petur

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 365 Мнения:

Posted 04 August 2010 - 05:37 PM

Хах благодаря за мнението :very_happy: но просто не мога след като и заявявам , че не е мой тип да и се мятам след 1 час някак не върви... А и не изглежда от тези които стигат за 5 часа до леглото .. Все ми е едно какво ще стане ако не се обади повече значи това е било просто една заигравка :cj:

И все пак мисля , че би трябвало да и се засили интереса не да спада при все , че съм се държал отдръпнато въпреки всичко и се обадих вчера ей така да я питам какво прави каза заета съм и толкова не съм я канил никъде .. последното което каза ще се обадя като се освободя е достатъчно и ясно ... :D

#24 petar_13

petar_13

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 42 Мнения:

Posted 04 August 2010 - 07:11 PM

Хах благодаря за мнението :very_happy: но просто не мога след като и заявявам , че не е мой тип да и се мятам след 1 час някак не върви... А и не изглежда от тези които стигат за 5 часа до леглото ..


А от кои изглежда? От тези на които им трябват 10 , или от тези на които им трябват 100 часа и скъпи подаръци за да стигнат до кревата с теб? Или може би и трябва време да те опознае, понеже не е морално така да се хвърля на непознати?!? Това са глупости! Недей да си поставяш сам ограничения. Разбирам да сте били на среща в кафе или бирария, та да се задоволиш с една целувка на изпращане... Но в дискотеката ти се отдава възможност да ескалираш и когато е в най-висока точка да пробваш да я заведеш във вас да продължите (вместо да я водиш на пица). Ако не стане, тогава вече мислиш кога и как да и звъниш.

И все пак мисля , че би трябвало да и се засили интереса не да спада при все , че съм се държал отдръпнато въпреки всичко и се обадих вчера ей така да я питам какво прави каза заета съм и толкова не съм я канил никъде .. последното което каза ще се обадя като се освободя е достатъчно и ясно ... :cj:


Мисълта ми беше , че в постоянните си опити "да и засилиш интереса" пропускаш да си сексуален. Колкото и голям да и е интереса, тя ще чака ти да поемеш инициативата и да създадеш подходящата възможност за секс. Ако излезете няколко пъти и това не стане ше потърси някой друг, който може да го направи...

#25 petur

petur

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 365 Мнения:

Posted 09 August 2010 - 11:06 PM

А от кои изглежда? От тези на които им трябват 10 , или от тези на които им трябват 100 часа и скъпи подаръци за да стигнат до кревата с теб? Или може би и трябва време да те опознае, понеже не е морално така да се хвърля на непознати?!? Това са глупости! Недей да си поставяш сам ограничения. Разбирам да сте били на среща в кафе или бирария, та да се задоволиш с една целувка на изпращане... Но в дискотеката ти се отдава възможност да ескалираш и когато е в най-висока точка да пробваш да я заведеш във вас да продължите (вместо да я водиш на пица). Ако не стане, тогава вече мислиш кога и как да и звъниш.



Мисълта ми беше , че в постоянните си опити "да и засилиш интереса" пропускаш да си сексуален. Колкото и голям да и е интереса, тя ще чака ти да поемеш инициативата и да създадеш подходящата възможност за секс. Ако излезете няколко пъти и това не стане ше потърси някой друг, който може да го направи...


Абсолютно съгласен съм с теб !

#26 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 11 August 2010 - 09:44 PM

нмомче... преди години пръв ми наби шамарите... сега ти чета постовете и ти се чудя...

че си се държал като офлиох с първата... ти си го знаеш... в смисъл 1 месец да излизате без да правите секс :) все едно си чета постовете от преди 3-4 години. нека те оспокоя малко - тъпи пу*ки колкото щеш... направо с лопата да ги ринеш :D дет си мислят, че света се върти около тях. идеята е, ако не и спукаш балона даваш некст, а не да си хабиш време, нерви и пари 1 месец :cj:

за втората :D пак трябва да пукаш балони, ама не разбрах... като я видя от колата, защо спря да говориш с нея??? можеше просто да и покажеш, че си я видял и да си продължиш... за да и е кофти на нея и да ти звъни и да ти се обяснява :) а ти да и кажеш, че нещо е объркала човека :) да си играе с някой друг

и защо подяволите си се обадил на другия ден? за да и докажеш, че тя може да се ебава, а ти ще звъниш послушно после

:D

но ти съчувствам... и аз все едни криви ги целя, ама така хубаво ги намествам

#27 petur

petur

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 365 Мнения:

Posted 20 August 2010 - 07:45 PM

Йеп прави сте :) Тя сега заминава за Дания ... случайно се разписа по скайп.

Имам нова така , че не ми пука... Абе пишете ми за дрешки моля , че темата опустя след като бат сащо ми тегли една майна , че във форума не можело да се пише за дрехи не знам цигарите или кафето спира ама направо :beat_up: ... лош човек .. лоша работа ...

#28 azaz

azaz

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 28 Мнения:

Posted 24 August 2010 - 02:16 PM

научи се да пишеш бе бате, едвам ти се разбира.

#29 petur

petur

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 365 Мнения:

Posted 27 August 2010 - 11:12 PM

Извинявай ще ти преведа какво съм написал.

Йеп - да добре. Прави сте (съгласявам се с по горе написаното). Тя сега заминава за Дания ( от по горе написаното става дума , че всъщност бившата ми приятелка заминава сега за Дания). Случайно се разписа по скайп (тя сподели това в скайп.)

Имам нова така че . (има се в предвид , че имам нова пряителка) Абе пишете ми за дрешки (има се в предвид да пишете в темата ми за дрехи в която нкой не писа).

#30 SaintGabriel

SaintGabriel

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 4 Мнения:

Posted 27 September 2010 - 01:35 PM

Доста интересни мнение прочетох и нито едно в полза на момчето и в полза на мъжете изпадали и тези които тепърва ще изпадат в такива ситуации.

Публична тайна е, че няма жени които не давата а мъже които незнаят как да си поискат. И това наистина си е така. Има една много хубава приказка. "Който иска намира начин, който Не. Си намира оправдания" Боли ме главата, в цикъл съм, обещах си, имам си приятел... оправдания оправдания оправдания. С тях само ти казва "Не е това начина пич. Гореща съм обаче ти бъркаш някъде". Нека му го признаем на момчето без да ми се сърди. Спекъл си е при първият и отказ и си показал неувереност, която тя като всяка една жена веднага е доловила. От там насетне не само битката, но и войната е изгубена. Така че съветът ми към мъжете които ше изпаднат в това положение (а това неизбежно ще се случи) Горе главата и само напред. Не си губете така ценното време в замазване на положението което и без това си е достатъчно сговнено.