Преход към съдържанието


Снимка
* * - - - 1 votes

Мнения относно дъжранието на едно момиче


  • Please log in to reply
30 replies to this topic

#1 petur

petur

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 365 Мнения:

Posted 20 June 2010 - 11:36 PM

Реших да се разнообразя малко все пак е лято.
Случи се така , че да съм на една маса с няколко момичета харесах едното предложих да го закарам ест по общо качиха се и други но последно захарах това което си бях харесал за да му взема номера както и да е номер взех обадих се излязохме всичко по план на първа среща нищо не предприемам и така беше ни приятно и се прибрахме.
Втора среща пак нищо ... разбрахме се да се чуем на следващия ден получавам смс:
" Вместо да стоиш и да се чудиш дали ще се обадя вземи ми кажи дали си свободен в 20ч." стана ми много весело излязохме и като се прибираме явно усети накъде отиван нещата и си подаде ръката и ми каза лека вечер от което много се издразних 2 часа по късно се обади и искаше да излезем .. (бях и казал , че няма да спя скоро и ако ще ходят на клуб да се обади) ... след което на път към тях казва нщо от сорта : свива ми се стомаха и не искам това чуство да изчезне .. все едно съм излязал с някой който е прочел форума знае го наизуст и просто се лигави .. което е ужасно начин на поведение и т.н както и да епосегнах да я целуна и тя си обърна бузата можете ли да си представите с думите много бързаш... бесен съм реших да споделя итнересната ситуация с вас :)

Коментирайте и давайте идеи :)

момичето е номер 1 и като външност и като интелект просто гореща - не знам откъде се е научила да е такава но просто ми скъса нервите за няма и седмица :)

Edited by Gladiator6, 20 June 2010 - 11:38 PM.


#2 CASAN0VA

CASAN0VA

    Маниак

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 361 Мнения:

Posted 21 June 2010 - 05:05 PM

Аз мисля,че трябва да си по настоятелен с жените! Няма такова нещо много избързваш и при цитата "свива ми се стомаха и не искам това чуство да изчезне" Един път натиснах една след дискотека,начи за първи път я видях там и танцувахме почти цяла вечер,накрая я изпратих до тях и си поговорихме доста,накрая тя каза,че трябва да се качва и аз и казах:ами прегръдката ми за лека нощ и я накарах да се върне пак да ме прегърне,от там се стигна до целувка,но не даваше по устата,но аз все пак бях пийнал малко и бях нахален и тя се се дърпа и се усмихва накрая вече я хванах обаче и не успя толкова бързо да се дръпне и така се целувахме кам 10 мин,ако си притеснителен и не смееш да я натискаш повече бих ти препоръчал едно голямо уиски на срещата и накрая ще имаш настроение на 6 :) поне на мен винаги ми се дига настроението от едно хубаво уиски :) Мисля,че твоето момиче е от тези-ТИП-които не искат да изглеждат лесни в очите ти и да те мъчат до последно,явно те е забелязала,че си малко притеснен и иска да те дразни,но според мен тва момиче те харесва,не я испускай пак на другата среща настоявай да я целунеш,но не със думи а с действия,сигурен съм,че ще се получи!


ПП: Да допълня аз по принцип гледам да действам на първите срещи,на втората ако не съм направил нещо нямам настроение.А ти ако обичаш да действаш на сигурно,помисли малко,начи момичето е излязло с теб 1път,видяло е що за човек си,на всичкото отгоре е съгласна да се видите пак!!!! Това означава,че те е харесала,момиче което е в час няма да си губи времето с някой си просто така и тя си има очаквания ти да направиш нещо на срещата,така,че имай това предвид когато излизаш с ново момиче,щом е излязла с теб значе имаш шанс! :) не се притеснявай да действаш нищо няма да приключи дори и да избързаш малко :D но едва ли ще бъде по лошо от малко целувки в края на срещата :P :P :P Успех :D

Edited by ThunderKICK, 21 June 2010 - 05:23 PM.


#3 petur

petur

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 365 Мнения:

Posted 21 June 2010 - 05:54 PM

Пропуснал съм да напиша аз и посегнах а тя се дръпна и си подаде ръката !
Днес се случи нещо подобно и тя ми каза нещо от сорта нарушаваш ми личното пространсвто след което спряхме на един светофар стоящ 90 секунди на червено и да не вземе след като ми се е дръпнала да ми каже аз съм с колан ако искаш да мине по бързо времето направи нещо ... и аз да кажа не така ми е добре... интересно , че и аз съм дебил ама тя май е по - голям какво мислите :)

#4 CASAN0VA

CASAN0VA

    Маниак

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 361 Мнения:

Posted 21 June 2010 - 05:59 PM

Пропуснал съм да напиша аз и посегнах а тя се дръпна и си подаде ръката !
Днес се случи нещо подобно и тя ми каза нещо от сорта нарушаваш ми личното пространсвто след което спряхме на един светофар стоящ 90 секунди на червено и да не вземе след като ми се е дръпнала да ми каже аз съм с колан ако искаш да мине по бързо времето направи нещо ... и аз да кажа не така ми е добре... интересно , че и аз съм дебил ама тя май е по - голям какво мислите :)

Свърши си работата и ако пак се дърпа и дрънка глупости,ако не ти е на сърце я остави! Възможно е да се получи нещо,но мисля,че прекалено много усилия са за някаква разглезена мацка,след тези думи които написа почвам да си мисля,че тя си играе с теб-това е мое лично мнение,но внимавай,помисли малко и прецени дали не те използва за нещо щото и такива ги има!! Ако е така,тегли и шута ! Прекалено ми се вижда от нейна стана с тези тъпи изрази!

#5 petur

petur

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 365 Мнения:

Posted 21 June 2010 - 06:16 PM

Все едно е прочела форума :) надали ме използва за какво да тоиде от тях до парка да се разходи не е използване :) иначе да играе си но не е ли това забавното :) когато ние си играем се забавляваме сигурно и на нея и е забавно щом аз се чуствам така :D :D знам ли

#6 CASAN0VA

CASAN0VA

    Маниак

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 361 Мнения:

Posted 21 June 2010 - 06:23 PM

Не знам братле,но тва трябва да е супер яка мацка за да си играе с теб така,аз на какви мацки съм попадал и то с 4/5 години по големи от мен и не ме въртят чак толкова. Не мога да си го обясня,но ако искаш занимавай се,аз не знам какво повече да кажа,ако мислиш,че си струва ОК,стига да не съжаляваш накрая ако земе и те отреже! бъди внимателен.

#7 petur

petur

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 365 Мнения:

Posted 21 June 2010 - 06:25 PM

Надали тя като ми посегна днес аз и се дръпнах просто играта почна да ми харесва но в същото време ми е интересно тя е 4 години по малка от мен откъде такъв подход за момиче което е едва на 18 :)

#8 CASAN0VA

CASAN0VA

    Маниак

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 361 Мнения:

Posted 21 June 2010 - 06:32 PM

Надали тя като ми посегна днес аз и се дръпнах просто играта почна да ми харесва но в същото време ми е интересно тя е 4 години по малка от мен откъде такъв подход за момиче което е едва на 18 :)

има ги и такива доста отракани,не се изненадвай,едва ли чете някакъв подобен форум,просто жените са такива.

Edited by ThunderKICK, 21 June 2010 - 06:33 PM.


#9 petur

petur

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 365 Мнения:

Posted 21 June 2010 - 10:06 PM

Нещо ми намирисва все пак е на 18 .. :)

#10 petur

petur

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 365 Мнения:

Posted 29 July 2010 - 12:23 AM

Така да довърша историята а и имам нужда от свежа идея защото вече не знам... преди повече от месец тръгнах с въпросното момиче то ми налетя и ме търсеше и всичко .. излизахме 1 седмица през която не правихме .. а имаше няколко възможности защото сме отскоро и не исках да пресилвам нещата а тя не беше сигурна доколкото знам доста се е наранила миналата година и затова я кара по - бавно както и да е после и дойде след което отиде по изпити 2 седмици върна се преди 10 дни и се чудеше къде да учи ... и от нерви пак и дойде по рано с 10 дни което не е невероятно .. това както и да е все пак я нямаше 2 седмици преди тва 1 седмица червено преди тва нищо щото е в началото и след което замина да се записва да учи ... сега има 3 - 4 дни преди морето но не иска да излиза с мен вечер (сигурно поради някакви съображения все се оправдава няма кой да свърши това или онова или мама е сама в нас или имам среща с каласа си ) и излизаме само през деня като не ми оставя възможност да останем насаме а и по обяд ли да я ... както и да е .. бяхме се разбрали да ходим на море от 8-ми до 15-ти всичко ок но сега заявява че тъй като заминава да учи и не иска да ми проваля живота а и взела да се привързва решила да отиде вместо с мен с приятелката си ... което си звучи :
виж ся няма да ме видиш пак 15 дни и след това отивам да уча затва по добре да се разделим .. и затова и гледам да пием само по едно кафе да минат 3-те дни и бай бай ...

Не знам как да завъртя нещата в моя полза тя наистина се чуства глупаво че така се получава аз и казах че мога да отида с нея ако в края на лятото сме заедно и искаме да сме заедно има вариант да се преместя и ще помисля по въпроса но..
тя не искала да ми проваля живота и не знам какво да направя не съм имал такава ситуация ... И относно секса след като просот така се е случило сега мисля , че няма да иска от страх да не се прецакат нещата повече ... а аз мисля че ще ме е яд ако нищо не стане все пак месец и повече мина та как да завъртя нещата в своя полза .. :) ?

#11 NooB

NooB

    Никъв Опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 180 Мнения:

Posted 29 July 2010 - 07:01 PM

тя наистина се чуства глупаво че така се получава аз и казах че мога да отида с нея ако в края на лятото сме заедно и искаме да сме заедно има вариант да се преместя



прочети се какво си написал, и после пак обикаляй с алфа излъчаване

#12 petar_13

petar_13

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 42 Мнения:

Posted 29 July 2010 - 09:47 PM

Гладиаторе , време е за next. При тази мацка нямаш шансове вече... Време ти е и за следващ прочит на библията (в първите глави даже имаше примери като твоя случай). И за в бъдеще спри да си обясняваш тя какво е чувствала и защо така се е държала, тъй като така се самонавиваш. Просто деиствай не анализирай нейните чувства , мисли и т.н. следи само действията и.

#13 the_Voice

the_Voice

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 14 Мнения:

Posted 30 July 2010 - 12:04 AM

Gladiator6 и ThunderKICK са си направили разговорка :)

#14 the_Voice

the_Voice

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 14 Мнения:

Posted 30 July 2010 - 12:20 AM

Йо ман,
Поздрави от exort. Реших да намина и да поспамя малко.

@Gladiator6, толкова много неща знаеш и не ти стигат топките да експериментираш. Това, вари го печи го, мъж не се става лесно. Далеч по-приятно е да си имаш вагина и всички да обикалят около нея. Не се отчайвай, млад си, имаш това време. Ми аз да му мисля.

Относно първия ти постинг- БЪРЗАШ. Може би не бързаш в действията си, но явно бързаш в сигналите, които изпращаш негласно. В последно време жените супер много ме кефят (направо ще се замисля да ставам и аз една женска). Само гледай какво ти казват право куме в очите: "тя си обърна бузата можете ли да си представите с думите много бързаш". РЕСПЕКТ! Чул ли си какво ти говори? Продължението го чакай по-долу.

Жените нямат нуждата да четат този форум. Те собственоръчно са дописали последните глави от книгите за съблазняване. Жената цял живот на това се учи- как да притежава мъжкото внимание и как да го задържи, всичко друго е на заден план- професия, личен живот, мечти. Така че запомни само горното и ВИНАГИ СЕ възползвай от него!

"преди повече от месец" връзка не прави. "доста се е наранила мин. година" е просто извинение. Обикновено влизането на цикъл заради нерви е извинение или тест за пред мъжа. "и излизаме само през деня като не ми оставя възможност да останем насаме"- просто е- НЕ ПРИЕМАЙ ДНЕВНИ СРЕЩИ, ако трябва не се виждай с нея. Разбрал си се да ходите на море, да прекарате цяла седмица заедно, а сте тръгнали само преди месец- доста бързо се развиват нещата в твоята глава, помисли и за нея.

"и не иска да ми проваля живота" - това е смехотворно, открито ти се подиграва. Всъщност тя се опитва да открие причина, която да звучи добре, но това не й се отдава никак. Гладиаторе, тук е гробище, просто подмини и не си губи енергията.

#15 petur

petur

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 365 Мнения:

Posted 30 July 2010 - 07:58 AM

Благодаря на всички за подкрепата.

the_Voice - мисля , че си много прав .
Първо да отбележа на море се разбрахме да ходим защото тя се обади да ме покани и беше много ентусиазирана. (за разлика от вчера и оня ден когато е осъзнала , че заминава ) едно е да знаеш , че заминаваш друго е да го осъзнаваш.
За близо 2-та месеца в които я познавам не съм видял да лъже и 100% не вярвам да ме лъже дали и е дошло. (може да има такъв фактор но лично аз не го вярвам).

Единственото кофти е , че приех това което ми каза ( че е решила да не прави нищо с мен за да не се привързва ) за една огромна гадна ПОДИГРАВКА... аз не приемам дневни срещи дори вчера беше първата такава която се състоя но това че е следобяд не значи че не можем да направим един як ... и дотам се стигна но пак думите ( решила съм да не правим нищо защото заминавам и ще ни бъде по лесно което ме вбеси) и я закарах естествено я натоварих едно хубаво "без да искам".

А в началото наистина си търсеше извинение. Сигурно от 5 години не бях ходил с момиче което да е с мен повече от 10 дни без секс и се чуствам адски глупаво , че го допуснах дори вчера чух : "как издържа толкова не знам" - приемам последния месец и нещо за една подигравка с главно П ;( и се чудя на себе си защо подяволите го позволих и влязох отново да намеря малко отговори които отдавна знам но искам да ги видя пак и пак за да ми се набият в тиквата и да не го допускам... Адски обиден дори и от изречението : аз много исках да сме заедно но сега вече реших , че е по добре да не се случва нищо за да не се привържем гледа ме с тоя уш влажен поглед и това е обяснението (харесваш ми но реших , че е по добре) ... прекалено много мисли и прекалено малко действия ...


ТОва "доста се е наранила мин. година" е вярно колкото и да не ми се вярва познавам един куп нейни приятели ... и всичките още като се хванахме казаха тя ходеше с някакъв няколко години остави я не се занимавай ... няма да стане нищо много е сериозна ...


the_Voice - все пак едно момиче като се дръпне и като каже бързаш а след това като тръгнеш да я събличаш и ти каже много е рано можеш ли да я изнасилиш ? как би постъпил. И къде сбърках , че не се случи нищо беше ми на леглото целуваше ме няколко пъти така и нищо НИЩООО :) ?*???


Noob"прочети се какво си написал, и после пак обикаляй с алфа излъчаване " - прави си още като усетих , че започвам да се чуствам гадно от факта , че избягва всякаква интимност и като се изказа " ти как издържа толкова" беше още преди 15 дни трябваше да и тегля една майна а не да я каня на вечеря ... но уви всеки се учи от грешките а аз съжалявам за тази защото ми замина половината от хубавото лято с човек който не знае какво иска.

Edited by Gladiator6, 30 July 2010 - 08:04 AM.